1

Tema: Policijos mokykla

Taigi sveiki man jau 17 metų mokausi profesinei mokykloje.Bet supratau kad noriu usidyrbti pinigus pragyvenimui Policijoje baigiau 10klasių mokausi profesija statybos tai pat ir igaunu bendraji isilavinima.Klausimas iškyla ar galima i Policijos mokyklą stoti po profesinės mokyklos su igauta bendraji isilavinima ir profesija ? Ir kas svarbiausia yra Policijos mokykloi mano fizinis pasiruošimas yra geras

2

Re: Policijos mokykla

Ten eina tie, kuriuos nuskriaude gyvenimas, ir skriaude mokykloj ir kieme!

3

Re: Policijos mokykla

adomas parašė:

Taigi sveiki man jau 17 metų mokausi profesinei mokykloje.Bet supratau kad noriu usidyrbti pinigus pragyvenimui Policijoje baigiau 10klasių mokausi profesija statybos tai pat ir igaunu bendraji isilavinima.Klausimas iškyla ar galima i Policijos mokyklą stoti po profesinės mokyklos su igauta bendraji isilavinima ir profesija ? Ir kas svarbiausia yra Policijos mokykloi mano fizinis pasiruošimas yra geras

Privalomas vidurinis išsilavinimas

4

Re: Policijos mokykla

adomas parašė:

Taigi sveiki man jau 17 metų mokausi profesinei mokykloje.Bet supratau kad noriu usidyrbti pinigus pragyvenimui Policijoje baigiau 10klasių mokausi profesija statybos tai pat ir igaunu bendraji isilavinima.Klausimas iškyla ar galima i Policijos mokyklą stoti po profesinės mokyklos su igauta bendraji isilavinima ir profesija ? Ir kas svarbiausia yra Policijos mokykloi mano fizinis pasiruošimas yra geras

Privalomas vidurinis išsilavinimas, o po to sveikata ir fiziniai normatyvai.

5

Re: Policijos mokykla

eidamas i policija tu turi suvokti kad busi nekenciamas

6

Re: Policijos mokykla

Konstantinas parašė:

eidamas i policija tu turi suvokti kad busi nekenciamas

Tik menkystos gali policijos nekęsti, o normaliems, doriems piliečiams policija nė trupučio nemaišo.

7

Re: Policijos mokykla

Vaidotas parašė:
Konstantinas parašė:

eidamas i policija tu turi suvokti kad busi nekenciamas

Tik menkystos gali policijos nekęsti, o normaliems, doriems piliečiams policija nė trupučio nemaišo.

Pritariu Vaidotui.
Konstantinai, sovietinio mąstymo truputį, ar šiaip tiesiog kas nors nutiko, jog tokios nuomonės?

8

Re: Policijos mokykla

as geriau pabusiu menkysta bet busiu iki gyvenimo pabaigos nusiteikes pries pareigunus. ir rinkdamas sia profesija temos autorius turi suvokti kad tam tikra visuomenes dalis bus jam priesiskai nusiteikusi

9

Re: Policijos mokykla

ko taip nusistate pries pareigunus?,nusistatyma profesonalus policininkas juk sugeba pasalint (ne ginklu).kai pagalvoji,tai sunkus darbs kibenemat.

10

Re: Policijos mokykla

Policininkai dabar gerokai skiriasi nuo tu - ankstesniu - mentu.
Turekit galvoje, kad jeigu ne jie, turetumet keblidami i parduotuve automata nestis... Ir ne kiekvienam jis padetu...
Buk, kuo nori, o hater'iu visada vis tiek atsiras.
Gries rebiatos dantimis, bet budamas pareigunu, to net nezinosi...

11

Re: Policijos mokykla

patyres?

12

Re: Policijos mokykla

As..? As ne pareigunas.

13

Re: Policijos mokykla

daznai susidures

14

Re: Policijos mokykla

Ne. Vis tiek kartais tenka pabendrauti.. Tai avarija, tai kokio pazistamo draugas, klasiokas - is kitos puses gali pamatyti.. Man atrodo, kad jie dabar kitokie, bet  cia tik subjektyvi nuomone.

15

Re: Policijos mokykla

man siektiek blogiau,ta antrankiai ,tai narkologinis tai psichiatrine

16

Re: Policijos mokykla

Smagu .Ivairove - gyvenimo prieskoniai...)))

17

Re: Policijos mokykla

https://www.youtube.com/watch?v=eckuD1vN6Vk
https://www.youtube.com/watch?v=fXdqI1zoda0

18 (redagavo adomas 2018-03-29 14:23)

Re: Policijos mokykla

nes va vidurini isilavinima greitai igausiu bet man idomu ar po profesinės mokyklos galima stoti i policijos mokyklą ne supratau kad statybos ir viskas ne man.Suprantu kad visuomenė nekenčia pareigunu bet ginti saugoti padėti tai yra svarbiausia.Gal dauguma žmoniu policija yra nekenčiamas dalykas bet jie moko auklėja ir daro šaliai gera jus isivaizduojat jei nebutu policija kas būtu

19

Re: Policijos mokykla

adomas parašė:

nes va vidurini isilavinima greitai igausiu bet man idomu ar po profesinės mokyklos galima stoti i policijos mokyklą ne supratau kad statybos ir viskas ne man.Suprantu kad visuomenė nekenčia pareigunu bet ginti saugoti padėti tai yra svarbiausia.Gal dauguma žmoniu policija yra nekenčiamas dalykas bet jie moko auklėja ir daro šaliai gera jus isivaizduojat jei nebutu policija kas būtu

Skriaude tave visi?

20

Re: Policijos mokykla

adomas parašė:

nes va vidurini isilavinima greitai igausiu bet man idomu ar po profesinės mokyklos galima stoti i policijos mokyklą ne supratau kad statybos ir viskas ne man.Suprantu kad visuomenė nekenčia pareigunu bet ginti saugoti padėti tai yra svarbiausia.Gal dauguma žmoniu policija yra nekenčiamas dalykas bet jie moko auklėja ir daro šaliai gera jus isivaizduojat jei nebutu policija kas būtu

tikras policijos sukis ne ginti saugoti padeti  o  atimti nubausti uzdrausti
gali stoti kur nori bet as geriau pasikarciau ant medzio sakos nei buciau mentas