1

Tema: Traukinio mašinisto profesija

Sveiki man 16 metu stojimas i profesine mokykla netoli 12 klase nesiruošiu eiti nes iki jos susisiekimas prastasprasideda esu pasirinkes traukinio mašinista tik yra 1 problema kad mano rega nelabai gera gal yra patyrusiu ar žinančiu ar galima istoti ir mokytis traukinio mašinisto profesijos su akiniais big_smile ir ar traukinio mašinisto profesijai reikia labai geros regos patarkit kas galit nežinantis šalin big_smile

2

Re: Traukinio mašinisto profesija

O gal būtų paprasčiau paskambinti į mokyklą ir paklausti? Tik klausdamas žinokit koks tiksliai (skaičiais) Jūsų regėjimas. Frazė "rega nelabai gera" nelabai ką sako.

3

Re: Traukinio mašinisto profesija

Kam traukinio mašinistui geras regėjimas? Kad nepasuktų kur nors ne ten..? Logiškai mąstant, traukinio mašinistui daug svarbiau rankos ir kojos. Stiprios rankos reikalingos anglims mesti į pakurą, užvirtusiems medžiams nuo geležinkelio patraukti, atpy... girtuoklį, sugalvojusį užmigti ant bėgių. O stiprios kojos reikalingos ne tik paskutinei aprašytai procedūrai, bet ir stipriau, reikalui esant, paspausti gazą...

4

Re: Traukinio mašinisto profesija

Breinas parašė:

Kam traukinio mašinistui geras regėjimas? Kad nepasuktų kur nors ne ten..? Logiškai mąstant, traukinio mašinistui daug svarbiau rankos ir kojos. Stiprios rankos reikalingos anglims mesti į pakurą, užvirtusiems medžiams nuo geležinkelio patraukti, atpy... girtuoklį, sugalvojusį užmigti ant bėgių. O stiprios kojos reikalingos ne tik paskutinei aprašytai procedūrai, bet ir stipriau, reikalui esant, paspausti gazą...

... o jeigu netyčia užbuksuotų pusny žiemą, tai dar ir pastumti... ;D

5

Re: Traukinio mašinisto profesija

galima traukinyj savo tiolka driučint. Lb faina smile

6

Re: Traukinio mašinisto profesija

Adomas parašė:

Sveiki man 16 metu stojimas i profesine mokykla netoli 12 klase nesiruošiu eiti nes iki jos susisiekimas prastasprasideda esu pasirinkes traukinio mašinista tik yra 1 problema kad mano rega nelabai gera gal yra patyrusiu ar žinančiu ar galima istoti ir mokytis traukinio mašinisto profesijos su akiniais big_smile ir ar traukinio mašinisto profesijai reikia labai geros regos patarkit kas galit nežinantis šalin big_smile

Nuvykit į tą mokyklą arba parašykit email ir gausit visą info.

7

Re: Traukinio mašinisto profesija

Sorry už off topic... Jei kas nors kada nors pasakys, kad traukinys... vėluojančių nelaukia, tai - netiesa. Savo akim mačiau, kai jau pradėjęs važiuoti traukinys stabtelėjo prigriebti atlekiantį dieduką. Už tai mašinistas, iškišęs per langą galvą, susilaukė visos mūsų kompanijos - gal penkiasdešimties žmonių aplodismentų. Bandė išlikti ramus, iš visų jėgų tramdė šypseną, tai veidas tiesiog "bangavo..."
Dabar galit toliau tiesinti jaunąją kartą ir kelią jiems geležinkelio bėgiais.