161

Re: Viskis ar romas? Ar kazkas kitko?

Best In The World parašė:

IR isvis nei vienam taske istorijoj niekas nepadare isvados jog pradetas vartoti alkoholis ir tada buvo didelis protinis/technologinis sprogimas.

Tarp svarbiu mokslui atradimu padariusiu itaka mum yra gyvulininkyste, rato atradimas, silko kelias, spauda, internetas

Niekur nera alkoholio.
Tiesa sakant nuo alkoholio tik kentejo zmonija ir ko ne visose kulturose buvo istatymai ivesti bandantys arba ribot arba visai banint alkoholio vartojima.

Dažniausiai protiniai/technologiniai sprogimai vykdavo po karų ir revoliucijų. Nu arba po kokių nors reformų. Šiaip sau nieko nevyksta

162

Re: Viskis ar romas? Ar kazkas kitko?

Laimutė parašė:

Nepaslaptis, kad daugelis didžiųjų kūrėjų ir atradėjų vartojo arba alkoholį, arba narkotikus, arba ir tą ir tą

Nei vienas is ju netapo protingesnis nuo alkoholio ar narkotiku.
Greiciau priesingai, suvarze savo potenciala ir iskeliavo per anksti.

Be to daugiau protingu zmoniu vartoja i apskritai ne tik alkoholi bet i aplamai psichotropines medziagas, nes buti protingu yra daug didesne kancia nei buti kvailu.

Kai esi kaip valdas, tau nieko nereikia, esi jobnutas ir pats sau fainas.
Bet kai esi protingas tu daug daugiau kenti. Ir tas kentejimas...

Mano draugas geria prie progos, sake kad kai isgere tik tada pajaute ant kiek jis isitempes buvo po ilgo ilgo projekto.

Siuolaikineje visuomeneje yra daug streso ir daug kancios del zmoniu debilizmo. Alkoholio tikrai kai kuriems reikia kad neisprotetu galutinai.

As tiesiog disciplinos turiu ir stipria valia.
Mano istikinimai ir principai uz visas mano zemiskas pagundas stipresni.

163

Re: Viskis ar romas? Ar kazkas kitko?

Kaip tai niekur nėra alkoholio? Pasaulyje ištisi regionai laikosi ant vynadarystės ir jos sugeneruojamu pajamų. Arba paimsime kaip pavyzdį Lietuvos ekonomika: žmonės geria o valdžia iš to pelnosi per akcizus. Net ir tie patys techniniai atradimai buvo sukurti tam kad būtų galima lengvai transportuoti alkoholį. O liukso segmente kur aukcioninis alkoholis ten išvis didziuliai pinigai

164

Re: Viskis ar romas? Ar kazkas kitko?

There is no such thing as a “safe” level of drinking, with increased consumption of alcohol associated with poorer brain health, according to a new study.

In an observational study, which has not yet been peer-reviewed, researchers from the University of Oxford studied the relationship between the self-reported alcohol intake of some 25,000 people in the UK, and their brain scans.

The researchers noted that drinking had an effect on the brain’s gray matter – regions in the brain that make up “important bits where information is processed,” according to lead author Anya Topiwala, a senior clinical researcher at Oxford.

“The more people drank, the less the volume of their gray matter,” Topiwala said via email.

“Brain volume reduces with age and more severely with dementia. Smaller brain volume also predicts worse performance on memory testing,” she explained.

Commuters arrive from Metro North Railroad trains in Grand Central Station in New York October 19, 2016.
Long working hours are killing hundreds of thousands of people a year, WHO says
“Whilst alcohol only made a small contribution to this (0.8%), it was a greater contribution than other ‘modifiable’ risk factors,” she said, explaining that modifiable risk factors are “ones you can do something about, in contrast to aging.”

The team also investigated whether certain drinking patterns, beverage types and other health conditions made a difference to the impact of alcohol on brain health.

Type of alcohol doesn’t matter
They found that there was no “safe” level of drinking – meaning that consuming any amount of alcohol was worse than not drinking it. They also found no evidence that the type of drink – such as wine, spirits or beer – affected the harm done to the brain.

165

Re: Viskis ar romas? Ar kazkas kitko?

Best In The World parašė:

There is no such thing as a “safe” level of drinking, with increased consumption of alcohol associated with poorer brain health, according to a new study.

In an observational study, which has not yet been peer-reviewed, researchers from the University of Oxford studied the relationship between the self-reported alcohol intake of some 25,000 people in the UK, and their brain scans.

The researchers noted that drinking had an effect on the brain’s gray matter – regions in the brain that make up “important bits where information is processed,” according to lead author Anya Topiwala, a senior clinical researcher at Oxford.

“The more people drank, the less the volume of their gray matter,” Topiwala said via email.

“Brain volume reduces with age and more severely with dementia. Smaller brain volume also predicts worse performance on memory testing,” she explained.

Commuters arrive from Metro North Railroad trains in Grand Central Station in New York October 19, 2016.
Long working hours are killing hundreds of thousands of people a year, WHO says
“Whilst alcohol only made a small contribution to this (0.8%), it was a greater contribution than other ‘modifiable’ risk factors,” she said, explaining that modifiable risk factors are “ones you can do something about, in contrast to aging.”

The team also investigated whether certain drinking patterns, beverage types and other health conditions made a difference to the impact of alcohol on brain health.

Type of alcohol doesn’t matter
They found that there was no “safe” level of drinking – meaning that consuming any amount of alcohol was worse than not drinking it. They also found no evidence that the type of drink – such as wine, spirits or beer – affected the harm done to the brain.

1. Tyrimas atejes is kredibilaus saltinio Oxfordo universiteto.
2. Tyrimas padarytas ant 25 tukstanciu zmoniu kas moksliskai validus skaicius mokslinei isvadai isvesti.
3. Tyrimai kurie buvo atlikti buvo brain scan, kas yra logiska tiriant zmogaus smegenu veikla. Patikrintas perfectly normal elgit tyrimo metodas.

Va taip atrodo normalus mokslinis darbas o rezultatas aiskus.
Pajibat man ka tas kaimietis sako.

166

Re: Viskis ar romas? Ar kazkas kitko?

Kažkas kitko. Absentas prie žvakių

167 (redagavo Valdas 2022-10-23 21:35)

Re: Viskis ar romas? Ar kazkas kitko?

Tu visiškai durnas, durninamas protingų, bet vistiek net ir vidutinio iq geria alkoholį. Dauguma geria ir visi protingiausi. Todėl best in the world iq bus žemiau vidutinio, o gal ir minimalaus.

168 (redagavo Valdas 2022-10-23 21:35)

Re: Viskis ar romas? Ar kazkas kitko?

Į sveikatą.
https://cnstopstories.com/wp-content/uploads/2017/04/20170418t0913-9254-cns-pope-benedict-birthday.jpg
https://www.google.com/search?q=Pope+dr … 4iJwCoUSqM

169

Re: Viskis ar romas? Ar kazkas kitko?

https://assets.zerohedge.com/s3fs-public/styles/16_9_max_700/public/2022-06/asdasdasdasdasdasdasdas.png?itok=xecJ-Ccj

170

Re: Viskis ar romas? Ar kazkas kitko?

Valdas parašė:

Tu visiškai durnas, durninamas protingų, bet vistiek net ir vidutinio iq geria alkoholį. Dauguma geria ir protingiausi. Todėl best in the world iq bus žemiau vidutinio, o gal ir minimalaus.

Tavo net varymas nelogiskas.

Tu negali paimti statistikos ka daro zmones ir is to pateisinti ju prota. Taip neveikia mokslas.
Tai vadinama pseudomokslu.

Todel kad tai neirodo kad tai ka daro zmones kazkaip yra susije su intelektu.
Net jei tai susije su intelektu tai neirodo ar susije teigiamai ir neigiamai
Net jei susije su tuo ar teigiamai ar neigiamai nepasako konteksto kaip kiekis, daznis, laikas, lytis, rase ir t.t.
Net jei ir irodo visa tai, neirodo kad jie yra savaime protingi is esmes ir tiesiog vartoja alkoholi o ne yra protingi nes vartoja alkoholi.

Todel tu ir esi durnas ir nesi mokslininkas ir niekad nebusi juo, kai as jau esu.
pasiciulpk bybiuka dabar.

171

Re: Viskis ar romas? Ar kazkas kitko?

Tipinis kaimietis zvaigzdziu liga sergantis.

Realiai teiginys kad tie zmones susilauke sekmes del nezmoniskos disciplinos ir sunkaus darbo ar tiesiog naturaliai gime su aukstesniu intelektu yra daug labiau teisingese moksline hipoteze ir teorija negu kad jie susilauke sekmes nes gere alkoholi

172 (redagavo Valdas 2022-10-23 21:43)

Re: Viskis ar romas? Ar kazkas kitko?

Best In The World parašė:
Valdas parašė:

Tu visiškai durnas, durninamas protingų, bet vistiek net ir vidutinio iq geria alkoholį. Dauguma geria ir protingiausi. Todėl best in the world iq bus žemiau vidutinio, o gal ir minimalaus.

Tavo net varymas nelogiskas.

Tu negali paimti statistikos ka daro zmones ir is to pateisinti ju prota. Taip neveikia mokslas.
Tai vadinama pseudomokslu.

Todel kad tai neirodo kad tai ka daro zmones kazkaip yra susije su intelektu.
Net jei tai susije su intelektu tai neirodo ar susije teigiamai ir neigiamai
Net jei susije su tuo ar teigiamai ar neigiamai nepasako konteksto kaip kiekis, daznis, laikas, lytis, rase ir t.t.
Net jei ir irodo visa tai, neirodo kad jie yra savaime protingi is esmes ir tiesiog vartoja alkoholi o ne yra protingi nes vartoja alkoholi.

Todel tu ir esi durnas ir nesi mokslininkas ir niekad nebusi juo, kai as jau esu.
pasiciulpk bybiuka dabar.

Mano varymas parodo, kad tu durnas, gaidose defektuotas. Kartoju, 5% alkoholio žalos dėl jų nesveiko elgesio su juo kamuojančių žmonių info yra skirta tik tokiems idiotams kaip tu.

Aš su mergom myliuosi, o kad tave barškina, tai čia akivaizdu, gėjuk. xDDD

173 (redagavo Best In The World 2022-10-23 21:44)

Re: Viskis ar romas? Ar kazkas kitko?

Naujausi tyrimai is oksfordo rodo kad nesvarbu kiek alkoholio vartoji ir ar turi problemu ar ne tu zaloji smegenis ir tampi durnesniu.

poxuj man tavo pseudo mokslas,
tu nesi oksforde ir niekada nebusi.

174 (redagavo Best In The World 2022-10-23 21:45)

Re: Viskis ar romas? Ar kazkas kitko?

Valdas parašė:
Best In The World parašė:
Valdas parašė:

Tu visiškai durnas, durninamas protingų, bet vistiek net ir vidutinio iq geria alkoholį. Dauguma geria ir protingiausi. Todėl best in the world iq bus žemiau vidutinio, o gal ir minimalaus.

Tavo net varymas nelogiskas.

Tu negali paimti statistikos ka daro zmones ir is to pateisinti ju prota. Taip neveikia mokslas.
Tai vadinama pseudomokslu.

Todel kad tai neirodo kad tai ka daro zmones kazkaip yra susije su intelektu.
Net jei tai susije su intelektu tai neirodo ar susije teigiamai ir neigiamai
Net jei susije su tuo ar teigiamai ar neigiamai nepasako konteksto kaip kiekis, daznis, laikas, lytis, rase ir t.t.
Net jei ir irodo visa tai, neirodo kad jie yra savaime protingi is esmes ir tiesiog vartoja alkoholi o ne yra protingi nes vartoja alkoholi.

Todel tu ir esi durnas ir nesi mokslininkas ir niekad nebusi juo, kai as jau esu.
pasiciulpk bybiuka dabar.

Mano varymas parodo, kad tu durnas, gaidose defektuotas. Kartoju, 5% alkoholio žalos dėl jų nesveiko elgesio su juo kamuojančių žmonių info yra skirta tik tokiems idiotams kaip tu.

Aš su mergom myliuosi, o kad tave barškina, tai čia akivaizdu, gėjuk. xDDD

Tu su oziu savo kaime barsikinies nes motinu dukros nebeuzklumpa taves.
Ir plius tu gi uz py.derus ir dabar mane geju vadini? veidmainis.
Tipinis debiloidas.

175

Re: Viskis ar romas? Ar kazkas kitko?

Best In The World parašė:

Tipinis kaimietis zvaigzdziu liga sergantis.

Realiai teiginys kad tie zmones susilauke sekmes del nezmoniskos disciplinos ir sunkaus darbo ar tiesiog naturaliai gime su aukstesniu intelektu yra daug labiau teisingese moksline hipoteze ir teorija negu kad jie susilauke sekmes nes gere alkoholi

Tu visiškai be iq, be smegenų, be realybės suvokimo. 5000 metų ar kiek tiksliai kuriose vietovėse geria alkoholį ir net nesiruošia nustoti, o tu paistai babuinų pasakas.

176 (redagavo Valdas 2022-10-23 21:47)

Re: Viskis ar romas? Ar kazkas kitko?

Best In The World parašė:
Valdas parašė:
Best In The World parašė:

Tavo net varymas nelogiskas.

Tu negali paimti statistikos ka daro zmones ir is to pateisinti ju prota. Taip neveikia mokslas.
Tai vadinama pseudomokslu.

Todel kad tai neirodo kad tai ka daro zmones kazkaip yra susije su intelektu.
Net jei tai susije su intelektu tai neirodo ar susije teigiamai ir neigiamai
Net jei susije su tuo ar teigiamai ar neigiamai nepasako konteksto kaip kiekis, daznis, laikas, lytis, rase ir t.t.
Net jei ir irodo visa tai, neirodo kad jie yra savaime protingi is esmes ir tiesiog vartoja alkoholi o ne yra protingi nes vartoja alkoholi.

Todel tu ir esi durnas ir nesi mokslininkas ir niekad nebusi juo, kai as jau esu.
pasiciulpk bybiuka dabar.

Mano varymas parodo, kad tu durnas, gaidose defektuotas. Kartoju, 5% alkoholio žalos dėl jų nesveiko elgesio su juo kamuojančių žmonių info yra skirta tik tokiems idiotams kaip tu.

Aš su mergom myliuosi, o kad tave barškina, tai čia akivaizdu, gėjuk. xDDD

Tu su oziu savo kaime barsikinies nes motinu dukros nebeuzklumpa taves.
Ir plius tu gi uz py.derus ir dabar mane geju vadini? veidmainis.
Tipinis debiloidas.

Tai aš ir už tave, gėjau paraližuota galva. xDDD Tave daro kaimiečiai pastoviai pro zadą, todėl pyksti ir mane taip vadini, nes aš tave čia irgi darau. xDDD?

177 (redagavo Valdas 2022-10-23 21:49)

Re: Viskis ar romas? Ar kazkas kitko?

Best In The World parašė:

Naujausi tyrimai is oksfordo rodo kad nesvarbu kiek alkoholio vartoji ir ar turi problemu ar ne tu zaloji smegenis ir tampi durnesniu.

poxuj man tavo pseudo mokslas,
tu nesi oksforde ir niekada nebusi.

Kliedesiai. Tampi protingesniu, todėl visi protingi ir dauguma visų žmonių geria. Net pusdurniams reikia priešingos info. Kaip tau. Iš nesveikų statistikos. O 95% geria ir jokių problemų. Durneli.

178 (redagavo Best In The World 2022-10-23 21:49)

Re: Viskis ar romas? Ar kazkas kitko?

Valdas parašė:
Best In The World parašė:

Tipinis kaimietis zvaigzdziu liga sergantis.

Realiai teiginys kad tie zmones susilauke sekmes del nezmoniskos disciplinos ir sunkaus darbo ar tiesiog naturaliai gime su aukstesniu intelektu yra daug labiau teisingese moksline hipoteze ir teorija negu kad jie susilauke sekmes nes gere alkoholi

Tu visiškai be iq, be smegenų, be realybės suvokimo. 5000 metų ar kiek tiksliai kuriose vietovėse geria alkoholį ir net nesiruošia nustoti, o tu paistai babuinų pasakas.

KA TAI IRODO?

NIEKO.

20000 metu zmones kvepavo oru ir nesiruosia nekvepuoti
KA TAI IRODO?

DE.BILE TU

179 (redagavo Best In The World 2022-10-23 21:50)

Re: Viskis ar romas? Ar kazkas kitko?

Valdas parašė:
Best In The World parašė:

Naujausi tyrimai is oksfordo rodo kad nesvarbu kiek alkoholio vartoji ir ar turi problemu ar ne tu zaloji smegenis ir tampi durnesniu.

poxuj man tavo pseudo mokslas,
tu nesi oksforde ir niekada nebusi.

Kliedesiai. Tampi protingesniu, todėl visi protingi ir dauguma visų žmonių geria.


tai taip taip oksfordas gydytojai psichologai
viskas kliedesiai
meskit zmones moksla deginkit knygas

klausom valdo
gineso pridurko rekordininkas

180 (redagavo Valdas 2022-10-23 21:51)

Re: Viskis ar romas? Ar kazkas kitko?

Best In The World parašė:
Valdas parašė:
Best In The World parašė:

Tipinis kaimietis zvaigzdziu liga sergantis.

Realiai teiginys kad tie zmones susilauke sekmes del nezmoniskos disciplinos ir sunkaus darbo ar tiesiog naturaliai gime su aukstesniu intelektu yra daug labiau teisingese moksline hipoteze ir teorija negu kad jie susilauke sekmes nes gere alkoholi

Tu visiškai be iq, be smegenų, be realybės suvokimo. 5000 metų ar kiek tiksliai kuriose vietovėse geria alkoholį ir net nesiruošia nustoti, o tu paistai babuinų pasakas.

KA TAI IRODO?

NIEKO.

20000 metu zmones kvepavo oru ir nesiruosia nekvepuoti
KA TAI IRODO?

DE.BILE TU

Deb.ile, nuo alkoholio smegenys veikia daug protingiau. Pasiieškok protingiems skirtų straipsnių, o ne tokiems, kaip tu asilams. xDDD