41

Re: Kvailiausios gautos žinutės/Įrašai "Karštojoje linijoje"

visi jusu irasai ten kvaili. Jus kaip geniai, jau 10 metu ta pati rašot. KUr galvos, kur protas? jau sukako po 50 metu. Vemiu

42

Re: Kvailiausios gautos žinutės/Įrašai "Karštojoje linijoje"

Sergio, tu dažnai atsiriboji nuo šito saito, bet neseniai čia kažkur forume radau prieš du metus rašytus tavo įrašus. Ir tu čia vienas iš aktyvesnių dalyvių.
Tavo taburetė čia tokia pati, kaip kitų.

43

Re: Kvailiausios gautos žinutės/Įrašai "Karštojoje linijoje"

Breinas parašė:

Sergio, tu dažnai atsiriboji nuo šito saito, bet neseniai čia kažkur forume radau prieš du metus rašytus tavo įrašus. Ir tu čia vienas iš aktyvesnių dalyvių.
Tavo taburetė čia tokia pati, kaip kitų.

bet aš čia prikolint. O aš kalbu apie tas, kuriuos iesko rimtu santykiu 12 metu cia big_smile

44

Re: Kvailiausios gautos žinutės/Įrašai "Karštojoje linijoje"

Rimtų santykių vertas visas gyvenimas, jų gali ieškoti ir 100m...:::008

45

Re: Kvailiausios gautos žinutės/Įrašai "Karštojoje linijoje"

Marina, o kas yra rimti santykiai? smile

46 (redagavo Marina 2017-12-28 10:40)

Re: Kvailiausios gautos žinutės/Įrašai "Karštojoje linijoje"

Pasiskolinau žodį, bet man rimti yra tikri...:::008
O kas yra tikri ir taip t.t. ir pnš....

47

Re: Kvailiausios gautos žinutės/Įrašai "Karštojoje linijoje"

Marina parašė:

Pasiskolinau žodį, bet man rimti yra tikri...:::008
O kas yra tikri ir taip t.t. ir pnš....

Gerai, tada pamiršk tą "rimti santykiai". smile Išmesk jį iš savo galvos. smile Jis nieko nereiškia. wink Vadink dalykus tikrais vardais. wink

48

Re: Kvailiausios gautos žinutės/Įrašai "Karštojoje linijoje"

Stengiuosi, bet kartais norisi, kad ir kiti suprastų, ką noriu pasakyti...:::008

49

Re: Kvailiausios gautos žinutės/Įrašai "Karštojoje linijoje"

28 d. 07:11

Daiva (47m. Kaunas)
grazaus jaukaus ryto.skanios kvapnios ***sios bucinio ir malonaus laukimo dar vienu Nauju *** tikekimes kad jie bus prasmingesni ir lengvesni...
Atsikeli darbo dienos ryte, pazadintas zadintuvo, ir tau jauku, jauku.. Net metai lyg tampa prasmingesni... Buvo visai be prasmes - visi metai - diena dienon...

50

Re: Kvailiausios gautos žinutės/Įrašai "Karštojoje linijoje"

Šiandien 21:21 Valentinas (30 m. Vilkaviškio rajonas)
labukas, gal kas noretu susipazinti ar susikti?:::045

Smulkmena - "opečiatkė", bet iš kitos pusės - globali problema... Žmones neskaito, nesiklauso...

51

Re: Kvailiausios gautos žinutės/Įrašai "Karštojoje linijoje"

Breinas parašė:

28 d. 07:11

Daiva (47m. Kaunas)
grazaus jaukaus ryto.skanios kvapnios ***sios bucinio ir malonaus laukimo dar vienu Nauju *** tikekimes kad jie bus prasmingesni ir lengvesni...
Atsikeli darbo dienos ryte, pazadintas zadintuvo, ir tau jauku, jauku.. Net metai lyg tampa prasmingesni... Buvo visai be prasmes - visi metai - diena dienon...

tai keisk darba) as tai atsikeliu belekada ir zadintuvas netrukdo) snd atsikeliau 11 val dienos)

52

Re: Kvailiausios gautos žinutės/Įrašai "Karštojoje linijoje"

Pajutai jaukumą..? Aš negaliu vienuoliktą... Man reikia apie devintą - vėliausiai... Jei žadintuvas nepažadina devintą, diena ir savijauta būn sumauta.

53

Re: Kvailiausios gautos žinutės/Įrašai "Karštojoje linijoje"

Rita (20m. Vilnius)
Gražios nakties :::001

02 d. 23:2
Tiesiog tobulai buka zinute.

54

Re: Kvailiausios gautos žinutės/Įrašai "Karštojoje linijoje"

Breinas parašė:

Rita (20m. Vilnius)
Gražios nakties :::001

02 d. 23:2
Tiesiog tobulai buka zinute.

dar buna zinutes "kodel nemiegat?"  "labas rytas" "ka jus?"

55

Re: Kvailiausios gautos žinutės/Įrašai "Karštojoje linijoje"

Šiandien 1:53 mažytė (22 m. Šiauliai)
:::045***

merginos tokios atbukusios kad sugeba parasyti tik smailika) daugiau minciu neuztenka

56

Re: Kvailiausios gautos žinutės/Įrašai "Karštojoje linijoje"

Šiandien 0:43 Spėk (21 m. Marijampolė)
Pralinksmink mane!!! tongue

kodel as turiu kazka linksminti? as ka klaunas?

57

Re: Kvailiausios gautos žinutės/Įrašai "Karštojoje linijoje"

Konstantinas parašė:

Šiandien 0:43 Spėk (21 m. Marijampolė)
Pralinksmink mane!!! tongue

kodel as turiu kazka linksminti? as ka klaunas?

big_smile visa karšta linija vien kvailos žinutės, vienas pralinksmint reik, kitoms nuotaiką pakelt, kitos smailus dėlioja, dar kitos ieško su kuo pabendraut, bet bendrauja po vieną žodį. o blogiausia tai, kai kelia kažkieno nukopijuotas protingas mintis, anekdotus ar posakius ir dar tos pačios kartojasi per visą dieną big_smile

58 (redagavo Breinas 2018-01-03 22:16)

Re: Kvailiausios gautos žinutės/Įrašai "Karštojoje linijoje"

Breinas parašė:

Rita (20m. Vilnius)
Gražios nakties :::001

02 d. 23:2
Tiesiog tobulai buka zinute.

Šiandien 15:45 Rita (20 m. Vilnius)
Gražios likusios dienos :::001

Tokiu metų laiku, tai penkiolika kem - pats tas linkėti gražios likusios dienos... Kaip žmones būtų išgyvenę be prasmingų linkėjimų..? Mergužėlė užsibrėžusi skelbti ištisą serialą... Bus bukiau ar kartosis? Ar čia jau buvo gulbės giesmė..?

59

Re: Kvailiausios gautos žinutės/Įrašai "Karštojoje linijoje"

Šiandien 11:23 Zaiza (37 m.)
Man geda būtų cia savo nuotrauka kelt

O dėl ko gėda..? Ar kad pamatys tavo nuotrauką, ar kad sužinos, jog tu čia sėdi..? Ar gėda gėdingai elgtis, ar gėda tik tai, kai apie tai sužino..? Man būtų buvusi gėda rašyti tokią žinutę...

60

Re: Kvailiausios gautos žinutės/Įrašai "Karštojoje linijoje"

Jaunas rasytojas pseudonimu Kandonas pristatinejo savo naujaji romana ,,Bucinys,, kur paliete visu lietuviu skauduli -emigracija..knyga buvo ispirka per trumpa laika,tikintis erotiniu momentu.Nors knygoje buvo vienintelis bucinys motinos sunui,iseinanciam su lagaminais per duris...