521

Re: Kvailiausios gautos žinutės/Įrašai "Karštojoje linijoje"

Šiandien 22:14 Tyliai (24 m. Kaunas)
Garbinkit mane

Ar ne bene rusai sako - "akivaizdžiai išreikšta protine negalia sergantys yra palaiminti..." Bet garbinti jūsų jie neliepia. Nepainiok...

522

Re: Kvailiausios gautos žinutės/Įrašai "Karštojoje linijoje"

Čia ne rusų, bet Biblijos išmintis, Naujasis testamentas...:::528

523

Re: Kvailiausios gautos žinutės/Įrašai "Karštojoje linijoje"

Šiandien 21:55 Ligita (39 m. Šiauliai)
Pasekit kas nors pasaką prieš miegą :::001

Žinutė visai nekvaila, bet negaliu neatreaguoti, todėl atreaguosiu būtent čia.
"Gyveno kartą senelis ir senelė... Ir gyveno jie ilgai ir laimingai... O štai viena senelė... Viena senelė gyveno nelaimingai... Jin turėjo tik suskilusią geldą... Jos geldos priekinis stiklas buvo suskilęs... Ir jin liko gyventi viena visą likusį gyvenimą..."
O apie seną raganą ar pasekti jums pasaką, vaikučiai..?

524

Re: Kvailiausios gautos žinutės/Įrašai "Karštojoje linijoje"

Alabi parašė:

Labas rytas. Aš informuosiu jus, kad esu fizinis asmuo, ir aš teikiu paskolas tiems, kuriems reikia trumpų terminų ir terminų su 3% palūkanų norma. Jums turi būti bent 18 metų ir turite darbą, kad galėtumėte tinkamai atlyginti jums. Nuo 5000 eurų iki 1 000 000 eurų. Mano paskolos apima visas gyvenimo sritis (perkant namą, automobilį), jiems reikia paskolos sumokėti skolas, sąskaitas faktūras ar pradėti savo verslą. Susisiekite su manimi, jei norite gauti daugiau informacijos. El. Paštas: personal.finance.world@hotmail.com

WHATSAPP OU VIBER: +33755229077

aferistai is Prancuzijos. atsargiai su jais)

525

Re: Kvailiausios gautos žinutės/Įrašai "Karštojoje linijoje"

Šiandien 0:05 Nijolė (56 m. Vilnius)
Sveiki, vyriskos lyties atstovai. Atsiliep tas, kuris tvirtai stovi ant koju, dirbantis, materiailiai apsirupines. As noriu sutikti zmogu likusiam gyvenimui. Kad galeciau atsispirti i peti. Kad draugyste issirutuliuotu i rimtus santykius ir dar karta isteketi.

B/#+, aš negaliu...

526

Re: Kvailiausios gautos žinutės/Įrašai "Karštojoje linijoje"

Breinas parašė:

Šiandien 0:05 Nijolė (56 m. Vilnius)
Sveiki, vyriskos lyties atstovai. Atsiliep tas, kuris tvirtai stovi ant koju, dirbantis, materiailiai apsirupines. As noriu sutikti zmogu likusiam gyvenimui. Kad galeciau atsispirti i peti. Kad draugyste issirutuliuotu i rimtus santykius ir dar karta isteketi.

B/#+, aš negaliu...

konkreciai ir be uzuolanku big_smile

527 (redagavo kristė 2018-07-18 11:55)

Re: Kvailiausios gautos žinutės/Įrašai "Karštojoje linijoje"

Laimute parašė:
Breinas parašė:

Šiandien 0:05 Nijolė (56 m. Vilnius)
Sveiki, vyriskos lyties atstovai. Atsiliep tas, kuris tvirtai stovi ant koju, dirbantis, materiailiai apsirupines. As noriu sutikti zmogu likusiam gyvenimui. Kad galeciau atsispirti i peti. Kad draugyste issirutuliuotu i rimtus santykius ir dar karta isteketi.

B/#+, aš negaliu...

konkreciai ir be uzuolanku big_smile

Visai ne kvaili norai. Moteris nori savęs verto gyvenimo draugo. Ir kad galvos nesuktų vienadieniai (vienanakčiai) draugeliai bei visokie alfonsai. Tik galėjo parašyti žodį "atsiremti", o ne "atsispirti"...

528

Re: Kvailiausios gautos žinutės/Įrašai "Karštojoje linijoje"

Tobulas (43 m. Vilnius)
Ieskau to kas grazu, labai grazu ir to kas graziau uz labai grazu, zinoma kalba apie merginas. As vis dar kuklus ir droviuosi kai pamatau grazia mergina. Ech koks grazus oras. Grazuoles merginos, kas norite drauge pasivazineti dviraciais ir pabendrauti? Kas dviraciu nevazinejate nenusiminkite, galima ir pasivaikscioti. Grazuoles nesnauskite , laikas nelaukia, rasykite asmenine zinute  :::045

Plokštelė tą patį

529

Re: Kvailiausios gautos žinutės/Įrašai "Karštojoje linijoje"

na čia jau kaip ir nekvailiausia patapus...čia jau turbūt ieškoko himnas :::021

530

Re: Kvailiausios gautos žinutės/Įrašai "Karštojoje linijoje"

kristė parašė:
Laimute parašė:
Breinas parašė:

Šiandien 0:05 Nijolė (56 m. Vilnius)
Sveiki, vyriskos lyties atstovai. Atsiliep tas, kuris tvirtai stovi ant koju, dirbantis, materiailiai apsirupines. As noriu sutikti zmogu likusiam gyvenimui. Kad galeciau atsispirti i peti. Kad draugyste issirutuliuotu i rimtus santykius ir dar karta isteketi.

B/#+, aš negaliu...

konkreciai ir be uzuolanku big_smile

Visai ne kvaili norai. Moteris nori savęs verto gyvenimo draugo. Ir kad galvos nesuktų vienadieniai (vienanakčiai) draugeliai bei visokie alfonsai. Tik galėjo parašyti žodį "atsiremti", o ne "atsispirti"...

norai gal ir nera kvaili bet jeigu uzsiimti sios zinutes labai gylia analize tai moteris net 3 kartus nurode vyro finansini lygi: " tvirtai stovi ant koju, dirbantis, materiailiai apsirupines" tai reiskia kad moteris iesko turtingo vyruko arba pati labai mazai uzdirba. is kitos puses jeigu imti statistiskai tai apie 20% Lt gyventoju yra zemiau skurdo ribos dar apie 20% dirba uz minimalke o is likusiuju procentu didzioji dauguma gauna lietuviska vidurki apie 600-700 euru/men. todel vidutinis statistinis vyras irgi atitiks sia statistika. todel klausimas kokia tikimybe kad atsilieps butent pasiturintis vyras ir nuo kokios sumos skaitosi tas pasiturintis?
toliau moteris raso kad noretu atsispirti i peti. tuo ji pripazista kad viena nesugeba isgyventi ir jai butinai reikia i kazka atsispirti.  ir is to galima daryti isvada kad moteris is nepasiturinciu su mazom pajamom ir jos sunkus gyvenimas. cia asmeniskai mano zinutes analize

531

Re: Kvailiausios gautos žinutės/Įrašai "Karštojoje linijoje"

kristė parašė:

Visai ne kvaili norai. Moteris nori savęs verto gyvenimo draugo. Ir kad galvos nesuktų vienadieniai (vienanakčiai) draugeliai bei visokie alfonsai. Tik galėjo parašyti žodį "atsiremti", o ne "atsispirti"...

vienadieniams ir vienanakciams draugeliams tikrai nereikia pavargusios nuo gyvenimo moters jie geriau nuleks i koki vakareli ir ten kokia jauna mergina susiras. taip kad jus per daug sureiksminat savo reiksminguma vyrams. nusileiskite ant zemes ir suvokite savo tikraja padeti vedybu rinkoje

532

Re: Kvailiausios gautos žinutės/Įrašai "Karštojoje linijoje"

Tuo labiau net be nuotraukos. 50 su virsum ir reikalavimai dar ohoho.

533 (redagavo kristė 2018-07-18 17:22)

Re: Kvailiausios gautos žinutės/Įrašai "Karštojoje linijoje"

Konstantinas parašė:
kristė parašė:
Laimute parašė:

konkreciai ir be uzuolanku big_smile

Visai ne kvaili norai. Moteris nori savęs verto gyvenimo draugo. Ir kad galvos nesuktų vienadieniai (vienanakčiai) draugeliai bei visokie alfonsai. Tik galėjo parašyti žodį "atsiremti", o ne "atsispirti"...

norai gal ir nera kvaili bet jeigu uzsiimti sios zinutes labai gylia analize tai moteris net 3 kartus nurode vyro finansini lygi: " tvirtai stovi ant koju, dirbantis, materiailiai apsirupines" tai reiskia kad moteris iesko turtingo vyruko arba pati labai mazai uzdirba. is kitos puses jeigu imti statistiskai tai apie 20% Lt gyventoju yra zemiau skurdo ribos dar apie 20% dirba uz minimalke o is likusiuju procentu didzioji dauguma gauna lietuviska vidurki apie 600-700 euru/men. todel vidutinis statistinis vyras irgi atitiks sia statistika. todel klausimas kokia tikimybe kad atsilieps butent pasiturintis vyras ir nuo kokios sumos skaitosi tas pasiturintis?
toliau moteris raso kad noretu atsispirti i peti. tuo ji pripazista kad viena nesugeba isgyventi ir jai butinai reikia i kazka atsispirti.  ir is to galima daryti isvada kad moteris is nepasiturinciu su mazom pajamom ir jos sunkus gyvenimas. cia asmeniskai mano zinutes analize

Jegu užsiimti dar "gylesne" analize, tai paprastai ieškoma visapusiškai lygiaverčio partnerio (ypač tokiame amžiuje). Jaunos gal ir tikisi turtingo vyruko, kuris, kaip geras tėvelis jas išlaikys.
Tvirtai stovi ant kojų, dirba ir materialiai apsirūpinęs - nebūtinai labai turtingas. O atsirėmimas į petį - moralinis palaikymas (pvz. darant biznį ar pan.) Nematau čia jokių nerealių norų.

534 (redagavo kristė 2018-07-18 17:29)

Re: Kvailiausios gautos žinutės/Įrašai "Karštojoje linijoje"

Konstantinas parašė:
kristė parašė:

Visai ne kvaili norai. Moteris nori savęs verto gyvenimo draugo. Ir kad galvos nesuktų vienadieniai (vienanakčiai) draugeliai bei visokie alfonsai. Tik galėjo parašyti žodį "atsiremti", o ne "atsispirti"...

vienadieniams ir vienanakciams draugeliams tikrai nereikia pavargusios nuo gyvenimo moters jie geriau nuleks i koki vakareli ir ten kokia jauna mergina susiras. taip kad jus per daug sureiksminat savo reiksminguma vyrams. nusileiskite ant zemes ir suvokite savo tikraja padeti vedybu rinkoje

Būtent pavrgusiai nuo gyvenimo moteriai ir nereikia tokių lakstančių.
O labiau nerealūs norai tų pagyvenusių vyrukų, kad juos įsimylės jaunos gražuolės be jokių materialinių išskaičiavimų. Tokį atvejį - pagyvenęs ir turtingas + jauna ir graži - ir galima apibūdinti žodžiu "vedybų rinka" , o ne nuoširdžiais žmogiškais santykiais.

535

Re: Kvailiausios gautos žinutės/Įrašai "Karštojoje linijoje"

Eugis parašė:

Tuo labiau net be nuotraukos. 50 su virsum ir reikalavimai dar ohoho.

kokie bebutu norai , kokiam bebutu amziuje... ir lieka norais, jei niekas del to nepasistengia. neturetu sokiruoti amzius, juk visi daeisite iki to amziaus...zinoma, gal kai kam ir nepasiseks. taciau manes tikrai nestebina, jei ieskoma draugo/drauges sulaukus tiek ir daugiau metu. stebina, kad iesko jauni...ir neranda. va sitai mane sokiruoja labiau.

536

Re: Kvailiausios gautos žinutės/Įrašai "Karštojoje linijoje"

Šiandien 17:33 Laisvo Elgesio Kunigas (33 m.)

1
Telaimina jus - lytinių santykių dievas. Kaip mus anksti mokė griežto režimo berniukų seminarijoje - dievui reikia atsiduoti visomis prasmėmis. Palinkėkime vieni kitiems ramybės ir to, ko patys sau nelinkėtume.

sios kvailiausia negaliu pavadinti. paprastas sakinys. netaikomas niekam asmeniskai. gal netgi rasiusiam netaikomas,  bet cia sudeta tiek visko... neviltis, prievarta, skausmas, neapykanta, iskrypimas, bejegiskumas, brutalumas, fizines ir psichines traumos...

537

Re: Kvailiausios gautos žinutės/Įrašai "Karštojoje linijoje"

Laimute parašė:
Eugis parašė:

Tuo labiau net be nuotraukos. 50 su virsum ir reikalavimai dar ohoho.

kokie bebutu norai , kokiam bebutu amziuje... ir lieka norais, jei niekas del to nepasistengia. neturetu sokiruoti amzius, juk visi daeisite iki to amziaus...zinoma, gal kai kam ir nepasiseks. taciau manes tikrai nestebina, jei ieskoma draugo/drauges sulaukus tiek ir daugiau metu. stebina, kad iesko jauni...ir neranda. va sitai mane sokiruoja labiau.

va uz ka as gerbiu Laimute kad ji yra daug arciau realybes

538

Re: Kvailiausios gautos žinutės/Įrašai "Karštojoje linijoje"

Realybė tokia, kad dauguma ilgai čia esančių nesuras to, ko ieško. Jeigu jau nesusirado realiame gyvenime. Tam trukdo ne išvaizda, ne amžius, ir ne pasirinkimo stoka, o nemokėjimas žmonių priimti tokiais, kokie jie yra iš tikrųjų (ir savęs taip pat). Vieni ieško fėjų, kiti laimės, kurią suteiktų protingos gražuolės, kiti ar kitos - atsakymų į amžinuosius klausimus. Galbūt realiame gyvenime atstūmę jiems suteiktus šansus, tikisi savo klaidas ištaisyti čia. Ko gero tai neįmanoma.

539 (redagavo Daktaras nuo varenos 2018-07-21 21:37)

Re: Kvailiausios gautos žinutės/Įrašai "Karštojoje linijoje"

kristė parašė:

Realybė tokia, kad dauguma ilgai čia esančių nesuras to, ko ieško. Jeigu jau nesusirado realiame gyvenime. Tam trukdo ne išvaizda, ne amžius, ir ne pasirinkimo stoka, o nemokėjimas žmonių priimti tokiais, kokie jie yra iš tikrųjų (ir savęs taip pat). Vieni ieško fėjų, kiti laimės, kurią suteiktų protingos gražuolės, kiti ar kitos - atsakymų į amžinuosius klausimus. Galbūt realiame gyvenime atstūmę jiems suteiktus šansus, tikisi savo klaidas ištaisyti čia. Ko gero tai neįmanoma.

zmogus linkes viska apsunkinti. viskas daug paprasciau. gyvenimui partneres is cia esanciu vyru iesko koks 10% , visi kiti pramogai arba del materialiniu kaskokiu sumetimu. is tu kas iesko gyvenimui dauguma patys kalti kad nesugeba susirasti partnerio (luzeriai?). ir tik keli tikrai stengesi, bet gyvenimas atsuko subine. cia mano nuomone ir su ja nebutina sutikti :::010

540

Re: Kvailiausios gautos žinutės/Įrašai "Karštojoje linijoje"

Alabi parašė:

Sveiki, kaip tu esi?

Sprendimas visoms jūsų finansinėms problemoms.
Aš esu SOCIETE GENERALE generalinis sekretorius.
Esame privatus institutas, kuris siūlo paskolas žmonėms
finansiniai sunkumai.
Mes siūlome paskolą nuo 5000 € iki 2.5000.000 € už 3%.
Mūsų tikslas yra padėti visiems žmonėms su finansiniais sunkumais.

  el. paštas: aidefinance267@gmail.com
Laukiama jūsų atsakymo!

Dinkit is cia, Aladino lempa ! :::216