21 (redagavo gytis 2018-01-22 17:01)

Re: Astrologija

Arvydas parašė:
gytis parašė:

Na rezultata jus pats ivardijot-jokio rezultato.Tik veltui issvaistyta daug laiko.Jusu.Ir kam?

Laiko šiuo metu aš turiu pakankamai, klausimas ar oponentas tiek jo irgi turės. Man tai principo reikalas, atmušt norą veltis, kur nereikia ar jeigu jau veliasi, kad rašytų normaliai, o ne darant absoliučius teiginius, pateikiant savo įsitikinimus, lyg absoliučią ir neginčijamą tiesą, nepateikiant nieko, kuo konkretaus subjekto nuomonė yra pagrįsta...

Mums ENTP psichologinio tipo žmonėms, ginčas yra sportas, mes to nepriimame rimtai, tai proto mankšta ir intelektualinis malonumas. Kartais net galime ginti tą požiūrio tašką, kuriam visiškai nepritariame. Tiesiog sportiniais interesais, pažiūrėti ką iš to galima pasiekti, kur toli su tokia pozicija įmanoma nueiti smile Galbūt, kad kitą kartą, tą pačią poziciją galėti efektyviai atakuoti...

https://charakteris.info/entp-tipas

Logiskas paiaskinimas,kas visgi mano nuomone ne visai atitinka tikrove.Taciau vystyt diskusiju viesai nesiruosiu. Pastebejau,mano nuomone, diskusijoje  vertinimus ir etikeciu klijavima,Nezinau,kiek tai teisinga psihologiniu aspektu.

22 (redagavo Anna 2018-01-22 17:55)

Re: Astrologija

ko gero, per visą forumą galima išskirti tik dvi agresyvumu nepasižyminčias asmenybes: Marina ir Gytis smile

23 (redagavo kristė 2018-01-22 17:56)

Re: Astrologija

O visgi, man atrodo tokiose diskusijose įdomiausia ne sausos teorijos, kurias mes kiekvienas apie bet ką galime susiradę pasiskaityti, bet individualios patirtys ir nuomonės pagrįstos pažinimu per praktinius atradimus. O šitas karas kilo dėl nesusikalbėjimo ir ryškaus charakterių skirtumo. Bet nematau tame nieko blogo, žinoma tik jeigu katra pusė nejaučia nuoskaudos.

24

Re: Astrologija

kristė parašė:

O visgi, man atrodo tokiose diskusijose įdomiausia ne sausos teorijos, kurias mes kiekvienas apie bet ką galime susiradę pasiskaityti, bet individualios patirtys ir nuomonės pagrįstos pažinimu per praktinius atradimus. O šitas karas kilo dėl nesusikalbėjimo ir ryškaus charakterių skirtumo. Bet nematau tame nieko blogo, žinoma tik jeigu katra pusė nejaučia nuoskaudos.

Manau, kad taip.

25

Re: Astrologija

kristė parašė:

Ar tikite horoskopais? Ką manote apie zodiako ženklų suderinamumą?

Totalus briedas, kitaip as jau seniai buciau, samanas miljardierius big_smile

26

Re: Astrologija

kristė parašė:

individualios patirtys ir nuomonės pagrįstos pažinimu per praktinius atradimus.

Turime temoje toki teorini perfekcionista, kuriam praktinis atradimas tai straipsneliuose perskaitytos istorijos apie garsius zmones, kurie samdosi astrologus ir youtube nuorodos. (Supraskite tai patirtis ir tvirtas argumentas)

tiesiog yra zmoniu, kurie perdetai save myli. Vienam poste prirases 1000 zodziu tikisi, kad visa likusi temos diskusija anot ju suksis ties viena kryptimi, neduokdie isijunges i diskusija tokiam parasysi, kad neizvelgi nei logines nei praktines sekos tai savo stiliuje susistresines uzkels tokia drama, kad priims kaip uz izeidima, isniekinima, neva nepanaudojai kazkokiu jam estetiniu zodeliu....  moteriskas jautrus intrigantas level over9000

27

Re: Astrologija

ryo parašė:
kristė parašė:

individualios patirtys ir nuomonės pagrįstos pažinimu per praktinius atradimus.

Turime temoje toki teorini perfekcionista, kuriam praktinis atradimas tai straipsneliuose perskaitytos istorijos apie garsius zmones, kurie samdosi astrologus ir youtube nuorodos. (Supraskite tai patirtis ir tvirtas argumentas)

tiesiog yra zmoniu, kurie perdetai save myli. Vienam poste prirases 1000 zodziu tikisi, kad visa likusi temos diskusija anot ju suksis ties viena kryptimi, neduokdie isijunges i diskusija tokiam parasysi, kad neizvelgi nei logines nei praktines sekos tai savo stiliuje susistresines uzkels tokia drama, kad priims kaip uz izeidima, isniekinima, neva nepanaudojai kazkokiu jam estetiniu zodeliu....  moteriskas jautrus intrigantas level over9000

Taikliai ! I pati viduri. Bravo ! smile

28

Re: Astrologija

O man Arvydo tekstai visai įdomūs. Ir nemanau, kad taktas ir mandagus tonas - vien tik moteriška savybė.

29

Re: Astrologija

kristė parašė:

O visgi, man atrodo tokiose diskusijose įdomiausia ne sausos teorijos, kurias mes kiekvienas apie bet ką galime susiradę pasiskaityti, bet individualios patirtys ir nuomonės pagrįstos pažinimu per praktinius atradimus. O šitas karas kilo dėl nesusikalbėjimo ir ryškaus charakterių skirtumo. Bet nematau tame nieko blogo, žinoma tik jeigu katra pusė nejaučia nuoskaudos.

grazios mintys smile

30 (redagavo Bulvyte 2018-01-22 20:17)

Re: Astrologija

Arvydas parašė:
Bulvyte parašė:
ryo parašė:

Turime temoje toki teorini perfekcionista, kuriam praktinis atradimas tai straipsneliuose perskaitytos istorijos apie garsius zmones, kurie samdosi astrologus ir youtube nuorodos. (Supraskite tai patirtis ir tvirtas argumentas)

tiesiog yra zmoniu, kurie perdetai save myli. Vienam poste prirases 1000 zodziu tikisi, kad visa likusi temos diskusija anot ju suksis ties viena kryptimi, neduokdie isijunges i diskusija tokiam parasysi, kad neizvelgi nei logines nei praktines sekos tai savo stiliuje susistresines uzkels tokia drama, kad priims kaip uz izeidima, isniekinima, neva nepanaudojai kazkokiu jam estetiniu zodeliu....  moteriskas jautrus intrigantas level over9000

Taikliai ! I pati viduri. Bravo ! smile

O taip, apie individualias astrologines patirtis, visai ne off-topicas buvo... Super taikliai (su ironija).

Arvydai, Tu rasai geras temas, gerus komentarus, diskutuoji racionaliai, bet kam tai isikibti...buk laisvesnis savyje wink man patinka Tavo rasliava, bet as saliska.

31

Re: Astrologija

Arvydas parašė:

Gaila tik, kad šiame forume, kai kuriuos tipus neina išmesti iš konkrečios forumo temos ar dar kaip nors blokuoti.

...cia visai be reikao Tu smile

32 (redagavo Arvydas 2018-01-22 20:22)

Re: Astrologija

Neįdomu sužinoti apie astrologiją, svarbu pasilazdavoti? Tada jokios iš viso daugiau informacijos šiame forume iš manęs nebus, apie nieką. Visa mano informacija iš šios temos buvo sunaikinta. Daugiau informacijos ar diskusijų iš mano pusės nebus. Palieku jus jūsų lygio diskusijose, apie nieką, vienus ir daugiau netrukdysiu. Galite toliau šudą malt tarpusavyje apie nieką, kaip ir seniau.

33

Re: Astrologija

Arvydas parašė:

Neįdomu sužinoti apie astrologiją, svarbu pasilazdavoti? Tada jokios iš viso daugiau informacijos šiame forume iš manęs nebus, apie nieką. Visa mano informacija iš šios temos buvo sunaikinta. Daugiau informacijos ar diskusijų iš mano pusės nebus. Palieku jus jūsų lygio diskusijose, apie nieką, vienus ir daugiau netrukdysiu. Galite toliau šudą malt tarpusavyje apie nieką, kaip ir seniau.

Nebūkim kaip maži vaikai. Visi turi teisę pasisakyti. Tiesiog kartais nereikia kreipti dėmesio...:::008

34

Re: Astrologija

Ir aš sakau, kaip ir Bulvytė, - be reikalo taip įsižeidei, Arvydai. Juk šitas forumas, kaip ir šita svetainė - tik žaidimas. Nieko labai rimto. Kaip ir į viską galėtų būti toks požiūris. Atsikratyk perdėto rimtumo ir gyventi bus lengviau. Nes nuoskaudos gadina gyvenimą.

35

Re: Astrologija

Bulvyte parašė:
Arvydas parašė:

Gaila tik, kad šiame forume, kai kuriuos tipus neina išmesti iš konkrečios forumo temos ar dar kaip nors blokuoti.

...cia visai be reikao Tu smile

Tokio nusistatymo individams negalima suteikti nei vieno laiptelio auksciau tureti galiu jokioje bendruomeneje. Epitetai apie duru rodyma ar nora blokuoti tik rodo beviltiska nesusitakyma ir desperatiskus bandymus atsikratyti zmoniu, kurie turi savo nepalankia nuomone. Visi yra lygus ir turi teise i savo individualia nuomone, o ar perzengtos ribos cia jau gerb. administratoriaus valioje.

36

Re: Astrologija

pasimėtėt sniego gniūžtėm? :-)

37

Re: Astrologija

Anna parašė:

pasimėtėt sniego gniūžtėm? :-)

Atrodo,kad vyko batalija.Ir kazkas susirinko savo zaislus ir pabego is musio lauko...Na taip,pranasu savam kraste ilgai nepabusi...Tuo labiau sitame forume...

38

Re: Astrologija

Arvydas parašė:

Neįdomu sužinoti apie astrologiją, svarbu pasilazdavoti? Tada jokios iš viso daugiau informacijos šiame forume iš manęs nebus, apie nieką. Visa mano informacija iš šios temos buvo sunaikinta. Daugiau informacijos ar diskusijų iš mano pusės nebus. Palieku jus jūsų lygio diskusijose, apie nieką, vienus ir daugiau netrukdysiu. Galite toliau šudą malt tarpusavyje apie nieką, kaip ir seniau.

Gerai tu sneki, tik neimk i plaucius nes cia daugumoje net nesuvokia ka visumoje cia veikia, kaip sakoma kam rupi durniu nuomone, taip kad i durnius nekeipk demesio. Esi vienas is nedaugelio kurie idomus zmogai cia reiskiasi, o tai kai paskaitai kokiu minciu tai visai nei i tvra nei i mieta. Siulyciau visumoj nusispjauti ant idiotisku minciu ir nepastebeti ju.Geriems zmogams neleidzia tik tupi pasireiksti o drniu nuomone neturetu rupeti tau. Taip kad nekerik demesio, cia daugumai demesio stoka tai ir isidirbineja. Reikskis ir viskas bus gerai o durniai patys nusiramins.

39

Re: Astrologija

gytis parašė:
Anna parašė:

pasimėtėt sniego gniūžtėm? :-)

Atrodo,kad vyko batalija.Ir kazkas susirinko savo zaislus ir pabego is musio lauko...Na taip,pranasu savam kraste ilgai nepabusi...Tuo labiau sitame forume...

kai tyciojamasi is protingai rasanciu tai jau visai liudnas reikalas. nes cia kaip ir adminai bele savo brieda kisa ir jis turi sueiti, nors logikos net nera tai ka jie ten skiedzia visai. Ziauru kaip taip vyksta

40

Re: Astrologija

Kad jau šnd pilnatis ta proga atkreipkite demesį jog per paskutinius 3 dešimtmecius yra atlikta daugybe oficialių mokslinių tyrimų, grindžianciu tik isivaizduojama mėnulio poveikį. Dabar pabandykite isivaizduoti tuos bandančius rimtai atrodyti veidus, tauškiančius apie šimtus šviesmečių nuo mūsų nutolusiu kitų dangaus kūnų įtaką žmogaus gyvenimui.