81 (redagavo Breinas 2018-02-02 17:52)

Re: Kvailiausios gautos žinutės/Įrašai "Karštojoje linijoje"

Mano nervai silpni gal... Kai mane perziuri, as sukryziuoju rankas ant sukryziuotu koju, palinkstu i prieki ir svarstau, ko jos tikisi ir nori... O pats tikiuosi, kad jas atveda isimtinai vien tik smalsumas...

82

Re: Kvailiausios gautos žinutės/Įrašai "Karštojoje linijoje"

Breinas parašė:

Tai va... As ir sakau, kad tie vyrai - paranojikai... Mane tai net vyresniu moteru perziuros gasdina...

big_smile big_smile ...einu dabar pagasdinti Breino... :::633:::033:::022

83

Re: Kvailiausios gautos žinutės/Įrašai "Karštojoje linijoje"

Breinas parašė:

Mano nervai silpni gal... Kai mane perziuri, as, sukryziuoju rankas ant sukryziuotu koju, palinkstu i prieki ir svarstau, ko jos tikisi ir nori... O pats tikiuosi, kad jas atveda isimtinai vien tik smalsumas...

Jeigu pažiūrės, tai tikrai nenužiūrės...:::008

84

Re: Kvailiausios gautos žinutės/Įrašai "Karštojoje linijoje"

Tai po perspejimo nebaisu, nes nelieka netiketumo faktoriaus. Tik iskart perspeju... As - iskrypes. Man jaunutes patinka. 28 - 33.

85

Re: Kvailiausios gautos žinutės/Įrašai "Karštojoje linijoje"

ai...pamenu...ar cia ne tas Breinas...is forumo temos apie vilkus ir kiskius...mane taip negailesingai prajuokines ? big_smile

86

Re: Kvailiausios gautos žinutės/Įrašai "Karštojoje linijoje"

Ne, ne - ten kažkoks apsimetėlis... Aš kiškučių nekenčiu.

87

Re: Kvailiausios gautos žinutės/Įrašai "Karštojoje linijoje"

Breinas parašė:

Tai po perspejimo nebaisu, nes nelieka netiketumo faktoriaus. Tik iskart perspeju... As - iskrypes. Man jaunutes patinka. 28 - 33.

Dauguma taip iškrypę. Reikia tvirtų dantukų senesnei ir kietesnei mėsytei, bet ji skalsesnė...:::008

88

Re: Kvailiausios gautos žinutės/Įrašai "Karštojoje linijoje"

Nereproduktyvus šlamštas.

89

Re: Kvailiausios gautos žinutės/Įrašai "Karštojoje linijoje"

Breinas parašė:

O moterų būna labaaaai protingų. Labai.

issilavinusiu maciau, bet labai protingu neteko. atrodo moteris issilavinusi, protinga, bet kaip "ikals kozeri" tai nezinai verkti ar juoktis. kitas pavizdys su komplimentais. zino kad tuos komplimentus sakai tik tam kad isiverstum i lova ir vistiek ji lydosi nuo tu nuvalkiotu komplimentu. ir kur cia protas?

90

Re: Kvailiausios gautos žinutės/Įrašai "Karštojoje linijoje"

Breinai, atsiprašau, kad žiūrėjau Jūsų anketą, net neįtariau, kad esate toks... alergiškas sad
Gal padės paaiškinimas, kad žiūrėjau kaip įdomaus žmogaus, o ne kaip vyro anketą :-)

91 (redagavo kristė 2018-02-03 17:27)

Re: Kvailiausios gautos žinutės/Įrašai "Karštojoje linijoje"

Anna parašė:

Breinai, atsiprašau, kad žiūrėjau Jūsų anketą, net neįtariau, kad esate toks... alergiškas sad
Gal padės paaiškinimas, kad žiūrėjau kaip įdomaus žmogaus, o ne kaip vyro anketą :-)

Vat įdomu, ar Breinas laiau norėtų būti patrauklus kaip vyras, ar įdomus kaip žmogus. Aš pvz labiau vertinčiau  antrą variantą.

92

Re: Kvailiausios gautos žinutės/Įrašai "Karštojoje linijoje"

Moterų logikos mechanizmas visai kitoks. Aš kažkada net susigalvojau posakį: "boba - ne inžinierius". Tai dėl to kai kurie moteriški sprendimai gali būti sunkiai suprantami, bet tai netrukdo joms būti išsilavinusioms.
O kodėl man reikėtų rinktis? Geriausia, kai savybių visuma suderinta. Kuo patrauklus vyras, jei jis neįdomus kaip žmogus..? Klausimas - tik retorinis.

93

Re: Kvailiausios gautos žinutės/Įrašai "Karštojoje linijoje"

Šiandien 9:50 Kristin (29 m. Kaunas)
Gražiausia moters kūno linija yra užpakaliukas

Nuojauta kužda (ir gan garsiai), kad uždavęs klausimą "o kaip gi papai?" taptum mirtinu priešu iki gyvenimo pabaigos...

94

Re: Kvailiausios gautos žinutės/Įrašai "Karštojoje linijoje"

Breinas parašė:

Diana (51m. Vilniaus rajonas)
Bendraujant su esančiais čia vyrais kuriems virš 40, pastebėjau, kad juos kamuoja pasimatymų baimė...

Ale tai kodel vyrai taip bijo pasimatymu? Nu jau tikrai ne del to, kad i juos kviecia net vienuolika metu vyresne bo... , oi - mergina.

Ir vėl...:

Šiandien 12:50 Diana (51 m. Vilniaus rajonas)
Susidaro įspūdis, kad vyrai šitame portale gyvena tik virtualiame pasaulyje ir realios moterys jiems tiesiog nereikalingos...

Parašykit jai kas nors laišką su paaiškinimu, kad solidesnio amžiaus moterims reikėtų būti santūresnėms ir neturėti jokių pretenzijų vyrams...

95

Re: Kvailiausios gautos žinutės/Įrašai "Karštojoje linijoje"

Breinas parašė:
Breinas parašė:

Diana (51m. Vilniaus rajonas)
Bendraujant su esančiais čia vyrais kuriems virš 40, pastebėjau, kad juos kamuoja pasimatymų baimė...

Ale tai kodel vyrai taip bijo pasimatymu? Nu jau tikrai ne del to, kad i juos kviecia net vienuolika metu vyresne bo... , oi - mergina.

Ir vėl...:

Šiandien 12:50 Diana (51 m. Vilniaus rajonas)
Susidaro įspūdis, kad vyrai šitame portale gyvena tik virtualiame pasaulyje ir realios moterys jiems tiesiog nereikalingos...

Parašykit jai kas nors laišką su paaiškinimu, kad solidesnio amžiaus moterims reikėtų būti santūresnėms ir neturėti jokių pretenzijų vyrams...

Santūresnė, tai nereiškia, kad negali turėti pretenzijų vyrams ir jaunuoliams ir oriai jų pareikšti...:::008

96

Re: Kvailiausios gautos žinutės/Įrašai "Karštojoje linijoje"

Breinas parašė:
Breinas parašė:

Diana (51m. Vilniaus rajonas)
Bendraujant su esančiais čia vyrais kuriems virš 40, pastebėjau, kad juos kamuoja pasimatymų baimė...

Ale tai kodel vyrai taip bijo pasimatymu? Nu jau tikrai ne del to, kad i juos kviecia net vienuolika metu vyresne bo... , oi - mergina.

Ir vėl...:

Šiandien 12:50 Diana (51 m. Vilniaus rajonas)
Susidaro įspūdis, kad vyrai šitame portale gyvena tik virtualiame pasaulyje ir realios moterys jiems tiesiog nereikalingos...

Parašykit jai kas nors laišką su paaiškinimu, kad solidesnio amžiaus moterims reikėtų būti santūresnėms ir neturėti jokių pretenzijų vyrams...

tai ko pats neparasai, jei manai, kad jei jau vyresne, tai turi buti patenkinta, kad aplamai kas nors su ja bendrauja ir tik nedrista tegu vyrams pretenziju kelti. Jautiesi sio klausimo paliestas? Ateis ir Tavo 50+...nebeuzilga. Beje, ne visi vyrai nori jaustis pranasesniais bendraudami su jaunutem nesubrendelem.

97

Re: Kvailiausios gautos žinutės/Įrašai "Karštojoje linijoje"

Anna parašė:

Breinai, atsiprašau, kad žiūrėjau Jūsų anketą, net neįtariau, kad esate toks... alergiškas sad
Gal padės paaiškinimas, kad žiūrėjau kaip įdomaus žmogaus, o ne kaip vyro anketą :-)

negaliu patiketi Anna....Jus tikrai, rimtai cia atsipraset uz apsilankyma jo anketoje :::041

98

Re: Kvailiausios gautos žinutės/Įrašai "Karštojoje linijoje"

Laimute parašė:
Anna parašė:

Breinai, atsiprašau, kad žiūrėjau Jūsų anketą, net neįtariau, kad esate toks... alergiškas sad
Gal padės paaiškinimas, kad žiūrėjau kaip įdomaus žmogaus, o ne kaip vyro anketą :-)

negaliu patiketi Anna....Jus tikrai, rimtai cia atsipraset uz apsilankyma jo anketoje :::041

Laimute, jei mano elgesys žmogų užgavo, o aš net neįvertinau, kad taip gsli atsitikti - dažniausiai atsiprašau, tai taip paprasta :-) ir gyventi lengviau, ir patirties įgyju :-)

99

Re: Kvailiausios gautos žinutės/Įrašai "Karštojoje linijoje"

Anna parašė:
Laimute parašė:
Anna parašė:

Breinai, atsiprašau, kad žiūrėjau Jūsų anketą, net neįtariau, kad esate toks... alergiškas sad
Gal padės paaiškinimas, kad žiūrėjau kaip įdomaus žmogaus, o ne kaip vyro anketą :-)

negaliu patiketi Anna....Jus tikrai, rimtai cia atsipraset uz apsilankyma jo anketoje :::041

Laimute, jei mano elgesys žmogų užgavo, o aš net neįvertinau, kad taip gsli atsitikti - dažniausiai atsiprašau, tai taip paprasta :-) ir gyventi lengviau, ir patirties įgyju :-)

Anna , nejuokaukit...koks uzgavimas, vien tik , kad apsilanket anketoj...? Bernuzelis, net neprieme atsiprasymo...

100

Re: Kvailiausios gautos žinutės/Įrašai "Karštojoje linijoje"

Laimute parašė:
Anna parašė:
Laimute parašė:

negaliu patiketi Anna....Jus tikrai, rimtai cia atsipraset uz apsilankyma jo anketoje :::041

Laimute, jei mano elgesys žmogų užgavo, o aš net neįvertinau, kad taip gsli atsitikti - dažniausiai atsiprašau, tai taip paprasta :-) ir gyventi lengviau, ir patirties įgyju :-)

Anna , nejuokaukit...koks uzgavimas, vien tik , kad apsilanket anketoj...? Bernuzelis, net neprieme atsiprasymo...

O kam tas priėmimas? Na, gal Jums neteko susidurti su žmonių padidintu jautrumu kai kuriems dalykams, kurie kitiems protu nesuvokiami...kam išvedinėti tokius žmones iš pusiausvyros? ir jei nepadariau iki šiol atitinkamų išvadų iš Breino viešų padisakymų, tai jau mano klaida :-)
Laimut, na, nebūkite dar už mane rimtesnė :-)