41

Re: Pyktis

Konstantinas parašė:
Beatrice parašė:

Demagogija turbut tavo antras vardas...Ola

nea antras OLos vardas yra grozis) cia tik Beatrice kankinasi nuo pykcio priepuoliu

42

Re: Pyktis

Konstantinai snekuti tu,tau iki Olos daug zoleles reiketu apsikt..:)) o apie grozi irgi atsargiai snekek...

43

Re: Pyktis

Vytautas parašė:
gytis parašė:
Vytautas parašė:

Kaip primityvu...

Manai? Na tai pasiulyk ka nors subtilesnio ir su fantazija...

Minčių kryptį pakeisk, transformuok pyktį į linksmesnes mintis. O jei tau kas nors kažką daro, pagalvok ar pats to neišprovakavai. Ką pasėsi, tą ir pjausi.

44

Re: Pyktis

Vytuk,noreciau pamatyt ka ir su kuo tu pjautum ka pasejas.. smile))

45

Re: Pyktis

blecha jus pykti maisot su agresija..asmeniskai mane ziauriai erzina ir pykdo zmones prekybos centre..eina,stumdos ir aisku jie to nejaucia..jie tiesiog skuba namo pagamint vakariene ar siaip ..nesvarbu..bet esme tame,kad visi susignevine ir patys nezino del ko..rekia ant savu,nes darbe nepasiseke ar siaip kazkokios nesekmes..arba ryte girdedavau ir erzindavo mane kai kaimyne rekdavo ant savo sunaus,kad jis greiciau valgytu nes ji jopapa veluoja...tai kaip cia blecha paaiskint?atrodo kitas turi atlaikyt,nest ir stresuot del kito nevykelio?taip iseina?

46

Re: Pyktis

Beatrice parašė:

Vytuk,noreciau pamatyt ka ir su kuo tu pjautum ka pasejas.. smile))

Žiūrėk savo pasėlius ir pykčio bus mažiau big_smile

47

Re: Pyktis

Beatrice parašė:

blecha jus pykti maisot su agresija..asmeniskai mane ziauriai erzina ir pykdo zmones prekybos centre..eina,stumdos ir aisku jie to nejaucia..jie tiesiog skuba namo pagamint vakariene ar siaip ..nesvarbu..bet esme tame,kad visi susignevine ir patys nezino del ko..rekia ant savu,nes darbe nepasiseke ar siaip kazkokios nesekmes..arba ryte girdedavau ir erzindavo mane kai kaimyne rekdavo ant savo sunaus,kad jis greiciau valgytu nes ji jopapa veluoja...tai kaip cia blecha paaiskint?atrodo kitas turi atlaikyt,nest ir stresuot del kito nevykelio?taip iseina?

Žmonės prekybcentriuose tiesiog žmonės, o pyksti tu ir tai tavo reikalas, o ne jų.

48

Re: Pyktis

Vytautai,cia tema apie pykti smile ja uzvedziau,nes cia mes visi kapojames,o ne diskutuojam smile) jei tau idomu,tai as puikiai valdaus:) pati nepuolu,bet jei butu beda,tikrai nelaukciau ir saukciau kazkieno pagalbos smile aisku cia ne garbe moteriai apie tai rasyt,bet tiesiog tarp stipriu zmoniu uzaugau..:))) Vytuk,isduok paslapti nuo ko taip ginies?:)tu piktas kazkoks

49

Re: Pyktis

Beatrice parašė:

Vytautai,cia tema apie pykti smile ja uzvedziau,nes cia mes visi kapojames,o ne diskutuojam smile) jei tau idomu,tai as puikiai valdaus:) pati nepuolu,bet jei butu beda,tikrai nelaukciau ir saukciau kazkieno pagalbos smile aisku cia ne garbe moteriai apie tai rasyt,bet tiesiog tarp stipriu zmoniu uzaugau..:))) Vytuk,isduok paslapti nuo ko taip ginies?:)tu piktas kazkoks

Puikiai valdaisi? big_smile Net antakiai pakilo, kai perskaičiau. Tu paskaityk kiek pas tave keiksmažodžių pranešimuose, po to sakyk apie valdymasi.
Su pykčiu ir paslaptimi išviso vos iš juoko nenukritau. big_smile:D Ginuosiu.... big_smile:D Tu gal iš Donbaso rašai, kad ginybos vaidenasi? big_smile

50

Re: Pyktis

Beatrice parašė:

Konstantinai snekuti tu,tau iki Olos daug zoleles reiketu apsikt..:)) o apie grozi irgi atsargiai snekek...

tai as siku ir stengiuosi)

51

Re: Pyktis

Beatrice parašė:

blecha jus pykti maisot su agresija..asmeniskai mane ziauriai erzina ir pykdo zmones prekybos centre..eina,stumdos ir aisku jie to nejaucia..jie tiesiog skuba namo pagamint vakariene ar siaip ..nesvarbu..bet esme tame,kad visi susignevine ir patys nezino del ko..rekia ant savu,nes darbe nepasiseke ar siaip kazkokios nesekmes..arba ryte girdedavau ir erzindavo mane kai kaimyne rekdavo ant savo sunaus,kad jis greiciau valgytu nes ji jopapa veluoja...tai kaip cia blecha paaiskint?atrodo kitas turi atlaikyt,nest ir stresuot del kito nevykelio?taip iseina?

va tame ir problema kad tave viskas erzina) ziurek i gyvenima paprasciau arba kreipkis pas psichologa. kai zmogui viskas gerai ji neikas neerzina

52

Re: Pyktis

Konstantinai,nesimetyk patarimais..

53 (redagavo Sargis 2017-12-04 15:54)

Re: Pyktis

neidomi kazkokia tema, uzsuko tema mergaite tam kad susikurtu sau auditorija kad galetu su kazkuo gincintis big_smile jeigu ant kazko pyksti tai ir ant saves pyksti, susitaikyk su savim, priimk save tokia kokia esi, nes ta agresija gimsta is konflikto su aplinka arba savimi, bet tu aplinkos niekada nepakeisi, todel lengviausia keist save kad nesvaistyt laiko smile

rakinam tema.

54

Re: Pyktis

prie ko as? big_smile cia tik diskusija nervatriopkes jus patys :DD nenorit nerasykit,giliai dzin :DD ramios nakteles jums dziaugsmeliai smile

55

Re: Pyktis

Pačios panos/merginos pyksta jei nepatrenki euru. Iškart pasikeičia planai nevažiuok slidu kitos nesamonės. Dažniausiai mane knisa tokios nesamonės kai del reikalo pradeda rašyt o taip žinutės nesulauksi išvis nebent per FB o per tel gali pamiršt. Pačios atsiprašant **** prota o paskui verkia kad normaliu vaikinu nėra. Pirma smegenu vietoj košės jums reikia o paskui mastyt apie vaikinus. Taip ir sugadinat normalius vaikinus. Paskui verkia blogas buvo mušosi ir t.t darykit išvadas pačios kaltos esat.

56

Re: Pyktis

Pyktis - tai silpnumo protrūkis. Dažniausiai tai būna bodėjimosi nykia gyvenimo kasdienybe, neišsipildžiusių svajonių ar nepateisintų lūkesčių išraiška, arba tiksliau tariant pasekmė. Niekas nuo jo neapsaugotas ir imuniteto pykčiui susikurti neįmanoma.

57

Re: Pyktis

Manteli,o tu i save pirstelius nukreipk ir pamastyk kas tavy ne taip...:)

58

Re: Pyktis

Beatrice parašė:

Manteli,o tu i save pirstelius nukreipk ir pamastyk kas tavy ne taip...:)

Gyvenime reikia paciam suktis niekas uz tave gyvenimo kelio nenukals. Kaip nusikalsi kelia taip ir turesi. Su manim viskas gerai. Tik ne laiku ir ne vietoje pakliunu. Gyvenimo kalvis esi pats sau. Viskas kaip ir gerai tik vat nelabai patinka kad merginos noriu buti islaikomos. Nors dar nei zmona nei kas man. Suprasciau kad butu zmona reikia suktis del seimos, bet kolkas ji man tik drauge sridies. Dovanu nera gaila kaip ir geliu daug.

59

Re: Pyktis

Mantas parašė:

Gyvenimo kalvis esi pats sau. Viskas kaip ir gerai tik vat nelabai patinka kad merginos noriu buti islaikomos. Nors dar nei zmona nei kas man. Suprasciau kad butu zmona reikia suktis del seimos, bet kolkas ji man tik drauge sridies. Dovanu nera gaila kaip ir geliu daug.

vyro ir moters santykių esmė - traukia ir patinka tik tie ir tos, kurie pasižymi savybėmis, kurios kelia skausmą...
Mantai, spėju, kad visos tavo draugė stuo pasižymėjo - duok joms ir duok, dovanų i rgėlių - per mažai. tikrai yra daug merginų, kurioms to nereikia, kurios būtų nerealiai dėkingos "tik" už dovanas ir gėles, bet tau jos nepatinka... kaip ir faktas, kad likimo ironija (o tiksliau - gyvenimo karti tiesa), bet ir tu joms atrodai neįdomus...
tik įtampa santykiuose sąlygoja srovės (progreso) tekėjimą smile

60

Re: Pyktis

Na dėl to skausmo, tai mano akimis gryna nesąmonė, nebent jūs, Anna,Mantą pažįstat asmeniškai. Skausmų ir įtampų trokšta sado - mazo asmenybės, šiaip žmonės bendrauja, šlifuojasi ir siekia savitarpio supratimo. Žinoma, miegoti negalima, meilė budri, rūpestinga...Prisiminkim šv.Pauliaus t.v.Himną meilei...:::008