201 (redagavo Armandas 2018-03-14 23:06)

Re: Kvailiausios gautos žinutės/Įrašai "Karštojoje linijoje"

Breinas parašė:

Tai kad merginoms pavyksta pasirodyti mandagiomis ir maloniomis lygiai, kaip "Maksimos" kasininkėms...Tik kasininkės protingesnės...

Ir taip aišku, kad čia dauguma tų darbininkių. Bet komentaras geras :::044

202

Re: Kvailiausios gautos žinutės/Įrašai "Karštojoje linijoje"

Breinas teisingai daro kad viesina merginu bukuma ir kvailuma. ir siaip protingi zmones tiesiog neraso karstoje linijoje nes ten nera ka rasyti. su kazkuo pasisveikinti parasyti laba diena kokia is to prasme is tokio rasimo? na nebent yra prasme kazka i pasimatyma pakviesti. todel dauguma zinuciu rasoma is neturejimo ka veikti is nuobodziavimo.  kai zmogus neturi ka veikti jis tikrai nieko protingo neparasys

203

Re: Kvailiausios gautos žinutės/Įrašai "Karštojoje linijoje"

Breinas parašė:

Tai kad merginoms pavyksta pasirodyti mandagiomis ir maloniomis lygiai, kaip "Maksimos" kasininkėms...Tik kasininkės protingesnės...

Tai zinoma protingesnes jos bent gauna minimuma, o cia pasisveikinus nieko tik  niekur nedirbanciu ir nuobodziaujanciu "intelektualu" pasmerkimo:)

204

Re: Kvailiausios gautos žinutės/Įrašai "Karštojoje linijoje"

OLA parašė:

Ko jus cia visi prisikabinot prie Laba diena frazes, visi vyrukai laiskuose nieko mandriau nesugalvoje kaip Labas, ar jie buki gal but, o gal tiesiog mandagus.

OLA patikek idomus vyrai turintys minciu galvoje tikrai suras ka parasyti moteriai o ne vien tik laba diena) tu ne su tais vyrais bendrauji) siaip norint parasyti unikalu laiska tam reikia laiko ir i tokio laisko parasima vyras ideda savo siela ir dalele saves) unikalus laiskai rasomi tikrai ne visoms moterims o tik labiausiai patinkancioms) visoms kitoms rasoma "laba diena")

205

Re: Kvailiausios gautos žinutės/Įrašai "Karštojoje linijoje"

OLA parašė:
Breinas parašė:

Tai kad merginoms pavyksta pasirodyti mandagiomis ir maloniomis lygiai, kaip "Maksimos" kasininkėms...Tik kasininkės protingesnės...

Tai zinoma protingesnes jos bent gauna minimuma, o cia pasisveikinus nieko tik  niekur nedirbanciu ir nuobodziaujanciu "intelektualu" pasmerkimo:)

o kas kaltas kad jos gauna minimuma? visiems dabar sunku ir vyrams irgi)  prie ko cia minimumas ir merginu zinutes karstoje linijoje? ir ne visoms pavyksta pasirodyti mandagiomis. kitos labai piktos nes vyrai joms nerodo demesio tada jos labai supyksta ir pradeda rasyti piktas zinutes

206

Re: Kvailiausios gautos žinutės/Įrašai "Karštojoje linijoje"

Kokiu jus laukiat žinučiu, pagal savo vėiksmus, ir saves pristatymo publikai? Vat vat. Čia visi tokie, ir tik tokias žinutes gaus, ir realybei gaus tokiu vėiksmu, kuriu nusipelne!

207

Re: Kvailiausios gautos žinutės/Įrašai "Karštojoje linijoje"

Konstantinas parašė:
OLA parašė:

Ko jus cia visi prisikabinot prie Laba diena frazes, visi vyrukai laiskuose nieko mandriau nesugalvoje kaip Labas, ar jie buki gal but, o gal tiesiog mandagus.

OLA patikek idomus vyrai turintys minciu galvoje tikrai suras ka parasyti moteriai o ne vien tik laba diena) tu ne su tais vyrais bendrauji) siaip norint parasyti unikalu laiska tam reikia laiko ir i tokio laisko parasima vyras ideda savo siela ir dalele saves) unikalus laiskai rasomi tikrai ne visoms moterims o tik labiausiai patinkancioms) visoms kitoms rasoma "laba diena")

Zinoma pasitaiko igudusiu rasytoju ju nedaug savo "praktijoje" sutikau bet buna ir jie raso idomius laiskus tikrai ne is labai dideles simpatijos ar meiles, tiesiog vieni megsta daug kalbet, kiti daug rasyt, bet ju rasleva neapibudina ju kaip asmenybes paprastai tai buna asmenys kurie neturi jokiu sansu realybeje sudominti priesingos lyties atstoviu. Zinoma gauna zmones graziu siltu laisku taciau tai is realiu pazinciu. Virtualiose pazintyse renkasi pagrinde vyru kontingentas kuri domina tik seksas ir finansine nauda is tokiu tiketis kazko unikalaus ir nuosirdaus- naivu, todel manes ir nestebina skurdokas laisku turinys bei lekstos mintys karstose linijose.

208

Re: Kvailiausios gautos žinutės/Įrašai "Karštojoje linijoje"

Pritariu Olai - " Virtualiose pazintyse renkasi pagrinde vyru kontingentas kuri domina tik seksas ir finansine nauda is tokiu tiketis kazko unikalaus ir nuosirdaus- naivu, todel manes ir nestebina skurdokas laisku turinys bei lekstos mintys karstose linijose."
Moteriai ar vyrui čia susirasti gyvenimo meilę tiek pat šansų, kiek realybėje kaktomuša susidurti su savo žmogumi minioje.
Man keista šita tema. Jeigu tai būtų noras pasigaminti vitamino C skaniai pasijuokiant iš kvailokų žinučių - tai suprasčiau. Bet noras išauklėti ir padaryti raštingomis visas ieškoko moteris, na, nežinau...Tai jau netgi nebe kvaila, o patologiška. O gal tai tik patologiškas noras visur ieškoti negatyvo? Joir taip pilna mūsų gyvenime.

209

Re: Kvailiausios gautos žinutės/Įrašai "Karštojoje linijoje"

kristė parašė:

Pritariu Olai - " Virtualiose pazintyse renkasi pagrinde vyru kontingentas kuri domina tik seksas ir finansine nauda is tokiu tiketis kazko unikalaus ir nuosirdaus- naivu, todel manes ir nestebina skurdokas laisku turinys bei lekstos mintys karstose linijose."

na kam jus reikalingos? jus per daug susireiksminat) nereikia vyrams is jusu nei sekso nei pinigu nes jus tu pinigu ir neturit ir sekso neduodat) pinigus vyrai ir be jusu puikiai uzdirba o jeigu uzdirbi pinigus tai ir su seksu problemu nera.
cia labiau moterys verkia kad viskas blogai: vyrai blogi moteru lepinti nenori  darbdaviai blogi algos mazos viskas blogai. o vyras nueina uzdirba pinigus pasidulkina su prostitute ir jokiu problemu nemato. taip kad nesusireiksminkit. nedavet jus duos kita)

210 (redagavo Anna 2018-03-15 14:53)

Re: Kvailiausios gautos žinutės/Įrašai "Karštojoje linijoje"

būtų labai malonu ir netgi švietėjiška, jei Breinas kaip pvz. pateiktų bent 3 NEbukas moterų karštąsias žinutes smile
p. s. Be abejo, kitų ekspertų nuomonė irgi labai įdomi smile

211

Re: Kvailiausios gautos žinutės/Įrašai "Karštojoje linijoje"

Konstantinas parašė:

cia labiau moterys verkia kad viskas blogai: vyrai blogi moteru lepinti nenori  darbdaviai blogi algos mazos viskas blogai. o vyras nueina uzdirba pinigus pasidulkina su prostitute ir jokiu problemu nemato. taip kad nesusireiksminkit. nedavet jus duos kita)

Matyt, kad kažkokios problemos yra, nes tikriausia Konstantinas ne prostitučių ieško ieškoke:::916

212

Re: Kvailiausios gautos žinutės/Įrašai "Karštojoje linijoje"

Konstantinas parašė:
kristė parašė:

Pritariu Olai - " Virtualiose pazintyse renkasi pagrinde vyru kontingentas kuri domina tik seksas ir finansine nauda is tokiu tiketis kazko unikalaus ir nuosirdaus- naivu, todel manes ir nestebina skurdokas laisku turinys bei lekstos mintys karstose linijose."

na kam jus reikalingos? jus per daug susireiksminat) nereikia vyrams is jusu nei sekso nei pinigu nes jus tu pinigu ir neturit ir sekso neduodat) pinigus vyrai ir be jusu puikiai uzdirba o jeigu uzdirbi pinigus tai ir su seksu problemu nera.
cia labiau moterys verkia kad viskas blogai: vyrai blogi moteru lepinti nenori  darbdaviai blogi algos mazos viskas blogai. o vyras nueina uzdirba pinigus pasidulkina su prostitute ir jokiu problemu nemato. taip kad nesusireiksminkit. nedavet jus duos kita)

Neduoda todel, kad nemokat prasyti ir isiteigti moteriskem, negerbiat, o tuos igudzius vyrai praranda pirkdami prostitutes, jiems tai garbes tikrai nedaro ir be to ju poziuris, mastymas bei elgesys labai pasikeicia, jie tampa atgrasus, degraduoja ir uzsisklendzia savyje.

213

Re: Kvailiausios gautos žinutės/Įrašai "Karštojoje linijoje"

OLA parašė:

Neduoda todel, kad nemokat prasyti ir isiteigti moteriskem, negerbiat, o tuos igudzius vyrai praranda pirkdami prostitutes, jiems tai garbes tikrai nedaro ir be to ju poziuris, mastymas bei elgesys labai pasikeicia, jie tampa atgrasus, degraduoja ir uzsisklendzia savyje.

yra tiesos tavo zodziose) tikrai degraduojam ir degraduosime toliau)

214

Re: Kvailiausios gautos žinutės/Įrašai "Karštojoje linijoje"

kristė parašė:
Konstantinas parašė:

cia labiau moterys verkia kad viskas blogai: vyrai blogi moteru lepinti nenori  darbdaviai blogi algos mazos viskas blogai. o vyras nueina uzdirba pinigus pasidulkina su prostitute ir jokiu problemu nemato. taip kad nesusireiksminkit. nedavet jus duos kita)

Matyt, kad kažkokios problemos yra, nes tikriausia Konstantinas ne prostitučių ieško ieškoke:::916

jokiu problemu nera) ieskoke bendrauju su grazia Anna ir su graziaja OLA)

215

Re: Kvailiausios gautos žinutės/Įrašai "Karštojoje linijoje"

o kokios finansines naudos vyras gali tiketis sitam ieskoke? paaiskinkit man kvailam..  na taip, siulo kartais ir vyram parama uz susitikimus, bet bijau, kad nedaugeliui vyru pavyktu ta parama uzdirbti, nes tiek degtines isgerus nelabai ka sugebesi . o seksas poreikis naturalus, tik kad normalaus sekso objektu cia irgi nelabai rasi..  o uz pinigus sekso ir be ieskoko galima rasti, tik buti 11tam eileje visai nevilioja. o pagalvojus, kad po to i kita eile reiks stoti laukti dozes antibiotiku...
vnz, nusisnekat, moteriskes

216

Re: Kvailiausios gautos žinutės/Įrašai "Karštojoje linijoje"

Nepatingėjau peržiūrėti visą "Karštąją liniją" ir surasti protingą, moters parašytą žinutę... Nėra. Šiuo metu - nėra! Ir tai daug sudėtingesnė užduotis, nes protingas žmogus viena žinute gali ir neatsiskleisti... Pasirodo... Bet parodyti savo kvailumą visame gražume - gali...
Nejuokinkit su savo patologijos ieškojimais... Aš noriu, kad būtų kuo daugiau protingesnių ir būtų didesnis pasirinkimas man. Ir visa esmė... Dėl to mane siutina bukos, dėl to aš su tuo kovoju. Man nieko nekainuoja ir niekaip neįtakoja mano pažinčių. Kodėl reikia kažką išmastyti savo, "ieškoti sliekų" ten, kur aiškiai pasakyta ir be jokios paslėptos prasmės..?
Ką jūs ten dar prirašėt..? "Alfonsai", prostitutės, bedarbiai intelektualai... Fignia visiška... Šituos reikalus aiškinkitės patys.
Dar prisiminiau vieną kaltinimą... Neva, aš surandu tik moterų kvailiausias žinutes... Tai kad ne. Gal man labiau užkliūva, nes atsimarozinusių vaikinų buvo visada - nesistebiu, o atsimarozinusių moterų aš matau tik čia. Jų atsirado palaipsniui, jų - daug... Bėdelė...
Ir man niekaip nesutelpa galvoje, kodėl reikia kažkuo kaltinti žmogų, kuriam nepatinka bukumas..? Jūs, b . , jau kažkokia kita rūšis!

217 (redagavo Anna 2018-03-15 21:04)

Re: Kvailiausios gautos žinutės/Įrašai "Karštojoje linijoje"

tai va... Breinai, deja, ir aš seniai pastebėjau, kad Karštojoje linijoje bet kokia moters žinutė atrodys... neprotingai... Kartais pasitaiko su gera juoko doze, kartais žaviai, pavadinkim, naivių, bet protingų??? jų ten paprasčiausiai negali būti, nes jos iškart ... apsikrečia, jei taip galima išsireikšti :-)
tarkim, pasodinkim 1 protingą tarp 10 bukų ir paklausykim, ką jis kalba - protingiausia kalba įgis 50 bukumo atspalvių :-)

ir dar pridursiu, kad moterys dažnai pamiršta, kad moterys ir vyrai SKIRIASI, todėl tai, kas vyro žinutėje gali būti juokinga ar seksualu, moters žinutėje atrodys grubu ir vulgaru... deja, dažnai nesuvokiama, kad moters žavumas ir slypi jos moteriškume, o ne bandant būti kaip vyrai... nors.. kai kam būtent tai patogu :-)

218

Re: Kvailiausios gautos žinutės/Įrašai "Karštojoje linijoje"

Pastebėjau, kad pacituota - net ir labai protinga mintis - iškart nuvertėja... Tampa šimtą kartų matyta ir nuvalkiota...
Bet būna neutralių žinučių... Ar būtina "kopijuoti", ką sakyti nurodė kasininkėms vadovybė? Ar "tram param" - geriausia mintis, kuria reikia ir galima pasidalinti..? Ar moteris, siūlydama ją kažkur pakviesti, netampa pigesne preke..? Vien tas "gražaus" ir "jaukaus" man skamba žiauriau už bet kokį rusiškų keiksmažodžių derinį... Bet tai - tik žodžiai... Kur dar nesugebėjimas elementariai suprasti, kad rašydamas "kaip visi" tampi pilkas ir neįdomus...

219

Re: Kvailiausios gautos žinutės/Įrašai "Karštojoje linijoje"

....dar neatsibodo..."protingieji kurmiai" ? nu negali buti visi protingi. kam viena atrodo kvailai - kitam tai isganingiausia mintis gal but. beto...jei nebutu tu kitokiu, nezinotum, kad pats esi dar kitokesnis

220

Re: Kvailiausios gautos žinutės/Įrašai "Karštojoje linijoje"

Breinas parašė:

Nepatingėjau peržiūrėti visą "Karštąją liniją" ir surasti protingą, moters parašytą žinutę... Nėra. Šiuo metu - nėra! Ir tai daug sudėtingesnė užduotis, nes protingas žmogus viena žinute gali ir neatsiskleisti... Pasirodo... Bet parodyti savo kvailumą visame gražume - gali...
Nejuokinkit su savo patologijos ieškojimais... Aš noriu, kad būtų kuo daugiau protingesnių ir būtų didesnis pasirinkimas man. Ir visa esmė... Dėl to mane siutina bukos, dėl to aš su tuo kovoju. Man nieko nekainuoja ir niekaip neįtakoja mano pažinčių. Kodėl reikia kažką išmastyti savo, "ieškoti sliekų" ten, kur aiškiai pasakyta ir be jokios paslėptos prasmės..?
Ką jūs ten dar prirašėt..? "Alfonsai", prostitutės, bedarbiai intelektualai... Fignia visiška... Šituos reikalus aiškinkitės patys.
Dar prisiminiau vieną kaltinimą... Neva, aš surandu tik moterų kvailiausias žinutes... Tai kad ne. Gal man labiau užkliūva, nes atsimarozinusių vaikinų buvo visada - nesistebiu, o atsimarozinusių moterų aš matau tik čia. Jų atsirado palaipsniui, jų - daug... Bėdelė...
Ir man niekaip nesutelpa galvoje, kodėl reikia kažkuo kaltinti žmogų, kuriam nepatinka bukumas..? Jūs, b . , jau kažkokia kita rūšis!

O tai kokia pagal tave turi buti zinute, kad sudomint toki vyriski kaip tu, parasyk pavyzdi-sablona?