1

Tema: Auto pervezimas

Sveiki tralistai anksciau buvau perekupu ir man vezdavo  masinas 3-vieciai tralai tai dabar noriu pats pirkti 3 vietu trala ir veziot automobilius bet pas mane klausimas is ko jus uzdirbat?? jej paskaiciavus kuras   eksploatacija, draudimas, kroviniu draudimas, keliu mokesciai,  nenumatyti remontai,   mokesciai  valstybej  kainuoja daugiau nej jus imat uz automobiliu pervezima pats tralistams mokedavau 350-400e dabar ant kiek zinau kainos panasios

2

Re: Auto pervezimas

Darjusas parašė:

Sveiki tralistai anksciau buvau perekupu ir man vezdavo  masinas 3-vieciai tralai tai dabar noriu pats pirkti 3 vietu trala ir veziot automobilius bet pas mane klausimas is ko jus uzdirbat?? jej paskaiciavus kuras   eksploatacija, draudimas, kroviniu draudimas, keliu mokesciai,  nenumatyti remontai,   mokesciai  valstybej  kainuoja daugiau nej jus imat uz automobiliu pervezima pats tralistams mokedavau 350-400e dabar ant kiek zinau kainos panasios

kainos krito) pasiziurek auto-loads.lt kokios siuo metu kainos. is Vokietijos ir Siaures Prancuzijos 250-300 eur is Pietu Prancuzijos 400 eur is Ispanijos 500-700 eur. daugumoje tralu imones uzdirba veziodami naujas masinas po europa. srotas jiems ne uzdarbis o tik kad grizti namo ne tusciam ir kad kelione namo atsipirktu. o tie kurie ir uzdirba ten vaziuoja irgi ne tusti. pvz is LT nuveza masinas i Vokietija kurias tie patys perekupai sugebejo parduoti vokieciams o is ten velgi pakrauti srotu i LT. tada dar eini i nedideli pliusa. jeigu i viena gala vaziuoji tuscias uzdarbio nera. na ir taupia ant visko kas imanoma. vazineja be darudimo nemokamais keliais ir panasiai.

esme ne tik uzdarbyje nuo vienos keliones o kiek tokiu kelioniu iseina per menesi ir uzdarbyje per laiko vieneta. todel dauguma ne 3-vieciais vezioja o butent 9-vieciais nes 9-vietis tralas parveza is karto 2400-2700 euru o 3-vietis tik 900-1200 euru

3

Re: Auto pervezimas

Žmonės kartais užsidirba ir iš šešėlinių dalykų.