1

Tema: Kas didesni sexo manjekai ? Merginos ar Vaikinai?

Teko isitikinti ir ne viena karta kad merginos kartais buna pasiutesnes uz vaikinus ... Kokia jusu nuomone?
mano manymu siais laikais sargius turi nesiotis jau ne vaikinai o merginos ... nes jos PATRAKUSIOS !!!

2

Re: Kas didesni sexo manjekai ? Merginos ar Vaikinai?

drisciau papriestarauti... smile

3

Re: Kas didesni sexo manjekai ? Merginos ar Vaikinai?

As tai manau cia priklauso nuo zmogaus kiek jam patinka sexas ir tiek vaikinai tiek merginos vienodai nori. Bet mergickos mintyse pagalvoja, o vaikinai dazniau rodo iniciatyva.

4

Re: Kas didesni sexo manjekai ? Merginos ar Vaikinai?

manau 50 ant 50

5

Re: Kas didesni sexo manjekai ? Merginos ar Vaikinai?

MAnyciau kad sexas nera toks pasiutes jei vienas is partneriu nepasiryzes ji isbandyti bet kur ir bet kada tai tikrai nieko cia patrakusio nebus,bet man tai oi kaip patrakusiai gaunasi su mergaiyte:::248

6

Re: Kas didesni sexo manjekai ? Merginos ar Vaikinai?

pritarciau Ievutei smile

7

Re: Kas didesni sexo manjekai ? Merginos ar Vaikinai?

o as labiau sutikciau su agnes nuomone-tai rasau grynai tik is savo patirties:))labai priklauso nuo to ,koks salia taves yra zmogus. dabartinis draugas sugebejo mane prakalbinti sia tema ir netik prakalbinti...praktiskai slapciausius savo norus galiu ispildyti su juo. minciu visokiu buvo ir anksciau,bet vis kirbejo mintis-o kaip sureaguos??dabar to nera.

8

Re: Kas didesni sexo manjekai ? Merginos ar Vaikinai?

jo labai svarbu ar zmones tavim pasitiki nes jei nepasitiki ar nenori kad apie tave kitiap galvotu tai ir snipstas gaunasi bet jei zmogus atsipalaiduoja ir igyji pilna pasitikejima tai atsargiai wink ( is patirties : neskis 2 paciokus wink )

9

Re: Kas didesni sexo manjekai ? Merginos ar Vaikinai?

manau tas maniakiskumo laipsnis priklauso ne nuo to ar tu vaikinas ar mergina, tai priklauso nuo zmogaus temperamento smile manau, kad seksualumas yra igimtas dalykas .. :::606

10

Re: Kas didesni sexo manjekai ? Merginos ar Vaikinai?

o as vis tik linkus manyti ,kad tai igytas dalykas:)

11

Re: Kas didesni sexo manjekai ? Merginos ar Vaikinai?

Aš  taip  pat  pritariu Agnei  ir Vilijai, viskas  priklauso nuo  to,  kas  šalia  tavęs,  taip  pat  dar žmogaus  temperamentas,  aplinka:=(

12

Re: Kas didesni sexo manjekai ? Merginos ar Vaikinai?

turi itakos ir ar vartotas alkoholis:)))))(turiu omeny labai saiku kieki,nors tas saikas gan subjektyvus dalykas,bet diskusija ne apie tai)mane tai jis teigiamai kurstanciai veikia:)))

13

Re: Kas didesni sexo manjekai ? Merginos ar Vaikinai?

vilija, sakyciau ne kurstanciai, bet atpalaiduojanciai ir lengviau savo norus reiski nuo alkoholio apsvaiges smile

14

Re: Kas didesni sexo manjekai ? Merginos ar Vaikinai?

vat ir nesuklydau-kursto.jei per daug atsipalaiduoji-tai ir atsipalaiduoji......o cia kaip tik -kaip koks kipsas i tave ilenda ir vis neduoda ramybes kol neissireikalauja savo:)))

15

Re: Kas didesni sexo manjekai ? Merginos ar Vaikinai?

Taip, alhoholis  daro  savo. Lengvai apsvaigęs labiau atsipalaiduoji  ir kartais net perdaug sakyčiau..:::220

16

Re: Kas didesni sexo manjekai ? Merginos ar Vaikinai?

visgi as manau,kad merginos... nes vyrai tik NORI dazniau, o moterys padaro geriau..:::138

17

Re: Kas didesni sexo manjekai ? Merginos ar Vaikinai?

ka padaro ? nesupratau cia biski. kiek zmones sneka, tai paprastai vyrai padaro moteris. kad butu atvirksciai girdejau gal tik viena karta. bet zmogus uzdave teisinga klausima. ar nepastebejot tendencijos, kad laikai keiciasi ir vis dazniau iniciatyva rodo moterys, o ne vyrai ?

18

Re: Kas didesni sexo manjekai ? Merginos ar Vaikinai?

Šiaip tai sekso "maniakais" daugiau laikomi vyrai... smile Na, iš savo patirties galiu tik pasakyti apie susirašinėjimą SMS big_smile Kai kurie vaikinai gali gauti šoką wink Dėl mano atvirumo ir nuoširdumo big_smile To paties reikalauju ir iš jų... smile

19

Re: Kas didesni sexo manjekai ? Merginos ar Vaikinai?

o as manau kad reikia krustis visur ir visada ir negalvoti kas cia bus..:) o jei kokia panike pasiutusi tai dar geriau svarbu,kad tik is burnos putos nebegtu smile

20

Re: Kas didesni sexo manjekai ? Merginos ar Vaikinai?

Mano nuomonė yra tik viena šiuo klausimu- tai yra įgimta.Mylėtis visiems patinka,tačiau karštas kraujas daro savo.