61

Re: Viskis ar romas? Ar kazkas kitko?

Best in The World parašė:

APELSINU SULTYSS
pasakiau!

Pasakei ir šventa.

62

Re: Viskis ar romas? Ar kazkas kitko?

Bet siaip, apelsinu, obuoliu, pomidoru sultys visos jos geros.

Skanu smile

63

Re: Viskis ar romas? Ar kazkas kitko?

Tuomet reikia keisti temos pavadinimą. Pvz. Mano skaniausi gėrimai ar pnš.

64 (redagavo Best in The World 2021-06-22 18:05)

Re: Viskis ar romas? Ar kazkas kitko?

nereik, tegu susirenka alkasai paskaityt apie snapsa ir tada ziuri
PYS.T
kalba apie sultis ir vitaminus
ZAPADLO

65

Re: Viskis ar romas? Ar kazkas kitko?

Aš sulčių nevertinu labai jau, nes išgręžus vaisių lieka tik saldus vandenėlis. Visa ląsteliena ir visi elementai lieka tirščiuose ir odelėje. Geriausia valgyti šviežius, nuplautus vaisius. Ir užvalgai ir atsigeri. :::001

66

Re: Viskis ar romas? Ar kazkas kitko?

Viskis  grynas all the way all day !!!

67

Re: Viskis ar romas? Ar kazkas kitko?

Fjord parašė:

Aš sulčių nevertinu labai jau, nes išgręžus vaisių lieka tik saldus vandenėlis. Visa ląsteliena ir visi elementai lieka tirščiuose ir odelėje. Geriausia valgyti šviežius, nuplautus vaisius. Ir užvalgai ir atsigeri. :::001

Tiesos yra, bet dar labai priklauso nuo paciu sulciu.
Kaip bebutu vis tiek jose yra vitaminu.

68

Re: Viskis ar romas? Ar kazkas kitko?

jei pinigu yra tada viskis. jei norisi pigiai nusilakti tada pigiausias romas. galima dar kokteiliukus daryti pvz whiskey su cola

69

Re: Viskis ar romas? Ar kazkas kitko?

Vaidas parašė:

Taigi viskis ar romas? Ar kazkas? Ir kodel? Neskaitant abscento ir dar kazko, kas Lietuvoj nesiranda.

abscentas Lietuvoj puikiai randasi. kas nori gerti tas randa

70

Re: Viskis ar romas? Ar kazkas kitko?

Best in The World parašė:

Bet siaip, apelsinu, obuoliu, pomidoru sultys visos jos geros.

Skanu smile

Visiškai pritariu. Tik apelsinų sultis geriu retai, daugiausiai kartą į savaitę, kadangi realybėje 3 ar 4 apelsinų nelabai suvalgytum, o stiklinę sulčių išgerti nesunku. Tai reikia saikingai smile

71

Re: Viskis ar romas? Ar kazkas kitko?

Romas tas Pats kaip Brendis Daugiau Cukraus ir Kita Dienele Jauties Chujovai tongue big_smile big_smile VISKIS ALWAYS tongue big_smile Siande Turiu Jau Atsidares tongue tongue SKANAUS

72

Re: Viskis ar romas? Ar kazkas kitko?

Scotch Whisky... mmmmh smile

73

Re: Viskis ar romas? Ar kazkas kitko?

Laimutė parašė:

Scotch Whisky... mmmmh smile

Laimute jau Patirties Turii is Bazaroo Pastebejau tongue smile smile Man PVZ Tas Jack Daniels Netinkaa big_smile  Jei Gaunuu Pasiulymuu Nee Sakau AS Geriau Atsinesiuu 2 Romoo big_smile big_smile big_smile Nu ant Prikoloo Sakauu

74

Re: Viskis ar romas? Ar kazkas kitko?

Highland man labai patinka. Dvylikametis. Jack nemėgstu

75

Re: Viskis ar romas? Ar kazkas kitko?

Laimutė parašė:

Highland man labai patinka. Dvylikametis. Jack nemėgstu

Tai Darzelinukas big_smile big_smile Imk Vyresnii ta Viskiukaa smile smile OK Skanaus smile Siande Vartojuu Chennet Brendukaa tongue Lenktu Kakliukuu Butelaitis Zinai Aiskuu big_smile tongue

76

Re: Viskis ar romas? Ar kazkas kitko?

Shameless parašė:
Laimutė parašė:

Highland man labai patinka. Dvylikametis. Jack nemėgstu

Tai Darzelinukas big_smile big_smile Imk Vyresnii ta Viskiukaa smile smile OK Skanaus smile Siande Vartojuu Chennet Brendukaa tongue Lenktu Kakliukuu Butelaitis Zinai Aiskuu big_smile tongue

Viskas aišku... žinok, kai kailiukas išsitiesins, vadinasi gana big_smile
Man vyresni kaip dvylikamečiai nepatinka. wink

77

Re: Viskis ar romas? Ar kazkas kitko?

Laimutė parašė:
Shameless parašė:
Laimutė parašė:

Highland man labai patinka. Dvylikametis. Jack nemėgstu

Tai Darzelinukas big_smile big_smile Imk Vyresnii ta Viskiukaa smile smile OK Skanaus smile Siande Vartojuu Chennet Brendukaa tongue Lenktu Kakliukuu Butelaitis Zinai Aiskuu big_smile tongue

Viskas aišku... žinok, kai kailiukas išsitiesins, vadinasi gana big_smile
Man vyresni kaip dvylikamečiai nepatinka. wink

Sakoma Issitiesinii TIK prie Paminkloo Priguless tongue tongue tongue big_smile AS Cia per Ziauriai bet TIESOS Nieks Nemegsta tongue tongue big_smile SKANAUS uz Tiesaa big_smile

78 (redagavo Valdas 2022-07-17 19:10)

Re: Viskis ar romas? Ar kazkas kitko?

O ką geriausiai gerti paauglystėje, kad nenumirti? Tada nereikėtų ilgai verkti visiems dėl netekties. Tokie traumuoti po to. Su viskiu ir romu šlaistosi likusieji amžinoje depresijoje, skandindami smegenis ar kitaip stagnuodami. Svarbus vystymosi metas. Čia aš galvoju apie būsimus vaikus. xDD

79

Re: Viskis ar romas? Ar kazkas kitko?

Valdas parašė:

O ką geriausiai gerti paauglystėje, kad nenumirti? Tada nereikėtų ilgai verkti visiems dėl netekties. Tokie traumuoti po to. Su viskiu ir romu šlaistosi likusieji amžinoje depresijoje, skandindami smegenis ar kitaip stagnuodami. Svarbus vystymosi metas. Čia aš galvoju apie būsimus vaikus. xDD

Paauglysteje geriama viskas kam sukrapstai pinigu

80 (redagavo Valdas 2022-07-17 20:05)

Re: Viskis ar romas? Ar kazkas kitko?

Būtų gerai išvengti paauglių girtuokliavimo. Bet kaip? Jiems juk irgi reikia alkoholio smegenų protingumui kaip ir suaugusiems.

Be laikymo medienos statinėse, nuo kurių skauda galvą, tinka ir viskis, ir romas, ir kitka.