1

Tema: Pyktis

kokia reiksme jusu gyenime tas zodis reiskia..issiliekim dziaugsmeliai smile

2 (redagavo Devils 2017-11-24 03:34)

Re: Pyktis

Kalio miltelių ir magnio nusipirk - ir nepyksi be reikalo.

3

Re: Pyktis

jokios reiksmes) as nepyktas bet ziaurus ir ramus)

4

Re: Pyktis

Pyktis - natūralus dalykas žmoguje, kaip ir daugelis kitų dalykų. Nuo žmogaus vidinės kultūros priklauso, kaip jis jį reiškia...:::008

5

Re: Pyktis

Beatrice parašė:

kokia reiksme jusu gyenime tas zodis reiskia..issiliekim dziaugsmeliai smile

budavo visko bet su metais atėjo supratimas kad geriau na radost vragu to neparodyti geriau išgerti čerka ir švelniai ji pabučiuoti ir tik pasitaikius progai atkeršyti subtiliai kad gerbtu ir bijotu.

6

Re: Pyktis

Beatrice parašė:

kokia reiksme jusu gyenime tas zodis reiskia..issiliekim dziaugsmeliai smile

Kas do daiktas tas pyktis?

7

Re: Pyktis

gedukas parašė:
Beatrice parašė:

kokia reiksme jusu gyenime tas zodis reiskia..issiliekim dziaugsmeliai smile

budavo visko bet su metais atėjo supratimas kad geriau na radost vragu to neparodyti geriau išgerti čerka ir švelniai ji pabučiuoti ir tik pasitaikius progai atkeršyti subtiliai kad gerbtu ir bijotu.

Kaip primityvu...

8

Re: Pyktis

kodėl ??? taip liepia elgtis psichologai aišku keršyti jie nesiūlo bet nejaugi žmogui tai uždrausi jai jis toks saldus tas žodis  - kerštas !!!.

9

Re: Pyktis

Pagal Jurgį ir kepurė...:::008

10

Re: Pyktis

gedukas parašė:

kodėl ??? taip liepia elgtis psichologai aišku keršyti jie nesiūlo bet nejaugi žmogui tai uždrausi jai jis toks saldus tas žodis  - kerštas !!!.

Ir tu jų klausai bei vykdai jų paliepimus net nesusimąstydamas?
Pats žodis kaip žodis, o saldumą jam suteikia sakantysis.

11

Re: Pyktis

Aš tik teisinuos nors ne jums mane teisti ir mokyti kaip reikia gyventi kad galetum už save pastovėti.jus turite savo budus aš savo.

12

Re: Pyktis

gedukas parašė:

Aš tik teisinuos nors ne jums mane teisti ir mokyti kaip reikia gyventi kad galetum už save pastovėti.jus turite savo budus aš savo.

Kas ir kur teisia? tiesiog apibūdinau aprašytas teiginys. Ir tiek.

13

Re: Pyktis

Devils parašė:

Kalio miltelių ir magnio nusipirk - ir nepyksi be reikalo.

14

Re: Pyktis

tau reikia tu ir pirk tuos miltelius tamsta Devils :::900

15

Re: Pyktis

gedukas parašė:
Beatrice parašė:

kokia reiksme jusu gyenime tas zodis reiskia..issiliekim dziaugsmeliai smile

budavo visko bet su metais atėjo supratimas kad geriau na radost vragu to neparodyti geriau išgerti čerka ir švelniai ji pabučiuoti ir tik pasitaikius progai atkeršyti subtiliai kad gerbtu ir bijotu.

16

Re: Pyktis

Geduk,jus pats sau priestaraujat..abejoju,jei jus gerbtu ir bijotu,jus nuo to jaustumetes geriau..

17

Re: Pyktis

Vytautas parašė:
gedukas parašė:
Beatrice parašė:

kokia reiksme jusu gyenime tas zodis reiskia..issiliekim dziaugsmeliai smile

budavo visko bet su metais atėjo supratimas kad geriau na radost vragu to neparodyti geriau išgerti čerka ir švelniai ji pabučiuoti ir tik pasitaikius progai atkeršyti subtiliai kad gerbtu ir bijotu.

Kaip primityvu...

Manai? Na tai pasiulyk ka nors subtilesnio ir su fantazija...

18

Re: Pyktis

Visokiu zmoniu ir visokiu situaciju pasitaiko.Kartais pasitaiko toks zmogeliukas,kuriam spontaniskai norisi gyvam nulupti oda,isdirbti ja ir pasidaryt kilimeli i kuri kasdien galetum sluostytis kojas...Veliau nusprendi,kad neverta tam svaistyt savo laiko...

19

Re: Pyktis

gytis parašė:
Vytautas parašė:
gedukas parašė:

budavo visko bet su metais atėjo supratimas kad geriau na radost vragu to neparodyti geriau išgerti čerka ir švelniai ji pabučiuoti ir tik pasitaikius progai atkeršyti subtiliai kad gerbtu ir bijotu.

Kaip primityvu...

Manai? Na tai pasiulyk ka nors subtilesnio ir su fantazija...

Minčių kryptį pakeisk, transformuok pyktį į linksmesnes mintis. O jei tau kas nors kažką daro, pagalvok ar pats to neišprovakavai. Ką pasėsi, tą ir pjausi.

20

Re: Pyktis

pikti zodziai daugiau zeidzia,nei pikti fiziniai smugiai...