21

Re: Kaip realu čia susirasti žmogų rimtiems ilgalaikiams santykiams? :)

toks auklėjimas smile gebti žmogų, tuo labiau vyresnį smile

22

Re: Kaip realu čia susirasti žmogų rimtiems ilgalaikiams santykiams? :)

Žinoma realu čia susirasti rimtiems santykiams, bet tokie žmonės nebūna nei Karštoj linijoj, nei pokalbiuos, nei forume. Jie tiesiog tyliai žvalgosi po paiešką ir suradę sau įdomų žmogų kalbina, pasikeičia telefn.nr ir susitinka. Mano viena draugė čia susipažino ir jau 2 m.kartu su tuo žmogumi...:::008

23

Re: Kaip realu čia susirasti žmogų rimtiems ilgalaikiams santykiams? :)

vaaa, čia jau realus pavyzdys, na, matyt, rimtai įmanoma smile žinoma, jeigu nemeluojat smile

24

Re: Kaip realu čia susirasti žmogų rimtiems ilgalaikiams santykiams? :)

Atsakant i temos klausima, ne, neralu, paklausa visada zenkliai virsija pasiula, nera tiesioginio kontakto, labai lengva "matyti" ir "nematyti". Tai netaikoma isskirtinio grozio ir kantrybes individams.

25

Re: Kaip realu čia susirasti žmogų rimtiems ilgalaikiams santykiams? :)

Laimute, kur Jumi velnias neša į tokį šaltį? Dar su klubine suknele... Prišalsit žopą kur nors girta parvirtusi paryčiais grįždama...

26

Re: Kaip realu čia susirasti žmogų rimtiems ilgalaikiams santykiams? :)

Pūkis Baisuolis parašė:

vaaa, čia jau realus pavyzdys, na, matyt, rimtai įmanoma smile žinoma, jeigu nemeluojat smile

Taip, tai tiesa. Tiesiog jie šiek tiek susirašinėjo ir susitiko. Jau po pirmojo pasimatymo apsisprendė. Abu virš  50m. Jis 3m.jaunesnis.

27

Re: Kaip realu čia susirasti žmogų rimtiems ilgalaikiams santykiams? :)

Amžinai bedarbis, turintis universiteto diploma irgi galvoja, kad yra rimtas. Kitas nerūkantis, negeriantis tačiau sėdintis ant minimumo pas tėvus ir į priekį tingintis eiti taip pat mano kad yra rimtas. Kombinacijų tūkstančiai, tarp kitko galvoju, kad daugelis ieškoke sėdinčių irgi mano esantys rimti tik niekaip jiems nieko nesiseka rasti nes ieško geresnių už save patys nelabai turėdami ką pasiūlyti.

28

Re: Kaip realu čia susirasti žmogų rimtiems ilgalaikiams santykiams? :)

Kaip gaila, kad negaliu visko pasakoti... Marinulė sako, kad nereikia norėti, bala žin ko, o aš visais laikais taikiausi tik į geriausias, gražiausias. Būna, susirandi tokią, kad gatvėje vos ne atplėšinėti reikia norinčius susipažinti, vos tik nusisuki... Kai santykiai po kiek laiko griūna, galvoji, kad gal reikia kuklesnės išvaizdos, bet tada - dar didesniu IQ... Vėl bandai... Taip aš eksperimentavau iki šiol. Čia gali rasti visko - ir mergaičių, kurioms trim metų, ir gražuolių, ir protinguolių, ir visa ko rinkinių vienoje vietoje, bet šiukšlių - kalnai.
Jei sėdėsi ir lauksi "kas skirta", tai skirta bus iš daugumos, o ne ko tu nori... Reikia aktyviai veikti.

29

Re: Kaip realu čia susirasti žmogų rimtiems ilgalaikiams santykiams? :)

Breinas parašė:

Vėl bando apgauti... "Jei tau bus skirta..." Didesnio absurdo nebūna. Tai neik į darbą... Jei tau bus skirta, tai turėsi pinigų...
Gyvenimo tiesa ir aksioma: "nei vienas, b/#\, darbas pats nepasidaro!" kartok ir įsikalk visam gyvenimui, sūnau. "Nei vienas, b/#\, darbas pats nepasidaro!" Čia dažnai sako "nieko neieškau. Jei lemta, tai mane suras..." XEP! Fail!
"Nei vienas, b/#\, darbas pats nepasidaro!"

30

Re: Kaip realu čia susirasti žmogų rimtiems ilgalaikiams santykiams? :)

yra tokių, kurie čia susipažįsta, pradeda "rimtus santykius", po poros metų išsiskiria, vėl čia kažką susiranda, vėl po pusantrų metų išsiskiria...o yra tokių, kurie jau ir 9 metus drauge gyvena smile

31

Re: Kaip realu čia susirasti žmogų rimtiems ilgalaikiams santykiams? :)

yra čia visko. Galima pavadinti savotiška loterija.

32

Re: Kaip realu čia susirasti žmogų rimtiems ilgalaikiams santykiams? :)

Gitana parašė:
Breinas parašė:

Vėl bando apgauti... "Jei tau bus skirta..." Didesnio absurdo nebūna. Tai neik į darbą... Jei tau bus skirta, tai turėsi pinigų...
Gyvenimo tiesa ir aksioma: "nei vienas, b/#\, darbas pats nepasidaro!" kartok ir įsikalk visam gyvenimui, sūnau. "Nei vienas, b/#\, darbas pats nepasidaro!" Čia dažnai sako "nieko neieškau. Jei lemta, tai mane suras..." XEP! Fail!
"Nei vienas, b/#\, darbas pats nepasidaro!"

ramiai, Breinai, na visokio mąstymo žmogų būna-tipo imkit mane ir skaitykit ar raskit mane ir suradę neaišku kur dėsit...  apeinat kas nepatiko-tiek žinių, tausojant savo intelektą ir ego.Kai ramūs būsit dėl kitų nesąmonių, tapsit patys stabilesni smile

33 (redagavo Jove 2018-02-24 23:01)

Re: Kaip realu čia susirasti žmogų rimtiems ilgalaikiams santykiams? :)

Svarbu ir kokia kokybė.   

Ne taip lengva ją turėti, nes įgimtas instinktas poravimuisi yra dauginimosi. O jis nepaiso kitų savybių, išskyrus dvi: gaidys-višta ir dominuojanti(s)-nedominuojanti(s), tikimo. Todėl bendravimo kokybė priklauso nuo to, kiek pasisekė, kad žmonės tinka pagal kitas savybes.

Kadangi dauguma žmonių dabar yra kelių tautybių, ir dažniausiai tinkama turėti vaikų pagal vieną iš jų - pagal kitas netinkama turėti vaikų - ir vien tai apsunkina bendravimą, nes į netinkamas tautybes turėti vaikų - poravimosi prasme - yra įgimta neigiama reakcija.

To rezultatas yra bendravimas, kai ir sutariama, ir ne. Neimant to, ar tinkama pagal kitas įgimtas savybes - bendrauti, mylėtis.

34

Re: Kaip realu čia susirasti žmogų rimtiems ilgalaikiams santykiams? :)

Jove parašė:

Svarbu ir kokia kokybė.   

Ne taip lengva ją turėti, nes įgimtas instinktas poravimuisi yra dauginimosi. O jis nepaiso kitų savybių, išskyrus dvi: gaidys-višta ir dominuojanti(s)-nedominuojanti(s), tikimo. Todėl bendravimo kokybė priklauso nuo to, kiek pasisekė, kad žmonės tinka pagal kitas savybes.

Kadangi dauguma žmonių dabar yra kelių tautybių, ir dažniausiai tinkama turėti vaikų pagal vieną iš jų - pagal kitas netinkama turėti vaikų - ir vien tai apsunkina bendravimą, nes į netinkamas tautybes turėti vaikų - poravimosi prasme - yra įgimta neigiama reakcija.

To rezultatas yra bendravimas, kai ir sutariama, ir ne. Neimant to, ar tinkama pagal kitas įgimtas savybes - bendrauti, mylėtis.

Na va-vel  iprastine maisto papildu propaganda.....

35

Re: Kaip realu čia susirasti žmogų rimtiems ilgalaikiams santykiams? :)

Kad tu durnas - aš nesistebiu. Bet tau tinka. Neišimsi.

36

Re: Kaip realu čia susirasti žmogų rimtiems ilgalaikiams santykiams? :)

Taip realu, kaip prabusti su švariom trumpykėm

37

Re: Kaip realu čia susirasti žmogų rimtiems ilgalaikiams santykiams? :)

Tam, kad rasti tinkamą žmogų - reikia su juo susitikti. Nebūtinai pasimatyme, bet bent jau prasilenkti, pamatyti. Šia prasme sutinku su Breinu, kad reikia veikti, nes laukiant, kol atsiras tinkamas žmogus dažniausiai būnamoje aplinkoje - galima ir nesulaukti, nes jis gali neatsirasti. Todėl reikia pakeliauti ir paieškoti.

Įdomu, kad galima užeiti visur, kur tik įmanoma įeiti - ir pažiūrėti ar ten nėra tinkamo žmogaus. Dirbančio, besiilsinčio, leidžiančio laisvalaikį. Tiek daug vietų ir tiek daug žmonių. O čia jų labai mažai.

38

Re: Kaip realu čia susirasti žmogų rimtiems ilgalaikiams santykiams? :)

Jove parašė:

Kad tu durnas - aš nesistebiu. Bet tau tinka. Neišimsi.

Keiti vardus,kuri naujas anketas,bet rasai is principo viena ir ta pati...Galima lengvai atspet kokias pasakas tu cia paseksi...Kazkada mane tai linksmino-dabar ne.

39 (redagavo Valdas 2018-02-24 23:53)

Re: Kaip realu čia susirasti žmogų rimtiems ilgalaikiams santykiams? :)

Ką padarysi, kad tu nesupranti, apie ką rašoma. Ta aplinka, kurioje sėdi ir ta poza - kaip bajeris, nes knygų tau neužteko. Jų niekada neužtenka. Matyti gyvenimą - svarbiau.

40

Re: Kaip realu čia susirasti žmogų rimtiems ilgalaikiams santykiams? :)

Breinas parašė:

Laimute, kur Jumi velnias neša į tokį šaltį? Dar su klubine suknele... Prišalsit žopą kur nors girta parvirtusi paryčiais grįždama...

nu prajuoknai... big_smile big_smile  viskas gerai. Taxi driba visa nakti. Cia tik - 5 sianakt.