61

Re: Moterys su tatoo

Aukštaūgė parašė:
Breinas parašė:

Isvedziau paralele: ne kiekviena tatuiruota - k... Bet kiekviena k... - tatuiruota... Tegul ji dabar eina, kad isvesta...
Mielos moterys, pasidarykit tatuiruotes (kuo didesne, tuo graziau...) ir isvaziuokit i uzsieni. Visam laikui. Ka jums cia veikt toj Lieuvoj... Jus jaunos, grazios, jums ir vaikus maitint, ir jiems teti surast...
As tai niekaip nesuprantu KAI KURIU moteriskos logikos... Nekenti keksiu - nekenti visu moteru... Nusivyles moteru morale - viskuo nusivyles...
Yra ir vertingu, ir idomiu, ir padoriu, ir netatuiruotu... Nesuabsoliutinkit ir nesusireksminkit.

Vieni negali pakęsti kekšių, kiti siaurapročių smile kiekvienam savo smile
Tik sakyti, jog visos tatuiruotos yra kekšės, nes AŠ taip manau - tikrai rimtas argumentas, vertas išprususio žmogaus. Ką jau ten moksliniai tyrimai, atitinkamos statistikos ir pan. O jei dar priedo išliesiu savo pagiežą žmonija ar jos gražiąja dalimi, tai čia jau neginčytina tiesa smile
Nesistebiu, jog kai kurie čia esančių - metais iš metų sėdi ir burbuliuoja, vilties netekę smile

Rasyti, rodos, tu moki... Bet skaityti - ne... Skaityk tol, kol suprasi...

62 (redagavo Anna 2018-03-25 10:03)

Re: Moterys su tatoo

tiesą pasakius, vienintelė tatuiruotė ant lietuvės moters kūno, kuri atrodė nevulgari, tinkamoj vietoj, subtili, graži ir pasidaryta suvokiant, kas daroma - kelios natos tarp ausies ir kaklo ant muzikantės kūno :-)
p.s. tatuiruotės intymiose ir kitose nematomose vietose nediskutuotinos.
p.p.s. ne tiek ir daug mačiau moterų tatuiruočių, dažniau... nesuvokimu, ką daro su savo kūnu, stebina vyrai...

63

Re: Moterys su tatoo

kai kas sako, kad ant ferario lipduku neklijuoja. nors kol nemaciau, negaliu vertinti

64 (redagavo Mėlynos Akys 2018-03-25 10:18)

Re: Moterys su tatoo

Kam kaip patinka.

Reikia žiūrėti į konkrečius žmones. Žmogus gali būti pasidaręs tatuiruotę, ir, pavyzdžiui, išlaikyti valstybinius egzaminus 100 balų, baigti teisės mokslus Romerio universitete ir dirbti, tarkim, Ernst & Young (ne teorinis pavyzdys).

Pagal atliktus tyrimus, pateiktus internete, sudėjus visus tirtuosius, IQ šiek tiek (mažos apimties) ir kažkiek (didelės apimties - 75000 Australijos gyventojų, rezultatų skaičiai nepateikti) didesnis tų, kurie yra be tatuiruočių.

Kalbant ne apie moteris: Jeff Bezos, Bill Gates ir Warren Buffett - šiuo metu turtingiausi žmonės pasaulyje - yra be tatuiruočių.

Jei pateikta informacija - teisinga.

65

Re: Moterys su tatoo

kam tas stereotipinis mastymas...kai kam tai tik mados sekimas. as neturiu, bet pas kitus... man grazu, jei gerai padaryta.

66 (redagavo Mėlynos Akys 2018-03-25 10:23)

Re: Moterys su tatoo

Ir man kai kurios tatuiruotės ant moterų kūno yra gražios, bet pats tatuiruotės nesidaryčiau.

Jei moteriai to reikia - puiku.

67

Re: Moterys su tatoo

Kristina parašė:

Kai pasiskaitai ka rasote tai net juokas ima,atrodo suauge zmones o ismastymai del tatoo ant moters kuno jau etikete kazkokia,nebesvaikit,kas nori kam grazu tas ir lai darosi juk cia jos kunas,nepatinka neziurekit,as pati turiu keturias ir dar bus ju,,tai kokia mano etikete????

Tai tu į tokią iš tolo panaši

68

Re: Moterys su tatoo

Riomerio universiteto reputacija mano akyse zlugo

69 (redagavo Mėlynos Akys 2018-03-25 10:29)

Re: Moterys su tatoo

Kaip gaila. Gerai bent tai, kad Riomerio universitetas - neegzistuoja.

70

Re: Moterys su tatoo

Sergio parašė:
Kristina parašė:

Kai pasiskaitai ka rasote tai net juokas ima,atrodo suauge zmones o ismastymai del tatoo ant moters kuno jau etikete kazkokia,nebesvaikit,kas nori kam grazu tas ir lai darosi juk cia jos kunas,nepatinka neziurekit,as pati turiu keturias ir dar bus ju,,tai kokia mano etikete????

Tai tu į tokią iš tolo panaši

71

Re: Moterys su tatoo

Atsakyk uz savo žodžius,,gal ir nuo manes gavai?daviau?tai tyliai buk tada.

72 (redagavo Aukštaūgė 2018-03-25 11:09)

Re: Moterys su tatoo

Breinas parašė:

Rasyti, rodos, tu moki... Bet skaityti - ne... Skaityk tol, kol suprasi...

Sunku skaityti švėplą tekstą. O dar "smegeniu" pasivadinai smile

Tatuiruotė tauiruotei nelygu. Piešinio estetinis vaizdas, vieta ir tatuiruotės pasidarymo tikslas daug pasako apie žmogų ir jo pasaulėžiūrą, bet žinoma žmonėms, apribotų pažiūrų, sunku suvokti gilesnę tatuiruotės prasmę
smile

Ir Ana gal paminėtum, kokios pagal tave yra tos - vulgarios - vietos tatuiruotėms? smile

73

Re: Moterys su tatoo

Kristina parašė:

Atsakyk uz savo žodžius,,gal ir nuo manes gavai?daviau?tai tyliai buk tada.

O tu nepameni? Po šniurais buvai?

74 (redagavo Anna 2018-03-25 11:21)

Re: Moterys su tatoo

Aukštaūge, ne vieta, o tatuiruotė gali atrodyti vulgariai :-) nors sunku įsivaizduoti tatuiruotę ant lietuvės moters krūties. bet gali būti ir gražu, tikiu.
lietuvybę oabrėžiu todėl, kad kitose tautose tai turi savą gilią prasmę, pas lietuves tai tik individualybės išraiška, be kitos gilesnės prasmės.

75

Re: Moterys su tatoo

Tai knyga, kuria daug kas perskaito!

76

Re: Moterys su tatoo

Anna parašė:

Aukštaūge, ne vieta, o tatuiruotė gali atrodyti vulgariai :-) nors sunku įsivaizduoti tatuiruotę ant lietuvės moters krūties. bet gali būti ir gražu, tikiu.
lietuvybę oabrėžiu todėl, kad kitose tautose tai turi savą gilią prasmę, pas lietuves tai tik individualybės išraiška, be kitos gilesnės prasmės.

Individualumo išreiškimas neturi gilesnės prasmės? big_smile say no more.

77 (redagavo Anna 2018-03-25 11:45)

Re: Moterys su tatoo

o kodėl daugiau nieko nesakyti?
kaip tik puiki proga pasakyti, nes pas mus individualumas dažniausiai susijęs su egoizmu. o ten kur egoizmas, ten nėra vietos kitiems. taigi, nėra vietos šeimai, pasiaukojimui, atsakingumui, jau nekalbant apie meilę.
trumpai tariant, dažnai žmonės savo egoizmą painioja su individualumo išraiška. ypač, jei mano, kad nieko nėra svarbiau, kaip reikšti savo individualumą bet kur ir bet kada, nes mano, kad tai didžiausia pasaulio vertybė :-)
individualumui išreikšti yra daug būdų, bet, manau, tai nėra pati tikriausia gyvenimo prasmė :-)

78

Re: Moterys su tatoo

Anna parašė:

o kodėl daugiau nieko nesakyti?
kaip tik puiki proga pasakyti, nes pas mus individualumas dažniausiai susijęs su egoizmu. o ten kur egoizmas, ten nėra vietos kitiems. taigi, nėra vietos šeimai, pasiaukojimui, atsakingumui, jau nekalbant apie meilę.
trumpai tariant, dažnai žmonės savo egoizmą painioja su individualumo išraiška. ypač, jei mano, kad nieko nėra svarbiau, kaip reikšti savo individualumą bet kur ir bet kada, nes mano, kad tai didžiausia pasaulio vertybė :-)
individualumui išreikšti yra daug būdų, bet, manau, tai nėra pati tikriausia gyvenimo prasmė :-)

Tu taip sugebi nukrypt į lankas, kad net žadą atima.
Individualumas yra egoizmo išraiška? Tu bent kartą savanoriavai ilgą laiką kokioje nors organizacijoje? Ar matei kokie yra savanoriai? Kažkodėl jų tarpe vargiai pamatysi moralistes, kas sekmadienį einančias į pamaldas smile tokia vat likimo ironija.

79

Re: Moterys su tatoo

Nors plaučius su smegenim išsitatuiruok, man vienodai tiesa sakąnt smile

80

Re: Moterys su tatoo

na, Kristina, anot šitų bukų sutvėrimų, vadinamų ieškoko gyventojais - esi kekšė smile tau nebaugu, kai tiek žmonių žino tave (žino kas tu esi?) p.s. tai sarkazmas, neįsižeisk smile