61

Re: Kvailiausios gautos žinutės/Įrašai "Karštojoje linijoje"

O man patinka visokios žinutės. Tikra juoko terapija...:::008

62

Re: Kvailiausios gautos žinutės/Įrašai "Karštojoje linijoje"

Perskaičiusios tokią kritiką, merginos išvis bijos ką nors rašyti.

63

Re: Kvailiausios gautos žinutės/Įrašai "Karštojoje linijoje"

Daiva (40 m. Kaunas)
vis ner nauju vyru veidu..tie patys vis nelaimingis nerandantys..-)

Kiek prireikė naujų veidų iki keturiasdešimties..? O kiek dar jų reikės..? Jei žinai, kad vis tie patys, tai gal ir pati čia ne pirmą dieną..? Nevertėtų vietoj priekaištų aplinkybėms pasigalvoti apie tai, kaip "atrodau iš šalies"..?

64

Re: Kvailiausios gautos žinutės/Įrašai "Karštojoje linijoje"

Sakyčiau, kad visi čia čia esantys atrodome kvailokai, bet ar verta dėl to pergyventi?

65

Re: Kvailiausios gautos žinutės/Įrašai "Karštojoje linijoje"

KVAILIAUSIA, KAI nepažįstami žmonės siūlo vieni kitiems sekso paslaugas.

66

Re: Kvailiausios gautos žinutės/Įrašai "Karštojoje linijoje"

Breinas parašė:

Daiva (40 m. Kaunas)
vis ner nauju vyru veidu..tie patys vis nelaimingis nerandantys..-)

Kiek prireikė naujų veidų iki keturiasdešimties..? O kiek dar jų reikės..? Jei žinai, kad vis tie patys, tai gal ir pati čia ne pirmą dieną..? Nevertėtų vietoj priekaištų aplinkybėms pasigalvoti apie tai, kaip "atrodau iš šalies"..?

Moteriškei paprasčiausiai nusibido tie patys veidai, tai ir pasidalino įspūdžiais ir nematau čia kuo stebėtis.

67

Re: Kvailiausios gautos žinutės/Įrašai "Karštojoje linijoje"

Jei aš pagalvočiau, "kaip man nusibodo visi šitie veidai", tai antra mintis būtų "tai reiškia, kad mano veidas nusibodo visiems kitiems per šitiek laiko..." Stebina rasto savo aky nematymas ir egocentriškumas...

68

Re: Kvailiausios gautos žinutės/Įrašai "Karštojoje linijoje"

Breinai, Breinai, kaip sunku Jums gyventi... na, kam reikalauti iš žmonių, ypač moterų, proto?..

69

Re: Kvailiausios gautos žinutės/Įrašai "Karštojoje linijoje"

Breinas parašė:

Jei aš pagalvočiau, "kaip man nusibodo visi šitie veidai", tai antra mintis būtų "tai reiškia, kad mano veidas nusibodo visiems kitiems per šitiek laiko..." Stebina rasto savo aky nematymas ir egocentriškumas...

Man močiutė nuolat kartodavo, kad, vaikeli, perdaug niekuo nesidyvyk, nes tau prilips...Kiekvienas žiūrim nuo savo bokšto ir vertinam taippat...Visokių yra visokių reikia...:::008
Ir dar, kas pasiūlė šią temą, matyt irgi jaučiasi pranašesnis už kitus, tai gal tai irgi egocentrizmas...

70

Re: Kvailiausios gautos žinutės/Įrašai "Karštojoje linijoje"

Aš temą sukūriau neapsikentęs absurdo. Gal padės žmonėms pamatyti save iš šalies... Vis tas šventas mano naivumas...
O moterų būna labaaaai protingų. Labai.

71 (redagavo Anna 2018-01-31 09:40)

Re: Kvailiausios gautos žinutės/Įrašai "Karštojoje linijoje"

Breinas parašė:

Aš temą sukūriau neapsikentęs absurdo. Gal padės žmonėms pamatyti save iš šalies... Vis tas šventas mano naivumas...
O moterų būna labaaaai protingų. Labai.

jei žmogus geros nuomonės apie save, tai ir iš šalies save mato gerai. ir net absurdas atrodo žaviai. savikritika būdinga retam :-)
tikiu, kad matėte laaaabai protingų moterų, bet kažkodėl nė vieno viš jų nepamilot, tad kas iš to? :-)
patikslinu - kas iš to toms moterims? juk moteris pamilstama ne dėl proto smile

72

Re: Kvailiausios gautos žinutės/Įrašai "Karštojoje linijoje"

Tiesa turi būti pasakyta.
O tema - ne apie mane...)))

73

Re: Kvailiausios gautos žinutės/Įrašai "Karštojoje linijoje"

Šiandien 1:02 tomas (22 m. Lietuva)

Karšta?
Kas rytoj nori susitikti su manimi mergina

kaip nori, taip ir suprask big_smile

74

Re: Kvailiausios gautos žinutės/Įrašai "Karštojoje linijoje"

Pasijuokti galima - vitaminas c gaminasi, piktintis - kvaila.

75

Re: Kvailiausios gautos žinutės/Įrašai "Karštojoje linijoje"

Diana (51m. Vilniaus rajonas)
Bendraujant su esančiais čia vyrais kuriems virš 40, pastebėjau, kad juos kamuoja pasimatymų baimė...

Ale tai kodel vyrai taip bijo pasimatymu? Nu jau tikrai ne del to, kad i juos kviecia net vienuolika metu vyresne bo... , oi - mergina.

76

Re: Kvailiausios gautos žinutės/Įrašai "Karštojoje linijoje"

Breinas parašė:

Diana (51m. Vilniaus rajonas)
Bendraujant su esančiais čia vyrais kuriems virš 40, pastebėjau, kad juos kamuoja pasimatymų baimė...

Ale tai kodel vyrai taip bijo pasimatymu? Nu jau tikrai ne del to, kad i juos kviecia net vienuolika metu vyresne bo... , oi - mergina.

ach...kas tie 11 metu...:)

77

Re: Kvailiausios gautos žinutės/Įrašai "Karštojoje linijoje"

Laimute parašė:
Breinas parašė:

Diana (51m. Vilniaus rajonas)
Bendraujant su esančiais čia vyrais kuriems virš 40, pastebėjau, kad juos kamuoja pasimatymų baimė...

Ale tai kodel vyrai taip bijo pasimatymu? Nu jau tikrai ne del to, kad i juos kviecia net vienuolika metu vyresne bo... , oi - mergina.

ach...kas tie 11 metu...:)

Teisingai, Laimute, ne metuose esmė...:::008

78

Re: Kvailiausios gautos žinutės/Įrašai "Karštojoje linijoje"

Tai va... As ir sakau, kad tie vyrai - paranojikai... Mane tai net vyresniu moteru perziuros gasdina...

79

Re: Kvailiausios gautos žinutės/Įrašai "Karštojoje linijoje"

Breinas parašė:

Tai va... As ir sakau, kad tie vyrai - paranojikai... Mane tai net vyresniu moteru perziuros gasdina...

Be reikalo...:::008

80 (redagavo kristė 2018-02-02 17:52)

Re: Kvailiausios gautos žinutės/Įrašai "Karštojoje linijoje"

Breinas parašė:

Tai va... As ir sakau, kad tie vyrai - paranojikai... Mane tai net vyresniu moteru perziuros gasdina...

Gerai, kad laiku susivaldžiau ir nepasižiūrėjau.:::849