341

Re: Kvailiausios gautos žinutės/Įrašai "Karštojoje linijoje"

Visi nori pasijausti protingesniais už kitus... bet tyčiotis iš kvailio kvailių darbas.

342

Re: Kvailiausios gautos žinutės/Įrašai "Karštojoje linijoje"

Luftwaffe H parašė:

Galiu parašyti, kokia man yra ne kvailiausia, o pati geriausia Karštoji žinutė, kurią prisiminus - kaskart būna linksma.

Ypač tada, kai ji atsiranda nei iš šio, nei iš to.

Sergio (34):

'Ar jūs suprantat, kad mes visi mirsim!!!'.


Taip, tai pati geriausia, protingiausia ir rūpestingiausia žinutė - dėl šio priminimo tiek Karštojoje, tiek čia, forume, Sergio man labai patinka smile

343

Re: Kvailiausios gautos žinutės/Įrašai "Karštojoje linijoje"

Anna parašė:
Luftwaffe H parašė:

Galiu parašyti, kokia man yra ne kvailiausia, o pati geriausia Karštoji žinutė, kurią prisiminus - kaskart būna linksma.

Ypač tada, kai ji atsiranda nei iš šio, nei iš to.

Sergio (34):

'Ar jūs suprantat, kad mes visi mirsim!!!'.


Taip, tai pati geriausia, protingiausia ir rūpestingiausia žinutė - dėl šio priminimo tiek Karštojoje, tiek čia, forume, Sergio man labai patinka smile

Visi žino, kad mirs, bet niekas tuo netiki smile. Aš už juokingas, protingas ir prasmingas  žinutes smile

344

Re: Kvailiausios gautos žinutės/Įrašai "Karštojoje linijoje"

Šiandien 13:03 Daktaras nuo varenos (46 m. Kaunas)

4
Renku bukaprociu kompanija kuriems nedasunta kad zmogus gali buti ne lietuvis ir kad cia ne literatu forumas

puiki zinute. sutinku, tik...ka Tu su ta kompanija veiksi?  nejaugi isrado vaistus nuo bukumo?

345

Re: Kvailiausios gautos žinutės/Įrašai "Karštojoje linijoje"

O gerai butu... Jei valstybe butu suinteresuota ir kompensuotu, butu reikalingiausi visu laiku vaistai...

346 (redagavo Laimute 2018-04-11 19:24)

Re: Kvailiausios gautos žinutės/Įrašai "Karštojoje linijoje"

Breinas parašė:

O gerai butu... Jei valstybe butu suinteresuota ir kompensuotu, butu reikalingiausi visu laiku vaistai...

jo...cia tai bent butu... deja tai utopija. nuo visokiu sizofreniju ar dar kitokiu nerviniu sutrikimu yra ...gauna zmogiukai atitinkama medikacija, buna vel stabilus ir ok, bet nuo bukumo...sunkus atvejis:::003

347

Re: Kvailiausios gautos žinutės/Įrašai "Karštojoje linijoje"

Visokių yra visokių ir reikia. Vienas jau grynino rasę. Palikim žmones ramybėje, nebent įkyriai lenda į akis... Užteks vietos visiems po saule...:::008

348

Re: Kvailiausios gautos žinutės/Įrašai "Karštojoje linijoje"

Breinas parašė:

O gerai butu... Jei valstybe butu suinteresuota ir kompensuotu, butu reikalingiausi visu laiku vaistai...

Breinai, is tokio issilavinusio ir blaiviai mastancio zmogaus nesitikejau... jeigu dingtu bukumas, visi pataptu protingais, bet su nepakeistais siekiais, vertybemis ir pan. - tuoj kiltu masines skerdynes... tik buki zmones garantuoja pakankamai komfortiska aplinka protingiesiems, nes kitaip butu didziulis diskomfortas, ne vienas negaletu saves laikyti protingu, taigi, pranasesniu, nes visi butu tik protingi smile

349

Re: Kvailiausios gautos žinutės/Įrašai "Karštojoje linijoje"

Ką reiškia tas "bukumas"...Tai lengvesnė ar sunkesnė psichikos negalia įgimta arba įgyta. Ir tai visai nejuokinga.:::a55

350

Re: Kvailiausios gautos žinutės/Įrašai "Karštojoje linijoje"

Paslaptis parašė:

Ką reiškia tas "bukumas"...Tai lengvesnė ar sunkesnė psichikos negalia įgimta arba įgyta. Ir tai visai nejuokinga.:::a55

tai kaip čia išeina - Breinas bukumu vadina (ir daug kas su juo sutinka), kai žmonės Karštojoje linijoje parašo "Labas rytas, linkiu puikios dienos" ar pan., o Paslaptis eina dar toliau ir tai pavadina... psichikos negalia? smile

tai apie ką aš čia - kaip lengva buku išvadinti kitą. vien dėl to, kad žmogus kitaip ką nors supranta... ir kaip tas žodis gali užgauti kitą žmogų, jei prisiminti, kas iš tiesų yra bukumas...

351

Re: Kvailiausios gautos žinutės/Įrašai "Karštojoje linijoje"

Anna, o kaip Jus suprantate bukma?

352

Re: Kvailiausios gautos žinutės/Įrašai "Karštojoje linijoje"

Atvirai pasakius, man ši tema nuo pat pradžių pasirodė lb.neskani...Savotiškai įžeidžianti ir diskriminuojanti kitokius žmones. Man būtų lb.smagu, jeigu turėčiau kas palinkėtų to labo, gero ryto, tos gražios dienos. Vokietijoj tai natūralus dalykas bendraujant net su nepažįstamais žmonėmis, jeigu persimeti bent pora žodžių apie orą ir pnš. Čia grįžti ir skirtumas nemažas, gatvėje, mieste tarsi geras tonas būti susiraukus, žiūrėti iš padilbų piktu žvilgsniu į vieni kitus, ypač mūsų vyresnieji vyrai...susidėvėję prieš laiką, ištinę nuo piktnaudžiavimo svaigalais ir rūkalais...Skauda žiūrėt...Prašau atleisti, bet neišlaikiau ir parašiau, ką norėjau...

353

Re: Kvailiausios gautos žinutės/Įrašai "Karštojoje linijoje"

Paslaptis parašė:

Atvirai pasakius, man ši tema nuo pat pradžių pasirodė lb.neskani...Savotiškai įžeidžianti ir diskriminuojanti kitokius žmones. Man būtų lb.smagu, jeigu turėčiau kas palinkėtų to labo, gero ryto, tos gražios dienos. Vokietijoj tai natūralus dalykas bendraujant net su nepažįstamais žmonėmis, jeigu persimeti bent pora žodžių apie orą ir pnš. Čia grįžti ir skirtumas nemažas, gatvėje, mieste tarsi geras tonas būti susiraukus, žiūrėti iš padilbų piktu žvilgsniu į vieni kitus, ypač mūsų vyresnieji vyrai...susidėvėję prieš laiką, ištinę nuo piktnaudžiavimo svaigalais ir rūkalais...Skauda žiūrėt...Prašau atleisti, bet neišlaikiau ir parašiau, ką norėjau...

:::024taip ir yra...karta, uzsimirsus kur esu, su vienu pasisveikinau, tai klausinejo, gal ko jau "noriu" (rodydamas pirstu i is kitos rankos pirstu padaryta skylute) , kad sveikinuosi.

354

Re: Kvailiausios gautos žinutės/Įrašai "Karštojoje linijoje"

Paslaptis parašė:

Ką reiškia tas "bukumas"...Tai lengvesnė ar sunkesnė psichikos negalia įgimta arba įgyta. Ir tai visai nejuokinga.:::a55

tai platus suvokimas, bet as asmeniskai, nelaikau to "apciuopiama" negalia. jie ir dirba, ir gyvena normaliai, ir seimas turi...kaip ir visi, tik kazkur yra truputi "uzstrige".

355

Re: Kvailiausios gautos žinutės/Įrašai "Karštojoje linijoje"

Laimute parašė:

Anna, o kaip Jus suprantate bukma?

nelabai suprantu tą žodį, vaikystėje tokio neteko girdėti smile

o dabar tai suprantu taip - kai kitas ne taip greit mąsto, susiorientuoja, na, pataiko į situacijos  ritmą, kaip tu. o juk kartais to kito žmogaus ritmas yra daug pranašesnis. gal jame slypi genijus ir jo mintys visai kitame lygyje. tad dar neaišku, kuris yra bukesnis - tas, kurį tokiu vadina, ar tas, kuris vadina (patikslinu, čia ne apie Breiną, čia teoriniai pasamprotavimai).
bet pavadinti kitą žmogų durnu, buku?... na, nebent neapsakomai gerą draugą kokioj nors kvailai juokingos situacijoj, kai jis puikiai žino, kip gerbi jo intelektą ir pan. smile

356

Re: Kvailiausios gautos žinutės/Įrašai "Karštojoje linijoje"

Anna parašė:
Laimute parašė:

Anna, o kaip Jus suprantate bukma?

nelabai suprantu tą žodį, vaikystėje tokio neteko girdėti smile

o dabar tai suprantu taip - kai kitas ne taip greit mąsto, susiorientuoja, na, pataiko į situacijos  ritmą, kaip tu. o juk kartais to kito žmogaus ritmas yra daug pranašesnis. gal jame slypi genijus ir jo mintys visai kitame lygyje. tad dar neaišku, kuris yra bukesnis - tas, kurį tokiu vadina, ar tas, kuris vadina (patikslinu, čia ne apie Breiną, čia teoriniai pasamprotavimai).
bet pavadinti kitą žmogų durnu, buku?... na, nebent neapsakomai gerą draugą kokioj nors kvailai juokingos situacijoj, kai jis puikiai žino, kip gerbi jo intelektą ir pan. smile

aciu. panasiai ir as tai suprantu, bet jie jokiu budu nera autistai, juose neslypi genijai.

357 (redagavo Paslaptis 2018-04-11 20:39)

Re: Kvailiausios gautos žinutės/Įrašai "Karštojoje linijoje"

Dar yra tokie žodžiai "patyčios, pasityčiojimas"...Tai jau piktybiška, o kartais beveik ir nusikalstama. Baisu, kai širdis akmeniu virsta...Nenoriu tokia tapti...
Gal ir reikia to labo vakariuko ar gražaus rytuko ir geros dienos, tos PAPRASTOS šilumos...

358

Re: Kvailiausios gautos žinutės/Įrašai "Karštojoje linijoje"

Laimute parašė:

aciu. panasiai ir as tai suprantu, bet jie jokiu budu nera autistai, juose neslypi genijai.

na, ir aš žodį genijus pavartojau kita prasme smile žmogus situacijoje priimantis mums neįprastą sprendimą. na, ne pagal mūsų patirtį smile

359

Re: Kvailiausios gautos žinutės/Įrašai "Karštojoje linijoje"

Anna parašė:
Luftwaffe H parašė:

Galiu parašyti, kokia man yra ne kvailiausia, o pati geriausia Karštoji žinutė, kurią prisiminus - kaskart būna linksma.

Ypač tada, kai ji atsiranda nei iš šio, nei iš to.

Sergio (34):

'Ar jūs suprantat, kad mes visi mirsim!!!'.


Taip, tai pati geriausia, protingiausia ir rūpestingiausia žinutė - dėl šio priminimo tiek Karštojoje, tiek čia, forume, Sergio man labai patinka smile

Man irgi ji patiko, toks ispudis, kad sedejo zmogus su sugerovais ant suoliuko gere pilstuka kaukuolini o gal bambali viesoje neleistinoje lebauti vietoje, sale vaiku zaidimo aiksteles ir staiga jam toptelejo, kad beprasmiskai svaisto laika, kad tuoj mirs jai ne i amzins "svarbios" minties Karstoje linijoje.:)

Bet labiause man patinka Sergio nuosirdus pasipiktinimas, kad net su VIP naryste jam neleidzia viesinti nuotraukas kuriose jis aiskiai deklaruoja, kad turi seksualiniu problemu. :::010

360

Re: Kvailiausios gautos žinutės/Įrašai "Karštojoje linijoje"

Dar nesu žinučių komentavus, bet kai kurios super fainos. Pvz. Ieško inteligentiško vyro pasėdėt parke ant suoliuko. Tai vad.krisk negyvas  iš juoko...:::010