181

Re: Kvailiausios gautos žinutės/Įrašai "Karštojoje linijoje"

Breinas parašė:

"Šiandien 16:00 ekstaze (28 m.)
Debilizmo viršūnė: vertinti anketą be nuotraukos ir nebendravus :::049 :::034 ... Alio atsipeikėkit ieškoko misteriai ir narcizai...."

Debilizmo viršūnė - turėti nepatinkančią anketą, žinoti, kodėl ji nepatinka ir vis tiek tuo piktintis...

Bet piktintis ieškokiečiais ir ieškokietėm irgi nelabai protinga...

182

Re: Kvailiausios gautos žinutės/Įrašai "Karštojoje linijoje"

Kodėl..? Kodėl negalima piktintis tuo, kas pagrįstai kelia pyktį..?))) Kriste, tu visad viena koja pataikai į ritmą...

183

Re: Kvailiausios gautos žinutės/Įrašai "Karštojoje linijoje"

Breinas parašė:

Kodėl..? Kodėl negalima piktintis tuo, kas pagrįstai kelia pyktį..?))) Kriste, tu visad viena koja pataikai į ritmą...

Manau, kad pasišaipyti, pasijuokti gal ir galima, bet piktintis - kvaila. Piktintis gali visu pasauliu, bet ar tai naudinga ir protinga, jeigu tai nieko nepakeičia. Nuolatinis piktinimasis išstumia gerus jausmus ir kenkia sveikatai :::916

184

Re: Kvailiausios gautos žinutės/Įrašai "Karštojoje linijoje"

Taikstymasis su kvailumu kenkia ir individo, ir visuomenės sveikatai...

185

Re: Kvailiausios gautos žinutės/Įrašai "Karštojoje linijoje"

kristė parašė:
Breinas parašė:

Kodėl..? Kodėl negalima piktintis tuo, kas pagrįstai kelia pyktį..?))) Kriste, tu visad viena koja pataikai į ritmą...

Manau, kad pasišaipyti, pasijuokti gal ir galima, bet piktintis - kvaila. Piktintis gali visu pasauliu, bet ar tai naudinga ir protinga, jeigu tai nieko nepakeičia. Nuolatinis piktinimasis išstumia gerus jausmus ir kenkia sveikatai :::916

ir as taip manau

186

Re: Kvailiausios gautos žinutės/Įrašai "Karštojoje linijoje"

bet kvailumas toks subjektyvus :-)
juk kvailu dažniausiai vadiname tą, kurio mintys, veiksmai, kalba, požiūris nesutampa su mūsų pasaulėžiūra ir tiek.
tai seniai konstatuota pasakose, kur būtent kvailutis visus aplenkia, nes jo mąstymas nestandartinis. Ir jis su visais sveikinasi keliskart per dieną ir nesuka galvos, kas ką apie tai pagalvos :-)

187

Re: Kvailiausios gautos žinutės/Įrašai "Karštojoje linijoje"

Kvailumas gali būti įvertintas objektyviai. Net tokie mokslai tam yra...
Žmogus iš kaimo glūdumos virsta princese meksikietiškuose serialuose. O pasakos mus moko, kuo ir kokiais turim būti. Nepainiokit to, kas vyksta pasakose su realybe...

188

Re: Kvailiausios gautos žinutės/Įrašai "Karštojoje linijoje"

Breinai, Breinai, argi visus aplenkti, tai tapti ar susidraugauti su princu? :-)

tarkim, man kvailiausiai karštojoje linijoje atrodo moralizuojančios, kritikuojančios ir pan žinutės. Nes jos labai ne į temą :-) kaip kad per laidotuves nešokama polka,vaikų darželyje nerūkoma, taip ir rašant karštojoje linijoje turėtų būti siekiama suvilioti priešingą lytį, o ne pasirodyti gelžbetoniu, kuris gyvenime, aišku, reikalingas, bet prie jo nepasišildysi, jis neturi laužo skleidžiamos šilumos :-)

189

Re: Kvailiausios gautos žinutės/Įrašai "Karštojoje linijoje"

kas mums juokinga ar kvaila atrodo, kazkam gal but mirtinai svarbu. cia nekalbu apie tuos, kurie seip sau rasineja. kur be pasisuksi, visur "istiestos rankos, pagalbos". kekvienas nori buti matomu, mylimu, geidziamu. ne visi moka tai tinkamai isreiksti, bet ismoks gal...pasijuokti (nuosirdziai) tai tikrai cia yra is ko. smile

190

Re: Kvailiausios gautos žinutės/Įrašai "Karštojoje linijoje"

Laimute parašė:

kas mums juokinga ar kvaila atrodo, kazkam gal but mirtinai svarbu. cia nekalbu apie tuos, kurie seip sau rasineja. kur be pasisuksi, visur "istiestos rankos, pagalbos". kekvienas nori buti matomu, mylimu, geidziamu. ne visi moka tai tinkamai isreiksti, bet ismoks gal...pasijuokti (nuosirdziai) tai tikrai cia yra is ko. smile

nea dazniausiai merginos karstoje linijoje raso is bukumo nes neturi ka veikti nori i save atkreipti demesi bet net nezino ka tokio parasyti kad ta demesi atkreipti tai ir raso kokia nereiksminga fraze tipo laba diena

191

Re: Kvailiausios gautos žinutės/Įrašai "Karštojoje linijoje"

karsta linija siaip ir neskirta gilioms ir protingoms frazems...   ji daugiau skirta skubiai pazinciu paieskai...

192

Re: Kvailiausios gautos žinutės/Įrašai "Karštojoje linijoje"

Laimute parašė:
kristė parašė:
Breinas parašė:

Kodėl..? Kodėl negalima piktintis tuo, kas pagrįstai kelia pyktį..?))) Kriste, tu visad viena koja pataikai į ritmą...

Manau, kad pasišaipyti, pasijuokti gal ir galima, bet piktintis - kvaila. Piktintis gali visu pasauliu, bet ar tai naudinga ir protinga, jeigu tai nieko nepakeičia. Nuolatinis piktinimasis išstumia gerus jausmus ir kenkia sveikatai :::916

ir as taip manau

ir as :]

193

Re: Kvailiausios gautos žinutės/Įrašai "Karštojoje linijoje"

Linute (37m.)
Siu lauku vyrai akmeninemus sirdimis

O bobos - akmeninemis galvomis... Daug blogiau..

194

Re: Kvailiausios gautos žinutės/Įrašai "Karštojoje linijoje"

"Šiandien 11:14 Saulė (47 m.)
Kokie vyrai čia renkasi? Kompleksuoti, impotentai, norintys tik palialiakinti, nes "rodo pusę šešių", tiems, kuriems žmonos neduoda? Prisižiūrėję čia gražių paveiksliukų-išsikraunate ir kai gaunate realią moterį , nefiga jums neišeina , taip? O dabar galit puldinėt mane, supras teisingai vienas, kitas...normalesnis "

Kodėl penkiasdešimtmetėms nebėra eržilų ir jaunikių..? Kur tai matyta..? Jezusmarija...

195

Re: Kvailiausios gautos žinutės/Įrašai "Karštojoje linijoje"

"Šiandien 16:26 Linute (37 m.)
Ka vyrai?? Kas iesko rimtos drauges -ne jaubesni nei 40 m "

O kur gauti tų rimtų draugių..? Aplink vien beraštės be nuotraukų, nedraugaujančios nei su gramatika, nei su "skiriba..."

196 (redagavo kristė 2018-03-14 20:34)

Re: Kvailiausios gautos žinutės/Įrašai "Karštojoje linijoje"

Manai, kad tavo tulžingumas tau padės susirasti svajonių moterį? Klysti - pagal visus dėsnius tau ir papuls tik tokios, dėl kokių tu čia taip putojiesi...

197

Re: Kvailiausios gautos žinutės/Įrašai "Karštojoje linijoje"

Klysti galvodama, kad aš tikiuosi, jog man padės mano įrašai. Aš jau esu sakęs, kad man nei padeda, nei trukdo.
Viena mergina yra sakiusi, kad jei pamatytų dabar, ką aš rašau, nei už ką su manim nebūtų bendravusi...Ir ilgai juokėsi.
Protingas žmogus gali daryti vienintelę išvadą, perskaitęs, ką rašau... Man nepatinka buki žmones. Jei tu manai, kad tai trūkumas, ar verta klausyti tavo nuomonės..?

198

Re: Kvailiausios gautos žinutės/Įrašai "Karštojoje linijoje"

Breinas parašė:

"Šiandien 11:14 Saulė (47 m.)
Kokie vyrai čia renkasi? Kompleksuoti, impotentai, norintys tik palialiakinti, nes "rodo pusę šešių", tiems, kuriems žmonos neduoda? Prisižiūrėję čia gražių paveiksliukų-išsikraunate ir kai gaunate realią moterį , nefiga jums neišeina , taip? O dabar galit puldinėt mane, supras teisingai vienas, kitas...normalesnis "

Kodėl penkiasdešimtmetėms nebėra eržilų ir jaunikių..? Kur tai matyta..? Jezusmarija...

:::044

199

Re: Kvailiausios gautos žinutės/Įrašai "Karštojoje linijoje"

Konstantinas parašė:
Laimute parašė:

kas mums juokinga ar kvaila atrodo, kazkam gal but mirtinai svarbu. cia nekalbu apie tuos, kurie seip sau rasineja. kur be pasisuksi, visur "istiestos rankos, pagalbos". kekvienas nori buti matomu, mylimu, geidziamu. ne visi moka tai tinkamai isreiksti, bet ismoks gal...pasijuokti (nuosirdziai) tai tikrai cia yra is ko. smile

nea dazniausiai merginos karstoje linijoje raso is bukumo nes neturi ka veikti nori i save atkreipti demesi bet net nezino ka tokio parasyti kad ta demesi atkreipti tai ir raso kokia nereiksminga fraze tipo laba diena

Ko jus cia visi prisikabinot prie Laba diena frazes, visi vyrukai laiskuose nieko mandriau nesugalvoje kaip Labas, ar jie buki gal but, o gal tiesiog mandagus. Manau paprastas pasisveikinimas su apslinkiniais tai tikrai geriau nei: Paskrudinciau kokia grazuole. :::016 ( 42m vyriskis) arba visi marozai  siulos pasimatymus ir seksa ir o siaube, uz pinigus, o as siulau viska tik be pinigu tikiuosi tai nevulgaru ( 29m vaikinas), tai ne tik, kad vulgaru tai bjauru skaityti. Merginos viesai pasilabindamos  ir palinkedamos geros dienos nori pasirodyti mandagios ir malonios ir sulaukti demesi is tokiu pat zmoniu, bukumo apraiska kai va tokie ale "erzilai" tikisi sekso uz dyka ir dar viesai zliumbia kai to negauna.:::001

200

Re: Kvailiausios gautos žinutės/Įrašai "Karštojoje linijoje"

Tai kad merginoms pavyksta pasirodyti mandagiomis ir maloniomis lygiai, kaip "Maksimos" kasininkėms...Tik kasininkės protingesnės...