1

Tema: Klausimas vaikinams: ar teko buti isprievartautiem merginos?

na va susidomejau ar kam yra tai patirti wink merginos taipogi rasykit kodel jus tai darytumet ar nedarytumet ar nedarot del kazkokiu priezasciu smile as neturiu omenyje  tikros prievartos ar smurto smile

2

Re: Klausimas vaikinams: ar teko buti isprievartautiem merginos?

Jei tu turi galvoj tai kad pana pati viska padaro nuo pradzios iki pabaigos tai taip teke aisku..Ir visai man tai patinka..:)

3

Re: Klausimas vaikinams: ar teko buti isprievartautiem merginos?

zmogus turi omeny, kai vaikinas ne itin to pageidavo.. t.y. - pririso, "pastate", na ir ishsidirbinejo kaip norejo.. smile seip tais dar ne, neteko, taciau zinau kad imanoma taip.. wink

4

Re: Klausimas vaikinams: ar teko buti isprievartautiem merginos?

taip, yra teke tai daryti.mudu su draugu net tam reikalui savus terminus ivedem:)))mylimes ar dul.....kodel tai darau ar nedarau.mane kartais jis pats isprovokuoja-kai l. pasitikinciai elgiasi,va tada man ir uzverda kraujas:))bet tas prievartavimas gali buti ir labai subtilus-tiesiog tyliai ramiai svelniai galima taip daug padaryti,kad to neatstos jokie raisciai.:)

5

Re: Klausimas vaikinams: ar teko buti isprievartautiem merginos?

As irgi esu savo drauga isprevartavusi,tikra to zodzio prasme,kai jis nenorejo,o as net labai.Bet man jokiu raisciu neprireike siaip ne taip be ju susitvarkiau:)Juk buna,kai vienas labai nori,o kitas ne,tikriausiai vieni pakencia ir viskas,o kiti imasi savo priemoniu.O kai mano suzadetinis salia kentet tikrai nezadu;)

6

Re: Klausimas vaikinams: ar teko buti isprievartautiem merginos?

nu cia kazkoks iskrypimas jau:)

7

Re: Klausimas vaikinams: ar teko buti isprievartautiem merginos?

kame tu cia izvelgi ta iskrypima.?-tomui

8

Re: Klausimas vaikinams: ar teko buti isprievartautiem merginos?

nekorektiskas temos pavadinimas

9

Re: Klausimas vaikinams: ar teko buti isprievartautiem merginos?

Gintaras, 23 parašė:

nekorektiskas temos pavadinimas

kame?

10

Re: Klausimas vaikinams: ar teko buti isprievartautiem merginos?

Tomas, 21 parašė:

nu cia kazkoks iskrypimas jau:)

butent, tik ne ten, kur Tu ji bandai izvelgt:) iskrypimas, kai simpatiska panele salia, geidzianti Taves, o Tu jai abejingas:) nu cia ajsq ne apie Tave, as tik retoriskai

11

Re: Klausimas vaikinams: ar teko buti isprievartautiem merginos?

Mindaugas, 20 parašė:
Tomas, 21 parašė:

nu cia kazkoks iskrypimas jau:)

butent, tik ne ten, kur Tu ji bandai izvelgt:) iskrypimas, kai simpatiska panele salia, geidzianti Taves, o Tu jai abejingas:) nu cia ajsq ne apie Tave, as tik retoriskai


saunuolis mindaugelis
:::214

12

Re: Klausimas vaikinams: ar teko buti isprievartautiem merginos?

isprievartauti isanksto ne susitarus ir ne lovyteje jaukiai, vyrui butu maloni staigmena, manau tai super! stai kokios jus esat klastingos!? akropolio automobiliu stovejimo aiksteleje, ar kino teatre???

13

Re: Klausimas vaikinams: ar teko buti isprievartautiem merginos?

Vilija, 33 parašė:
Mindaugas, 20 parašė:
Tomas, 21 parašė:

nu cia kazkoks iskrypimas jau:)

butent, tik ne ten, kur Tu ji bandai izvelgt:) iskrypimas, kai simpatiska panele salia, geidzianti Taves, o Tu jai abejingas:) nu cia ajsq ne apie Tave, as tik retoriskai


saunuolis mindaugelis
:::214

mur smile

14

Re: Klausimas vaikinams: ar teko buti isprievartautiem merginos?

oj esu tai darius 3 kartus big_smile:D:D:D:D

15

Re: Klausimas vaikinams: ar teko buti isprievartautiem merginos?

na del klausimo tai nevien vaikinam cia bet kaip matau panos pacios tai suprato wink

16

Re: Klausimas vaikinams: ar teko buti isprievartautiem merginos?

Ivairove yra gerai , ypac tokia , nes uj kiek daug vitamino c prisigaminaais to juoko  ir siaip smagu apsimesti kartais siulpnuciu ir nugalimu berniuku big_smile pamenu tik tiek jog ji mazdaug aiskiai pasake kas dabar man bus jei pats nesutiksiu , as smagiai nusijuokiau , nes ne kiekviena diena tokius baisius grasinimus isgirsti , tada buvo klausimas netiki , aisq kur gi galima tokiu apsurdu patiketi , ir tik ne is sio ne is to puolimas , juoko tiek kad net nebuvo jegu pradzioj apsiginti , o kai ir atsirado nelabai buvo noras gintis smile bet cia nuo kitos puses priklauso , buna tokiu kurios net negaletu apie tai pagalvoti ,viskas jom turi but pagal standartus , o su tokiom buti yra didziule BAUDA .. smile

17

Re: Klausimas vaikinams: ar teko buti isprievartautiem merginos?

teko, bet sitokie zaidimai ne visiems patinka...

18

Re: Klausimas vaikinams: ar teko buti isprievartautiem merginos?

Tomas, 26 parašė:

Jei tu turi galvoj tai kad pana pati viska padaro nuo pradzios iki pabaigos tai taip teke aisku..Ir visai man tai patinka..:)

pritariu... karta tai buvo... ir visaj nieko :-)

19

Re: Klausimas vaikinams: ar teko buti isprievartautiem merginos?

as nerealiai noriu kad ple mane paimtu ir viena karta isprievartautu panele... RRR si 5adieny jauciu isprovokuosiu... Nes man kartais irgi atsibosta iniciatyva rodyti norisi uzklysti kieno nors kito fantazijas

20

Re: Klausimas vaikinams: ar teko buti isprievartautiem merginos?

Manau shita tema susijusi su kita forumo tema "vaikinai nebeduoda" big_smile tai va.. wink kaip neduoda vaikinai tai mergos juos ir ishprievartuaja.. big_smile big_smile big_smile