1

Tema: Automobiliai

Sveiki mėginu perprasti automobilio sandarą ir turiu daug klausimų.
Kokia paskirtis purkštukų? Kiek ir kokių rūšių purkštukų yra?(esu girdėjęs jog jų keitimas labai brangus, bet jų paskirties nė neįsivaizduoju)
Žinau jog eteris purškiamas užvesti traktorių šaltu oru, ar tinka eterio purškalas mašinai šaltuoju paros metu?
Situacija: įšėjo granatos( ką tai reiškia? Žinau jog granatos perduoda sukimo momentą į ratus, bet šis sakinys labai neaiškus, kokia granatų paskirtis?

2

Re: Automobiliai

Anonimas parašė:

Sveiki mėginu perprasti automobilio sandarą ir turiu daug klausimų.
Kokia paskirtis purkštukų? Kiek ir kokių rūšių purkštukų yra?(esu girdėjęs jog jų keitimas labai brangus, bet jų paskirties nė neįsivaizduoju)
Žinau jog eteris purškiamas užvesti traktorių šaltu oru, ar tinka eterio purškalas mašinai šaltuoju paros metu?
Situacija: įšėjo granatos( ką tai reiškia? Žinau jog granatos perduoda sukimo momentą į ratus, bet šis sakinys labai neaiškus, kokia granatų paskirtis?

Nuvarai i knygyna ir nusiperki technines literatūros, apie automobilio sandarą, tada bus paprasčiau

3

Re: Automobiliai

Ne, ne... čia jau visiškas absurdas... Purkštukai yra tam, kad į padangas oro pripurkšti...
Kažkoks pusgalvis "ant bajerio" temas kuria. Arba žinovas bandantis išsikaiškinti kitų supratimą apie tokius dalykus. Bet vis vien pusgalvis, nes neturi, ką beprasimanyt. Ant trijų raidžių pasiųst tokį šūdaprotį...

4

Re: Automobiliai

Vaidotas parašė:

Ne, ne... čia jau visiškas absurdas... Purkštukai yra tam, kad į padangas oro pripurkšti...
Kažkoks pusgalvis "ant bajerio" temas kuria. Arba žinovas bandantis išsikaiškinti kitų supratimą apie tokius dalykus. Bet vis vien pusgalvis, nes neturi, ką beprasimanyt. Ant trijų raidžių pasiųst tokį šūdaprotį...

Informacija gavau iš kitur. Kaži kuris pusprotis, tas kuris stengiasi dėl savo ateities ir nepasiduoda mėgina išmokti daugiau, ar tas kuris kitą iškeikia, nes pats nieko nesupranta?(kito paaiškinimo nežinau) Ramiam vakarui viską apsvarstyti :::015

5 (redagavo Vaidotas 2018-01-18 23:02)

Re: Automobiliai

Anonimas parašė:
Vaidotas parašė:

Ne, ne... čia jau visiškas absurdas... Purkštukai yra tam, kad į padangas oro pripurkšti...
Kažkoks pusgalvis "ant bajerio" temas kuria. Arba žinovas bandantis išsikaiškinti kitų supratimą apie tokius dalykus. Bet vis vien pusgalvis, nes neturi, ką beprasimanyt. Ant trijų raidžių pasiųst tokį šūdaprotį...

Informacija gavau iš kitur. Kaži kuris pusprotis, tas kuris stengiasi dėl savo ateities ir nepasiduoda mėgina išmokti daugiau, ar tas kuris kitą iškeikia, nes pats nieko nesupranta?(kito paaiškinimo nežinau) Ramiam vakarui viską apsvarstyti :::015

Vyruti, moterys šiais laikais viską suprantą, net tepalus pačios sugeba pasikeisti. Aštuntokai tokius dalykus žino. Ai... ką čia su tokiu ir kalbėt... O jei atseit mechanikas esi (būsi), tai aš iš tavęs pinigų prašyčiau, kad galėtum mano automobilį remontuot.

6

Re: Automobiliai

Sveiki, i ta tema apie automobilius, kaip saugote savo salona, kad "nesusidroztu" ? nusipirkau nauja masina, su odiniu salonu, norisi kazkaip pasaugoti, daznai vezioju vaikus. Gal yra kokiu specialiu valymo priemoniu ar gal aks naudojate apdangalus? ir jei taip, kokius patartumete?

7

Re: Automobiliai

As tai visada saliona dengiu cilopanu, kai reik ka pavezt.. Ar kaimyna sustoju pavezt, ar i pasimatyma su kokia nevykele.... Neduok Die - uztekstu man ka ant sedynes - apsiverkciau del odinio saliono, kad jis man trumpiau tarnavo...
Visada labai pravartu tureti specialiu serveteliu odos prieziurai. Sostojus kur nors minutelei galima pablizginti oda ant vairo ir aplink keleivio vieta ivarias detales, o neklausyt ka ten ta prietranka sneka nuciupinejus viska...