41

Re: Ar amzius tai problema?

Amziaus skirtumas,nera problema jei abu partneriai turi bendrus interesus pomegius.tik reikia neuzmirst jei vyrai bresta leciau, tai moterys sensta greiciau ,stai ir isvados

42

Re: Ar amzius tai problema?

na jeigu jau amziaus skirtumas skiriasi tai skiriasi ir intelekto lygis(nebutinai taciau daznas faktas). taigi tas intelekto lygis gali kliudyt, taciau TIKROJE meileje ne, taigi reikis dairytis vyresniu:D

43

Re: Ar amzius tai problema?

na jei myli amzius nesvarbus o taip manau tai aisku paneles iesko viresniu ...

44

Re: Ar amzius tai problema?

man atrodo kad keliu metu skirtumas tai tikrai ne beda,jei meile stipri ar darugyste tai viskas ciki piki wink

45

Re: Ar amzius tai problema?

Problema ne amziuje, o interesuose ir poziuryje i gyvenima...

46

Re: Ar amzius tai problema?

Amziaus skirtumas svarbu tada kai kuriama seima nors mano buves vyras uz mane buvo vyresnis 3 metais kai pagimdziau vaika atrode kad augina du vaikus:|

47

Re: Ar amzius tai problema?

neproblema nebent tu vyresnis 20metu uz mergina:DDDDD

48

Re: Ar amzius tai problema?

Kiek maciau tai ne

49

Re: Ar amzius tai problema?

jei myli-amzius paskutineje vietoje...o gal isvis i ji neziurima..

50

Re: Ar amzius tai problema?

Jo jo, man 20 o jai 60... ir jokiu problemu... ;D

51

Re: Ar amzius tai problema?

kai jis vyresnis tik  penkiais metais, ir kai tas skartumas nera toks, kad panelei 14, o vaikinui 20, amziaus itaka santykiams nera didele. Bet is esmes, manau, keikvienam savo wink

52

Re: Ar amzius tai problema?

jei su zmogum patinka bendrauti ir gera buti su juo amzius ytakos tikrai neturi:)

53

Re: Ar amzius tai problema?

Priklauso nuo zmogaus charakterio,psichologijos.Neturejau vyresnio vyriskio rimtesniam,tik jaunesni.Gal mano charakteris pritraukdavo,gal isvaizda,bet vyras buvo 6m jaunesnis,dabartinis draugas dar jaunesnis,bet..jis man vos ne per senas.Gal paprasciausiai nesutikau sau tinkamo.Nera kai kada kas veikt.Vyresni nori pailset,komforto,moters jaunos lelytes,ypac pries darugus pasirodyt.O jaunesnis veiklesnis,daugiau pramogu.Aisku tai ne visiems tinka,bet nemazai yra,ypac paskutiniu metu.Sakyciau gal net madinga tapo

54

Re: Ar amzius tai problema?

as pusantru metu draugavau su 16 metu vyresniu vaikinu. is pradziu atrode viskas tiesiog nuostabu, bet per laika "atsikandau". dabar paciai keista kaip as galejau... tokie vyrai moka manipuliuoti jaunomis merginomis, jas tarsi uzliuliuoja...jiems pasididziavimas uz parankes vestis jauna grazia mergina, o tau...jo gyvenimo griuvesiai. tau viskas nauja neisbandyta, o jam tai dar vienas eilinis kartas. sunku ir paaiskint viska... reiktu kelias valandas pasakoti, kol suprastu kitas. ir suprastu turbut tik tas, kas ta pati isgyveno. daug smagiau tureti bendraamzi  su kuriuo kartu kuri gyvenima, o ne vyresni vaikina, kurio gyvenima tu remontuoji. aisku, buvo ir daug gero. su tuo zmogum igijau daug patirties, isminties, bet tik nutraukusi santykius atsikvepiau. niekas neatpirks tos dvasios ramybes, kuria vel atradau. ir mus tikrai siejo meile, labai rimtai zadejome tuoktis. galbut as ji tebemyliu iki siol, bet per daug dalyku mus skiria, kad butume drauge.
p.s. nemanykit kad tokia nuomone susidariau tik del vieno vaikino. as daznai traukiu vyresnius, todel zinau ko is ju tiketis.

55

Re: Ar amzius tai problema?

man tai visai ne

56

Re: Ar amzius tai problema?

kuo vyresnis vaikinas , tuo labiau stengiasi "paimti valdzia i savo rankas".

57

Re: Ar amzius tai problema?

nera amziaus skirtumas svarbus kai abiem jau virs 18...

58

Re: Ar amzius tai problema?

man amzius pats svarbiausias dalykas..jei metai netinka tai net neverta pradet kazka..

59

Re: Ar amzius tai problema?

zydrune tu ziuriu labai isranki ir priekabi ane?
sorry...neisizeisk..

60

Re: Ar amzius tai problema?

  tokia isranki kat net bijo savo foto isideti big_smile ar verta i ja ziureti big_smile