1

Tema: Kvailiausios gautos žinutės/Įrašai "Karštojoje linijoje"

Seniai kirba pasidalinti pačiais kvailiausiais gautais laiškais arba aptarti "genialius" įrašus "Karštojoje linijoje".
Kartais kvaili tauškalai siutina, o kartais - prajuokina.

Pradedu aš: " Šiandien 17:15 Audra (54 m. Vilnius)
Tikras vyras 42, kodel tu izeidineji savo vienmete Vilma. Juk vyrai greiciau sensta"

Nuo ka - da..? Tai kodėl dar mūsų senoliai sakydavo, kad žmona dviem metais jaunesnė už savo vyrą - pats tas? Nugyveno tetukė nemažą gyvenimo dalį - gal geriausią ir ilgesniąją, o galva liko tuščia... Nei medikai, nei anatomijos mokslas tam nepritartų. Aš nežinau, ar čia reikia kokio nors komentaro, bet jei prireiks, aš ką nors pridursiu...

2

Re: Kvailiausios gautos žinutės/Įrašai "Karštojoje linijoje"

Nežinau ar kvailiausia, bet man visada labai keista karštojoje linijoje matyti "Labas rytas, visiems geros dienos". Tarsi tas žmogus čia visus pažįsta ir neva tokie linkėjimai iš visiškai nepažįstamo žmogaus kažkam turėtų rūpėti.

3 (redagavo ryo 2017-12-10 05:34)

Re: Kvailiausios gautos žinutės/Įrašai "Karštojoje linijoje"

tai kad ten daugiausia slengo pagrindu tusciazodziaujama, nesuprasi ar siauro proto zmogus parase ar siaip
toki lazy is tingejimo numete, nera tikslo kapstyti ir analizuoti nes sarkastiskai pasiepti ir pasijausti protingesniu cia toks salyginis dalykas. Visada geriau ieskoti protingesniu uz save nei kreipti demesi i kvailesnius

4

Re: Kvailiausios gautos žinutės/Įrašai "Karštojoje linijoje"

Wolf parašė:

Nežinau ar kvailiausia, bet man visada labai keista karštojoje linijoje matyti "Labas rytas, visiems geros dienos". Tarsi tas žmogus čia visus pažįsta ir neva tokie linkėjimai iš visiškai nepažįstamo žmogaus kažkam turėtų rūpėti.

100% pritariu big_smile big_smile big_smile

5

Re: Kvailiausios gautos žinutės/Įrašai "Karštojoje linijoje"

Ieskau to kas grazu, labai grazu ir to kas graziau uz labai grazu, zinoma kalba apie merginas. As vis dar kuklus ir droviuosi kai pamatau grazia mergina Ech koks grazus oras. Grazuoles merginos, kas norite susitikti pabendrauti gyvai prie kavos? Kas kavos negeriate nenusiminkite, galima ir pasivaikscioti. Grazuoles nesnauskite , laikas nelaukia, rasykite big_smile:D:D

6

Re: Kvailiausios gautos žinutės/Įrašai "Karštojoje linijoje"

Breinas parašė:

Seniai kirba pasidalinti pačiais kvailiausiais gautais laiškais arba aptarti "genialius" įrašus "Karštojoje linijoje".
Kartais kvaili tauškalai siutina, o kartais - prajuokina.

Pradedu aš: " Šiandien 17:15 Audra (54 m. Vilnius)
Tikras vyras 42, kodel tu izeidineji savo vienmete Vilma. Juk vyrai greiciau sensta"

Nuo ka - da..? Tai kodėl dar mūsų senoliai sakydavo, kad žmona dviem metais jaunesnė už savo vyrą - pats tas? Nugyveno tetukė nemažą gyvenimo dalį - gal geriausią ir ilgesniąją, o galva liko tuščia... Nei medikai, nei anatomijos mokslas tam nepritartų. Aš nežinau, ar čia reikia kokio nors komentaro, bet jei prireiks, aš ką nors pridursiu...

tikriausiai turejo omenyje vyrai anksciau mirsta... o tai irgi statistinis faktas

7

Re: Kvailiausios gautos žinutės/Įrašai "Karštojoje linijoje"

Wolf parašė:

Nežinau ar kvailiausia, bet man visada labai keista karštojoje linijoje matyti "Labas rytas, visiems geros dienos". Tarsi tas žmogus čia visus pažįsta ir neva tokie linkėjimai iš visiškai nepažįstamo žmogaus kažkam turėtų rūpėti.

O kodėl keista palinkėt geros dienos žmonėm, kad ir nepažįstamiems?

8 (redagavo ryo 2017-12-11 02:23)

Re: Kvailiausios gautos žinutės/Įrašai "Karštojoje linijoje"

Mantas parašė:
Wolf parašė:

Nežinau ar kvailiausia, bet man visada labai keista karštojoje linijoje matyti "Labas rytas, visiems geros dienos". Tarsi tas žmogus čia visus pažįsta ir neva tokie linkėjimai iš visiškai nepažįstamo žmogaus kažkam turėtų rūpėti.

O kodėl keista palinkėt geros dienos žmonėm, kad ir nepažįstamiems?

todel kad pozityvumas, sypsena ar geresis zodis bei palinkejimas nelaimingus zmones vercia pasijausti kiek nepatogiai, lyg nervina, lyg pavydas, nesuprasi kas ten kiekvieno susiraukelio viduje

9

Re: Kvailiausios gautos žinutės/Įrašai "Karštojoje linijoje"

gerb. vyrai ir vaikinai, mokykloje mus mokė, kad susitikus bet ką reikia pasisveikinti. tai reiškia - atėjai į nepažįstamą kompaniją - sveikiniesi. gatvėje ką nors sutikai - sveikiniesi. ir pan. o jei tau kyla nepatogumas, kad nepažįstamas žmogus su tavimi pasisveikina viešojoje erdvėje... tai ko tave mokė mokykloje ir namuose?
smile

karštosiose žinutėse kaip ir gyvenime man labai kvailai atrodo bet koks nepažįstamų žmonių žeminimas... pažįstamų žmonių žeminimas atrodo.. nekomentuosiu kaip. ne temos esmė.

10

Re: Kvailiausios gautos žinutės/Įrašai "Karštojoje linijoje"

Anna parašė:

gerb. vyrai ir vaikinai, mokykloje mus mokė, kad susitikus bet ką reikia pasisveikinti. tai reiškia - atėjai į nepažįstamą kompaniją - sveikiniesi. gatvėje ką nors sutikai - sveikiniesi. ir pan.

Mokykloj? Nebent mažo kaimelio. Negi taip su kiekvienu žmogumi ir sveikinatės? Ir didmiesty?
Man atrodo, kad tas "labas" visai nereikalingas.

11 (redagavo Anna 2017-12-11 12:19)

Re: Kvailiausios gautos žinutės/Įrašai "Karštojoje linijoje"

Daiva parašė:
Anna parašė:

gerb. vyrai ir vaikinai, mokykloje mus mokė, kad susitikus bet ką reikia pasisveikinti. tai reiškia - atėjai į nepažįstamą kompaniją - sveikiniesi. gatvėje ką nors sutikai - sveikiniesi. ir pan.

Mokykloj? Nebent mažo kaimelio. Negi taip su kiekvienu žmogumi ir sveikinatės? Ir didmiesty?
Man atrodo, kad tas "labas" visai nereikalingas.

taip, esu iš kaimo ir pas  mus buvo akivaizdu - jei gatvėje su nepažįstamu žmogumi užmezgamas akių kontaktas - sveikinamasi. nebūtinai tai yra "labas". tai gali būti ir šypsena, galvos. linktelėjimas. jau daug metų gyvenu Vilniuje- kiek pastebėjau, veikia tie patys mandagumo dėsniai. taip, su manimi sveikinasi ir nepažįstami žmonės - tiek vyrai, tiek moterys smile
sutinku, bendrauju su nedideliu kiekiu žmonių -  darbas, kelias iki namų, daugiabutis, kuriame gyvenu, parduotuvės, kuriose lankausi. visur - sveikinamasi smile jeigu žiūrima žmogui į akis smile
mūsų kaime auklėjo taip - jeigu jau į ką nors žiūri ir tas žmogus tai pamatė, užfiksavo žvilgsnį, susidomėjimą juo - pasisveikinti - BŪTINA. nes kitaip tu esi kažkoks... keistas akiplėša spoksotojas smile

tad manau, kad vietoje to, jog pateikinėti kaip kvailą elgesį pasisveikinimą su nepažįstamais žmonėmis ir palinkėjimą jiems geros dienos karštojoje linijoje, būtų verta sau pasidovanoti elementaraus tikro tradicinio lietuviško mandagumo kursus smile nes kokiame nors renginyje pilietis virtuoziškai sukioja šakutę ir peilį, žongliruoja žnypliukėmis, o..   prieš pildamas sultis sau, nepripildo kaimynų stiklinių. nepasiūlo jiems duonos ar kitų užkandžių. neseka nepastebimai - gal kam nors ko nors trūksta, gal žmogus nežino kaip naudotis įrankiais, kaip išdarinėti kokį įmantresnį patiekalą, visas dėmesys tik sau.... ir tai tampa norma... todėl paskui stebimasi, kad kažkas tau, nepažįstamam žmogui, palinkėjo geros dienos... o kai pasako, kad tas žinutes rašantys ar skaitantys yra idiotai, tai jau atrodo norma... nes įžeidinėti - tai jau čia kaip ir normalaus bendravimo dalis smile

12 (redagavo Breinas 2017-12-11 18:10)

Re: Kvailiausios gautos žinutės/Įrašai "Karštojoje linijoje"

Tomas parašė:
Breinas parašė:

Seniai kirba pasidalinti pačiais kvailiausiais gautais laiškais arba aptarti "genialius" įrašus "Karštojoje linijoje".
Kartais kvaili tauškalai siutina, o kartais - prajuokina.

Pradedu aš: " Šiandien 17:15 Audra (54 m. Vilnius)
Tikras vyras 42, kodel tu izeidineji savo vienmete Vilma. Juk vyrai greiciau sensta"

Nuo ka - da..? Tai kodėl dar mūsų senoliai sakydavo, kad žmona dviem metais jaunesnė už savo vyrą - pats tas? Nugyveno tetukė nemažą gyvenimo dalį - gal geriausią ir ilgesniąją, o galva liko tuščia... Nei medikai, nei anatomijos mokslas tam nepritartų. Aš nežinau, ar čia reikia kokio nors komentaro, bet jei prireiks, aš ką nors pridursiu...

tikriausiai turejo omenyje vyrai anksciau mirsta... o tai irgi statistinis faktas

Tai tikriausiai. Tai visai kitas reikals ir skirtingi dalykai. Jin tiesiog diletantė ir bando kažką nugirdusi apversti savaip...

Red: Gatvėje, akis į akį susitikus visur kur, reikia sveikintis. O čia mes - internete... Aš kažkada sakydavau, kad čia vietoj "laba diena" iškart galima paklausti liemenėlės dydžio. Kartais taip ir dariau, tik labai svarbu, kaip tai "įvelki", kad nebūtų vulgaru, bet tai - kita tema... O visi tie "sveikintojai" tai daro ne todėl, kad iš tikro kažko linki, bet jie tiesiog nepajėgūs kažko kito sugeneruoti... Išgirsta iš "Maksimos" kasininkės frazė yra jų lubos... Taip atsispindi bukumas... Ir dar nesutinku su vieno posto autoriumi, kuris sako, kad neverta apie tai kalbėti... Blogis turi būti įvardintas. Dėl daug priežasčių....

13

Re: Kvailiausios gautos žinutės/Įrašai "Karštojoje linijoje"

Manau kad "gražuolės nesnauskite" permuša viską, bent šiai dienai big_smile

14

Re: Kvailiausios gautos žinutės/Įrašai "Karštojoje linijoje"

kad karštojoj linijoj visos žinutės kvailos ir dar pasikartojančios big_smile

15

Re: Kvailiausios gautos žinutės/Įrašai "Karštojoje linijoje"

Kiekvienam savaip atrodo. Nesvarbu ką darysi ar ką sakysi, kažkam kažkas vis tiek užklius.
Žinot kada nepažįstami viešai visiems kažko linki? Per naujus metus su buteliu šampano rankoje big_smile Dėl to man ir atrodo juokinga skaityti tuos "sveikinimus" ir palinkėjimus karštojoje linijoje.

16

Re: Kvailiausios gautos žinutės/Įrašai "Karštojoje linijoje"

Wolf parašė:

Kiekvienam savaip atrodo. Nesvarbu ką darysi ar ką sakysi, kažkam kažkas vis tiek užklius.
Žinot kada nepažįstami viešai visiems kažko linki? Per naujus metus su buteliu šampano rankoje big_smile Dėl to man ir atrodo juokinga skaityti tuos "sveikinimus" ir palinkėjimus karštojoje linijoje.

būtent - kiekvienam SAVO. Karštosios linijos žinutės bent jau man padeda įsisąmoninti (geresnio žodžio nerandu), kas vyksta tūlo LR piliečio, užsiregistravusio šioje svetainėje, galvoje. todėl, jei neturėdama ką veikti ir skatinama pažinimo, paskaitau tas žinutes  bjauriai nuteikdavo pareiškimai apie kitos lyties idiotiškumą, piktumą, pasikėlimą ir pan. Ar šiaip - negatyvas, negatyvas... Tuomet visai kita šviesa suspindi tas "labukas" smile jame nėra... pykčio/ Ir lai tas žmogus nepasižymi nei ypatingu intelektu, nei kokiais pasiekimais - niekad ajo negalėsiu pavadinti kvailu. nes gyvenime nieko nėra baisiau už protingą ir negatyvo pilną žmogų.
Bet jūs rinkitės tai, kas jums artimiau smile Laisvė ieškantiems smile

17

Re: Kvailiausios gautos žinutės/Įrašai "Karštojoje linijoje"

Anna, karštojoje linijoje ne visi rašinėja, o remtis karštąją linija, kad suprastum kokie čia daugiausia žmonės lankosi yra labai klaidinga. Galima sakyti, jog daugiausia šūkauja tie, kurie arba nuobodžiauja dažnai arba labiausiai trūksta dėmesio. Tie kurie jaučiasi gerai ir vienatvė nekankina - čia daug nerašinėja. Tie kurie dažnai kandžioja kitus, veikiausia patys yra nepatenkinti savim. Nors nereikia to painioti su kritika smile

18

Re: Kvailiausios gautos žinutės/Įrašai "Karštojoje linijoje"

Pritariu Wolf'ui smile  ten vaidenas tie patys veidai kurie turbūt gyvenime neturi ką veikt

19

Re: Kvailiausios gautos žinutės/Įrašai "Karštojoje linijoje"

O aš pritariu Annai, kad žinutės šį tą pasako apie jų autorių. Su sąlyga kad jis nesimaivo po kaukėm

20 (redagavo Breinas 2017-12-12 19:31)

Re: Kvailiausios gautos žinutės/Įrašai "Karštojoje linijoje"

Dėl piktų žinučių ir negatyvo - akmuo į mano daržą. Bus off topic, bet gera proga paaiškinti. Juo labiau, kad čia neriboja simbolių skaičiaus, todėl nereikia trumpinti tol, kol vėl toks pats tekstas lieka...
O ką man tai duoda, ką aš gaunu iš to, kad parašau piktą žinutę? O nieko! Bent jau nieko apčiuopiamo - jokios naudos. Gal net dauguma ima kreivai žiūrėti. O kas mane taip labai siutina? Ar aš kada nors užsipuoliau gerus, padorius ir protingus žmones..? Ne. O tai, ką ten kritikuoju, iš tikro yra blogis. O rašau tas piktas žinutes ne siekdamas įžeisti tuos, kurie ten įvardijami, o vien todėl, kad tikiuosi pasiekti smegenis ar pasąmonę tų, kurie dar gali suspėti pagalvoti. Aš manau, kad tai - prevencija. Taip kad aš, rizikuodamas reputacija, rūpinuosi visuomene. O kuo mažiau tų, kurie man nepatinka, bus dėl to geriau ir man... Tai tokia ir nauda...
Man asmeniškai tie "palinkėjimai" - šlykštūs! "Gražios dienos, gražaus pirmadienio..." Kas tas pirmadienis - Kalėdos, _bl#? Nuvalkiojo žodį iki mažiau, kaip tuščia vieta...

Red: Rolandas parašė "Karštojoje linijoje", reaguodamas į mano piktą žinutę "gal tokias pritrauki savo negatyvumu". Manęs nedomina nei tos, kurias kritikuoju, nei tos, kurios dar tik susimaus. Aš atsirenku, ko noriu. Dar noriu, kad būtų didesnis asortimentas rinktis. Tai toks ir tikslas.