1

Tema: pagalba

Paprašysiu visų prisiminti gerus laikus, kai studijavote universitete ar kolegijoje. Tikriausiai visi prisimenate, kad buvo reikalinga kitų žmonių pagalba rašant baigiamąjį darbą. Šiuo metu tai man reikalinga Jūsų „KIEKVIENO ŽMOGAUS“ pagalba. Kviečiu sudalyvauti įdomiame tyrime, kurio tikslas yra išsiaiškinti sąsajas tarp partnerystės statuso, psichologinės gerovės ir suvokiamos socialinės paramos. Jums reikės:
-    parašyti man asmeninę žinutę, kad gauti apklausos nuorodą ir slaptažodį;
-    užpildyti gana ilgą apklausą sad kurioje nėra teisingų ar klaidingų atsakymų!!!
Vienintelis kriterijus kandidatams yra amžius: 25m. ir daugiau.
Su nekantrumu laukiu Jūsų laiškų! AČIŪ!

2

Re: pagalba

Na ir įsisiūbavo panelė Eva. Matyt, stresuoja kaip reikiant. Užuojauta...:::008

3

Re: pagalba

Marina parašė:

Na ir įsisiūbavo panelė Eva. Matyt, stresuoja kaip reikiant. Užuojauta...:::008

kiek zinau studentai gina savo diplominius 06 menesio pradzioje dabar tik 03 menuo taip kad dar nera priezasties stresuoti pries 3 menesius. kiti per viena nakti diplomini paraso.  bet ir koks ten diplominis copy-paste is interneto ir visas darbas

4

Re: pagalba

Mano laikais reikėdavo darbą " apginti", t.y.pristatyti ir pasakoti apie jį.

5

Re: pagalba

prisidirbai ir apsigynei

6

Re: pagalba

Panašiai...Ir dar vokiškai...:::008

7

Re: pagalba

dabar irgi panasiai bet tas ginymas tai formalumas ypac humanitariniu studiju kur isvis nieko veikti nereikia. visiems isdalins tuos diplomus kurie neturi jokios vertes )

8

Re: pagalba

panele Eva jau panaikino savo anketa) issigando kad daug norinciu padeti)

9

Re: pagalba

Konstantinas parašė:

dabar irgi panasiai bet tas ginymas tai formalumas ypac humanitariniu studiju kur isvis nieko veikti nereikia. visiems isdalins tuos diplomus kurie neturi jokios vertes )

Nemanau, kad visur taip.

10

Re: pagalba

Žudykis

11

Re: pagalba

Labas vakaras.Sunkiai veikia portalas,gal gali sutvarkyti ji?