1

Tema: Kaip realu čia susirasti žmogų rimtiems ilgalaikiams santykiams? :)

įdomu, kaip realu man čia susirasti žmogų su kuriuo būtų galima kurti šeimą, bendrą ateitį? smile  p.s. nekalbu apie vienos nakties nuotykius arba trumpus aistringus romanus smile kalbu apie santykius su visam smile p.p.s pasidailnkit savo patirtimi, savo įžvalgomis, nuomonėmis smile gal kas ką vertingo papasakos... ne paslaptis, gal ir naivu ieškoti čia žmogaus gyvenimui, bet pripažinkim, ieškotis čia patogu, laiko atžvilgiu smile tik, ar nebus taip, kad... ieškom ieškom, visada ieškom... bet niekas niekad nieko neranda...

2

Re: Kaip realu čia susirasti žmogų rimtiems ilgalaikiams santykiams? :)

...ir Tau tikrai 28 metai?

3

Re: Kaip realu čia susirasti žmogų rimtiems ilgalaikiams santykiams? :)

Čia labai mėgstama suabsoliutinti..."Visi" neranda, "viskas" blogai...)))

4

Re: Kaip realu čia susirasti žmogų rimtiems ilgalaikiams santykiams? :)

Laimute, įtariu, kad Jums kažkuo neįtikau smile ir... taip, man tikrai 28 metai
Breinai, todėl ir klausiu nuomonių, pastebėjimų, kad papasakotų apie savo patirtis smile kad būtų kiek objektyviau, kad galima būtų bent šiokias tokias išvadas pasidaryti apie ieškok.lt naudą ir galimybes smile

5

Re: Kaip realu čia susirasti žmogų rimtiems ilgalaikiams santykiams? :)

ne tame esme Puki. Man cia visi mieli ir as ne vieno nematuoju ir nevertinu, tik as kazkada jau neriausi is kailio tave drasindama ir tau patarinedama, todel nuosirdziai paklausiau kiek tau metuku. wink

6

Re: Kaip realu čia susirasti žmogų rimtiems ilgalaikiams santykiams? :)

Tingiu aiškinti... Bandysiu trumpai... Kuo daugiau darai, tuo daugiau pasieki. Vien į čia sudėti vilčių nereikia, kaip nereikia kur nors kitur visų į vieną vietą sudėti... Bet kuo platesnis frontas, tuo daugiau pergalių per visą liniją...
Man visai sekasi. Kai kuriuos gautus laiškus ignoruoju... Išrankus aš. Man iš viso gali neberašyti.

7

Re: Kaip realu čia susirasti žmogų rimtiems ilgalaikiams santykiams? :)

žinau, atrodau, gerokai vyresnis, bet man tikrai tiek smile dėl manęs nereikia nertis iš kailio wink

8

Re: Kaip realu čia susirasti žmogų rimtiems ilgalaikiams santykiams? :)

Breinai, negaliu nesutikti smile negalima užsiciklinti, norint pasiekti gerų rezultatų, reikia naudotis visais žinomais kanalais smile tiesiog šiuo atveju, domina konkrečiai galimybės kurios gal būt gali suteikti būtent šis pažinčių portaltas smile

9

Re: Kaip realu čia susirasti žmogų rimtiems ilgalaikiams santykiams? :)

Pūkis Baisuolis parašė:

žinau, atrodau, gerokai vyresnis, bet man tikrai tiek smile dėl manęs nereikia nertis iš kailio wink

neriausi ir nuo dusios patarinejau. nepamenu kokiame forume. tai buvo gal pries 4 sav. , o gal dar anksciau. tiek to.
kas man tinka, gal netiks tau. as visada cia randu, ko ieskojusi. visi maloniai bendrauja, mandagus ir tikri dzentelmenai. ypac jaunimas.
bendrauk, nepamirsk jumoro jausmo, nedejuok niekam savo rupesciu pradzioj susirasinejimo ir nesapausk saves taip...ateis laikas ir susirasi. prizadu !

10

Re: Kaip realu čia susirasti žmogų rimtiems ilgalaikiams santykiams? :)

O jei laikas neateis..? Ji tave apgavo. Prižadėjo ir apgavo. Neklausyk jos. Sako, kad randa, ko ieškojusi. Kodėl tada dar čia..? Matai - nelogiška...

11

Re: Kaip realu čia susirasti žmogų rimtiems ilgalaikiams santykiams? :)

N I E K U R nesusirasi žmogaus rimtiems ilgalaikiams santykiams., nes tai iš esmės klaidingas mąstymas ir nuostata ! Tiesiog nevengi žmonių draugijos, bendrauji ir, kai žmogus tau patinka, tai pasiūlai jam rimtai bendrauti, kaip tu tą rimtumą supranti ir, jeigu išrinktajam tai tinka, jūs kuriat savo santykius kartu, prisišlifuojat ir gerai jaučiatės, pasipykstat ir vėl susitaikot...ir būna, kad po 25m.išsiskiriat...Na ir kas, bandai dar ir dar , nes toks gyvenimas. Jis ne bailiams ir ištižėliams. Gali būti atsiskyrėliu, keistuoliu vienišium, amžinu senberniu, jeigu tau taip gerai, tai ir puiku...
Kartais reikia pasryžti gyvenimui. Blogas tas sūnus, kuris nepaima iš motinos slapta raktus ir nepabėga pas savo merginą, nes mama sūnelį užrakino, kad jam kas nenutiktų. Taip tampama vyru.:::008

12

Re: Kaip realu čia susirasti žmogų rimtiems ilgalaikiams santykiams? :)

tai, kaip suprantu, Laimute, Jūsų atsakymas būtų, jog čia susirasti žmogų rimtiems santykiams yra realu? smile nebūtinai man, kalbu aplamai, kad žmonės čia turi šansų susirasti artimą sielą smile

13

Re: Kaip realu čia susirasti žmogų rimtiems ilgalaikiams santykiams? :)

Breinas parašė:

O jei laikas neateis..? Ji tave apgavo. Prižadėjo ir apgavo. Neklausyk jos. Sako, kad randa, ko ieškojusi. Kodėl tada dar čia..? Matai - nelogiška...

big_smile eik Tu zuiki...zinoma, kad randu...as juk tik bendravimo lietuvisko pasiilgusi, todel esu cia.  man butu kvaila cia kazko rimto ieskoti, kai gyvenu pastoviai (21 metai jau) Vokietijoj. gal ir yra pora isimciu, kurie pasiruose atvakti pas mane, bet cia juk nerasysiu wink taip, kad ieskokit ir rasit. visi, be isimties, tik norekit.

14

Re: Kaip realu čia susirasti žmogų rimtiems ilgalaikiams santykiams? :)

Breinai, žinau gi ;D kritiškai renkuosi informaciją smile
Marina, pritariu Jums smile
ir vėl gi... gal nelabai suprantamai klausimą, pačią temąusirašiau smile neklausiu ar būtent man įmanoma susirasti merginą, neklausiu kaip susirasti smile klausiu ar realu žmonėms čia susirasti žmogų rimtiems santykiams, ar šis portalas labiau skirtas  nuotykių medžiotojams smile  ar yra realių pavyzdžių, kurie čia rado sau žmogų į porą smile

15

Re: Kaip realu čia susirasti žmogų rimtiems ilgalaikiams santykiams? :)

Pūkis Baisuolis parašė:

tai, kaip suprantu, Laimute, Jūsų atsakymas būtų, jog čia susirasti žmogų rimtiems santykiams yra realu? smile nebūtinai man, kalbu aplamai, kad žmonės čia turi šansų susirasti artimą sielą smile

bet kokiu atveju, cia, realiau, nei kur kitur. juk cia viskas i tai sukoncentruota. visi zino ko cia ateina. mieste sutikes grazia pana juk nezinai, ar ji iesko ar ne...

16

Re: Kaip realu čia susirasti žmogų rimtiems ilgalaikiams santykiams? :)

Matai? Gudrauja!
Marinulė gerai supasakojo. Du kartus perskaičiau. Ne su viskuo sutinku. Aš manau, kad po dvim penkių metų išsiskyrusius nubaus Dievulis.
Be to, visą gyvenimą "bandyti" gali tik vyrai. Moterims gerokai liūdniau, nes jas renkasi iš pradžių pagal pakuotę, o tik paskui ardo ir žiūri, kas viduje...

17

Re: Kaip realu čia susirasti žmogų rimtiems ilgalaikiams santykiams? :)

Ar realybeje ieskosi, ar pazintyse....jei bus skirta tai surasi.Tik niekada nereikia deti daug svajoniu, nes gyvenime daug apgaules , melo....Zmones vieni is kitu megsta pasityciot, pazaist su  jo jausmais.Taip, kad  ir cia gali sutikti sau artima siela.Esi jaunas zmogus-visas gyvenimas dar pries akis.

18

Re: Kaip realu čia susirasti žmogų rimtiems ilgalaikiams santykiams? :)

Breinas parašė:

Matai? Gudrauja!
Marinulė gerai supasakojo. Du kartus perskaičiau. Ne su viskuo sutinku. Aš manau, kad po dvim penkių metų išsiskyrusius nubaus Dievulis.
Be to, visą gyvenimą "bandyti" gali tik vyrai. Moterims gerokai liūdniau, nes jas renkasi iš pradžių pagal pakuotę, o tik paskui ardo ir žiūri, kas viduje...

Na jau pakuotė, tai tikrai ne problema šiais laikais, p.Breinai...Pagal Jurgį kepurė atsiranda, nes nereikia norėt Dievas žino ko...:::008

19

Re: Kaip realu čia susirasti žmogų rimtiems ilgalaikiams santykiams? :)

...ir kada cia baigsis tas "jusinimasis" ...visam pasaulyje kreipiamasi Tu...tik cia daugiskaituojasi visi big_smile
i mane kreipiamasi tik Tu, ne kitaip. supratot vaikuciai? gerai, dabar ate, begu i kluba pasisokti wink

20

Re: Kaip realu čia susirasti žmogų rimtiems ilgalaikiams santykiams? :)

Vėl bando apgauti... "Jei tau bus skirta..." Didesnio absurdo nebūna. Tai neik į darbą... Jei tau bus skirta, tai turėsi pinigų...
Gyvenimo tiesa ir aksioma: "nei vienas, b/#\, darbas pats nepasidaro!" kartok ir įsikalk visam gyvenimui, sūnau. "Nei vienas, b/#\, darbas pats nepasidaro!" Čia dažnai sako "nieko neieškau. Jei lemta, tai mane suras..." XEP! Fail!
"Nei vienas, b/#\, darbas pats nepasidaro!"