1

Tema: Pasiūlymai/pastebėjimai portalui

Rašykite savo pastebėjimus, nusiskundimus  susijusius su ieškok pažinčių portalu.

*Savo pastebėjimus ar nusiskundimus sukonkretinkite ir aprašykite aiškiai bei detaliai. Tokios žinutės, kaip "man kažkas neveikia" "man atrodo taip negerai" " ten neatidaro" moderatorių bus ignoruojamos ir trinamos...

Stengiamės dėl Jūsų, tad kiekviena nuomonė mums labai svarbi.

Ieškok kolektyvas

2

Re: Pasiūlymai/pastebėjimai portalui

sumazinkit reklamu kieki. jau reklamos puse ekrano uzdengia

3

Re: Pasiūlymai/pastebėjimai portalui

Telefonine programele nera tokia plati kaip narsykleje paleista svetaine, ten sunku rasti ko reikia ir nera tikrai viskas sudeta. Taipogi telefone gaunant zinutute, negauni jokio persejimo, del ko susirasinejimas gaunasi uzdelstas bei nutruksta arba persikelia is jusu svetaines i kitas platformas. Svetaines dizainas atrodo lyg pries 10 metu sukurtas butu, manau reiktu ties juo padirbeti, bei ideti galimybe paciam pasirinkti spalvas, gal issidelioti sone viska kaip nori (pvz: nuotraukos, zinutes, ivertinimai.. ir t.t. , o kas nereikalinga tiesiog nukelti kitur. Tiesiog padaryti zmonem patogu buda komunikuot ir siek tiek pasigrazinti patiems svetaine, nes mane asmeniskai balta spalva tikrai uzkniso.

4

Re: Pasiūlymai/pastebėjimai portalui

Man ir kazkas neveikia,toks vaizdas,kad su jusu pagalba.Tai va,tokios tos zinios.

5

Re: Pasiūlymai/pastebėjimai portalui

Baltas fonas mažiausiai gadina akis. Tebūna taip, kaip yra.

6

Re: Pasiūlymai/pastebėjimai portalui

1. Ar išspręsta "klaida", kai bandant parašyti į "Karštąją liniją" iš mobilaus dingsta dalis teksto? Būn taip: rašai į "Karštąją liniją" žinutę. Kol rašai, viskas gerai. O kai ją paskelbi, atsiranda tik dalis teksto. Vietoj pusės žinutės - daugtaškis.
2. Mažai info apie VIP narystę. Kol kažkokios šventės metu negavau nemokamai ir neprašytas nekuriam laikui VIP narystės, aš apie ją nė neįtariau. Man nereikia, bet kitiems - gal. O ką gauni, tapdamas VIP - žalio supratimo neturiu.
3. Galimybė "Karštojoje linijoje" parašyti ILGESNĮ ARBA NERIBOTO ILGUMO TEKSTĄ! Užvoverinot! Ar jums gaila? Pažiekit, kaip "draugas.lt". Tik pas juos tas srautas yra visiškas šlamštas, nes nesunumeruoti puslapiai. Kartą pamatai žinutę, išeini kitur ir jos jau negali surasti.
Palikit viską, kaip yra, tik padarykit galimybę rašyti daugiau teksto.

Padarysit - bus daugiau pasiūlymų.

7

Re: Pasiūlymai/pastebėjimai portalui

kaip isidarbinti i ieskoka? girdejau ten vidutine alga 268.13 eur/men) gal mane priimsite?)

8

Re: Pasiūlymai/pastebėjimai portalui

Vilius parašė:

Telefonine programele nera tokia plati kaip narsykleje paleista svetaine, ten sunku rasti ko reikia ir nera tikrai viskas sudeta. Taipogi telefone gaunant zinutute, negauni jokio persejimo, del ko susirasinejimas gaunasi uzdelstas bei nutruksta arba persikelia is jusu svetaines i kitas platformas. Svetaines dizainas atrodo lyg pries 10 metu sukurtas butu, manau reiktu ties juo padirbeti, bei ideti galimybe paciam pasirinkti spalvas, gal issidelioti sone viska kaip nori (pvz: nuotraukos, zinutes, ivertinimai.. ir t.t. , o kas nereikalinga tiesiog nukelti kitur. Tiesiog padaryti zmonem patogu buda komunikuot ir siek tiek pasigrazinti patiems svetaine, nes mane asmeniskai balta spalva tikrai uzkniso.

Dėl mobilios programėlės - šiuo metu jau yra sukurtas programėlės naujinimas. Testuojame, "šlifuojame" ir labai greitu metu nariai gaus programėlės naujinimus "Android" platformose. Joje bus pakeistas dizainas, bet, išlaikytas su puslapio dizainu.

9

Re: Pasiūlymai/pastebėjimai portalui

Breinas parašė:

1. Ar išspręsta "klaida", kai bandant parašyti į "Karštąją liniją" iš mobilaus dingsta dalis teksto? Būn taip: rašai į "Karštąją liniją" žinutę. Kol rašai, viskas gerai. O kai ją paskelbi, atsiranda tik dalis teksto. Vietoj pusės žinutės - daugtaškis.
2. Mažai info apie VIP narystę. Kol kažkokios šventės metu negavau nemokamai ir neprašytas nekuriam laikui VIP narystės, aš apie ją nė neįtariau. Man nereikia, bet kitiems - gal. O ką gauni, tapdamas VIP - žalio supratimo neturiu.
3. Galimybė "Karštojoje linijoje" parašyti ILGESNĮ ARBA NERIBOTO ILGUMO TEKSTĄ! Užvoverinot! Ar jums gaila? Pažiekit, kaip "draugas.lt". Tik pas juos tas srautas yra visiškas šlamštas, nes nesunumeruoti puslapiai. Kartą pamatai žinutę, išeini kitur ir jos jau negali surasti.
Palikit viską, kaip yra, tik padarykit galimybę rašyti daugiau teksto.

Padarysit - bus daugiau pasiūlymų.

1. - Pasikartosime, nes jau apie tai kalbėjome, jog laaabai ilgi tekstai "Karštojoje linijoje" yra apriboti, tam yra forumai,kur savo mintis galite reikšti rašydami ilgiausių tekstų žinutes.
2. - Pateikiu info apie VIP narystę, ji yra laisvai matoma nariams wink http://s019.radikal.ru/i633/1711/9f/1863667facf7.jpg
3. - Dėl teksto ilgumo "Karštojoje linijoje" - Labai ilgiems tekstams yra skirti forumai,  karštojoje linijoje yra uždėti teksto ilgumo apribojimai, nes, visgi labai ilgi tekstai daugeliu atveju, narių, net nebūna perskaitomi, nes tiesiog yra per ilgi... ( remiantis atliktais tyrimais).

10

Re: Pasiūlymai/pastebėjimai portalui

Konstantinas parašė:

kaip isidarbinti i ieskoka? girdejau ten vidutine alga 268.13 eur/men) gal mane priimsite?)

Jei tik turite programavimo sugebėjimų, mielai lauksime Jūsų CV el.paštu info@ieskok.lt arba atvykstant į mūsų būstinę Panevėžyje. Dėl atlyginimo esate labai blogai "informuotas"...

11

Re: Pasiūlymai/pastebėjimai portalui

1. KLAIDA. Aš kalbu apie klaidą, o ne apie specialų simbolių žinutėje ribojimą. Juk niekas nežino, ar aš rašau naudodamasis kompu, ar mobiliu telefonu? Tai kodėl rašant per mobilią svetainės versiją nebelieka pusės žinutės? Į langą parašyti galima, o kai paskelbi, lieka daugtaškis vietoj pusės žinutės. Matematiškai: iš kompo galiu parašyti žinutę, kurioje telpa 400 simbolių. Taip? Iš telefono - negaliu. Prirašau tuos keturis šimtus, o "ant lentos" atsiranda gal tik 200. Vietoj likusių - daugtaškis. išsitaisykite klaidą, jei dar to nepadarėte.
2. Problema ne tame, kad aš nežinau VIP narystės privalumų. Jei aš nežinau, reiškia privalumų pateikimas manęs iki šiol nepasiekė. Tai reiškia, kad skelbta neefektyviai. Mažai, ne vietoje - nežinau.
3. Remiantis jūsų atliktais ar gautais tyrimais, "Facebook'as" - niekam nežinomas ar net neegzistuoja...Bet juk taip nėra, ar ne? Jums statistika ir galimai klaidingi tyrimų rezultatai svarbiau ar jūsų vartotojų nuomonė?

12 (redagavo Valdas 2017-11-17 22:01)

Re: Pasiūlymai/pastebėjimai portalui

Tai normalu, kad reikia sumokėti už naudojimąsi šia paslauga. Įdomu, kiek aš jau skolingas. smile

13

Re: Pasiūlymai/pastebėjimai portalui

Prie issiustos zinutes galetu rodyti laika, kada ji buvo perskaityta/pamayta (kaip facebook chatas)

Taip pat butu puiku jeigu asmeniniame susirasinejime vienu metu butu galima prisegti daugiau nuotrauku.

14

Re: Pasiūlymai/pastebėjimai portalui

Breinas parašė:

1. Ar išspręsta "klaida", kai bandant parašyti į "Karštąją liniją" iš mobilaus dingsta dalis teksto? Būn taip: rašai į "Karštąją liniją" žinutę. Kol rašai, viskas gerai. O kai ją paskelbi, atsiranda tik dalis teksto. Vietoj pusės žinutės - daugtaškis.

Dėkojame už pranešimą. Klaida ištaisyta.

15

Re: Pasiūlymai/pastebėjimai portalui

Galite parodyti taisykles ka galima rasyt I karstaja linija o ko ne? Nes kaip matau,tamstos linke esat pasalinti zinutes is jos.Jei nera taisykliu ka as galiu rasyt o ko ne,tai bukit malonus jas ten ir palikite.

16 (redagavo Breinas 2017-11-19 18:22)

Re: Pasiūlymai/pastebėjimai portalui

Dar viena klaida: jūs neklausot, ką jums sako.
Red: Kol neturėsiu galimybės rašyti neriboto ilgio arba ilgesnes žinutes "Karštojoje linijoje", savo klaidų ir tobulinimo sprendimų ieškokit patys. Tepadeda jums tyrimai ir jų rezultatai...

17

Re: Pasiūlymai/pastebėjimai portalui

kodel man islenda degtines reklama? adminai jus norite kad as prasigerciau?

18

Re: Pasiūlymai/pastebėjimai portalui

Konstantinas parašė:

sumazinkit reklamu kieki. jau reklamos puse ekrano uzdengia

Pone Konstantinai, siulau iseiti, jums labai opia problema, mokesciui padengti uz VIP paslauga "UAB Ieskok komunikacijos".
Prireiks labai nedaug:
1. Sukurkite ir paleiskite web pazinciu svetaine su tokiomis paciomis ar net geresnemis funkcijomis kaip ieskok.lt
2. Tingintiems atsidarineti narsykle ir spusteleti ant ieskok zymeklio, sukurkite Android ir iOS (dar butu neblogai ir Windows mobile) sistemoms apps'a
3. Isreklamuokite ir padarykite, kad svetaine butu populiari
4. Viskas, jau galite naudotis svetaine nemokamai ir be erzinanciu reklamu!

P.S.
Jeigu jums pavyks, gal tokiu budu net galesite sau issimoketi didesni atlyginima nei "Ieskok komunimakicijos" - 268.13 €

19

Re: Pasiūlymai/pastebėjimai portalui

)))))
instaliavau sau uBlock)
ir ziurekit ka man ieskok raso:

Mielas, ieskok.lt nary, mes suprantame, kad reklamos erzina, tačiau tai – internetinių portalų duona. Neatimk jos iš ieskok.lt ir įsigyk VIP narystę ! Tu ne tik nebematysi reklamos, bet ir tapsi ypatingu nariu: galėsi matyti visus Tave peržiūrėjusius, nuolat skelbti žinutes karštojoje linijoje ir naudotis visomis kitomis puslapio privilegijomis. Susigundei? Pasinaudok kodu ad89-bl45-oc45 ir įsigyk VIP narystę su 10 % nuolaida!

20

Re: Pasiūlymai/pastebėjimai portalui

Konstantinas parašė:

kodel man islenda degtines reklama? adminai jus norite kad as prasigerciau?

Linkime turėti daug valios ir neprisigerti...