21

Re: Isdavyste

suzinojau,kad kai mes buvome susipyke trumpam,na vienai dienai,tai jis pasikabino kazkokia mergina ir po to men su ja bendravo.na neintymiai. atleidau,nes buvo be jo labai sunku,bet iki siandien dvejoju ar gerai padariau.dabar paranojiskai ji itarineju ir tai atima labai daug jegu.

22

Re: Isdavyste

dziaugiuosi, kad neteko to patirt ir tikiuosi neteks. o isdavyste laikyciau bucini

23

Re: Isdavyste

niekam nelinkeciau to patirti.nors dabar mes kartu ir, atrodo, santykiai idealus,taciau sirdyje jauciama didele nuoskauda.

24

Re: Isdavyste

mane apgavo ir ne karta....bet db suradau zmogu kuris mano skausma panaikinu ir paverte jy meile...

25

Re: Isdavyste

buvo ir ne karta. keleta kartu uzmerkiau akis o po to pagalvojau, kas as sliure kad su manim taip elgtusi?
ir tuo viskas baiges . Daugiau nesileidziu apgaudinejama...

26

Re: Isdavyste

saunuole tu laura.reikia jiems parodyti kas cia valdo :-]

27

Re: Isdavyste

Isdavyste gerai, daug ko pamoko... big_smile

28

Re: Isdavyste

na, is kurios puses paziuresi.gal ir pamoko,bet kiek nervu kainuoja,jei tave isduoda. patikek pati ta patyriau ir niekam to nelinkeciau. labai skaudu.

29

Re: Isdavyste

Aleksandras, 21 parašė:

buna dar, kad tavo pana su kitu apgauna...


BŪTENT, ir dar prisidaro fotkių...

30

Re: Isdavyste

Isdavyste? Tai turbut ne mirtis, tad noriu jum palinketi nesusreikšminti nereikšmingu dalyku siame gyvenime

31

Re: Isdavyste

pamenu ir mn nesenaj buvo pries 5 dienas tjp ,bet blogiau nej isivajzdavau ne gana to isdraugavom 9 menesius ir mane isdave su kita tj zinokit jausmelis unreal dar ypac kj suzinaj jog zajde tavim o tju tiek ji mylejaj nors pries tj jis kovodavo del maneas o db teko man del jo bet po tjio pamaciau kad nebeimanoma susigrazinti ir nulejdau rankas,be to rytoj sju ta ejsu pana kuri isdave kartju su juo ajskintis pazesiu ka askys nors lb skauda buvo kj prasiau per asaras sugrist o jis jau nebenorejo ..tj db jau ir atskiraj bunam nors ir lb noreciau kartju but,bet ka padarysi tiesiog dar labiau nusivyliau mejle kjbiki jo tekdavo ejt 9 kilus mat jis koja susilauze i avarija dar pateko ..pries tj ..verkiau iki siol kruvinom asarom,o jis maneas nebepaguode o kj kalbejau apiea tj tj tyciojosi naka irodziau sau kad rejkia ji pamirsti ..:-[

32

Re: Isdavyste

na juk ne vien vaikinai is duoda merginas ir merginos isduoda vaikinus.mane pwz ir buwo isdawe pirma draugystes menesi ji pati prisipazino.na ji manes td nemylejo teisinos o kai jau mylejo ir su prato kad padare klaida.as supykau labai mes issiskyrem ir prisiekiau sau kad daugiau kad pirmas isdawinesiu merginas.bet laikas isgydo zaizdas ir mes susitaikem as daba ja labai myliu ir ji mane myli

33

Re: Isdavyste

pamenu ir mn nesenaj buvo pries 5 dienas tjp ,bet blogiau nej isivajzdavau ne gana to isdraugavom 9 menesius ir mane isdave su kita tj zinokit jausmelis unreal dar ypac kj suzinaj jog zajde tavim o tju tiek ji mylejaj nors pries tj jis kovodavo del maneas o db teko man del jo bet po tjio pamaciau kad nebeimanoma susigrazinti ir nulejdau rankas,be to rytoj sju ta ejsu pana kuri isdave kartju su juo ajskintis pazesiu ka askys nors lb skauda buvo kj prasiau per asaras sugrist o jis jau nebenorejo ..tj db jau ir atskiraj bunam nors ir lb noreciau kartju but,bet ka padarysi tiesiog dar labiau nusivyliau mejle kjbiki jo tekdavo ejt 9 kilus mat jis koja susilauze i avarija dar pateko ..pries tj ..verkiau iki siol kruvinom asarom,o jis maneas nebepaguode o kj kalbejau apiea tj tj tyciojosi naka irodziau sau kad rejkia ji pamirsti ..   


na patarciau greitai kita vaikinuka susirasti nes kitaip jo nepamirsi.sakau is patirtes:(

34

Re: Isdavyste

svarbiausia Arune, vadovautis viena taisykle. gyveni viena karta. ir blaiviai pagalvok ar verta del jo tiek kankintis? Jis paskutine siuksle. Zinok gyvenimas usdetas taip:kai buna labai blogai,po to buna labai gerai. Tokia tvarka. Pati pagalvok, jei butu visada gerai ar vertintum tai ka turi? linkiu tau dideles stiprybes. Kazkur yra tas zmogus kuris taves laukia, ir kuris nuosirdziai myles,o ne zais su tavim. neverta del jo zemintis. atrodo, pasaulis is po koju slysta. man irgi taip buvo. o dabar prisiminusi ta "skausma" tiesiog naiviai is saves pasijuokiu. Laikykis mergyt smile

35

Re: Isdavyste

Dovilė, 18 parašė:

Ar kada teko suzinoti,kad vaikinas tave apgavo su kita mergina?

ne, neteko. man pasiseke:) retas vajkinas, kuris buna wisiskaj istikimas:)

36

Re: Isdavyste

arba tu tiesiog apie tai dar nezinai ;]

37

Re: Isdavyste

va butent..arba tu nieko nzn...:)

38

Re: Isdavyste

geriau ir nesigilint ramiau bus kai nieko nezinosi ir sirdeles neskaudes big_smile kartais kai per dauk zinai ir sveikatai kenke big_smile

39

Re: Isdavyste

teisingai. kuo daugiau aiskinsies ar praverkiu darysi tuo didesne nesamone bus ir jei ieskosi kazka butinai rasi.tai tik daugiau pyksciu ir seip nerviniu lasteliu sunaikintu

40

Re: Isdavyste

pries savaite taip ir nutiko...