541 (redagavo Breinas 2018-07-22 22:40)

Re: Kvailiausios gautos žinutės/Įrašai "Karštojoje linijoje"

"Šiandien 17:46 Angel (43 m. Šiauliai)
Miražai,o aš šnd gera.Pas manę amnestijos ***sus užblokintus - atblokavau,buvo 6 psl.Tegul karma su jais tvarkosi..."

Kažkas priėjo liepto galą... Kai visiems nusisispjaut, tai gerai ir užblokinti... Iš principo tokiai nerašyčiau. Man atrodo, ta karma ją pačią užblokavo... Ir nebeamnestuos...

542

Re: Kvailiausios gautos žinutės/Įrašai "Karštojoje linijoje"

Taip tu iškart daug sužinojai apie tą žmogų...

543

Re: Kvailiausios gautos žinutės/Įrašai "Karštojoje linijoje"

Breinas parašė:

Taip tu iškart daug sužinojai apie tą žmogų...

...ir apie save taip pat...tipo, kaip gali 56 metu moteris dar kazko noreti….

544

Re: Kvailiausios gautos žinutės/Įrašai "Karštojoje linijoje"

cia tas pats kas mano kaime prie krautuves bobules pletkina po 60 metu...o cia jauni bernai po 30 metu skleidzia pletkas.....apkalbineje vieni kitus big_smile totali degradacija.....manau forumose suzinai kazka naujo ir naudingo...bet  ne cia...

545 (redagavo Laimute 2018-07-25 00:30)

Re: Kvailiausios gautos žinutės/Įrašai "Karštojoje linijoje"

pazistamass parašė:

cia tas pats kas mano kaime prie krautuves bobules pletkina po 60 metu...o cia jauni bernai po 30 metu skleidzia pletkas.....apkalbineje vieni kitus big_smile totali degradacija.....manau forumose suzinai kazka naujo ir naudingo...bet  ne cia...

ok...ka konkretaus nori suzinoti?...negi manai, kad cia visi atvirauja? zaisk musu zaidima. bus, maziausiai, linksma wink

546

Re: Kvailiausios gautos žinutės/Įrašai "Karštojoje linijoje"

Manau, kad žinutė karštoje linijoje, tai būdas atkreipti į save dėmesį. Smagu skaityt šmaikščias, linksmas, ironiškas žinutės. Tai, gali būti minimali info apie save.

547

Re: Kvailiausios gautos žinutės/Įrašai "Karštojoje linijoje"

Šiandien 21:27 Mel (33 m.)
Jei verksiu visa naktį gal pagerės

butinai pageres...ir...sisiuko nereiks daryt wink

548

Re: Kvailiausios gautos žinutės/Įrašai "Karštojoje linijoje"

Breinas parašė:

Šiandien 0:05 Nijolė (56 m. Vilnius)
Sveiki, vyriskos lyties atstovai. Atsiliep tas, kuris tvirtai stovi ant koju, dirbantis, materiailiai apsirupines. As noriu sutikti zmogu likusiam gyvenimui. Kad galeciau atsispirti i peti. Kad draugyste issirutuliuotu i rimtus santykius ir dar karta isteketi.

B/#+, aš negaliu...

puiki konkreti žinutė:-)
ypač apie atsispyrimą nuo peties - išsidavė, kad lips ant sprando, o paskui dar ir į žemę ar pelkę sugrūs ir pradės puikų startą :-)

549

Re: Kvailiausios gautos žinutės/Įrašai "Karštojoje linijoje"

Ir pem šeši - pats žydėjimas - pats tas laikas kurti santykius... Tokio amžiaus jaunamartėms su visomis išvardintomis savybėmis ir privalumais jaunikiai ant kaklo alpdami kariasi...
B/#t, boba amželį baigia nugyvent, o galva - tuštutėlė...

550 (redagavo Sulamita 2018-11-07 21:23)

Re: Kvailiausios gautos žinutės/Įrašai "Karštojoje linijoje"

Tuščia galva - didis privalumas :-) Protingas vyras galės ją užpildyti kuo panorės.
Be to, tuščia galva gerai skamba.
Pripildyta galva gali kelti rimtų problemų. Joje gali būti daug š...

P. S. Tiesa, ši moteris atitinka esminį ieskok.lt vyrų reikalavimą - ji žino, ko nori!

551

Re: Kvailiausios gautos žinutės/Įrašai "Karštojoje linijoje"

Man atrodo, jų reikalavimas - "kad žinotų, ko nori", reiškia "ji turi norėti tik to, ko noriu aš, o ne norėti bala žin ko, ko aš net nesuprantu..."

552

Re: Kvailiausios gautos žinutės/Įrašai "Karštojoje linijoje"

Breinas parašė:

Man atrodo, jų reikalavimas - "kad žinotų, ko nori", reiškia "ji turi norėti tik to, ko noriu aš, o ne norėti bala žin ko, ko aš net nesuprantu..."

Breinai,
drįsiu suvulgarinti, atsiprašau - „jos turi norėti manęs ir jausti pastovų dėkingumą už suteiktą galimybę pabūti su manimi kad ir pusvalandį”
:-)

553

Re: Kvailiausios gautos žinutės/Įrašai "Karštojoje linijoje"

Labiau egocentriški tipai gali taip šifruoti. Bet tokia formuluotė reikalauja šiek tiek smegenų...

554

Re: Kvailiausios gautos žinutės/Įrašai "Karštojoje linijoje"

Kai buvau "sena" , trisdešimt penkių moteris, nebuvo taip gera, kaip dabar. Nežinau ar tai tik man taip, bet nenorėčiau grįžti į anuos metus.

555

Re: Kvailiausios gautos žinutės/Įrašai "Karštojoje linijoje"

Tai savijauta - šiek tiek kita tema... Tikiuosi, tu neieškai jauno, gražaus, ką tik baigusio Harvardą, su laivu, sraigtasparniu, korporacijos direktoriaus, stand-up laureatu ir apgamu konkrečioje vietoje, bet ne kur kitur..?

556

Re: Kvailiausios gautos žinutės/Įrašai "Karštojoje linijoje"

Breinas parašė:

Tai savijauta - šiek tiek kita tema... Tikiuosi, tu neieškai jauno, gražaus, ką tik baigusio Harvardą, su laivu, sraigtasparniu, korporacijos direktoriaus, stand-up laureatu ir apgamu konkrečioje vietoje, bet ne kur kitur..?

Aš bandau pasakyti, jog ir 56 realu norėti draugo pagal save. Mylėti, mylėtis... būti laimingai. Ne, aš tokio neieškau, tačiau ta minėta moteris gal ir suras ko jai reikia. Turtas ir aukšta erudicija rūpi tik jauniems žmonėms, o virš 50 kiti prioritetai.

557

Re: Kvailiausios gautos žinutės/Įrašai "Karštojoje linijoje"

Sulamita parašė:
Breinas parašė:

Man atrodo, jų reikalavimas - "kad žinotų, ko nori", reiškia "ji turi norėti tik to, ko noriu aš, o ne norėti bala žin ko, ko aš net nesuprantu..."

Breinai,
drįsiu suvulgarinti, atsiprašau - „jos turi norėti manęs ir jausti pastovų dėkingumą už suteiktą galimybę pabūti su manimi kad ir pusvalandį”
:-)

Manau , kad moterų ir merginų čia daugiau su šia mąstysena, nei vyrų.

558

Re: Kvailiausios gautos žinutės/Įrašai "Karštojoje linijoje"

Laimute,
čia esantys vyrai verti čia esančių moterų, o moterys - vyrų :-)
deja, vietoj džiaugsmo, kad atitiko kirvis kotą, kyla didžiulis nepasitenkinimas :-)