1

Tema: Viskis ar romas? Ar kazkas kitko?

Taigi viskis ar romas? Ar kazkas? Ir kodel? Neskaitant abscento ir dar kazko, kas Lietuvoj nesiranda.

2

Re: Viskis ar romas? Ar kazkas kitko?

man viskis, as romo negaliu gerti gryno, o viski geriu, o ir kokteiliai man su romu ne itin skanus smile viskis visom man prasmem geriau smile

3

Re: Viskis ar romas? Ar kazkas kitko?

viskis smile
nors romas turi žavesio. bet ar Lietuvoje yra normalaus romo?..

4

Re: Viskis ar romas? Ar kazkas kitko?

Aš paprastas žmogus, jei man gėrimas atsiduoda spiritu, tai žinau, kad nusipirkau šūdą, bet jei yra kažkoks aromatas nuo kurio nepykina, tai jau užskaitau. Pasižiūrėk vynotekoj Anna, ten yra ir po 20 metu brandinto romo.

5

Re: Viskis ar romas? Ar kazkas kitko?

Viskis, žinoma, geriau, nuo jo ir pagirios silpnesnės:D aišku yra įvairiausių rūšių...

6

Re: Viskis ar romas? Ar kazkas kitko?

kokia gera tema apie alkoholi) tikras malonumas gerianciam vyrui) visu pirma nesutinku kad absentas Lt nesiranda) jis puikiai randasi tik reikia zinoti vietas ir moketi ieskoti) jis anksciau buvo parduodamas IKI parduotuveje bet ant etiketes buvo parasyta kad ne absentas o absento gerimas. o viskas del to kad ribojamas pelynu kiekis absente kad pas zmogu neatsirastu haliucinaiju. o tikraji absenta galima nusipirkti per interneta is Prancuzijos Vokietijos Cechijos ir kitu saliu vynadariu. as anksciau pirkdavau ir vokiska ir prancuziska absenta ir tai yra mano megstamiausias gerimas. o dar anksciau labai gudziais laikais mes dar budami paaugliai vazinedavom dviraciais per siena ir vezdavom absenta is Latvijos ir netingejom 50 km i viena puse ir tiek pat atgal kad tik absento parsivezti. o dar bohemiski vakarai su absento buteliu prie lauzo o haliucinacijos kai pas tave atskrenda zalioji feja) nea absentas tai pats geriausias gerimas) o pries keleta metu isgeriau 0.7 absento ir komos busenoje nusprendziau imone ikurti ir iki siol ji nesa pelna. todel absentas lydi mane visa gyvenima )  dar absenta galima nusipirkti duty free ant sienos oro uostuose arba keltuose) bet pats geriausias butent naminis absentas pas vynadarius nes jame daugiau pelynu ir labiau bei idomiau apsinesi)
del romo siap romas tai samagonas is cukriniu runkeliu. buvo placiai gaminamas afrikoje ir pas mus is afrikos ir atejo. esu geres roma Prancuzijoje. pirkau supermarkete 0.5 ltr uz 4 eurus ant etiketes buvo parasyta kad pagamintas Prancuzijos uzjurio kolonijose ir galvojau kad bus labai slykstus gerimas kaip uz tokia pigia kaina. bet labai nustebau kai isgeriau ir visai nieko pagal skoni kaip musu Starka. bet daugiau tokio pigaus romo niekur nemaciau. Belgijoje toks pat butelis romo jau kainavo 13 eur o kiek Lt kainuoja net nezinau) nesakyciau kad romas geresnis uz whiskey arba whiskey geresnis uz roma) cia kiekviena gerima reikia isdegustuoti ir megautis juo) bet sekanti karta tikrai pirksiu roma ir vel prisigersiu o paskui dar absento ant virsaus)

7

Re: Viskis ar romas? Ar kazkas kitko?

Anna parašė:

pelynas - košmaras.
romas iš cukrinių nendrių, net aš tiek žinau smile ar tik ne Prizmoj ar kai pji ten, sako, kad buvo kažkada 80 proc. romo, bet... nors vis geriau negu tas brendžio stiprumo, koks tai romas... skiestas ir tiek.. bet gal pernelyg daug knygų prisiskaičiau.

o tu pabandyk isgerti ta 80% stiprumo) kai geri labai gerkle degina ir gerti reikia mazais gurksneliais nes kitaip sudeginsi viska saves viduje. arba pabandyk padegti graziai degs melyna liepsna

8 (redagavo Anna 2017-11-28 00:57)

Re: Viskis ar romas? Ar kazkas kitko?

aišku, kad bandžiau smile nepamenu tik, kurioje kavinėje. ir visai ne mažais gurkšneliais... o iš karto. bet tai čia sveikatos tikslais smile o kas kitais tikslais - lai per šiaudelį geria smile

9

Re: Viskis ar romas? Ar kazkas kitko?

Alkoholis yra alkoholis. Formulė ta pati ir šalut. poveikis griauna psichiką ir asmenybę, kuri, be abejo to nejaučia...Svaigalai, kvaišalai padeda pabėgt nuo realybės, kam to reikia. Aš už sveiką ir blaivų buvimą...:::008

10 (redagavo Anna 2017-11-28 08:24)

Re: Viskis ar romas? Ar kazkas kitko?

Marina parašė:

Alkoholis yra alkoholis. Formulė ta pati ir šalut. poveikis griauna psichiką ir asmenybę, kuri, be abejo to nejaučia...Svaigalai, kvaišalai padeda pabėgt nuo realybės, kam to reikia. Aš už sveiką ir blaivų buvimą...:::008

taip išeina, Marina už viskį? smile

paaiškinu, kad romas literatūroje ir kine pateikiamas kaip piratų gėrimas, kuris žiaurioje gamtos stichijoje ar mirties akivaizdoje pakeldavo nuotaiką, suteikdavo drąsos - taigi, perkeldavo į kitą, malonesnę realybę.
na, o viskis sutinkamas bet kokiame klasikiniame veiksme, kur veikia protingi, išradingi ir pasaulio realybę kuriantys aristokratai smile

11

Re: Viskis ar romas? Ar kazkas kitko?

Anna parašė:

paaiškinu, kad romas literatūroje ir kine pateikiamas kaip piratų gėrimas, kuris žiaurioje gamtos stichijoje ar mirties akivaizdoje pakeldavo nuotaiką, suteikdavo drąsos - taigi, perkeldavo į kitą, malonesnę realybę.
na, o viskis sutinkamas bet kokiame klasikiniame veiksme, kur veikia protingi, išradingi ir pasaulio realybę kuriantys aristokratai smile

taip romas tai afrikos prasciuomenes gerimas ji gerdavo negrai afrikieciai piratai jureiviai ir darbininkai. ir net romo pavadinimai tai atspindi. pvz romas "Negrita" man labai asocijuojasi su negrais) bet kai isgeriau romo pagal skoni nieko blogo negaliu pasakyti. ir tik pas mus jis pateikiamas kaip egzotika nes mes esame toli nuo afrikos. kokioje Prancuzijoje kuri turi daug koloniju ta roma iki siol atveza jis stovi lentynuose ir jo niekas neperka arba perka kokie darbininkai kad pigiai prisigerti. ir priskiriamas jis pigesniam kainos segmentui. nors konkurencija romui sudaro pigi degtine. dabar atsirado labai daug pigios degtines kuri nezinia is ko pagaminta

12 (redagavo Konstantinas 2017-11-28 11:40)

Re: Viskis ar romas? Ar kazkas kitko?

Marina parašė:

Alkoholis yra alkoholis. Formulė ta pati ir šalut. poveikis griauna psichiką ir asmenybę, kuri, be abejo to nejaučia...Svaigalai, kvaišalai padeda pabėgt nuo realybės, kam to reikia. Aš už sveiką ir blaivų buvimą...:::008

tai etilo spirito formule ta pati bet priedai skirtingi ir butent priedai o taip pat gamybos budas ir suteikia gerimui isskirtinumo. ir netgi etilo spiritas gaminamas skirtingai buna is organiniu medziagu o buna is chemijos pramones atlieku nes spirita gali gauti ir cheminiu budu.
o salutinis poveikis labai skirtingas

13

Re: Viskis ar romas? Ar kazkas kitko?

Man skaniausia geras vanduo, kurio beveik neliko, įvairios natūralios sultys, vaisiai. Lb.retais atvejais paragauju šampanizuoto vyno ar vyno. Patinka burbuliukų sproginėjimas ant liežuvio galo...:::008

14

Re: Viskis ar romas? Ar kazkas kitko?

Jeigu viskis  tai tada tik burbonas ir dar geriau jei tas burbonas iš burbono gatvės.o jei rinktis tarp romo ir viskio tai tik romas.Todėl kad jame daugiau aromatu ir jis saldesnis nei daugelis europietišku viskiu.o ir moteriške geriau vaišinti rankoje sušildytu Dorado rušies romu kurio visi skoniai atsiskleidžia ji šildant ranka.Nekalbant jau apie tai kad šilto romo šlakelis karšta diena tonizuoja ir veikia kaip stiklinė šalto vandens.

15

Re: Viskis ar romas? Ar kazkas kitko?

gedukas parašė:

šilto romo šlakelis karšta diena tonizuoja ir veikia kaip stiklinė šalto vandens.

???
nedrįstu ginčytis, nors intuityviai absoliučiai nesutinku smile

16

Re: Viskis ar romas? Ar kazkas kitko?

pabandykite ir suprasite kad tai tiesa svarbu kad tai iš tikro būtų tik šilto romo šlakelis.Kiekis labai svarbu.

17

Re: Viskis ar romas? Ar kazkas kitko?

gedukas parašė:

pabandykite ir suprasite kad tai tiesa svarbu kad tai iš tikro būtų tik šilto romo šlakelis.Kiekis labai svarbu.

kur randasi burbono gatve?

18 (redagavo Konstantinas 2017-11-28 16:54)

Re: Viskis ar romas? Ar kazkas kitko?

Dorado rusies romo neragavau) bet noreciau paragauti) as tik Negrita esu geres

19

Re: Viskis ar romas? Ar kazkas kitko?

Viskis viskiui nelygu,ta pati galima pasakyti apie roma.Kas randama prekybos centruose-ypac is pigesniu-daugiausia sumaisyti samurliakai,masines gamybos produktai.Be to tiek vienas ,tiek kitas yra niekas kitas tik samagonas.O sito gero ir Lietuvoje galima rasti.Svarbu,kad teisingai ir su meile butu pagamintas.O priedus ir brandinimo laika gali pasirinkti ir pats.Zinoma tam reikia laiko ir kas be ko-KANTRYBES.

20

Re: Viskis ar romas? Ar kazkas kitko?

Šiandien pirmąkart pirksiu ragaut romo, bus tamsus captain morgan, rašo, kad brandintas 8 metus. Žiūrėsim, kaip lyginasi su viskiu smile