1

Tema: Moterys su tatoo

Sutinkat, kad moterys su tatoo nedrovios— laisvo elgesio moterys, moterys atsidodančios greičiau, ir moterys negalinčios be ruri ruri?

2

Re: Moterys su tatoo

Taip, o vyrai su tatuiruotėm yra buvę kaliniai, recidyvistai, zonos sekso vergai...

3

Re: Moterys su tatoo

jus cia rimtai???koks keistas mastymas :::041

4

Re: Moterys su tatoo

Laimute parašė:

jus cia rimtai???koks keistas mastymas :::041

Toks tas rimtumas. Čia bandau mąstyti, kaip ponas temos autorius.

5

Re: Moterys su tatoo

aš iš patirties juk rašau, o ne šiaip sau!

6

Re: Moterys su tatoo

Sergio parašė:

aš iš patirties juk rašau, o ne šiaip sau!

Menka patirtis, vyruti.

7

Re: Moterys su tatoo

Vaidotas parašė:
Sergio parašė:

aš iš patirties juk rašau, o ne šiaip sau!

Menka patirtis, vyruti.

Menka taviške, ir galiu susilažint, ir pagrist!

8

Re: Moterys su tatoo

Sergio parašė:
Vaidotas parašė:
Sergio parašė:

aš iš patirties juk rašau, o ne šiaip sau!

Menka patirtis, vyruti.

Menka taviške, ir galiu susilažint, ir pagrist!

Vat aš galiu pagrįsti. Ieškai tatuiruotų kurviaškų ir po to darai išvadas.

9 (redagavo Marina 2018-02-23 16:13)

Re: Moterys su tatoo

Super gražu, jeigu skoningai ir saikingai. Aš irgi turiu lb.sentimentalią, bet mielą ant kairės mentės...:::008
Lb.gražu ant kryžkaulio, čiurnos. Ir vyrams gražu, jeigu prasminga ir atitinka vyro būdą...

10

Re: Moterys su tatoo

https://pre00.deviantart.net/9f25/th/pre/i/2015/169/2/1/dalia_grybauskaite_by_klebas3d-d8xtedt.jpg

11

Re: Moterys su tatoo

Visai nieko...:::008

12

Re: Moterys su tatoo

Manyčiau tai labai asmeniška patinka kai žmones turi skoningas tatuiruotes ir jos yra paslėptos ir nevisiems matomos ar rodomos.iššaukiančios ir ne skoningos tikrai atstumia.

13

Re: Moterys su tatoo

gedukasas parašė:

Manyčiau tai labai asmeniška patinka kai žmones turi skoningas tatuiruotes ir jos yra paslėptos ir nevisiems matomos ar rodomos.iššaukiančios ir ne skoningos tikrai atstumia.

...ir daug pasako apie žmogų...

14

Re: Moterys su tatoo

Nerasi nei vieno, kuriam patiksi del tatuiruociu. Bet atsiras simtai, kuriems vien del tatuiruociu nepatiksi. Kvailas saviraiskos budas moteriai...

15

Re: Moterys su tatoo

Nejaugi kas nors siekia kam nors patikti dėl tatuiruočių...Banalu. Mano tatuiruotė man buvo šioks toks iššūkis ir burtas, ir tai suveikė...:::008

16 (redagavo kristė 2018-02-23 18:28)

Re: Moterys su tatoo

Breinas parašė:

Nerasi nei vieno, kuriam patiksi del tatuiruociu. Bet atsiras simtai, kuriems vien del tatuiruociu nepatiksi. Kvailas saviraiskos budas moteriai...

Va taip va. Jeigu tavo pikantiška tatuiruotė pikantiškoje vietoje nepatiks Breinui - tai gerai. Iš karto pasimatys skonių ir charakterių skirtumas - kas yra kas, ir viskas bus aišku, jokio sugaišto laiko.:::528
O, dar ir priedo, pamiršau  - paaiškės itelektinis lygmuo...

17

Re: Moterys su tatoo

https://www.youtube.com/watch?v=gwfvQIYptWQ

18

Re: Moterys su tatoo

Breinas parašė:

Nerasi nei vieno, kuriam patiksi del tatuiruociu. Bet atsiras simtai, kuriems vien del tatuiruociu nepatiksi. Kvailas saviraiskos budas moteriai...

Iš kur tas pedagoginis tonas? Ar tik nepasišovėte perauklėti svetainės moterų?:::916

19

Re: Moterys su tatoo

asmeniškai man tatuiruotės negražu.... nors, kai sulauksiu 67 metų (jei sulauksiu), gal ir pasidarysiu, jei rasiu tinkamą meistrą. Ta tatuiruotė turėtų senstančios odos ypatybes panaudoti judančiam paveikslui kurti :-)

o jaunos odos grožį žaloti kam?.. na, nebent paslėpti nudegimus ar randus.. kaip ir auskarai liežuvyje... bet jei moteriai to mirtinai reikia, tai jos pasirinkimas, tik reta suvokia, kad tatuiruotė tai ne lūpdažis, neišmesi, kai atsibos :-)

20

Re: Moterys su tatoo

Tatuiruotės yra simboliai...:::008