21

Re: Policijos mokykla

Dar neteko sutikti policijos pareigūno, kuris atsisakytų padėti, pagelbėti bėdoje. Visi korektiški, mandagūs, dalykiški. Tačiau tai be galo sunkus darbas.

22

Re: Policijos mokykla

Kažkodėl manau, kad policininkai mandagesni su moterimis smile

23

Re: Policijos mokykla

Gal ir taip. Yra policininkių ir moterų.

24 (redagavo adomas 2018-03-29 21:03)

Re: Policijos mokykla

Sergio parašė:
adomas parašė:

nes va vidurini isilavinima greitai igausiu bet man idomu ar po profesinės mokyklos galima stoti i policijos mokyklą ne supratau kad statybos ir viskas ne man.Suprantu kad visuomenė nekenčia pareigunu bet ginti saugoti padėti tai yra svarbiausia.Gal dauguma žmoniu policija yra nekenčiamas dalykas bet jie moko auklėja ir daro šaliai gera jus isivaizduojat jei nebutu policija kas būtu

Skriaude tave visi?

šias laikais parodyk bent viena vaika kuris nepatyres buvo nei patyčiu nei buvo muštas ižeistas ar skriaustas
o kad skriaustas buvau tai tikrai bet renkuosi policija ne dėl to

25

Re: Policijos mokykla

Konstantinas parašė:
adomas parašė:

nes va vidurini isilavinima greitai igausiu bet man idomu ar po profesinės mokyklos galima stoti i policijos mokyklą ne supratau kad statybos ir viskas ne man.Suprantu kad visuomenė nekenčia pareigunu bet ginti saugoti padėti tai yra svarbiausia.Gal dauguma žmoniu policija yra nekenčiamas dalykas bet jie moko auklėja ir daro šaliai gera jus isivaizduojat jei nebutu policija kas būtu

tikras policijos sukis ne ginti saugoti padeti  o  atimti nubausti uzdrausti
gali stoti kur nori bet as geriau pasikarciau ant medzio sakos nei buciau mentas

Suprantu jei buvai kažko prisidyrbes su policija ir kažka panašei tai tu jos ir nekenti mano draugai irgi man tuo nepritaria bet ar turiu saves klausyti ar draugu tai va taip tai pat daug kas nemėgta bet kas būtu jei policijos nebūtu ?

26

Re: Policijos mokykla

Paslaptis parašė:

Dar neteko sutikti policijos pareigūno, kuris atsisakytų padėti, pagelbėti bėdoje. Visi korektiški, mandagūs, dalykiški. Tačiau tai be galo sunkus darbas.

begalo sunkus ir begalo atsakyngas darbas ir policinkas yra ne problema o teisybės ieškantis žmogus

27

Re: Policijos mokykla

Konstantinai, tai Tu ir i policija nesikreiptumei, jei kas? smile

28

Re: Policijos mokykla

sako, geriausi policininkai, buve nusizengeliai....

29

Re: Policijos mokykla

adomas parašė:
Paslaptis parašė:

Dar neteko sutikti policijos pareigūno, kuris atsisakytų padėti, pagelbėti bėdoje. Visi korektiški, mandagūs, dalykiški. Tačiau tai be galo sunkus darbas.

begalo sunkus ir begalo atsakyngas darbas ir policinkas yra ne problema o teisybės ieškantis žmogus

tarnautojo statusas irgi neblogai. didesnis atlyginimas ir geresne pensija.

30

Re: Policijos mokykla

Paslaptis parašė:

Gal ir taip. Yra policininkių ir moterų.

jo. jodineja jos cia dazniausiai ant didziuliu ristunu per miesto renginius ir sventes. ispudingai atrodo.

31

Re: Policijos mokykla

Nekenčiu musaru. Jie paskutines nuo...s, net nei garbes, nei orumo. Kišiai, uždrausti, atimti, uždaryti. P kad žmogus galu su galais negali sujungt, arba kažkas nutinka, jokio supratimo, istatymas, kišiai- musarai!

32

Re: Policijos mokykla

Sergio parašė:

Nekenčiu musaru. Jie paskutines nuo...s, net nei garbes, nei orumo. Kišiai, uždrausti, atimti, uždaryti. P kad žmogus galu su galais negali sujungt, arba kažkas nutinka, jokio supratimo, istatymas, kišiai- musarai!

Čia visas toks mąstymas likęs akivaizdžiai "nuo sovietų", kai tuomet visiškai tvarkos nebuvo tvarkdarių sistemoje... Rusijoje dar ir dabar niekas nepakitę... Tad ir Tavo, gerbiamasis, nuomonė tokių laikų...

O dabar Lietuvoje - nėra ką lyginti ir kalbėti, kokia policija yra gerai ir kaip atlieka savo darbą, o ir viskas dar priklauso nuo visuomonės pilietiškumo ir suvokimo į jų darbą. Ar bent kartą susimąstėt, kokį darbą jie dirba? Tai, ką matome žiniasklaidoje, tai tik trupinėlis numestas visuomenėje, ką jie žiauraus patiria ir mato.

33

Re: Policijos mokykla

Laimute parašė:

Konstantinai, tai Tu ir i policija nesikreiptumei, jei kas? smile

tikrai nesikreipciau) ir niekad nesikreipiu nes nesu stukacius)

va paskutinis atvejis: buvo policijos reidas vilniuje girtus gaude. as specialiai atsistojau 1 km pries reida ir visus perspedavau kad ten reidas kad nevaziuotu tenai. ir porai zmoniu tai padejo teises issaugoti man padekojo ir kitur nuvaziavo.

ir pats paskutiniausias atvejis: gavau laiska is vienos istaigos kad tai istaigai skolingas daug pinigu nors realiai niekam nieko neskolingas. ir dar laiske buvo grasinama kad nesumokejus turesiu islaidu ir problemu. pradejau aiskintis kas cia man grasinancius laiskus siuntineja o pasirode kad cia policijos pareigune isidarbino papildomai i privacia imone kaip skolu isieskotoja ir visiems is eiles laiskus siuntineja kad tu skolingas ir sumokek. ir po sio paskutinio atvejo mano neapykanta pareigunams ir ypac pareigunems dar labiau padidejo nors ir anksciau as ju nemegdavau.

ir galiu pranasauti kad bus dar ne vienas rezonansinis atvejis kai pareigunai sugadins savo ivaizdi

34

Re: Policijos mokykla

Laimute parašė:

tarnautojo statusas irgi neblogai. didesnis atlyginimas ir geresne pensija.

va butent del ankstesnes ir geresnes pencijos ir eina i tarnyba. tikrai ne is pasaukimo ir ne teisybes ieskoti

35

Re: Policijos mokykla

Raimundas parašė:
Sergio parašė:

Nekenčiu musaru. Jie paskutines nuo...s, net nei garbes, nei orumo. Kišiai, uždrausti, atimti, uždaryti. P kad žmogus galu su galais negali sujungt, arba kažkas nutinka, jokio supratimo, istatymas, kišiai- musarai!

Čia visas toks mąstymas likęs akivaizdžiai "nuo sovietų", kai tuomet visiškai tvarkos nebuvo tvarkdarių sistemoje... Rusijoje dar ir dabar niekas nepakitę... Tad ir Tavo, gerbiamasis, nuomonė tokių laikų...

O dabar Lietuvoje - nėra ką lyginti ir kalbėti, kokia policija yra gerai ir kaip atlieka savo darbą, o ir viskas dar priklauso nuo visuomonės pilietiškumo ir suvokimo į jų darbą. Ar bent kartą susimąstėt, kokį darbą jie dirba? Tai, ką matome žiniasklaidoje, tai tik trupinėlis numestas visuomenėje, ką jie žiauraus patiria ir mato.

Koks sovietu? Tu matei kas vyksta? Prieš savaite kokia mentu gauja sulaike, kurie net savus paturedavo. Mentai...

36

Re: Policijos mokykla

Visur yra visokių, bet jų nėra dauguma.

37 (redagavo Laimute 2018-03-30 18:15)

Re: Policijos mokykla

<va paskutinis atvejis: buvo policijos reidas vilniuje girtus gaude. as specialiai atsistojau 1 km pries reida ir visus perspedavau kad ten reidas kad nevaziuotu tenai. ir porai zmoniu tai padejo teises issaugoti man padekojo ir kitur nuvaziavo>.
Konstantinai, vaikuti, nedaryk daugiau taip. teises kai kuriu ikaususiu isgelbejai, bet isivaizduok kas butu atsitike  jei tarkim...vienas kuris vaziavo toliau, padare avarija del girtumo...ir zuvo. zuvo jis , o gal dar ir kitas, nekaltas ir negeres asmuo....nors reidas butu tai sutrukdes. "meskos paslauga"
liudna, kad Tu tokia bloga patirti su pareigunais turi, bet sis statusas suvylioja daug ka ir daznas tampa korumpuotas. korupcijos ir as nekenciu.

38

Re: Policijos mokykla

Viskas gerai. Berasciai ten tinka. Kaip ir bemoksliai. Eik drasiai tikrai priims

39

Re: Policijos mokykla

ir dar 1 klausimas ar sunku ten pereiti atranka kuri vyksta 8-10 savaičiu