61

Re: Ar amzius tai problema?

sauliau kam taip ziauriai big_smile

62

Re: Ar amzius tai problema?

visada man atiko vyresni, bet paskutinis mano ex buvo mano bendraamzis ir ka...
dabar as tik uz vyresnius!!!
ir kuo vyresni, tuo geriau...
na aisku buna isimciu, bet siaip vyresni geriau:)
(bent man)

63

Re: Ar amzius tai problema?

Milda, 22 parašė:

visada man atiko vyresni, bet paskutinis mano ex buvo mano bendraamzis ir ka...
dabar as tik uz vyresnius!!!
ir kuo vyresni, tuo geriau...
na aisku buna isimciu, bet siaip vyresni geriau:)
(bent man)

puikiai tave suprantu ir nepriestarauju.. bet.... bet kai sulauxi ta mtikro amziaus... oiiiii ... oj kaip svajosi sugult su jaunesniu.. oi kaip svajosi vyra jaunesni turet...  su vyresnem moterim kuriom bendravau visos taip mano beisimciu!

64

Re: Ar amzius tai problema?

Aldis, 23 parašė:
Milda, 22 parašė:

visada man atiko vyresni, bet paskutinis mano ex buvo mano bendraamzis ir ka...
dabar as tik uz vyresnius!!!
ir kuo vyresni, tuo geriau...
na aisku buna isimciu, bet siaip vyresni geriau:)
(bent man)

puikiai tave suprantu ir nepriestarauju.. bet.... bet kai sulauxi ta mtikro amziaus... oiiiii ... oj kaip svajosi sugult su jaunesniu.. oi kaip svajosi vyra jaunesni turet...  su vyresnem moterim kuriom bendravau visos taip mano beisimciu!

del sexo su jaunesniu po kiek laiko (daug daug daug) tai tikrai neabejoju:D big_smile big_smile

65

Re: Ar amzius tai problema?

laabaj atsiprasau kad db ne y tema pasakysiu pet siame tinklapyje as uzsiregistarvau tik vakar ir dar nieko nemoku gal kas pamokys:!:~:(:|

66

Re: Ar amzius tai problema?

niuw as tai jau nenorecaiu uz save jaunesnio berno.

67

Re: Ar amzius tai problema?

oas vyresnio vyras turi buti labiau patyres uz motery:-D

68

Re: Ar amzius tai problema?

ne amziuje buna problemos, o zmonese, ju poziuryje i ivairius dalykus ir t.t... juk kartais 20m. atrodo daug protingesnis uz 25 big_smile nemanau kad reikia kreipt i amziu demesi wink

69

Re: Ar amzius tai problema?

svarbu kad viskas veikia ir noro yra smile

70

Re: Ar amzius tai problema?

dabar labai populiarus meiles romanai tarp jaunu vyru ir moteru amziuje,reikia tu jaunu vyru paklausti,ar amzius tai problema jiems?:::402

71

Re: Ar amzius tai problema?

amzius ne problema,su jaunesnem daug maloniau

72

Re: Ar amzius tai problema?

Man tai nea..i skaiciukus lai matematikai ziuri, o man idomiau kas galveleje pas panele/moteri darosi.. big_smile

73

Re: Ar amzius tai problema?

as manau yra skirtumas amzius vyro nes ziurint i ateiti reike... as tik ziuriu kurie viresni uz mane 3 metais ar 6 bet ne daugaiu...o ten jai butu vyresnis 10 ar daugiau metu jau ne man as neturiu nieko bendro ir man nemalonu butu su juo kazko rimciau daryti lovoi...

74

Re: Ar amzius tai problema?

Kekvienam savo..

75

Re: Ar amzius tai problema?

Neivardinciau to kaip problemos, taciau man tieisog taip gaunasi, jog su jaunesniais ar vienmeciais vaikinais nelabai randu kalbos. Labai retai, kada uzsimezga rimtesnis ir prasmingesnis pokalbis, nei sapaliones apie ora smile

76

Re: Ar amzius tai problema?

Butent taip ir atsako jaunesnes kai paklausi ju kodel su bendramziais nebendrauja...

77

Re: Ar amzius tai problema?

Meileje nesvarbu kur tu gyveni ir kiek tau metu...

stai jums pvz. :


Neadekvatūs žmonės      Неадекватные люди, 2010
Atleisk už meilę               Scusa ma ti chiamo amore, 2008

78

Re: Ar amzius tai problema?

Neretai ir vienmečiai nesusišneka arba 40metis sako, kad jam gerai yra gyventi pas mamytę. Visko būna.

79

Re: Ar amzius tai problema?

Manau kad amzius turi itakos jei norima tik siaip is neturejimo ka veikti pasiisidirbineti, o siaip manau jei noras yra simpatijos ir panasiai amzius tikrai neturi dideles itakos aisku dar priklauso nuo situacijos, bet jei bendravimui manau itakos neturi kad ir didelis amziaus ksirtumas, svarbbu kad butu abipusis supratimas
o jei nori kazkokiu santykiu tai kazkiek manau turi nors tikrai nera tas rodikslis jei abiem gerai, aisku manau jei tai nuosirdus jausmai buna o ne pelnymosi kazkoks saltinis

80

Re: Ar amzius tai problema?

"pasiisidirbineti" - nuzude big_smile