101

Re: Kvailiausios gautos žinutės/Įrašai "Karštojoje linijoje"

Anna parašė:
Laimute parašė:
Anna parašė:

Laimute, jei mano elgesys žmogų užgavo, o aš net neįvertinau, kad taip gsli atsitikti - dažniausiai atsiprašau, tai taip paprasta :-) ir gyventi lengviau, ir patirties įgyju :-)

Anna , nejuokaukit...koks uzgavimas, vien tik , kad apsilanket anketoj...? Bernuzelis, net neprieme atsiprasymo...

O kam tas priėmimas? Na, gal Jums neteko susidurti su žmonių padidintu jautrumu kai kuriems dalykams, kurie kitiems protu nesuvokiami...kam išvedinėti tokius žmones iš pusiausvyros? ir jei nepadariau iki šiol atitinkamų išvadų iš Breino viešų padisakymų, tai jau mano klaida :-)
Laimut, na, nebūkite dar už mane rimtesnė :-)

gerai miela Anna, tebuna taip, taciau jautrumas...nenoreciau sutiki...visi jie tik patineliai...siekiantys vienokio ar kitokio demesio ir pripazinimo. kaip ir mes moterys wink jei as nenoreciau, kad mano anketa lankytu, ja paslepciau. big_smile

102

Re: Kvailiausios gautos žinutės/Įrašai "Karštojoje linijoje"

Kaip nefaina, kad mano juokelilis virto diskusija, kur be reikalo teko teisintis.,. Anuška, jums nereikia nei atsiprašinėti, nei teisintis.

103

Re: Kvailiausios gautos žinutės/Įrašai "Karštojoje linijoje"

kaip malonu, kad bent vienu klausimu sutapo Laimutės ir Breino nuomonė - ko Anuškai nereikia daryti :-)
taio kad lai mintys liejasi laisvai :-)

104

Re: Kvailiausios gautos žinutės/Įrašai "Karštojoje linijoje"

Velnias mane tempia už klaviatūros... Em... Jūs vėl teisi, Anuška. Mūsų su ja nuomonės sutapo tik tuo vienu klausimu...)))

105

Re: Kvailiausios gautos žinutės/Įrašai "Karštojoje linijoje"

Na ir prirašet...

106

Re: Kvailiausios gautos žinutės/Įrašai "Karštojoje linijoje"

Breinas parašė:

Velnias mane tempia už klaviatūros... Em... Jūs vėl teisi, Anuška. Mūsų su ja nuomonės sutapo tik tuo vienu klausimu...)))

...damit kann ich leben

107

Re: Kvailiausios gautos žinutės/Įrašai "Karštojoje linijoje"

entschuldigen Sie bitte, aber wir verstehen nicht !!!

108

Re: Kvailiausios gautos žinutės/Įrašai "Karštojoje linijoje"

nihten drocien nahten

109

Re: Kvailiausios gautos žinutės/Įrašai "Karštojoje linijoje"

Anna parašė:

entschuldigen Sie bitte, aber wir verstehen nicht !!!

yra issireiskimu, kurie paprasciausiai nesivercia i kita kalba, neprarasdami tikslumo  smile

110

Re: Kvailiausios gautos žinutės/Įrašai "Karštojoje linijoje"

Daktaras nuo varenos parašė:
Breinas parašė:

O moterų būna labaaaai protingų. Labai.

issilavinusiu maciau, bet labai protingu neteko. atrodo moteris issilavinusi, protinga, bet kaip "ikals kozeri" tai nezinai verkti ar juoktis. kitas pavizdys su komplimentais. zino kad tuos komplimentus sakai tik tam kad isiverstum i lova ir vistiek ji lydosi nuo tu nuvalkiotu komplimentu. ir kur cia protas?

:::034:::034:::034 o kas, jei ji tuo metu galvoja...na, nerkis tu is savo kailio su savo nuvalkiotais komplimentais...nei man ju reikia , nei ka...as ir pati noriu, kad mane pagaliau kaip reikiant paimtum....bet dar pasistenk, pasistenk...o as pavaidinsiu neprieinama :::034:::034:::034

111

Re: Kvailiausios gautos žinutės/Įrašai "Karštojoje linijoje"

Sergio parašė:

nihten drocien nahten

isversk...ka cia nupiesei?:::034:::034:::034 neissifruoju

112

Re: Kvailiausios gautos žinutės/Įrašai "Karštojoje linijoje"

Ale jums visiems ir nesimiega. Kolektyvinė nemiga?:)))

113

Re: Kvailiausios gautos žinutės/Įrašai "Karštojoje linijoje"

Vakar 21:29 Alionačka (32 m.)
sergio 33 pagal tave visos moteris kurios yra su vaikais yra nerimtos ir kales o vyrai kurie palieka moteris su vaiku tai rimti:::034 jai tu toks rimtas ir geras vyras ko čia tada sedi. ne visi vyrai ir moteris vienodi bet ne kiekviena moteris nori but palikta su mažu vaiku tai biški nustok nusišneket

Tas, su kuriuo tu miegi, yra tavo pasirinkimas. Ir nėra pasaulyje jėgos, kuri tave perkalbėtų. Tai kas kaltas dėl tavo pasirinkimų? Ogi tavo nuosava, kvaila galva...

114

Re: Kvailiausios gautos žinutės/Įrašai "Karštojoje linijoje"

protingos ir išmintingos žinutės Karštojoje linijoje taip... nuobodu :-)

115

Re: Kvailiausios gautos žinutės/Įrašai "Karštojoje linijoje"

Breinas parašė:

Vakar 21:29 Alionačka (32 m.)
sergio 33 pagal tave visos moteris kurios yra su vaikais yra nerimtos ir kales o vyrai kurie palieka moteris su vaiku tai rimti:::034 jai tu toks rimtas ir geras vyras ko čia tada sedi. ne visi vyrai ir moteris vienodi bet ne kiekviena moteris nori but palikta su mažu vaiku tai biški nustok nusišneket

Tas, su kuriuo tu miegi, yra tavo pasirinkimas. Ir nėra pasaulyje jėgos, kuri tave perkalbėtų. Tai kas kaltas dėl tavo pasirinkimų? Ogi tavo nuosava, kvaila galva...

Tas, kuris protingesnis - visada kalčiausias.

116

Re: Kvailiausios gautos žinutės/Įrašai "Karštojoje linijoje"

Kalciausia visada moteris. Tik ji pati nusprendzia savo ir savo vaiku ateiti. Ne vyrai. Butent pas ja vaikai paklaus, kaip viskas buvo...  Visu pirma, mes kiekvienas pats turim atsakyti uz savo poelgius ir veiksmus.
Kodel as ziaurus..? Kad stengiuosi ikalti jog skiriasi pasekmes, todel skiriasi atsakomybe..?
Jei moteris keicia vyrus, kaip kojines, jei ji tikisi atsakomybes is neatsakingo, tai kieno cia klaida..?
Nedriskit postringaut, kad vyrai turi buti atsakingesni. Taip niekada nebus.

117

Re: Kvailiausios gautos žinutės/Įrašai "Karštojoje linijoje"

Moteris taip jau Dievo sukurta, kad įsimylėjusi atsiduoda vyro valiai...Ji apsvaigsta, atsipalaiduoja, kad būtų apvaisinta, kaip tas gėlės žiedas. Tai yra natūralu ir gražu. Jeigu vyras neįžvelgia, kad vaisius ir jam turi rūpėti, nes tai jo pratęsimas, jo kūnas ir kraujas, jo genofondas jam mirus, jis a p g a i l ė t i n a s...Tokių vargšų šimtai, apgailėtinų, nesusipratusių vaisintojų, kaišiojančių į visas įmanomas skylutes ir nesuprantančių ką daro arba piktybinių manipuliatorių, užsidėjusių išminčių kaukes, beširdžių išsidirbinėtojų. Jie verčia moteris himeromis ir vargas toms, kurios tikros moterys, naivios geraširdės. Todėl ir emancipuojamės, kas daugiau belieka...

118

Re: Kvailiausios gautos žinutės/Įrašai "Karštojoje linijoje"

Dabar perskaitykite, Marinule, kokie tie vyrai slykstus, kaip jus juos apibudinote. O problema - ne tame, kad jie tokie... Problema, kad jus su tokiais miegate. Ismirtu sau ir butu svaru.  Bet - ne. Jusu zinutes pacioje pradzioje parasyta, kad jus ir tokius isimylite... Mes kalbam ir sakom ta pati, tik jus del avarijos  bandote apkaltinti stupa...

119 (redagavo Marina 2018-02-18 11:11)

Re: Kvailiausios gautos žinutės/Įrašai "Karštojoje linijoje"

Breinas parašė:

Dabar perskaitykite, Marinule, kokie tie vyrai slykstus, kaip jus juos apibudinote. O problema - ne tame, kad jie tokie... Problema, kad jus su tokiais miegate. Ismirtu sau ir butu svaru.  Bet - ne. Jusu zinutes pacioje pradzioje parasyta, kad jus ir tokius isimylite... Mes kalbam ir sakom ta pati, tik jus del avarijos  bandote apkaltinti stupa...

Būna, kad stulpas ne vietoj...
Šventam rašte parašyta, kad kam daug duota, iš to bus daugiau pareikalauta.
Taigi, jeigu Dievas ką stipriu intelektu apdovanoja, tas turi jausti ir didesnę atsakomybę...:::008
Ir kristė visiškai teisi.

120 (redagavo Breinas 2018-02-18 11:25)

Re: Kvailiausios gautos žinutės/Įrašai "Karštojoje linijoje"

Tai pagal ka mums deretu rinktis..? Pagal prota. Pasirodo, kad protingi - atsakingesni. Jau turim atspirties taska. Ne pagal masina, o pagal prota... O kaip atsirinkti? Ogi protinga neisimyles kvailio! Jau zinom, kur link pasukti.
Stulpas yra faktas. Vietoj, ne vietoj - nepajudinamas faktas. Jis yra, buvo ir bus. Tycia su juo turesim reikalu ar netycia - nesvarbu. Atsakomybe gula tik ant musu peciu. Stulpui nusispjaut, kad jus sedesit virtuvej ir guosites, kad iki avarijos viskas buvo kitaip, kad jis jums gyvenima suede ir sekmingai dauzo gyvenimus kitiems toliau. Visada uz savo gyvenima privalai atsakyti pats, o ne kaltinti kitus, aplinkybes. Ko tu, b#?, vertas, jei nesi savo gyvenimo kalvis, o plauki pasroviui...