1 (redagavo Arvydas 2018-01-04 17:23)

Tema: Dėl ieskok.lt patobulinimo

Šis puslapiukas pakankamai neblogas, tačiau turi kai kurių trūkumų.

A. Kad ir paieška, mes galime ieškoti žmones, pagal: amžių, miestą ir pan. Tačiau ne pagal tai pvz. su kuo žmonės pageidauja bendrauti. Pvz. vieną žmogų domina pažintys tik iš Vilniaus, pvz. nuo 21-40 m. ir pan... Kitą dar kažkas kito ir t.t... Nes būna surandi anketą, pvz. 28 metų, ir bandant rašyti žinutę, jau rašo, kad šis žmogus nepageidauja gauti iš tavo lyties ar amžiaus žmonių žinučių. Tai gal tada iš viso jo neįtraukti į rodymą ar paieškos rezultatus, konkrečiam žmogui. Visi susistatome filtrus ar darome paieškas ir matome tik efektyviai tinkančius variantus.

B. Karšta linija, lygiai tas pats, reikalingas būtų atfiltravimas ir pagal tai su kuo kas pageidauja bendrauti ar susipažinti. Bent tada, būtų kiek efektyvesnė paieška. Taip pat ir karštai linijai dar nekektų kažkoks žinučių vertinimas, karma ar dar kažkas, pvz. pasirenki paskaityti tik pagal atitinkamą filtrą tinkančių žmonių ir pvz. tik didesniu reitingu žinutes ir pan... Ar kaip tik žemu.

C. Na jau šitą kažkada rašiau ir administracijai, kad forumo temoms ir postams nekenktų pvz. mygtukas Like, kad ir facebook ar g+. Techniškai tai nesunkiai padaroma, kiekvienas komentaras juk turi unikalų ID, prie to ir rišti...

P.S. Beje, gal jums reikia su tuo padėti? Pats esu programuotojas, tai man tai būtų ne problema.

2

Re: Dėl ieskok.lt patobulinimo

Ugu, tik tai ugdo mintį, kad gal sukurti savo, geresnį portalą, kai matomos visokios spragos ir trūkumai ir adminam po to iš VIP, gali mažiau kristi... wink

3

Re: Dėl ieskok.lt patobulinimo

labas rytas,
Dėkojame už Jūsų išsakytą nuomonę ir pastebėjimus, atsižvelgsime į juos ir nuspręsime ar galime tai pritaikyti praktiškam naudojimui wink
Karštojoje linijoje galite patinkančią žinutę įvertinti, paspausdami "karšta".

4

Re: Dėl ieskok.lt patobulinimo

Vėja, nei velnio jūs negalite... Primena Valstybės kovą su griūvančiu Gedimino kalnu...)))
Kada sutaisysite sukrypusį "Minčių srautą", kad būtų galima neskaičiuojant raidžių rašyti iš mobilaus..?
Dėl punkto "B". Permetu "Minčių srautą" kartą - du per parą. Viską galiu perskaityti nuo pradžios iki pabaigos... Viskas telpa į tuos 13 - 14 puslapių. Nėra būtinybės filtruoti...

5

Re: Dėl ieskok.lt patobulinimo

Vėja parašė:

labas rytas,
Dėkojame už Jūsų išsakytą nuomonę ir pastebėjimus, atsižvelgsime į juos ir nuspręsime ar galime tai pritaikyti praktiškam naudojimui wink
Karštojoje linijoje galite patinkančią žinutę įvertinti, paspausdami "karšta".

kada gražinēsit pinigus už vip?, kuriuo savininka apribojat, ir tuo jam vip daros nereikalingos, nes jam blokuojat tam tikras funkcijas. ? Ka?

6

Re: Dėl ieskok.lt patobulinimo

Manau būtų neblogai persukti forumo laikrodį nes rašau žinutę 19:50 o jau matau kad paskutinė iki manęs rašyta žinuntė žinutė yra "iš ateities" - "Šiandien,  20:08" smile (kitoje temoje)

7

Re: Dėl ieskok.lt patobulinimo

Sergio parašė:
Vėja parašė:

labas rytas,
Dėkojame už Jūsų išsakytą nuomonę ir pastebėjimus, atsižvelgsime į juos ir nuspręsime ar galime tai pritaikyti praktiškam naudojimui wink
Karštojoje linijoje galite patinkančią žinutę įvertinti, paspausdami "karšta".

kada gražinēsit pinigus už vip?, kuriuo savininka apribojat, ir tuo jam vip daros nereikalingos, nes jam blokuojat tam tikras funkcijas. ? Ka?

Kai norite apibudinti problemą, detalizuokite ją, iš Jūsų teksto neaišku nei kam nei kas buvo užblokuota, kad būtų galima pakomentuoti...

8

Re: Dėl ieskok.lt patobulinimo

Vėja parašė:
Sergio parašė:
Vėja parašė:

labas rytas,
Dėkojame už Jūsų išsakytą nuomonę ir pastebėjimus, atsižvelgsime į juos ir nuspręsime ar galime tai pritaikyti praktiškam naudojimui wink
Karštojoje linijoje galite patinkančią žinutę įvertinti, paspausdami "karšta".

kada gražinēsit pinigus už vip?, kuriuo savininka apribojat, ir tuo jam vip daros nereikalingos, nes jam blokuojat tam tikras funkcijas. ? Ka?

Kai norite apibudinti problemą, detalizuokite ją, iš Jūsų teksto neaišku nei kam nei kas buvo užblokuota, kad būtų galima pakomentuoti...

o koks skirtumas kam? Nariui.turinčiam vip, už kuri yra mokama!

9

Re: Dėl ieskok.lt patobulinimo

Sergio parašė:
Vėja parašė:
Sergio parašė:

kada gražinēsit pinigus už vip?, kuriuo savininka apribojat, ir tuo jam vip daros nereikalingos, nes jam blokuojat tam tikras funkcijas. ? Ka?

Kai norite apibudinti problemą, detalizuokite ją, iš Jūsų teksto neaišku nei kam nei kas buvo užblokuota, kad būtų galima pakomentuoti...

o koks skirtumas kam? Nariui.turinčiam vip, už kuri yra mokama!

Jūs klausiate :
"kada gražinēsit pinigus už vip?"

Tai gal visgi yra skirtumas kodėl noriu detalizuoti Jūsų problemą ar nelabai.... ?
O antra, šiaip sau funkcijos niekam nėra blokuojamos, jei nesilaikote portalo taisyklių, nesistebėkite, kad gausite ban, ir VIP narystė nuo portalo taisyklių nesilaikymo neatleidžia.

10

Re: Dėl ieskok.lt patobulinimo

tai gerai, nesilaikau taisykliu, blokas, ir euriukus grazint. Aš busimam kalbu. Nes anketos tos neaktyvios jau. Man juk nauja nesunku sukurt, bet jei apriboji, o.vip uzsakytas— tai.kam man jis, jei jis nefunkcionuoja?

11

Re: Dėl ieskok.lt patobulinimo

Sergio parašė:

tai gerai, nesilaikau taisykliu, blokas, ir euriukus grazint. Aš busimam kalbu. Nes anketos tos neaktyvios jau. Man juk nauja nesunku sukurt, bet jei apriboji, o.vip uzsakytas— tai.kam man jis, jei jis nefunkcionuoja?

Kodėl turėtume Jums grąžinti pinigus už įsigytą VIP narystę, jei Jūs nesilaikote portalo taisyklių, už kuriuos gaunate blokavimą... ?

12 (redagavo Arvydas 2018-01-08 18:44)

Re: Dėl ieskok.lt patobulinimo

Spėju, kad padėtų nedidelis "license agreement", prieš kažką suteikiant. Stilium, VIP neatleidžia jūsų nuo portalo taisyklių ir pan. Ar aplamai aprašyti ką tai suteikia, labai konkrečiai. Ir žinoma, naudodami šį puslapį automatiškai sutinkate su jo taisyklėmis, kur galima irgi duoti nuorodą į jas. Na ir kaip madoje EULA'ose, parašyti, kad administracija neneša atsakomybės už portalo vartotojų elgesį ar jų dedamą turinį ir pan. Suteiktas VIP negarantuoja GOD Mode'o, kaip ir už jį negrąžinami pinigai, jeigu prisidirbama. smile Žinoma, jūsų reikalas, kaip savo ūkį tvarkyti.

13

Re: Dėl ieskok.lt patobulinimo

Vėja parašė:
Sergio parašė:

tai gerai, nesilaikau taisykliu, blokas, ir euriukus grazint. Aš busimam kalbu. Nes anketos tos neaktyvios jau. Man juk nauja nesunku sukurt, bet jei apriboji, o.vip uzsakytas— tai.kam man jis, jei jis nefunkcionuoja?

Kodėl turėtume Jums grąžinti pinigus už įsigytą VIP narystę, jei Jūs nesilaikote portalo taisyklių, už kuriuos gaunate blokavimą... ?

todėl, kad vip yra isigijama tam tikrom funkcijom atvert, jus jas ribojat, ir turit gražint pinigus— nes aš klientas, pirkėjas, aš teisus!

14

Re: Dėl ieskok.lt patobulinimo

Arvydas parašė:

Spėju, kad padėtų nedidelis "license agreement", prieš kažką suteikiant. Stilium, VIP neatleidžia jūsų nuo portalo taisyklių ir pan. Ar aplamai aprašyti ką tai suteikia, labai konkrečiai. Ir žinoma, naudodami šį puslapį automatiškai sutinkate su jo taisyklėmis, kur galima irgi duoti nuorodą į jas. Na ir kaip madoje EULA'ose, parašyti, kad administracija neneša atsakomybės už portalo vartotojų elgesį ar jų dedamą turinį ir pan. Suteiktas VIP negarantuoja GOD Mode'o, kaip ir už jį negrąžinami pinigai, jeigu prisidirbama. smile Žinoma, jūsų reikalas, kaip savo ūkį tvarkyti.

negali vip neatleist, tai neturi reikšmes, aš perku, ir turiu ta turet visa termina, arba pinigus atgal jei riboja. Vartotoju ministerija ************* kaip reikalas!

15

Re: Dėl ieskok.lt patobulinimo

Sergio parašė:
Vėja parašė:
Sergio parašė:

tai gerai, nesilaikau taisykliu, blokas, ir euriukus grazint. Aš busimam kalbu. Nes anketos tos neaktyvios jau. Man juk nauja nesunku sukurt, bet jei apriboji, o.vip uzsakytas— tai.kam man jis, jei jis nefunkcionuoja?

Kodėl turėtume Jums grąžinti pinigus už įsigytą VIP narystę, jei Jūs nesilaikote portalo taisyklių, už kuriuos gaunate blokavimą... ?

todėl, kad vip yra isigijama tam tikrom funkcijom atvert, jus jas ribojat, ir turit gražint pinigus— nes aš klientas, pirkėjas, aš teisus!

Geros dienos, ir užeikite pasiskaityti taisykles, nes matau, kad Jums nepavyksta suprasti kas Jums aiškinama. Pasikartosiu, gal aiškiau Jums bus:
VIP NARYSTĖ NUO TAISYKLIŲ NESILAIKYMO NEATLEIDŽIA

16

Re: Dėl ieskok.lt patobulinimo

Arvydas parašė:

Spėju, kad padėtų nedidelis "license agreement", prieš kažką suteikiant. Stilium, VIP neatleidžia jūsų nuo portalo taisyklių ir pan. Ar aplamai aprašyti ką tai suteikia, labai konkrečiai. Ir žinoma, naudodami šį puslapį automatiškai sutinkate su jo taisyklėmis, kur galima irgi duoti nuorodą į jas. Na ir kaip madoje EULA'ose, parašyti, kad administracija neneša atsakomybės už portalo vartotojų elgesį ar jų dedamą turinį ir pan. Suteiktas VIP negarantuoja GOD Mode'o, kaip ir už jį negrąžinami pinigai, jeigu prisidirbama. smile Žinoma, jūsų reikalas, kaip savo ūkį tvarkyti.

Labai puikus pastebėjimas ir patarimas !! Tik labai gaila, kad vienetai tokių,kurie tas taisykles pasiskaito, o kai jas sulaužo,jų nežinodami, puola visus iš eilės įrodinėdami "savo tiesas" smile

17

Re: Dėl ieskok.lt patobulinimo

Vėja parašė:
Sergio parašė:
Vėja parašė:

Kodėl turėtume Jums grąžinti pinigus už įsigytą VIP narystę, jei Jūs nesilaikote portalo taisyklių, už kuriuos gaunate blokavimą... ?

todėl, kad vip yra isigijama tam tikrom funkcijom atvert, jus jas ribojat, ir turit gražint pinigus— nes aš klientas, pirkėjas, aš teisus!

Geros dienos, ir užeikite pasiskaityti taisykles, nes matau, kad Jums nepavyksta suprasti kas Jums aiškinama. Pasikartosiu, gal aiškiau Jums bus:
VIP NARYSTĖ NUO TAISYKLIŲ NESILAIKYMO NEATLEIDŽIA

pasikartosiu dar karta: ji.neatleidžia, bet apribojus— už nereikalinga vip privalot gražint pinigus! Aš klientas, ir aš busiu teisus, patikekit manim smile

18

Re: Dėl ieskok.lt patobulinimo

Sergio parašė:
Vėja parašė:
Sergio parašė:

todėl, kad vip yra isigijama tam tikrom funkcijom atvert, jus jas ribojat, ir turit gražint pinigus— nes aš klientas, pirkėjas, aš teisus!

Geros dienos, ir užeikite pasiskaityti taisykles, nes matau, kad Jums nepavyksta suprasti kas Jums aiškinama. Pasikartosiu, gal aiškiau Jums bus:
VIP NARYSTĖ NUO TAISYKLIŲ NESILAIKYMO NEATLEIDŽIA

pasikartosiu dar karta: ji.neatleidžia, bet apribojus— už nereikalinga vip privalot gražint pinigus! Aš klientas, ir aš busiu teisus, patikekit manim smile


Sėkmės wink

19

Re: Dėl ieskok.lt patobulinimo

kam ištrinėi? Ko slepies?

20

Re: Dėl ieskok.lt patobulinimo

sergio parašė:

kam ištrinėi? Ko slepies?

Grasinimai šioje svetainėje nebus toleruojami! Tokių Jūsų grasinimų žinučių toli gražu net neketiname publikuoti ir patikėkite, kas kartą jas ir trinsime - nepatingėsime Jus stebėti pro "padidinamąjį stiklą"...

Kurkitės nors ir tūkstančius anketų, už savo veiksmus turėsite pasekmes!
Jūsų 80proc. žinučių forumuose ir "Karštojoje linijoje" yra žeidžiantys,pašiepiantys kitus asmenis... Mokinkitės bendravimo manierų, arba kas kartą bus apribojimos šios funkcijos !