1

Tema: Kodėl žmonės tampa pikti,kai jie vieniši?

Negaliu kalbėti už visus, bet tiek atsižvelgdamas į savo patirtį, tiek stebėjęs kitus žmones, pastebėjau tokią tendenciją... Žmonės kurie yra vieniši, jie tampa pikti, agresyvesni, turi daugiau neapykantos ir pagiežos, bei jaučia didesni pavydą....gal ir  kvaila visą tai, bet... kalbant nuoširdžiai ir aš neretai taip jaučiuosi... pykstu ant savęs, pykstu ant moterų, pykstu ant porų, kurios viešai myluojasi ir reiškia savo jausmus... dažnai aplanko liūdnos mintys,,,  kaip manote, kodėl taip yra? kaip atsikratyti neigiamų pojūčių? ar teko susidurti su panašiom emocijom ir išgyvenimais? jeigu taip, kaip su tuo susitvarkote? smile

2

Re: Kodėl žmonės tampa pikti,kai jie vieniši?

per ispanu radija girdejau, kaip aseksualu! , dar viena mazuma atsirado, atstovas kaltino visuomene diskriminacija. atseit, pilna viesa erdve nuogo kuno, buciavimosi ir kitu atviru ar nelabai uzuominu i seksa, o jiems tai nepriimtina... taigi, Puki, yra visa bendruomene susikurus, jie tikrai tokias problemas bus isnagrineje.

3

Re: Kodėl žmonės tampa pikti,kai jie vieniši?

hmm smile tik reikalas tame, kad jie tame bėdos nemato, o aš tame įžvelgiu bėdą smile tai nemanau, kad mūsų nuomonės sutaptų ;D

4

Re: Kodėl žmonės tampa pikti,kai jie vieniši?

Be abejonės, visi susiduria su tokiais jausmais. Aplinkiniai čia nekalti. Kaltas pats, kad savęs nemyli, kaip sakai, pyksti ant savęs. Reikia pajausti, kad tu esi šaunus, vertas meilės, mylimas, žavus ir pan. Pradžiai užteks su kuo nors nuoširdžiai pasikalbėti, kam nors nusišypsoti, kam nors kažką gero padaryti. Man pvz. padeda ir murkiančio kačiuko glostymas:). Bet gi, jei kreipiesi į kitus su tokiais klausimais - reiškia padėtis visai ne tokia jau ir bloga:)

5

Re: Kodėl žmonės tampa pikti,kai jie vieniši?

Gal reikėtų pažiūrėti iš kitos pusės. Gal jie todėl ir vieniši, kad pikti...Gal tai natūrali atranka, kad jie liktų vieniši, nes atstumia kitus savo pykčiu. Pasipiktinimas ir pyktis natūralus dalykas, kol neperauga į neadekvačią neapykantą ir neveda į savęs ar kitų fizinį ar psichinį žalojimą, palikuonių naikinimą ir pnš. Tai jau patologija. Ji prasideda nuo padidėjusio neurotiškumo. Čia irgi siūlo atlikti testą, kuriame yra ir neurotiškumo procentas. Kai arti 100% jau reikėtų sunerimti. Kad išvengti laiko gaišinimo ir akių gadinimo skaitant popsines brošiūras ar klausant pseudo pranašų, siūlyčiau pasidomėti dėl gero psichologo.

6

Re: Kodėl žmonės tampa pikti,kai jie vieniši?

iš savo patirties galiu teigti, jog šiais laikais gerų psichologų nedaug, o jeigu ir atrandi tokį, tai kaina, švelniai tariant - kosminė smile tad tenka apsieiti be jų smile ir manau, gan neblogai tvarkausi ir be jų pagalbos smile

7

Re: Kodėl žmonės tampa pikti,kai jie vieniši?

Puki, tai normalu ir labai zmogiska. jei pikta tai ir piktinkis. juk nepyksti visa laika.
pavydas taip pat normalu. dazniausiai pavydim kitam, ko neturime patys, o noretume.
man tai tokie vaizdeliai prmena, kokia as laiminga buvau, turedama salia savo Zmogu.

8

Re: Kodėl žmonės tampa pikti,kai jie vieniši?

Pūkis Baisuolis]iš savo patirties galiu teigti, jog šiais laikais gerų psichologų nedaug, o jeigu ir atrandi tokį, tai kaina, švelniai tariant - kosminė smile tad tenka apsieiti be jų smile ir manau, gan neblogai tvarkausi ir be jų pagalbos .
Tuomet prieštaraujat pats sau užvedęs šią temą. Beje galima registruotis ir poliklinikoj bendra tvarka, tik teks palaukti...:::008

9

Re: Kodėl žmonės tampa pikti,kai jie vieniši?

Pūki Baisuoli, tai tiesa... ir aš vis piktėju.. vienas žmogus visada tokiu tampa, tai natūralu :-) daug kas pasakys, kad tai dėl to, kad jo niekas nemyli ar kad jis pats savęs nemyli... tai tik pasekmė. Priežastis visai kitur - žmogus gimęs KITAIS rūpintis ir gyventi ne vienas. Juk jeivkam nors ką nors gero padarot, kad ir gatvėjevkam nors parodot kur nueiti - iškart pasijaučiat reikalingu ir geru žmogumi :-)
kitis gali čia sakyti, kaip gražu, kai poros pavasarį gatvėje bučiuojasi. o man pikta - aš irgi noriu bučiuotis, o nėr su kuo :-) nesu mazochistė, kad pasitenkinimą teiktų tai, ko trokštu, bet negaunu :-)

10

Re: Kodėl žmonės tampa pikti,kai jie vieniši?

ir kur čia priešpriešą matot? smile ar aš agresyviai nusiteikęs? ar mano žodžiai ką nors įžeidė? ar jums pavydžiu ko nors? smile  manau, kad tikrai Ne smile todėl ir manau, jog tvarkausi visai neblogai smile o ir prieštaravimų sau jokių nematau smile tiesiog domiuosi, įdomi kitų žmonių patirtis ir nuomonė šiuo klausimu smile

11

Re: Kodėl žmonės tampa pikti,kai jie vieniši?

Anna, bet kaip su tuo susitvarkot? smile

12

Re: Kodėl žmonės tampa pikti,kai jie vieniši?

Pūkis Baisuolis parašė:

Anna, bet kaip su tuo susitvarkot? smile

na, kaip, kol užtenka proto suvokti, kad kas nors tokio manyje sukelia pyktį, tol dar viskas gerai. išbandžiau visokiys variantus. o pats paprasčiausias yra genialus ir efektyviausias - į šį savo jausmą žiūriu it praskrendantį paukštį - lai sau kekia tolyn, pyktis nėra Aš ir veltis į kovą su pykčiu ar jį neigti - reikštų jį padaryti savo dalimi, sureikšminti. o to visai nenoriu. tad nuo porelės galima nusisukti. ar kažką oradėti daryti. ar įsivaizduoti save jų vietoj. Su pykčiu svarbiausia nesileisti į dialogą. kaip ir su žmonėmis, su kuriais nesinori bendrauti.
visada į tai galima žiūrėti kaipvį išbandymą ar ankstesnių nuodėmių atpirkimą :-) šventė ateis ir į mūsų kiemą :-) būtų kvaila ją pasitikti piktu veidu. lai pyktis ir susierzinimas varovpro šalį, aš jį atpažinsiuvir duosiu kelią :-)

13

Re: Kodėl žmonės tampa pikti,kai jie vieniši?

Anna, dėkoju už atsakymą wink

14 (redagavo Armandas 2018-04-05 16:46)

Re: Kodėl žmonės tampa pikti,kai jie vieniši?

Užsiciklinimas. Dėja dauguma nebeieško, po kurio laiko, naujų būdų savo problemom spręsti,..http://i245.photobucket.com/albums/gg54/dramatis12/expression/emoticons/wallbash.gif

15

Re: Kodėl žmonės tampa pikti,kai jie vieniši?

Puki, esi ateities zmogus.. neseniai ateities tyrinetojai nustate, kad 2050 m 80 proc zmoniu gyvens vieni

16

Re: Kodėl žmonės tampa pikti,kai jie vieniši?

nezinau nesu piktas) vienam netgi labai ramu) darau ka noriu gyvenu kaip noriu niekas neaiskina ka turiu veikti ir kaip turiu gyventi) jauciu visiska ramybe)

17

Re: Kodėl žmonės tampa pikti,kai jie vieniši?

Mes su Froidu isitikine, kad vienisus ima kankinti tam tikra abstinencija ir apribotos galimybes socialiai savirealizuotis.

18

Re: Kodėl žmonės tampa pikti,kai jie vieniši?

hmm... dėl savirealizacijos... galbūt smile

19

Re: Kodėl žmonės tampa pikti,kai jie vieniši?

Dristi abejoti mum su Froidu..?

20 (redagavo Paslaptis 2018-04-05 17:57)

Re: Kodėl žmonės tampa pikti,kai jie vieniši?

Viskuo verta abejoti. K. Marksas :::008
Beje aš dabar vieniša ir laaaaaaaaabaii gera.