1

Tema: realybes sou "ideali pora"

ka manote? ar ziurite? ar noretumet dalyvauti? kas manote, tinka i poras? kuris dalyvis mieliausias jums?

2

Re: realybes sou "ideali pora"

netrinkit, please nes aname diskutuoja visas realybes sou o cia apie pati realybes sou, smile

3

Re: realybes sou "ideali pora"

Mano nuomone gera pora yra Nino ir Laimis.Dar galetu iseiti pora ir is Sandros su Giedrium,nors po laidos kai pamaciau ir ka Sandra sake tai man visiskai Sandra su Giedrium.Vat man tai atrodo kad zaidima galetu laimeti Viktorija su Sigiu,jie vienas kitam labai tinka.Abu linksmi,turintys humoro jausma...Jie tikrai vienas kitam tinka:p:p:PP:pp:-D:-}:}:-D:):-):-]

4

Re: realybes sou "ideali pora"

zinau man taip pat labai Laimis su Nino patinka, net ziauriai tesiog nes siaip megstamiausia zmones is to sou, isvis da Viktorija su Sigitu visai nieko, o del Giedriaus su Sandra nemanau nes tas Giedrius kazkoks isvis toks nemielas zmogus, o Sandr5a akivaizdziai da neapsisprendusi smile

5

Re: realybes sou "ideali pora"

didele nesamone... :]

6

Re: realybes sou "ideali pora"

pats durniausias realybes show visiskai be esmes...

7

Re: realybes sou "ideali pora"

dar viena durna tema jum neatrodo kad jau buvo tokia tema ?   isvis kam cia 10 kart viena per ta pati kurt   ?

8

Re: realybes sou "ideali pora"

Nesamone

9

Re: realybes sou "ideali pora"

Ai... Nežiūriu smile Nors TV ir taip beveik nežiūriu... Nieko gero ten big_smile

10

Re: realybes sou "ideali pora"

pesimistai,

11

Re: realybes sou "ideali pora"

Nesamone... ten zwriai zwru:::254

12

Re: realybes sou "ideali pora"

neziuriu nes nieko gero

13

Re: realybes sou "ideali pora"

as sau isijungiu skalbimo masina ir ziuriu kaip drabuziai vartos... tikrai daug daugiau veiksmo ir variaciju... o ten tas pats per ta pati ir nsmn!!! big_smile

14

Re: realybes sou "ideali pora"

man tai tas show primena gyvunu poravimosi sezona.. smile  sumete visus i viena narva ir pirmyn poruotis... jokiu uzduociu jokiu rungciu ar varzybu... poravimosi metas... idomu kaip jiems sekesis ishejus is show...

15

Re: realybes sou "ideali pora"

che che... suwaro kaip gywulius y wiena wieta ir poruokites... smile
nors ash pati ziuriu.... big_smile

16

Re: realybes sou "ideali pora"

neziuriu nes nuobodus sou

17

Re: realybes sou "ideali pora"

nenuobodus jis... smile tik tox beryshio.. nes nieko kito nerodo kaip santykiu aishkinimasi...

18

Re: realybes sou "ideali pora"

****

19

Re: realybes sou "ideali pora"

Rūta, 15 parašė:

****

trumpai ir aishkiai big_smile:D:D:D:D

20

Re: realybes sou "ideali pora"

Rūta, 15 parašė:

****


ne y ta forumo tema papuoliai.. big_smile