1

Tema: Ar amzius tai problema?

PAsisakykit sawo nuomone, ar amzhius problema,ar nea.. =]

2

Re: Ar amzius tai problema?

ne kiek! svarbu kad zmones vienas kita suprastu!;) aisku nekalbu apie kokiu 20 - 30 metu skirtuma! bet siaip viskas imanoma ir tai tikrai ne problema wink

3

Re: Ar amzius tai problema?

Maniskis uz mane 11m vyresnis-jau pastebiu,kad amziaus skirtumas daro savo sad

4

Re: Ar amzius tai problema?

o as manau kad amziaus skirtumas nesvarbu...kiti zmones pagyvene yra dar tokie valiukiski nenusedintis ramiai saunu bent jau man

5

Re: Ar amzius tai problema?

manau kad tikrai amzius nera problema

6

Re: Ar amzius tai problema?

visgi manau, kad amziaus skirtumas daro savo...Nesvarbu, kad tau, tarkim, 18mete ir isimylejei 31m vyra: jum nuostabu kartu ir visas gyvenimas priesaky nepakartojamas smile smile smile Va kai tau sueis ~ 29, o jam jau bus 42m., tada ir suprasi kaip metu skirtumas daro savo ...
P.S. As nekalbu cia apie vakaro nuotykius su vyresniais(-em), siekiant pasisemt praktikos, ar tikintis materialines geroves, nes...Tai jau mano supratimu- Abipusiai Mainai smile smile smile

7

Re: Ar amzius tai problema?

o ash manau tai ne problema..Labaj dazhnai buna kad waikinas wyresnis uzh mergina..chia nieko blogo smile BEt daug kas mano , jog mergina wyresne uzh waikina, tai blogai. MAno nuomone tai wisai nebloga.Swarb.kad myletum ta zhmogu ir jis tawe myletu.Pati draugawau su jaunesniu uzh mane waikinu ..ir wisai nieko :V

8

Re: Ar amzius tai problema?

mergaites,manau kad amziaus skirtumas inesa siokios tokios pusiausvyros tarp abieju zmoniu.kodel vyresni vyrai(moterys) linke prie jaunesniu moteru (vyru).galbut todel ,kad jie(jos) bijo pasenti.pasenti su metais ,kurie irasyti pase,bet ne sirdy. todel jie(jos) nori  kuo ilgiau islikti jaunesni(-es).todel ir pasirenka moteri (vyra)-jaunesne(-i),kad nebutu kada senti.juk kitaip jinai(jisai) i ji(ja) neziures, o jam(jai) tai kaip dopingas ,kad butu pasitempes(-us) ,nenukvakes:))
su moterim ,jei paimti varianta ,kad ji pasirenka vyresni-tai gal ji iesko tos silumos, nori patirties,nori tos ramumos,kuria uszitarnaujame jau gerokai veliau nei 20 metu.
taip kad cia galima izvelgti daug aspektu ir anokia cia problema.taip as manyciau:)

9

Re: Ar amzius tai problema?

turi amzius itakos, bet priklausomai nuo skirtumo, manyciau tinkamiausia butu 2-4 metu skirtumas, smile bet cia tik mano nuomone smile

10

Re: Ar amzius tai problema?

na taip, panoms tai vyresni vyrai nepatinka, nes per daug protingi, o va 24m bachuras ir 35 metu moteris tai jau gali bendraut, nes poziuris jau panasus i gyvenima ir ne viena yra tai sakiusi, o beje as su vyresnemis ir tebendrauju, nes nera apie ka sneket su bendraamzemis ir jaunesnemis, na beveik visomis big_smile
tai vyresni nei 40 linke prie jaunesniu, o jaunesni linke prie vyresniu, paradoksas, bet daznai pasitaikantis variantas. Daugumos mano draugu tevai yra jaunesni uz motinas, tas pats ir pas mano tevus. Kazkodel vyresnes moterys 3-5 metais, o kartais ir 10m vertina jaunesnius, o paneles jaunos kazkodel zuri tik i vyrenius. Pagalvokim ka tai reiskia? toliau nerasysiu, bo ir taip uzsiraus beveik visos merginos big_smile sorry, bet tokia tiesa smile

11

Re: Ar amzius tai problema?

jei nera didziulio skirtumo amziuje,tai neturetu rupeti amzius....

12

Re: Ar amzius tai problema?

cia ziurint is kurios puses pasiziuresi...dalis iesko vyresniu nes randa bendra kalba bendru tikslu ir meile o kitos jaunos panos manau tik del pinigu del gero uznugario,vyresni visi turi darba ir stoga tai gali niolikmetems ir paislaidauti

13

Re: Ar amzius tai problema?

Jei zmones myli vienas kita, jei randa bendru interesu, tai amzius nera svarbus visai. Na tik aplinkiniu kalbos kartais trukdo, nes pas mus dar nepriimtina normaliai reaguoti kai vyras virs 40m gyvena su dvigubai jaunesne. Deja..

14

Re: Ar amzius tai problema?

Ania, 17 parašė:

PAsisakykit sawo nuomone, ar amzhius problema,ar nea.. =]

Tikrai ne. Na zinoma, priklauso nuo to kada . pvz 14 metu mergina ir 20 metu vaikinas tai nei sis nei tas, bet tarkim 20 metu panele ir 26 metu vaikinukas tai visai jau kitas reikalas, nors amziaus skirtumas realiai ir tas pats...

15

Re: Ar amzius tai problema?

man nepatinka,jei vaikinas uz mane vyresnis daugiau nei 5metais... :] tiesiog pastebejau,kad jie per daug suaugusius vaidina..ir jei prie ju sumali kokia nesamone,tai paziuri lyg i mazvaike...:) tiesiog tada ir pati stengies kalbeti ir elgtis kaip didele,o tai man nepatinka,nes esu per daug energingas zmogus,kad sedeciau kaip sena pirda ir tik ziureciau i savo vyresni vaikina ir kalbeciau tik rimtom temom....geriausia,kai yra bendraamzis ar bent vyresnis truputi...o mane dar ir jaunesni traukia visai... :]:D

16

Re: Ar amzius tai problema?

Nors ash chia ne wiena smile prie kuriuos jaunesni traukia big_smile

17

Re: Ar amzius tai problema?

anksciau ar veliau isryskeja skirtumai,privalumai ir trukumai...

18

Re: Ar amzius tai problema?

siais laikais tai tikraj  ne problema......:p

19

Re: Ar amzius tai problema?

nezinau , bet man visa gyvenima labiausiai traukia kokiais 2 metais vyresnes buvau 6as taj trauke 8kes, dabar 8as taj traukia 10kes big_smile idomu

20

Re: Ar amzius tai problema?

Taip Laurynai toks tas gamtos desnis:-D