21 (redagavo Rolandas 2017-12-12 19:46)

Re: Kvailiausios gautos žinutės/Įrašai "Karštojoje linijoje"

(Breinui)

"Ar aš kada nors užsipuoliau gerus, padorius ir protingus žmones..?"
Taip smile Ateini sakai "Merginos tuščios!" ir čia jau nėra filtro kurios tuščios - gaunas kad kliūva visoms.

Pasiekti smegenis ar pasamonę abejoju ar įmanoma taip grubiai ir į kaktą išsireiškiant ir nerenkant pernelyg žodžių, tam naudojami kitokie metodai. Užtat pyktį, nepasitenkinimą sukeli - o tai jau ne rūpinimasis visuomene o atvirkščiai..

Nu tegul būna šlykštūs tie palinkėjimai, čia skonio reikalas smile Visgi jie sakomi iš širdies, linkint gero.

Dėl asortimento rinktis, kaip vyras vyrą suprantu, tik kad būdai tam pasiekti man neatrodo tinkami...

22 (redagavo Breinas 2017-12-12 20:10)

Re: Kvailiausios gautos žinutės/Įrašai "Karštojoje linijoje"

Kaip ir sakiau - riboto ilgio žinutėje labai sunku pasakyti, ką nori pasakyti. Jei tau ten neaišku, tai čia galiu patikslinti, kad tuščios tos, kurios renkasi pagal išvardintus "privalumus".
Ir mano žinutės "Karštojoje linijoje" neskirtos kažką susirasti. Tai niekaip neįtakoja paieškų.
O tie linkėjimai - toli gražu - ne iš širdies. Tiesiog reikia kažką parašyti, kad pasirodyti dienos šviesoj. Ir rašo, ką riboti smegenai gali sugeneruoti. Būtų iš širdies - nebūtų tokie šabloniški ir nukopijuoti...

Red: Sunki diena. "Sukeli pyktį". O aš tik konstatuoju... Tegul pyksta ant savęs... Aš juk niekaip neįtakojau jų gyvenimo - pačios pasirinko. Ar būtų efektyvu, jei įkalbinėčiau glostydamas galvelę..? Ne.

23

Re: Kvailiausios gautos žinutės/Įrašai "Karštojoje linijoje"

Breinas parašė:

Kaip ir sakiau - riboto ilgio žinutėje labai sunku pasakyti, ką nori pasakyti. Jei tau ten neaišku, tai čia galiu patikslinti, kad tuščios tos, kurios renkasi pagal išvardintus "privalumus".
Ir mano žinutės "Karštojoje linijoje" neskirtos kažką susirasti. Tai niekaip neįtakoja paieškų.
O tie linkėjimai - toli gražu - ne iš širdies. Tiesiog reikia kažką parašyti, kad pasirodyti dienos šviesoj. Ir rašo, ką riboti smegenai gali sugeneruoti. Būtų iš širdies - nebūtų tokie šabloniški ir nukopijuoti...

Red: Sunki diena. "Sukeli pyktį". O aš tik konstatuoju... Tegul pyksta ant savęs... Aš juk niekaip neįtakojau jų gyvenimo - pačios pasirinko. Ar būtų efektyvu, jei įkalbinėčiau glostydamas galvelę..? Ne.

Reiketu pasymokyt rasyt,tarkim, is Hemingvejaus,kur kiekvienas zodis turi verte.Kazkas paraso palinkejimus...Tamsta,nenoredamas pasirodyti jau toks banalus,bandai kazka paaukleti...O vat kiek tai turi prasmes-tai atskiras klausimas...

24

Re: Kvailiausios gautos žinutės/Įrašai "Karštojoje linijoje"

asmeniškai man yra juokinga ir kvaila, kai vyrai merginoms siūlo išgerti kavos naktį ;DDD kas blyn kavą gerią vėlai vakare? ;DD nekalbu apie tuos kurie dirba naktinį darbą ir vartoja kavą kaip energertiką smile

25

Re: Kvailiausios gautos žinutės/Įrašai "Karštojoje linijoje"

Visokių yra, visokių reikia...:::008

26

Re: Kvailiausios gautos žinutės/Įrašai "Karštojoje linijoje"

Marinule, jūs čia pateikėte pavyzdį į temą..?)))

27 (redagavo OLA 2017-12-14 22:27)

Re: Kvailiausios gautos žinutės/Įrašai "Karštojoje linijoje"

Pūkis Baisuolis parašė:

asmeniškai man yra juokinga ir kvaila, kai vyrai merginoms siūlo išgerti kavos naktį ;DDD kas blyn kavą gerią vėlai vakare? ;DD nekalbu apie tuos kurie dirba naktinį darbą ir vartoja kavą kaip energertiką smile

Na tai jie negali tiesiogiai rasyti savo ketinimu, nes tai bus per daug vulgaru, nepadoru ir akivaizdu, kad cia renkasi vien nusivalkioja kuiliai ieskantys pigiu **** o juk sios svetaines tikslas ne sex paslaugu teikimas ar platinimas, o nauju pazinciu, bendravimo, draugysciu, gal net gyvenimo partnerio paieska ir auditorija cia stengiamasi suburti atitinkama ir viena is priemoniu tai padarytii, tai vulgariu, seksualinio pobudzio zinuciu naikinimas. Todel visokie iskrypeliai, valkatos ir psichopatai rasineja nesamones apie kavas nakti. Mane tai nustebina ir prajuokina kai tokie personazai guodziasi, kad jiems atsako tik prostitutes o juk jie tikejosi naiviu, nekaltu mergeliu demesio:::021
Zinoma yra naktibaldu kuriu laisvalaikis, pramogos ir bendravimas labiau orentuotas i nakti, taciau jie naktimis kavu nesiulo gerti.:::001

28

Re: Kvailiausios gautos žinutės/Įrašai "Karštojoje linijoje"

Jo, yra tokių, kurie jaučiasi "šiek tiek" vertingesni, negu yra... Reali jų visa vertė - jie yra... "Ieškau merginos. Jei sudominau, parašyk..."

29

Re: Kvailiausios gautos žinutės/Įrašai "Karštojoje linijoje"

Kastytis parašė:

Ieskau to kas grazu, labai grazu ir to kas graziau uz labai grazu, zinoma kalba apie merginas. As vis dar kuklus ir droviuosi kai pamatau grazia mergina Ech koks grazus oras. Grazuoles merginos, kas norite susitikti pabendrauti gyvai prie kavos? Kas kavos negeriate nenusiminkite, galima ir pasivaikscioti. Grazuoles nesnauskite , laikas nelaukia, rasykite big_smile:D:D

Jo jo... as dar net profili atsiverciau paziuret, kas tas dede "tobulybe" big_smile

30

Re: Kvailiausios gautos žinutės/Įrašai "Karštojoje linijoje"

Breinas parašė:

Marinule, jūs čia pateikėte pavyzdį į temą..?)))

Ačiū už įvertinimą...:::008

31

Re: Kvailiausios gautos žinutės/Įrašai "Karštojoje linijoje"

Ligita parašė:
Kastytis parašė:

Ieskau to kas grazu, labai grazu ir to kas graziau uz labai grazu, zinoma kalba apie merginas. As vis dar kuklus ir droviuosi kai pamatau grazia mergina Ech koks grazus oras. Grazuoles merginos, kas norite susitikti pabendrauti gyvai prie kavos? Kas kavos negeriate nenusiminkite, galima ir pasivaikscioti. Grazuoles nesnauskite , laikas nelaukia, rasykite big_smile:D:D

Jo jo... as dar net profili atsiverciau paziuret, kas tas dede "tobulybe" big_smile

O, čia Kastytis draugiškai pasišaipė iš kitų veikėjų - apjungė anų jau antrus metus pasikartojančias karštąsias žinutes, man labai patiko smile
Kiek pamenu, vieną dieną tas, kuris (nepamenu jo vardo) vis ieško " to kas grazu" taip visus užkniso, kad pasipylė gal 10 įvairiausių variantų smile tuomet kliuvo ir tam, kuris sveikinasi su neįveikiamomis damomis, ir kitiems pastovių žinučių autoriams smile

32

Re: Kvailiausios gautos žinutės/Įrašai "Karštojoje linijoje"

tos kurios kartojasi bent du kartus:)

33

Re: Kvailiausios gautos žinutės/Įrašai "Karštojoje linijoje"

Šian:  12:41 Marius (20 m. Kaunas)
"Labukas :::045 Butu šaunu susirasti mergina iš Kauno bet kaip visada nieko nerasiu, nes merginos siais laikais tokios išrankios, atsiprašant ispizdejusios. P. S. Susidomejai  pm :::001 lauksiu žinučių tik Kaunas. "

"Nieko nerasiu", "išpindėjusios", o paskui "susidomėjai - PM..." Nu, jo, žmogus turis supratimą apie tai, kas gali sudominti... Dvim metų - jaunas dar... Gal pasitaisys...

34

Re: Kvailiausios gautos žinutės/Įrašai "Karštojoje linijoje"

"Paulina (41m. Kaunas)
Besmegenei nerasykit nesamoniu :::018 :::018 vaiku darzelis"

35

Re: Kvailiausios gautos žinutės/Įrašai "Karštojoje linijoje"

"Mindaugas (36m. Jungtinė Karalystė, Cardiff (Wales))
jei iki kitu metu neparasys mano princese istrinu si saita"

Ot taip. Visi girdejot, visi supratot? Paskubekit susirasti savo sleivakojes svajones.

36

Re: Kvailiausios gautos žinutės/Įrašai "Karštojoje linijoje"

:::008
:::833:::833:::833

37

Re: Kvailiausios gautos žinutės/Įrašai "Karštojoje linijoje"

OLA parašė:
Pūkis Baisuolis parašė:

asmeniškai man yra juokinga ir kvaila, kai vyrai merginoms siūlo išgerti kavos naktį ;DDD kas blyn kavą gerią vėlai vakare? ;DD nekalbu apie tuos kurie dirba naktinį darbą ir vartoja kavą kaip energertiką smile

Na tai jie negali tiesiogiai rasyti savo ketinimu, nes tai bus per daug vulgaru, nepadoru ir akivaizdu, kad cia renkasi vien nusivalkioja kuiliai ieskantys pigiu **** o juk sios svetaines tikslas ne sex paslaugu teikimas ar platinimas, o nauju pazinciu, bendravimo, draugysciu, gal net gyvenimo partnerio paieska ir auditorija cia stengiamasi suburti atitinkama ir viena is priemoniu tai padarytii, tai vulgariu, seksualinio pobudzio zinuciu naikinimas. Todel visokie iskrypeliai, valkatos ir psichopatai rasineja nesamones apie kavas nakti. Mane tai nustebina ir prajuokina kai tokie personazai guodziasi, kad jiems atsako tik prostitutes o juk jie tikejosi naiviu, nekaltu mergeliu demesio:::021
Zinoma yra naktibaldu kuriu laisvalaikis, pramogos ir bendravimas labiau orentuotas i nakti, taciau jie naktimis kavu nesiulo gerti.:::001

OLA kaip visada tobulai mandagi) visus mus isvadino kuiliais iskrypeliais ir valkatom) jos rasymo stilius tiesiog nuostabus bet ji vis tiek man labai patinka) o del kavos gerimo tai viena mergina mane pakviete nakti 1 val nakties kavos isgerti ir dar i kita miesta bet taip ir nepasirasiau nes masinos neturejau)

38

Re: Kvailiausios gautos žinutės/Įrašai "Karštojoje linijoje"

Kristi (47m. Kaunas)
Mane sutikti yra likimas,mane mylėti yra rizika,mane gauti yra kantrybė,o kad aš mylėčiau yra stebuklas :::016
Auksines mintys... 47... Truksta tik pasivadinti Kristutea ir kvailos israiskos veide.. Gal israiskos netruksta - neziurejau anketos.

39

Re: Kvailiausios gautos žinutės/Įrašai "Karštojoje linijoje"

Breinas parašė:

Kristi (47m. Kaunas)
Mane sutikti yra likimas,mane mylėti yra rizika,mane gauti yra kantrybė,o kad aš mylėčiau yra stebuklas :::016
Auksines mintys... 47... Truksta tik pasivadinti Kristutea ir kvailos israiskos veide.. Gal israiskos netruksta - neziurejau anketos.

tai copy paste) labai nuvalkiota fraze daugybeje anketu ji yra) moterys kopijuoja frazes is svetimu anketu net negalvodamos

40

Re: Kvailiausios gautos žinutės/Įrašai "Karštojoje linijoje"

Suprasčiau, jei tai būtų nukopinusi kokia nors šešiolikmetė, kuri jaučiasi lyg pasaulis būtų po kojomis... O kai tai daro subrendusi, labai mažai paklausi dama, tai mažų mažiausiai juokinga... Čia labai švelniai ir diplomatiškai tariant...)))