41

Re: Moterys su tatoo

Aukštaūgė parašė:

Žinoma, jei ttuškė - drugelis ant užp*kalio - tai apie moters intelektą daugiau žinot ir nereik big_smile

o tai ką aukšto intelekto moteris tokioje vietoje turėtų išsitatuiruoti? savo IQ? :-)

42

Re: Moterys su tatoo

Aukštaūgė parašė:
Sergio parašė:
Aukštaūgė parašė:

Neimtum, sakai? smile

O man juoką kelia tamstos požiūris į tatuiuotas moteris.
Žinoma, jei ttuškė - drugelis ant užp*kalio - tai apie moters intelektą daugiau žinot ir nereik big_smile
Tačiau sakyt, jog visos yra kekšės - tai savo paties siauros pasaulėžiūros parodymas wink

Visos kuriuos buvo su tatoo- buvo ...

Netatuiruotų kekšių daugiau.
Banali hipotezė sakyčiau smile
Gal netgi šiek tiek vaikiška.
O koreliacijos tarp tatuiruotės ir sedėjimo zonoj neišvedei? smile
Ir šiaip, Sergėjau - tu toks agresyvus, piktas ir viskuo nusivylęs, jog man net keista, kaip moteris galėjo su tavim sugult. Nepyk, tačiau sunku patikėti, jog toks vyrukas galėtų sužavėti moterį kuo nors.

Na, tokios kaip tu- manes irgi niekuom nesudomintu, bet kažkas juk su tavim suguli.

43

Re: Moterys su tatoo

Anna parašė:
Aukštaūgė parašė:

Žinoma, jei ttuškė - drugelis ant užp*kalio - tai apie moters intelektą daugiau žinot ir nereik big_smile

o tai ką aukšto intelekto moteris tokioje vietoje turėtų išsitatuiruoti? savo IQ? :-)

O tau nešovė galvon mintis, jog aukšto intelekto moterys nesitatuiruoja šios kūno dalies?

44

Re: Moterys su tatoo

ne, nešovė :-)

45

Re: Moterys su tatoo

Aukštaūgė parašė:
Anna parašė:
Aukštaūgė parašė:

Žinoma, jei ttuškė - drugelis ant užp*kalio - tai apie moters intelektą daugiau žinot ir nereik big_smile

o tai ką aukšto intelekto moteris tokioje vietoje turėtų išsitatuiruoti? savo IQ? :-)

O tau nešovė galvon mintis, jog aukšto intelekto moterys nesitatuiruoja šios kūno dalies?

Aukšto intelekto moterys- nesi...

46

Re: Moterys su tatoo

Sergio,
bet tai labai įdomi tema, tuoj sužinosim, kurioje vietoje moterys, manančios, kad pasižymi aukštu intelektu, turėtų darytis tatuiruotes. ir kas būtų ten pavaizduota :-)

47

Re: Moterys su tatoo

Isvedziau paralele: ne kiekviena tatuiruota - k... Bet kiekviena k... - tatuiruota... Tegul ji dabar eina, kad isvesta...
Mielos moterys, pasidarykit tatuiruotes (kuo didesne, tuo graziau...) ir isvaziuokit i uzsieni. Visam laikui. Ka jums cia veikt toj Lieuvoj... Jus jaunos, grazios, jums ir vaikus maitint, ir jiems teti surast...
As tai niekaip nesuprantu KAI KURIU moteriskos logikos... Nekenti keksiu - nekenti visu moteru... Nusivyles moteru morale - viskuo nusivyles...
Yra ir vertingu, ir idomiu, ir padoriu, ir netatuiruotu... Nesuabsoliutinkit ir nesusireksminkit.

48

Re: Moterys su tatoo

Anna parašė:

Sergio,
bet tai labai įdomi tema, tuoj sužinosim, kurioje vietoje moterys, manančios, kad pasižymi aukštu intelektu, turėtų darytis tatuiruotes. ir kas būtų ten pavaizduota :-)

Ant apatiniu lupu...

49

Re: Moterys su tatoo

Tau ant pimpo...:::008

50

Re: Moterys su tatoo

Marina parašė:

Tau ant pimpo...:::008

Turiu

51

Re: Moterys su tatoo

man tai nepatinka, kai .. kaip cia pasakius..nugaros apacioj buna pasidare,  viskas butu gerai, bet tam tikro veiksmo eigoje blasko demesi

52

Re: Moterys su tatoo

dažnai moterys daro tatoo ties čiurna. deja, po to kai kurie avalynės modeliai ir tatoo sukuria nelabai vykusią kompoziciją. bet gal tik aš taip priekabiai vertinu.

53

Re: Moterys su tatoo

kaip suprantu, čia turėtų būti diskusija... man patina, nes... man nepatina, nes...o kaip tu manai?  o dabar čia, jobšikmat... ir atrodo suaugę žmonės... smile  panašiai, jeigu kalbėtume apie verpsčių drožinėjimo techniką, arba muzikos stilių SKA, ir kiekvienas muštų sau į krūtinę, plėšytųsi, įrodinėdamas savo kažkokią tiesą, kuri net nėra tiesa, nes žmogus net nenumano kas tai yra ;DD taip, suprantu, kiek žmonių tiek ir nuomonių (pasikarotsiu - NUOMONIŲ), o ne šūdų... (tamsiai mėlyna spalva patinka tik pedofilam ir ožkapisiam, o moterys, jeigu išmiega  5,5 valandos, tik pabudus į jos vagina tilptų 12 litrų kibiras, ir čia mano nuomonė ir aš čia pas tesingiausias ir protingiausias ;DD absurdiška ane? ;DD nu tai vat absurdiškai atrodo ir tie, kurie primeta savo tiesas apie dalykus, apie kuriuos nei žino, nei supranta, bet ale protingam pasirodyti tai reikia smile paskaičius Jūsų rašliavas, visada prisimenu, kodėl aš nemėgstu žmonių ;DD

54

Re: Moterys su tatoo

Antanas Patamsis parašė:

man tai nepatinka, kai .. kaip cia pasakius..nugaros apacioj buna pasidare,  viskas butu gerai, bet tam tikro veiksmo eigoje blasko demesi

tie "paveiksliukai" vadinasi cia "Arschgeweih" populiariausi buvo 1998/99

55

Re: Moterys su tatoo

Anna parašė:
Aukštaūgė parašė:

Žinoma, jei ttuškė - drugelis ant užp*kalio - tai apie moters intelektą daugiau žinot ir nereik big_smile

o tai ką aukšto intelekto moteris tokioje vietoje turėtų išsitatuiruoti? savo IQ? :-)

:::024:::024:::024

56

Re: Moterys su tatoo

Pūkis Baisuolis parašė:

kaip suprantu, čia turėtų būti diskusija... man patina, nes... man nepatina, nes...o kaip tu manai?  o dabar čia, jobšikmat... ir atrodo suaugę žmonės... smile  panašiai, jeigu kalbėtume apie verpsčių drožinėjimo techniką, arba muzikos stilių SKA, ir kiekvienas muštų sau į krūtinę, plėšytųsi, įrodinėdamas savo kažkokią tiesą, kuri net nėra tiesa, nes žmogus net nenumano kas tai yra ;DD taip, suprantu, kiek žmonių tiek ir nuomonių (pasikarotsiu - NUOMONIŲ), o ne šūdų... (tamsiai mėlyna spalva patinka tik pedofilam ir ožkapisiam, o moterys, jeigu išmiega  5,5 valandos, tik pabudus į jos vagina tilptų 12 litrų kibiras, ir čia mano nuomonė ir aš čia pas tesingiausias ir protingiausias ;DD absurdiška ane? ;DD nu tai vat absurdiškai atrodo ir tie, kurie primeta savo tiesas apie dalykus, apie kuriuos nei žino, nei supranta, bet ale protingam pasirodyti tai reikia smile paskaičius Jūsų rašliavas, visada prisimenu, kodėl aš nemėgstu žmonių ;DD

Bėk į dykumą...:::008

57 (redagavo Mėlynos Akys 2018-03-25 07:00)

Re: Moterys su tatoo

O Maldeikienė turi tatuiruotę?

Jei ir neturi, tai neabejoju, kad Gypsy Kings - Jos Geriausia Grupė.

58

Re: Moterys su tatoo

Breinas parašė:

Isvedziau paralele: ne kiekviena tatuiruota - k... Bet kiekviena k... - tatuiruota... Tegul ji dabar eina, kad isvesta...
Mielos moterys, pasidarykit tatuiruotes (kuo didesne, tuo graziau...) ir isvaziuokit i uzsieni. Visam laikui. Ka jums cia veikt toj Lieuvoj... Jus jaunos, grazios, jums ir vaikus maitint, ir jiems teti surast...
As tai niekaip nesuprantu KAI KURIU moteriskos logikos... Nekenti keksiu - nekenti visu moteru... Nusivyles moteru morale - viskuo nusivyles...
Yra ir vertingu, ir idomiu, ir padoriu, ir netatuiruotu... Nesuabsoliutinkit ir nesusireksminkit.

Vieni negali pakęsti kekšių, kiti siaurapročių smile kiekvienam savo smile
Tik sakyti, jog visos tatuiruotos yra kekšės, nes AŠ taip manau - tikrai rimtas argumentas, vertas išprususio žmogaus. Ką jau ten moksliniai tyrimai, atitinkamos statistikos ir pan. O jei dar priedo išliesiu savo pagiežą žmonija ar jos gražiąja dalimi, tai čia jau neginčytina tiesa smile
Nesistebiu, jog kai kurie čia esančių - metais iš metų sėdi ir burbuliuoja, vilties netekę smile

59 (redagavo Marina 2018-03-25 07:57)

Re: Moterys su tatoo

...vilties netekę, nes apakę...ir kurti:::008

60

Re: Moterys su tatoo

Kai pasiskaitai ka rasote tai net juokas ima,atrodo suauge zmones o ismastymai del tatoo ant moters kuno jau etikete kazkokia,nebesvaikit,kas nori kam grazu tas ir lai darosi juk cia jos kunas,nepatinka neziurekit,as pati turiu keturias ir dar bus ju,,tai kokia mano etikete????