501

Re: Kvailiausios gautos žinutės/Įrašai "Karštojoje linijoje"

Tapatipaslaptis parašė:

Manau, kad turėtų nerūkyti, nevartoti svaigalų ir kvaišalų, būti apsirūpinęs, nusiprausęs, nusiskutęs, pasikvėpinęs ir norintis kurti šeimą. Dar nei į kairę, nei į dešinę...:::008

Nepatinka rukantis bet nepatinka todėl kad darbe labai dažnai perekurus daro o ne del ta kad ruko.todėl manau ši punkta reikia išbraukti.alkoholis irgi saikingai tikrai ne kliutis. kvaišalai pritariu blogis. na apsirupines irgi perteklinis reikalavimas yra nes kita pusė jau turėtu pagalvoti kad esas reikalingas tik iš išskaičiavimo.švara taip neturi ožiu kvepėti vienareikšmiškai.barzda irgi manyčiau kad tai kaprizas daugiau tikrai yra nemažai žmoniu jas tvarkingai ir madingai prisižiurinčiu.
Kaip isivaizduojate šeima kai ji kuriama penktoje dešimtyje.
na ir liko apie kaire dešine pašnekėti vyrai mano kad nuklidimai i kaire ar dešine yra tik pasitikrinimas savo pasirinkimo teisingumu .:::008:::b49

502

Re: Kvailiausios gautos žinutės/Įrašai "Karštojoje linijoje"

OLA parašė:
Breinas parašė:

Tikrai nerasi niekur mano zinutes, skirtos kuriai nors konkreciai dvidesitmetei su flirto elementais.

Tai zinoma nerasiu, forumuose  dvidesimetes "nepasireiskia", jos tik realybei moka akis draskyti, stumdytis, mokyti vyresnius uz save gyvenimo tiesu ir elgesio normu, zinoma ne visos tokios, bet esama karta yra labai izulus, chamiski, tai nematau nieko smerktina jai kokios damos pasiepia jaunuolius su flirto elemetais.

Tu  nematai nieko smerktino, o man nepatinka ir mane suutina. Tai tiesiog smirtingas poziuris ir skirtingos nuomones. Diskusija  baigta.

503 (redagavo Gediminas aš 2018-05-23 18:28)

Re: Kvailiausios gautos žinutės/Įrašai "Karštojoje linijoje"

Laimute parašė:

man tai rimtas, kai nesijuokia, net nesisypso :::819:::043

tipo ale komikas kuris tylėdamas daugiau pasako negu kalbėdamas.vadnas jums reikalingas nuodėmklausys tai tokiu bažnyčioje yra ir išrišimą duoda.:::b49:::037

504 (redagavo Laimute 2018-05-23 19:32)

Re: Kvailiausios gautos žinutės/Įrašai "Karštojoje linijoje"

Gediminas aš parašė:
Laimute parašė:

man tai rimtas, kai nesijuokia, net nesisypso :::819:::043

tipo ale komikas kuris tylėdamas daugiau pasako negu kalbėdamas.vadnas jums reikalingas nuodėmklausys tai tokiu bažnyčioje yra ir išrišimą duoda.:::b49:::037

neduok sviete ...tokio nenoriu :::041 as tik toki isivazduoju. rimtas vyras - asocijacija - nesijuokiantis

505

Re: Kvailiausios gautos žinutės/Įrašai "Karštojoje linijoje"

Jeigu moteris dar planuoja turėti kūdikį, tai ji nori, kad sėkla būtų švari ir kokybiška, todėl reikalingas, liaudiškai kalbant "rimtas" arba kitaip tariant padorus ir sugebantis išlaikyti savo palikuonis. Toks,man atrodo, buvo žinutės autorės noras...:::528

506

Re: Kvailiausios gautos žinutės/Įrašai "Karštojoje linijoje"

rimtas tai ne kriterijus o žmogaus budas.kas nutiks jei bus per daug rimtas arba nepakankamai rimtas.santykius tempia abipusis supratimas  ne žmogaus rimtumas.o ir šiaip su rimtais nuobodu gyventi smagiau su tais kurie velnio nešti ir pamesti yra.

507

Re: Kvailiausios gautos žinutės/Įrašai "Karštojoje linijoje"

Kaip kas tą smagumą supranta...Lengviausia būti trali vali...Plauki sau pasroviui, kol už kokio kelmo užkliūvi...Kelmas tada viskuo kaltas... Būti "rimtiems" reikia įdėti darbo ir pastangų, tai tobulėjimo kelias. Bent man taip atrodo. :::528

508 (redagavo Anna 2018-05-24 09:46)

Re: Kvailiausios gautos žinutės/Įrašai "Karštojoje linijoje"

o man rimtumas asocijuosi su atsakomybe, garbingumu, pastovumu smile
ir tai visai netrukdo žmogui būti linksmu ar linkusiu į nuotykius smile

o kas liečia rimtus santykius, tai man asocijuojasi su pilnaverčiais santykiais. ir kai moteris parašo, kad ji ieško rimtų santykių, tai mano pirma mintis - vadinasi, ji ieško ne susirašinėjimui, ne kavos gėrimui, o iškart pasako, kad santykiai turės visas sudedamąsias dalis. o kai vyras rašo, kad jis ieško rimtų santykių - man atrodo, kad vyras pasižada elgtis atsakingai ir globoti moterį bei ją rūpintis, nes tikisi, kad moteris į visa tai žiūrės rimtai, o ne išnaudojančiai smile

509

Re: Kvailiausios gautos žinutės/Įrašai "Karštojoje linijoje"

Anna parašė:

o man rimtumas asocijuosi su atsakomybe, garbingumu, pastovumu smile
ir tai visai netrukdo žmogui būti linksmu ar linkusiu į nuotykius smile

o kas liečia rimtus santykius, tai man asocijuojasi su pilnaverčiais santykiais. ir kai moteris parašo, kad ji ieško rimtų santykių, tai mano pirma mintis - vadinasi, ji ieško ne susirašinėjimui, ne kavos gėrimui, o iškart pasako, kad santykiai turės visas sudedamąsias dalis. o kai vyras rašo, kad jis ieško rimtų santykių - man atrodo, kad vyras pasižada elgtis atsakingai ir globoti moterį bei ją rūpintis, nes tikisi, kad moteris į visa tai žiūrės rimtai, o ne išnaudojančiai smile

Pritariu visu 100% :::008

510

Re: Kvailiausios gautos žinutės/Įrašai "Karštojoje linijoje"

man tai rimtos moterys nusibosta jau po 20 min bendravimo

511

Re: Kvailiausios gautos žinutės/Įrašai "Karštojoje linijoje"

Antanas Patamsis parašė:

man tai rimtos moterys nusibosta jau po 20 min bendravimo

Įtariu, kad Antanas yra labai rimtas. Nes ieško, kas papildytų jo nūdną charakterį. Atspėjau? :::916

512

Re: Kvailiausios gautos žinutės/Įrašai "Karštojoje linijoje"

spėkite dar karta manau nesupyks

513

Re: Kvailiausios gautos žinutės/Įrašai "Karštojoje linijoje"

Некоторые люди полагают, что я застенчивый, тихий или скучный, не понимая, что они мне просто не нравятся.

514

Re: Kvailiausios gautos žinutės/Įrašai "Karštojoje linijoje"

Truputį offtopic, bet kiek čia reikalavimų. Turi būti toks, kitoks, trečioks. O pačias reikia mylėt tokias, kokios esat big_smile

515

Re: Kvailiausios gautos žinutės/Įrašai "Karštojoje linijoje"

Gytis parašė:

Truputį offtopic, bet kiek čia reikalavimų. Turi būti toks, kitoks, trečioks. O pačias reikia mylėt tokias, kokios esat big_smile

tai čia dar nieko smile
Bet jei vyras pasikeičia taip, kad atitiktų visus moters reikalavimus, jinai jį palieka, nes "ach, jis jau ne toks, koks buvo, kai jį pamilau..."

516

Re: Kvailiausios gautos žinutės/Įrašai "Karštojoje linijoje"

Anna parašė:
Gytis parašė:

Truputį offtopic, bet kiek čia reikalavimų. Turi būti toks, kitoks, trečioks. O pačias reikia mylėt tokias, kokios esat big_smile

tai čia dar nieko smile
Bet jei vyras pasikeičia taip, kad atitiktų visus moters reikalavimus, jinai jį palieka, nes "ach, jis jau ne toks, koks buvo, kai jį pamilau..."

Būtent big_smile Ir dar pasako, kad "neliko tos vyriškos ugnelės" big_smile

517

Re: Kvailiausios gautos žinutės/Įrašai "Karštojoje linijoje"

Gytis parašė:
Anna parašė:
Gytis parašė:

Truputį offtopic, bet kiek čia reikalavimų. Turi būti toks, kitoks, trečioks. O pačias reikia mylėt tokias, kokios esat big_smile

tai čia dar nieko smile
Bet jei vyras pasikeičia taip, kad atitiktų visus moters reikalavimus, jinai jį palieka, nes "ach, jis jau ne toks, koks buvo, kai jį pamilau..."

Būtent big_smile Ir dar pasako, kad "neliko tos vyriškos ugnelės" big_smile

Analogiškai ir su moterimis: jeigu labai stengiasi įtikti pamiršdama savo individualumą, greitai nusibosta vyrui. Jam įdomi moteris - ta kuri turi savo nuomonę, savo pomėgius ir nepasiduoda jo paties įtakai. Neįdomi ta moteris, su kuria perdaug paprasta ir lengva. Nors kai kurie vyriškiai tokių ieško, norėdami patenkinti savo autoritariškus poreikius.

518

Re: Kvailiausios gautos žinutės/Įrašai "Karštojoje linijoje"

Tiesa. Kartais reikia leist pabėgiot iš paskos, o ne ateit ir pasiimt wink

519

Re: Kvailiausios gautos žinutės/Įrašai "Karštojoje linijoje"

kaip sake klasikas, moteris kaip seselis. kai begi paskui ja, ji bega. kai begi nuo jos, ji vejasi

520

Re: Kvailiausios gautos žinutės/Įrašai "Karštojoje linijoje"

Marija (34m. Biržų rajonas)
Ar tikrai moteris be skylės yra nereikalinga? Jeigu ji negali mylėtis ji nurašyta?

Ko tik nera sitoje skyleje...