1

Tema: Facebook acount disabled

Sveiki forumo nariai. Kas čia galėtų būti fb narsiau žiūriu atjungė paskyra mano nesuprantu kas per nesąmonė ..  gal yra kam buvę taip ? smile kad šitaip fb užpuliuotu. Rašiau į suporta išvis nereaguoja toks jausmas kad jiems yra nusispjaut. smile

https://www.part.lt/img/7338a820025fa024add0c59d56e1f818352.png

2

Re: Facebook acount disabled

is uzfloodinto suporto atsakymo per daug nesitikek nes praeita savaite jau perspejo jog pietiniame Eurazijos kontinente ir rytu Europoje pas daug ka buvo sitas bugas. Tas stresas tik parodo ant kiek zmones jau priklausomi nuo facebook.

3

Re: Facebook acount disabled

ryo parašė:

is uzfloodinto suporto atsakymo per daug nesitikek nes praeita savaite jau perspejo jog pietiniame Eurazijos kontinente ir rytu Europoje pas daug ka buvo sitas bugas. Tas stresas tik parodo ant kiek zmones jau priklausomi nuo facebook.

Man streso jokio nėra tik nesuprantu čia Bugas buktai susitvarkys po kažkiek laiko ?

4

Re: Facebook acount disabled

Isnaudojai nemokamu zinuciu limita, po gero menesio atsistatys :::821

5

Re: Facebook acount disabled

Mindaugas parašė:

Isnaudojai nemokamu zinuciu limita, po gero menesio atsistatys :::821

Nemanau ;D taip nebūna kad FB isjungtu acounta.

6

Re: Facebook acount disabled

Vienišas parašė:
Mindaugas parašė:

Isnaudojai nemokamu zinuciu limita, po gero menesio atsistatys :::821

Nemanau ;D taip nebūna kad FB isjungtu acounta.

buna) ju accountai irgi moderuojami) tik ne is karto nes adminams neuztenka laiko perziureti visus FB accountus. pvz man buvo pries daug metu uzblokave FB accounta nes buvau netikru vardu prisiregistraves

7

Re: Facebook acount disabled

Konstantinas parašė:
Vienišas parašė:
Mindaugas parašė:

Isnaudojai nemokamu zinuciu limita, po gero menesio atsistatys :::821

Nemanau ;D taip nebūna kad FB isjungtu acounta.

buna) ju accountai irgi moderuojami) tik ne is karto nes adminams neuztenka laiko perziureti visus FB accountus. pvz man buvo pries daug metu uzblokave FB accounta nes buvau netikru vardu prisiregistraves

Ir neatblokavo visam laikui?

8

Re: Facebook acount disabled

Vienišas parašė:
Konstantinas parašė:
Vienišas parašė:

Nemanau ;D taip nebūna kad FB isjungtu acounta.

buna) ju accountai irgi moderuojami) tik ne is karto nes adminams neuztenka laiko perziureti visus FB accountus. pvz man buvo pries daug metu uzblokave FB accounta nes buvau netikru vardu prisiregistraves

Ir neatblokavo visam laikui?

nea nauja susikuriau irgi netikru vardu

9

Re: Facebook acount disabled

Konstantinas parašė:
Vienišas parašė:
Konstantinas parašė:

buna) ju accountai irgi moderuojami) tik ne is karto nes adminams neuztenka laiko perziureti visus FB accountus. pvz man buvo pries daug metu uzblokave FB accounta nes buvau netikru vardu prisiregistraves

Ir neatblokavo visam laikui?

nea nauja susikuriau irgi netikru vardu

O aš jeigu nauja susikuriu vistiek isjunge.

10

Re: Facebook acount disabled

Vienišas parašė:

O aš jeigu nauja susikuriu vistiek isjunge.

gali susikurti is kito IP ir kitu vardu o geriau isvis nekurti nes facebookas tai blogis

11

Re: Facebook acount disabled

Konstantinas parašė:
Vienišas parašė:

O aš jeigu nauja susikuriu vistiek isjunge.

gali susikurti is kito IP ir kitu vardu o geriau isvis nekurti nes facebookas tai blogis

Tai kad aš per telefona susikuriu kad ir nickus naudoju kitus.

12

Re: Facebook acount disabled

Vienišas parašė:
Konstantinas parašė:
Vienišas parašė:

O aš jeigu nauja susikuriu vistiek isjunge.

gali susikurti is kito IP ir kitu vardu o geriau isvis nekurti nes facebookas tai blogis

Tai kad aš per telefona susikuriu kad ir nickus naudoju kitus.

pabandyk kurti is kitos sim korteles)

13

Re: Facebook acount disabled

Konstantinas parašė:
Vienišas parašė:
Konstantinas parašė:

gali susikurti is kito IP ir kitu vardu o geriau isvis nekurti nes facebookas tai blogis

Tai kad aš per telefona susikuriu kad ir nickus naudoju kitus.

pabandyk kurti is kitos sim korteles)

Nes ten kažkokios apsaugos fb yra keistos paprašo įkelti nuotrauką savo palaukiu ir žiūriu rašo jūsų Facebook paskyra išjungta .

14 (redagavo Vienišas 2018-03-05 13:32)

Re: Facebook acount disabled

Užsiregistravau iš kompiuterio bet vistiek meta nesąmones.

https://www.part.lt/img/8bf3636438999b55e4d92b01a788d673634.png


https://www.part.lt/img/6f628dedc0a1c6760ed5059ba1e2168e689.png

15

Re: Facebook acount disabled

siaubiakas...
tipo, face control - įdomu, su kokiomis duomenų bazėmis lygina...

16

Re: Facebook acount disabled

Anna parašė:

siaubiakas...
tipo, face control - įdomu, su kokiomis duomenų bazėmis lygina...

Vis daugiau Facebook apsaugų daro jaučiu vėl bus tas pats nepatiks kažkas  palauksiu ir rašys jūsų Facebook paskyra išjungta. smile

17

Re: Facebook acount disabled

Vienišas parašė:
Anna parašė:

siaubiakas...
tipo, face control - įdomu, su kokiomis duomenų bazėmis lygina...

Vis daugiau Facebook apsaugų daro jaučiu vėl bus tas pats nepatiks kažkas  palauksiu ir rašys jūsų Facebook paskyra išjungta. smile

na ka jus cia nesuprantat? viskas gi aisku. facebookas nori visiskai panaikinti anonimiskuma kad visi vartotojai butu prisijunge tik savo tikrais vardais pavardemis ir dar su savo tikromis foto. anksciau kas susikure anketa pries daug metu tai tos anketos taip ir kabo o dabar turbut adminai pakeite taisykles. kadangi raso lietuviskai tai reiskia kad facebookas turi savo padalini Lietuvoje arba sudare sutartele su kokia imone kuri administruotu visus accountus is lietuvisku IP adresu. na bet cia mano subjektyvi nuomone gal as ir klistu. jeigu ir toliau taip bus as geriau neteksiu accounto facebooke negu viesinsiu savo duomenis.

18

Re: Facebook acount disabled

Anna parašė:

siaubiakas...
tipo, face control - įdomu, su kokiomis duomenų bazėmis lygina...

ne su duomenu bazemis lygina o kuria globalia visu pasaulio zmoniu duomenu baze) soc tinklai tai blogis ir siam blogiui reikia priesintis

19

Re: Facebook acount disabled

31.13.92.36 IP Location

31.13.92.36 looks to be located in Ireland based on our research.

So far today, there have been 1,877 IP address and website location searches in addition to yours. The information on 31.13.92.36 is presented based on your search.

For more information on 31.13.92.36, you can visit the 31.13.92.36 site or IP directly.
Host:    31.13.92.36
IP:    31.13.92.36
Hostname:    edge-star-mini-shv-01-frt3.facebook.com
ISP:    Facebook Ireland Ltd
Organization:    Facebook
City:   
Region:   
Country:    Ireland
Timezone:   
Longitude:    -6.243900
Latitude:    53.347200

20

Re: Facebook acount disabled

Konstantinas parašė:
Vienišas parašė:
Anna parašė:

siaubiakas...
tipo, face control - įdomu, su kokiomis duomenų bazėmis lygina...

Vis daugiau Facebook apsaugų daro jaučiu vėl bus tas pats nepatiks kažkas  palauksiu ir rašys jūsų Facebook paskyra išjungta. smile

na ka jus cia nesuprantat? viskas gi aisku. facebookas nori visiskai panaikinti anonimiskuma kad visi vartotojai butu prisijunge tik savo tikrais vardais pavardemis ir dar su savo tikromis foto. anksciau kas susikure anketa pries daug metu tai tos anketos taip ir kabo o dabar turbut adminai pakeite taisykles. kadangi raso lietuviskai tai reiskia kad facebookas turi savo padalini Lietuvoje arba sudare sutartele su kokia imone kuri administruotu visus accountus is lietuvisku IP adresu. na bet cia mano subjektyvi nuomone gal as ir klistu. jeigu ir toliau taip bus as geriau neteksiu accounto facebooke negu viesinsiu savo duomenis.

Tai kur logika tada kaip pamatai pilna Facebook uzsivadine bilekaip ir ju kažkaip nebluokoja? Aš savo tikras foto ikeliu ir kas iš to ?:)