1 (redagavo kristė 2018-01-29 21:05)

Tema: Kas geriau?

klausimas - ar protingas vyras ir kvaila moteris, ar protinga moteris ir kvailas vyras. Man atrodo, kad antras variantas. Ir lietuvių tautosaka sako, kad jeigu abu durni - per daug vaikų prisidaro, jei protingi - neturi vaikų. Jeigu vyras protingas, o moteris kvaila - jis ją palieka. O jeigu moteris protinga, o vyras kvailas - ji valdo jį, šeimoje viskas gerai, viskas subalansuota ir harmoninga.

2

Re: Kas geriau?

Aš už protingus, kurie turi vaikų, nes jie supranta savo kūniško pratęsimo prasmę ir šeimoje mato didžiausią gėrį...:::008

3

Re: Kas geriau?

taip! Bukit protingi— nesidauginkit!

4

Re: Kas geriau?

oho. oho...

o ką Kristė ir Marina vadina "kvailas vyras", "kvaila moteris"? smile
metų nemažai nugyvenau, bet tokių dar nesutikau...

5

Re: Kas geriau?

Moteriska logika
Velus vakaras.Lovoje guli vyras su zmona.Apsipyke..atsuke vienas kitam nugaras.Tyli,bet nemiega abu...Zmona galvoja-,,Na apkabink mane,apkabink....apkabink pagaliau..,,Vyras staiga netiketai atsisuka ir apkabina.Zmona-,,Paleisk,paleik greiciau gyvuly:::037:::037:::037:::037....,,

6

Re: Kas geriau?

ROMAS parašė:

Moteriska logika
Velus vakaras.Lovoje guli vyras su zmona.Apsipyke..atsuke vienas kitam nugaras.Tyli,bet nemiega abu...Zmona galvoja-,,Na apkabink mane,apkabink....apkabink pagaliau..,,Vyras staiga netiketai atsisuka ir apkabina.Zmona-,,Paleisk,paleik greiciau gyvuly:::037:::037:::037:::037....,,

Super...:::008

7 (redagavo Marina 2018-01-29 22:22)

Re: Kas geriau?

Anna parašė:

oho. oho...

o ką Kristė ir Marina vadina "kvailas vyras", "kvaila moteris"? smile
metų nemažai nugyvenau, bet tokių dar nesutikau...

Kvaila, -as ir yra kvaila-, as...:::008

8

Re: Kas geriau?

Marina,
garbės žodis, nesuprantu...
o konkrečių pvz.? na, ką tokio šeimoje daro kvailas vyras ar kvaila moteris? smile
perkračiau visus draugus, pažįstamus, artimuosius - na, nėr tokių, kuriuos galėčiau taip apibūdinti...

9

Re: Kas geriau?

Aš turėjau kvailą vyrą, nes jis nesuprato, kokia aš nuostabi žmona...:::008

10

Re: Kas geriau?

Jeigu rimčiau, tai kvaileliu, liaudyje vadinamas žmogus su proto negalia, o , jeigu geras, tai sakydavo dievo kvailelis. Dar būna kvaili poelgiai, o šito niekas neišvengia...:::008

11

Re: Kas geriau?

Manipuliacija vargu ar pavyks naudoti ilgą laiką nes vyrui nusibos būti žmonos šešėlyje ir galiausiai bus konfliktas. Kvailumas ar tiesiog vyras ar moteris nepateisino vienas kito lūkesčių bei susikurtos vizijos.

12

Re: Kas geriau?

kristė parašė:

klausimas - ar protingas vyras ir kvaila moteris, ar protinga moteris ir kvailas vyras. Man atrodo, kad antras variantas. Ir lietuvių tautosaka sako, kad jeigu abu durni - per daug vaikų prisidaro, jei protingi - neturi vaikų. Jeigu vyras protingas, o moteris kvaila - jis ją palieka. O jeigu moteris protinga, o vyras kvailas - ji valdo jį, šeimoje viskas gerai, viskas subalansuota ir harmoninga.

Iš esmės, tai primityvoka pati tema, teneįsižeidžia autorė...:::008

13 (redagavo Valdas 2018-01-29 23:31)

Re: Kas geriau?

Kaip jos nusišneka. Jokia tu jam nebuvai nuostabi, nes jam reikėjo kitokios. Vyras viską mato, jei moteris jam tinka. Nes mato ją. Jei mažai tinka - mažai ir mato. Tai pati gal ir kvaila. Pasirinkai netinkamą vyrą. Bet negi tau to nereikėjo? Po to - tai tarsi išgijimas po ilgos ligos. O to moterims reikia labiau už bet ką.

Sirgti ir sveikti.

14

Re: Kas geriau?

smile
šiame forume dar ne tokių temų buvo smile
juk esmė ne tema, o kas ką ir kaip parašys smile

15

Re: Kas geriau?

aš geriau, ir taškas!

16

Re: Kas geriau?

Sergio parašė:

taip! Bukit protingi— nesidauginkit!

:::034:::034:::034:::024 prajuokinai sunau smile

17

Re: Kas geriau?

Laimute parašė:
Sergio parašė:

taip! Bukit protingi— nesidauginkit!

:::034:::034:::034:::024 prajuokinai sunau smile

Aš bučiau.labai dekingas, jei.nesidaugintu smile

18

Re: Kas geriau?

gerai butu, jei vienas kita papildyti ir dvasiskai praturtinti galetu. Tam reikia mazdaug vienodo mentaliteto lygio. taciau ne vienam nekenkia kartais ir tuo "durneliu" pabüti . smile

19

Re: Kas geriau?

Dievas pasakė, eikit ir dauginkitės...

20

Re: Kas geriau?

jus dauginkites tik su užmautom gumom!