1

Tema: Kunilingas

Sveiki,

Turiu nenomaldomą norą tai daryti ir vis neapleidžia tos mintys...Ir man tai patinka tai daryti, jeigu yra proga, tačiau jų būna laaabai retai... Bet neturiu žmogaus kuriam tai galėčiau suteikti.
O gal tai liga kažkokia, kaip manote?

Esu šventai įsitikinęs, kad daryti moteriai kunilingą, suteikti gerą ir malonumą. smile

2

Re: Kunilingas

laižyk, ir patek į zona! Tada jau motina galvos.kaip tave laidot!

3

Re: Kunilingas

Sergio, gerai jautiesi?

4

Re: Kunilingas

Rolandas parašė:

Sergio, gerai jautiesi?

ar tau atrodo, kad jis gerai jaučiasi?

5 (redagavo Laimute 2018-02-16 18:34)

Re: Kunilingas

kodel vyrai taip isitikine, kad moterims cunnilingus patinka, supratimo neturiu. man persasi isvada, jog jie sprendzia pagal save. kas jiems patiems malonu - turi moteriai taip pat malonuma teikt. klystate !
statistika rodo, kad tik 18 % moteru tai teikia malonuma.

6 (redagavo Marina 2018-02-16 21:56)

Re: Kunilingas

Laimute parašė:

kodel vyrai taip isitikine, kad moterims cunnilingus patinka, supratimo neturiu. man persasi isvada, jog jie sprendzia pagal save. kas jiems patiems malonu - turi moterei taip pat malonuma teikt. klystate !
statistika rodo, kad tik 18 % moteru tai teikia malonuma.

Pritariu. O kur dar higiena. Burna pilna sukėlėjų, bakterijų, o , jeigu dar ir dantys nesveiki arba rūkantis, tai dieve sergėk nuo tokio berno...:::008

7

Re: Kunilingas

šaunuolės!

8

Re: Kunilingas

Vaidotas parašė:
Sergio parašė:

tai jus lopai, jum negalima zonan. Bus jum amen! Laižykit putekes

Tai mes vyruti ir nesiveržiam. O, kad tu veržiesi, tai pirmyn. Visi keliai laisvi...
Matau, kartą zonoje pabuvęs, negali sustot...

Niekad nezinai kaip gyvenymas tau kelia klos

9

Re: Kunilingas

Yra toks pasakymas : Niekuomet neišsižadėk terbos, turmos ir ubago lazdos...:::008

10

Re: Kunilingas

Marina parašė:
Laimute parašė:

kodel vyrai taip isitikine, kad moterims cunnilingus patinka, supratimo neturiu. man persasi isvada, jog jie sprendzia pagal save. kas jiems patiems malonu - turi moterei taip pat malonuma teikt. klystate !
statistika rodo, kad tik 18 % moteru tai teikia malonuma.

Pritariu. O kur dar higiena. Burna pilna sukėlėjų, bakterijų, o , jeigu dar ir dantys nesveiki arba rūkantis, tai dieve sergėk nuo tokio berno...:::008

uuiii...net nupurte, kaip taikliai Jus cia...:::047

11

Re: Kunilingas

jau kokia ponių fantazija... it atitinkamų reklamų prisižiūrėjus...
vadinasi, net nesibučiuojat sad

12

Re: Kunilingas

Anna, su savu, mylimu zmogumi viskas paprasta ir miela.

13 (redagavo Anna 2018-02-17 17:32)

Re: Kunilingas

tai apsispręskit - ar miela, ar bakterijos :-)
jau tas moteriškas nepastovumas....

14

Re: Kunilingas

Anna parašė:

tai apsispręskit - ar miela, ar bakterijos :-)
jau tas moteriškas nepastovumas....

Na labai netikėti atsakymai iš tiesų smile
Man tai atrodo normalu ir vis noriu tai daryti, jei partnerė neprieštarautų... Šiaip įdomu iš kur tokia statistika, kad mažai daliai merginų moterų tai patinka? Manau tai įgūdžių stoka, ar dar kas nors, jog nepatiko smile

Pritariu tik dėl rūmyo - nėra malonubučiuotis su rūkančia mergina, kai pats neesu rūkantis. Tad ir kunilingas rukančiojo netoks manau, net negalovoja apie tai.

Bet kokiu atveju man tai nėra tabu smile

15

Re: Kunilingas

Raimondas parašė:
Anna parašė:

tai apsispręskit - ar miela, ar bakterijos :-)
jau tas moteriškas nepastovumas....

Na labai netikėti atsakymai iš tiesų smile
Man tai atrodo normalu ir vis noriu tai daryti, jei partnerė neprieštarautų... Šiaip įdomu iš kur tokia statistika, kad mažai daliai merginų moterų tai patinka? Manau tai įgūdžių stoka, ar dar kas nors, jog nepatiko smile

Pritariu tik dėl rūmyo - nėra malonubučiuotis su rūkančia mergina, kai pats neesu rūkantis. Tad ir kunilingas rukančiojo netoks manau, net negalovoja apie tai.

Bet kokiu atveju man tai nėra tabu smile

tai ir valio, daryk viska, kas tau ir tavo partnerei teikia malonuma. smile

16

Re: Kunilingas

Įdomu būtų sužinot daugiau nuomonių smile
tai kodėl būtent nepatiko Tau ar kas nuvylė?

17

Re: Kunilingas

Marina parašė:
Laimute parašė:

kodel vyrai taip isitikine, kad moterims cunnilingus patinka, supratimo neturiu. man persasi isvada, jog jie sprendzia pagal save. kas jiems patiems malonu - turi moterei taip pat malonuma teikt. klystate !
statistika rodo, kad tik 18 % moteru tai teikia malonuma.

Pritariu. O kur dar higiena. Burna pilna sukėlėjų, bakterijų, o , jeigu dar ir dantys nesveiki arba rūkantis, tai dieve sergėk nuo tokio berno...:::008

18

Re: Kunilingas

Na su tokiu ir būčiuotis galbūt net nelįstūmėt.. smile
Įdomu ar tikrai procentaliai tiek daug nepatinka?? smile

19

Re: Kunilingas

Raimondas parašė:

Na su tokiu ir būčiuotis galbūt net nelįstūmėt.. smile
Įdomu ar tikrai procentaliai tiek daug nepatinka?? smile

                                         

o kai tau ciulppia tu irgi buciuotis nelendi?

20

Re: Kunilingas

vemiu