61 (redagavo Valdas 2018-03-02 20:16)

Re: Kas geriau?

Vyrui, kuris gimęs nedominuojančiu, reikia moters, kuri jį valdytų (gimusios dominuojančia).

Vyrui, kuris gimęs dominuojančiu, reikia moters, kurią jis valdytų (gimusios nedominuojančia).

Protingesnio už save valdyti negali, nes jis protingesnis, todėl valdo jis.

Todėl pirmu atveju, protingesnė moteris yra tinkamas variantas, antru - protingesnis vyras.

Kodėl antru atveju protingesnis vyras turėtų palikti mažiau protingą moterį?

Nebent jei ji netinka turėti vaikų - jo svarbiausiai tautybei, jei jo smegenys ieško daugintis pagal ją.

62

Re: Kas geriau?

Reikės ne tik pasidauginti, bet ir vaikus auginti, auklėti, išlaikyti ir visiems bendrauti. Ir jau bus šeima, o ne tik tu ir aš...

63 (redagavo Valdas 2018-03-02 21:04)

Re: Kas geriau?

Tai?

Ir kur aš rašiau apie 'tik pasidauginti'?

Bei kas tame, kas parašyta - netinka gyvenimui kartu? Nes tai buvo parašyta būtent turint galvoje bendravimą ir gyvenimą kartu, ir kadangi tai apie poras - vaikų turėjimą ir viską, kas susiję su tuo.

Kaip tu sutarsi su žmogum, pas kurį nėra tavo svarbiausios tautybės?

Susirasti žmogų, su kuriuo tinki turėti vaikų pagal ne svarbiausią, mažiau kokybišką, blogesnę tautybę - reiškia pastatyti savo smegenis į neišnyksiančią būseną, kai jos reikalaus to, ką turi geriausią, ir atmetinės tai, kas to neturi.

Daugintis bei gyventi kartu ir auginti vaikus - geriausia su žmogum, kuris turi tą pačią, geriausią tautybę.

Ar atitinkamai kokybišką - kitą.

Ir neduok dieve, dauginimasis bus atliktas kvailai, ir vaikas ar vaikai nepaveldės tos geriausios jų tautybės. Jis ar jie bus bent dalinai atstumti. Tai instinktyvus, įgimtas elgesys. Todėl tam būtina tautybių paveldėjimo kontrolė. Nes tu gali leisti, kad nebūtų paveldėtos blogesnės kokybės tautybės. Bet nepaveldėta pati geriausia, o geriausia - didesnis nei yra pas tėvus jos kiekis - ne. Nes bus sukurtas bendravimą su vaikais naikinantis pagrindas, nes reikiamo pagrindo nebus.

64 (redagavo Laimute 2018-03-02 21:08)

Re: Kas geriau?

Valdai, pasinaudokit genetinio paveldo manipuliacija ir neskaudes jums del to galvele, nes siuo atveju...siekiant kokybisko gymio, tautybemis negalima pasikliauti.

65

Re: Kas geriau?

Ačiū už patarimą, bet aš ne Vladas, todėl man tiek pat tinka ir kita patarimo dalis. smile

66

Re: Kas geriau?

Valdas parašė:

Ačiū už patarimą, bet aš ne Vladas, todėl man tiek pat tinka ir kita patarimo dalis. smile

o...atsiprasau, Valdai

67 (redagavo Valdas 2018-03-02 21:15)

Re: Kas geriau?

O kaip valdyti genetinį paveldą?

Tiesiog daugintis su genetiškai tinkama moterimi?

Man tai neįdomu, nes tame nėra kontrolės.

68

Re: Kas geriau?

tautybiu paveldo nebesukontroliuosi. per velu. per daug priemaisu. atranka nesvari jau senei.

69 (redagavo Valdas 2018-03-02 21:31)

Re: Kas geriau?

Tai - aš žinau ir suprantu. Šiuo atveju nesvarbu, viena ar kelios tautybės paveldimos kartu. Esmė, kad ta tautybė, ar jų grupė, vaisinga nuo to paties maisto - yra stipriausia, geriausia iš turimų. Todėl logiška, kad reikia, jog ją ir paveldėtų. Bet galima suklysti, jei paveldėjimo priklausomybė yra, ir prieš apvaisinimą būti pavalgius ne geriausios, geriausių tautybių vaisingumo maisto, o blogesnių - ir bus paveldėta ji ar jos, ir nepaveldėta - geriausia ar geriausios.

70

Re: Kas geriau?

zinoma, pasistengti galima tesiant tradicijas, nenukrypstant nuo nuostatu, bet ir stipriausioj tautybej atsiranda nukrypimu ir issigymimu. genai peveldimi is netgi labai tolimu senuju kartu . jusu svajone grazi, bet sunkiai pasiekiama.

71

Re: Kas geriau?

Pamatysim. smile