101

Re: Esat girdeje apie dirbtibi intelekta

Robotai negali buti intelektualus, ar mieli - jie gali buti 'up to date'. 
snekat nesamones.. hmm

102

Re: Esat girdeje apie dirbtibi intelekta

Jis tikrai lb.gražaus dizaino ir kalba švelniu balsu, tad kodėl negali būti mielas ? :::008

103

Re: Esat girdeje apie dirbtibi intelekta

P.S.Pasigooglinkit - 17:30 Sat.1.Bayern - Video- Roboter im Supermarkt -Sat 1

104

Re: Esat girdeje apie dirbtibi intelekta

Marina parašė:

Jis tikrai lb.gražaus dizaino ir kalba švelniu balsu, tad kodėl negali būti mielas ? :::008

jau geriau kaimynų katę pakalbinti vėlai vakare grįžtant į namus, kai ji lauke slepiasi tarp gėlių - ji neatsilieps meiliu balsu, bet žvilgsnis bus išraiškingas, o judesiai - neužprogramuoti smile nesu kačių mėgėja, bet ji mielesnė už 1001 robotuką, nes ji - gyva smile

105

Re: Esat girdeje apie dirbtibi intelekta

Katė yra katė, Dievo sutvėrimas, o robotukas žmogaus intelekto laimėjimas, tad kodėl nepasidžiaugti. :::008

106 (redagavo Alvydas 2017-10-18 11:12)

Re: Esat girdeje apie dirbtibi intelekta

Marina parašė:

Jis tikrai lb.gražaus dizaino ir kalba švelniu balsu, tad kodėl negali būti mielas ? :::008

Jis gali buti akiai patrauklus, bet ne mielas... hmm... o dar lietuviskas raides 'imituoji' tongue
jei sakytum ausiai mielas, tuomet OK.. nelogiska. daigtai nebuna mieli.. koks mielas TV big_smile arba 'is stomens ir is liemens spintele'' big_smile

107

Re: Esat girdeje apie dirbtibi intelekta

O aš mėgstu sužmoginti daiktus, pvz.mielas paltukas, mašiniukas, meilus kilimas, žaisliukas, puodukas ir pnš.Taip įdomiau...:::008

108

Re: Esat girdeje apie dirbtibi intelekta

Marina parašė:

O aš mėgstu sužmoginti daiktus, pvz.mielas paltukas, mašiniukas, meilus kilimas, žaisliukas, puodukas ir pnš.Taip įdomiau...:::008

na cia is tos serijos, kai sunis mergaitem ir berniukais ima vadint...

109

Re: Esat girdeje apie dirbtibi intelekta

Alvydas parašė:
Marina parašė:

O aš mėgstu sužmoginti daiktus, pvz.mielas paltukas, mašiniukas, meilus kilimas, žaisliukas, puodukas ir pnš.Taip įdomiau...:::008

na cia is tos serijos, kai sunis mergaitem ir berniukais ima vadint...

kuo toliau, tuo daugiau tokių žmonių.
Marina, jei Jums patinka sužmoginti, kaip kad sakote, daiktus, tai Jūsų pasirinkimas, nes manau, kad lazdos neperlenkiate smile
Jei kitiems šuniukai ir kačiukai yra it nuostabiausi žmogiukai, tiek to. TIK. baisu, kad dažnai sužmoginami ir mielais tampa išmaniukai, ciuciukai, mašiniukai, gėlytės, jų visos gražiausios dainos it mylimiausiems ŽMONĖMS, o į šalia esančius žmones, kurie nepatogūs savo požiūriu, nesutampa nuomonės, vertybės, gyvenimo būdas pradedama žiūrėti it į šiukšles ar tuščią vietą. tai ir yra baisu... arba praeinama pro to paties daugiabučio gyventoją  demonstratyviai žiūrint į šalį, bet jei už metro pamatys paukščiuką ar kokį kačiuką iškart "oj, tu mano geruti, labas vakarėlis, ką čia veiki, gal pavargai, kaip tau sekasi?..."...

110

Re: Esat girdeje apie dirbtibi intelekta

Taip, Anna, taip jau būna. Kaip sakoma: Genys margas, o pasaulis dar margesnis...:::008

111

Re: Esat girdeje apie dirbtibi intelekta

Zmones gyvoliai smile o musu geriausi draugai yrr sunys katinai big_smile Visa politika ...

112

Re: Esat girdeje apie dirbtibi intelekta

O arkliai, asilai, mulai, kupranugariai, drambliai, karvės, ožkos, triušiukai, vištos irt.t.ir pnš. jau nedraugai...:::008

113 (redagavo Anna 2017-10-19 11:59)

Re: Esat girdeje apie dirbtibi intelekta

Marina,
priminkite, ką Jūs vadinate draugais? smile kas tai yra draugai Jums?
tarkim, aš turiu 2 labai gerus draugus (-es) ir dar gal 5 draugus (-es), visi kiti - pažįstami ar labai geri pažįstami smile

114 (redagavo Marina 2017-10-19 13:41)

Re: Esat girdeje apie dirbtibi intelekta

Sakoma, kad draugą nelaimėje pažinsi. Pagal šį kriterijų turėjau ir turiu patikrintų žmonių. Būtų 4 vyr.lyt.,ir 6 mot.lyt.asmenys, na ir dar pora virtualių, nes jie gyvena toli, bet visuomet paguos ir patars.O, kaip mano gyvenimiška patirtis rodo, tai ištikus bedai, visada paslaugūs kaimynai, o kartais net visai atsitiktiniai žmonės. Turėjau ekstremalių situacijų, kada reikėjo greitai nuvykti į miestą už 60km pas operacijai ruošiamą artimą žmogų. Važiavau autostopu, nes nevairuojanti, o buvo 4val.ryto, tai žmogus nuvežė tiesiai i ligoninės kiemą:::008

115

Re: Esat girdeje apie dirbtibi intelekta

o tai kokia vieta vistos ir triusiukai uzima? pasimeciau jau moteriskos logikos vingrybese

116 (redagavo Anna 2017-10-19 14:48)

Re: Esat girdeje apie dirbtibi intelekta

Antanas Patamsis parašė:

o tai kokia vieta vistos ir triusiukai uzima? pasimeciau jau moteriskos logikos vingrybese

va va... kuo ilgiau gyvenu, tuo labiau nesuprantu moterų ir atjaučiu vyrus....

117 (redagavo Marina 2017-10-19 14:50)

Re: Esat girdeje apie dirbtibi intelekta

Jie mieli, o bado metu gali ir pasiaukoti.:::008
Čia ne apie vyrus, bet apie vištas ir pnš.

118 (redagavo Anna 2017-10-19 16:55)

Re: Esat girdeje apie dirbtibi intelekta

Marina parašė:

Jie mieli, o bado metu gali ir pasiaukoti.:::008

tai čia apie... mielus draugus? smile...

119

Re: Esat girdeje apie dirbtibi intelekta

Juk draugai aukojasi...:::008
Čia mano juokeliai...

120

Re: Esat girdeje apie dirbtibi intelekta

patogu, kai badui uzejus galima suvalgyt.. draugus. diskusijos eigoje atsiskleidzia tikrasis moralinis  uz.. atsiprasau, veidas. cia mano juokelis, prasom neisizeisti