41

Re: Daugiau nei du zmones lovoje.. ka manot?

kazkaip man tas ieskojimas vis daugiau susijes su manija ...

42

Re: Daugiau nei du zmones lovoje.. ka manot?

xaxa zinau kur jis ja temptis ruosiasi :DDDDD

43

Re: Daugiau nei du zmones lovoje.. ka manot?

bus dvi +1 wink big_smile arab du + viena ;D

44

Re: Daugiau nei du zmones lovoje.. ka manot?

o kodel jus visi kalbate apie grupini taip, kad vienas is busimu partneriu yra jums artimas zmogus? :V
galima situacija kai visi trys nepazystami ir tada jokiu psichologiniu problemu nebutu wink big_smile
P.S. o as noreciau i lova isitempti 69 merginas visas tris wink oi apsirikau keturias jau dabar big_smile big_smile big_smile

45

Re: Daugiau nei du zmones lovoje.. ka manot?

turetu buti smagu..:) pusmeti zadama, ale dar neivykdyta :-[

46

Re: Daugiau nei du zmones lovoje.. ka manot?

tai jei kas as pasiryzes tokiem nuotikiams !!! big_smile zinoma butu nerealu tipo svingeriu vakareli reiktu surengti kur nors tada is vis butu

47

Re: Daugiau nei du zmones lovoje.. ka manot?

Tai paorganizuok, Viktorai big_smile

48

Re: Daugiau nei du zmones lovoje.. ka manot?

Viktoras, 20 parašė:

tai jei kas as pasiryzes tokiem nuotikiams !!! big_smile zinoma butu nerealu tipo svingeriu vakareli reiktu surengti kur nors tada is vis butu

na tokiam vakarely tikrai reikia drasos tureti wink
ir kompleksu kuo maziau smile

49

Re: Daugiau nei du zmones lovoje.. ka manot?

na, nuo kompleksu zmogus nepabegs.. o jeigu pabegs - saunuolis.. smile kai pas mane tokiu kaip ir ner, tai no problem.. big_smile

50

Re: Daugiau nei du zmones lovoje.. ka manot?

Ooo cia tai net sypsena sukele si tema ir komentarai big_smile Kas cia pasake, geriau jau tame grupiniame antru puseliu nebutu.. kenkia santykiams big_smile
O siaip man rodos svarbiausia gal nepadauginti, nes poto gali ir nebesinoreti vienas ant vieno smile

51

Re: Daugiau nei du zmones lovoje.. ka manot?

Saule - patirtis sneka? smile

52

Re: Daugiau nei du zmones lovoje.. ka manot?

Kadaise teke grupini ir su dviem merginom  atvirksciai su draugu ir viena mergina - kadangi tad neturejau merginos - viskas buvo fun. smile

53

Re: Daugiau nei du zmones lovoje.. ka manot?

ooo.. va cia jau patirtis prabilo.. smile Gintarai - o buvot pazystami abiem atvejais visi, ar nepazystami? jeigu pazystami, konfliktu paskui nebuvo? big_smile

54

Re: Daugiau nei du zmones lovoje.. ka manot?

Ne, nepatirtis. Siaip pamastymai. Zinai, nepakesciau jei dar kazkokia pana lystu prie mano berno. Tektu jau jam rinktis antraip, nes esu per daug pavydi big_smile

55

Re: Daugiau nei du zmones lovoje.. ka manot?

na na as tai labai pavydi tai jau tikrai nesidalinciau su niekuo vaikino:D

56

Re: Daugiau nei du zmones lovoje.. ka manot?

Mano manimu tai jau sioks toks iskripimas....bet kas sake kad tai blogai, daryti tai kas ne visai normalu ir priimta smile

57

Re: Daugiau nei du zmones lovoje.. ka manot?

lovoi keliese yra gerai. Su savo antra puse, retai imanoma, bet pasitaiko (nebutu gi swingeriu). Geriausiai kai visi nesusije smile

58

Re: Daugiau nei du zmones lovoje.. ka manot?

Deividas, 22 parašė:

ooo.. va cia jau patirtis prabilo.. smile Gintarai - o buvot pazystami abiem atvejais visi, ar nepazystami? jeigu pazystami, konfliktu paskui nebuvo? big_smile

ne viena mergina nebuvo manoji. O del pazystamumo - visaip buva ;]

59

Re: Daugiau nei du zmones lovoje.. ka manot?

Tania, 20 parašė:

Mano manimu tai jau sioks toks iskripimas....bet kas sake kad tai blogai, daryti tai kas ne visai normalu ir priimta smile

as tai skaitau kaip pramoga jaunimui. Jeigu pora priima kazka svetima (ar svetima pora) - tada jau pritariu kad nukrypimas nuo normos

60

Re: Daugiau nei du zmones lovoje.. ka manot?

NATALIJA NA AS MANAU KAD TAI NUOSTABU