21

Re: Kodėl žmonės tampa pikti,kai jie vieniši?

Mažiausiai pasitikiu Zigmundu ;DD senas iškrypėlis ir tiek smile nors turėjo keletą įdomių idėjų smile

22

Re: Kodėl žmonės tampa pikti,kai jie vieniši?

Tai yra klausimas sau pačiam: ar man su savimi komfortiška? Viskas prasideda nuo meilės sau. Jei jaučiuosi nereikalingas, gal būti, kad esu reikalingas kažkam kitam: kačiukui, senukams, augalams, ar globos namų vaikams...

23

Re: Kodėl žmonės tampa pikti,kai jie vieniši?

Jums kas autoritetas? Marksas ar as su Froidu? Marina, jusu ir musu lytis lyg skiriasi. Jums reciau norisi sau irodyti, kad jus - macho.

24

Re: Kodėl žmonės tampa pikti,kai jie vieniši?

Pūkis Baisuolis parašė:

Mažiausiai pasitikiu Zigmundu ;DD senas iškrypėlis ir tiek smile nors turėjo keletą įdomių idėjų smile

Pasitikėt reikia savimi.

25

Re: Kodėl žmonės tampa pikti,kai jie vieniši?

Arunas parašė:

Tai yra klausimas sau pačiam: ar man su savimi komfortiška? Viskas prasideda nuo meilės sau. Jei jaučiuosi nereikalingas, gal būti, kad esu reikalingas kažkam kitam: kačiukui, senukams, augalams, ar globos namų vaikams...

Pelargonijoms ant palangės...:::008

26

Re: Kodėl žmonės tampa pikti,kai jie vieniši?

Breinas parašė:

Jums kas autoritetas? Marksas ar as su Froidu? Marina, jusu ir musu lytis lyg skiriasi. Jums reciau norisi sau irodyti, kad jus - macho.

Macho - praeitis. Dabar - smegenų era...:::008

27

Re: Kodėl žmonės tampa pikti,kai jie vieniši?

Jums pavyksta ka nors grazaus issiuvineti ir jus gerites patyliukais, kaip graziai gavosi... Neretai net nepagalvojat, kad tai - jusu nuopelnas... O mums butinai reikia palaikymo, aptarti... As daugiau pavaziuoju ant vieno rato, as sian pats bliuska issiskalbiau... O nera, kas galvele paglostytu... O dar tas pavasaris uz lango, dar seksualiai realizuotis norisi... Ir siutina viskas. Tik nepradekit patologiju ieskoti ir kazko tarp eiluciu. Mes su Froidu jums tik teoriskai postringaujam.

28

Re: Kodėl žmonės tampa pikti,kai jie vieniši?

Tai bent šaunuolis, p.Breinas....dėl bliuskos, žinoma....Dėl vieno rato, tai man būtų šokas, bet pačiam...savirealizacija...:::008

29

Re: Kodėl žmonės tampa pikti,kai jie vieniši?

Arunas parašė:

Tai yra klausimas sau pačiam: ar man su savimi komfortiška? Viskas prasideda nuo meilės sau. Jei jaučiuosi nereikalingas, gal būti, kad esu reikalingas kažkam kitam: kačiukui, senukams, augalams, ar globos namų vaikams...

kažkuriuo  gyvenimo momentu pabosta mylėti pačiam save :-)
nors, sutinku, yra žmonių, kuriens niekada nepabos žavėtis vien tik savimi :-)
Marina gal pasakts kaip ten tiksliai vokiškai - kiekvienam savo :-)

30

Re: Kodėl žmonės tampa pikti,kai jie vieniši?

Breinas parašė:

Jums pavyksta ka nors grazaus issiuvineti ir jus gerites patyliukais, kaip graziai gavosi... Neretai net nepagalvojat, kad tai - jusu nuopelnas... O mums butinai reikia palaikymo, aptarti... As daugiau pavaziuoju ant vieno rato, as sian pats bliuska issiskalbiau... O nera, kas galvele paglostytu... O dar tas pavasaris uz lango, dar seksualiai realizuotis norisi... Ir siutina viskas. Tik nepradekit patologiju ieskoti ir kazko tarp eiluciu. Mes su Froidu jums tik teoriskai postringaujam.

:::044

31

Re: Kodėl žmonės tampa pikti,kai jie vieniši?

Jedem das Seine...Bet šį posakį sukompromitavo naciai užrašę ant kažkurio lagerio vartų...
Kad pakviestų kas į kaimą beržų sulos gerti, tai būtų nuostabu...:::008

32

Re: Kodėl žmonės tampa pikti,kai jie vieniši?

Paslaptis parašė:

Jedem das Seine...Bet šį posakį sukompromitavo naciai užrašę ant kažkurio lagerio vartų...
Kad pakviestų kas į kaimą beržų sulos gerti, tai būtų nuostabu...:::008

na, jei su grąžtu atvyksit ir visją organizuosit - maloniai prašom, yra ir beržų, ir klevų :-)

33

Re: Kodėl žmonės tampa pikti,kai jie vieniši?

Grąžto nereikia, jeigu yra apatinių šakelių. Reikia nuvalyti, nupjauti ir užmauti plastikinį butelį. Sandariai užsukti lipnia juosta ar pnš., kad neįlytų ar neprilystų skruzdėlių. Dar galima pakabint kokį svarmenį, kad šaka būtų stabili...:::008

34

Re: Kodėl žmonės tampa pikti,kai jie vieniši?

nesupratau temos klausimo.

35

Re: Kodėl žmonės tampa pikti,kai jie vieniši?

Tomai, kaip neaisku? cia zmones renkasi padiskutuoti kaip sulos prileisti, kaip burokus uzauginti skanesnius, kur riesutai ar grybai auga, atviru tekstu

36

Re: Kodėl žmonės tampa pikti,kai jie vieniši?

Paslaptis parašė:

Grąžto nereikia, jeigu yra apatinių šakelių. Reikia nuvalyti, nupjauti ir užmauti plastikinį butelį. Sandariai užsukti lipnia juosta ar pnš., kad neįlytų ar neprilystų skruzdėlių. Dar galima pakabint kokį svarmenį, kad šaka būtų stabili...:::008

Berzu sula-tai romantika.Siaip jokiu problemu...Bet kai vat diplomatiskai paprasai pagalbos darzus paravet-buni pasiustas uzsiimti saviugda.Tinka...Tik paskui kazkam lieka viltis saverelizacijai-forumas...

37

Re: Kodėl žmonės tampa pikti,kai jie vieniši?

Pūkis Baisuolis parašė:

Negaliu kalbėti už visus, bet tiek atsižvelgdamas į savo patirtį, tiek stebėjęs kitus žmones, pastebėjau tokią tendenciją... Žmonės kurie yra vieniši, jie tampa pikti, agresyvesni, turi daugiau neapykantos ir pagiežos, bei jaučia didesni pavydą....gal ir  kvaila visą tai, bet... kalbant nuoširdžiai ir aš neretai taip jaučiuosi... pykstu ant savęs, pykstu ant moterų, pykstu ant porų, kurios viešai myluojasi ir reiškia savo jausmus... dažnai aplanko liūdnos mintys,,,  kaip manote, kodėl taip yra? kaip atsikratyti neigiamų pojūčių? ar teko susidurti su panašiom emocijom ir išgyvenimais? jeigu taip, kaip su tuo susitvarkote? smile

Geras klausimas... Gilus smile Na pikti matyt dėl to kad negauna ko nori, o gal dar papavydi kitiems kurie tą gauna ar tiksliau - atrodo kad gauna - yra laimingi, turi mažiau problemų (čia kol nepažįsti artimiau), turi daugiau laisvės, finansinių galimybių ir t.t.

Kaip atsikratyti? Savikritika, savianalizė čia turėtų padėti. Saviugda. Metodai patys įvairiausi, kiekvienam pagal save, visų pirma tai noro ir motyvacijos turėti kažką keisti savyje, pripažįstant kad nesi tobulas

38

Re: Kodėl žmonės tampa pikti,kai jie vieniši?

kalbant apie netobulumo suvokimą, viskas tvarjoje smile tik pas mane kažkaip įdomiai apsiverčia... klausimas, ne kuo aš prastensis, bet... kuom kiti geresni už mane, kad jiems ale geriau sekasi?  smile

39 (redagavo Anna 2018-04-05 21:16)

Re: Kodėl žmonės tampa pikti,kai jie vieniši?

Antanas Patamsis parašė:

Tomai, kaip neaisku? cia zmones renkasi padiskutuoti kaip sulos prileisti, kaip burokus uzauginti skanesnius, kur riesutai ar grybai auga, atviru tekstu

Antanai,
nepavydėk ir nepyk :-)
į temą atsakiau, ko gero, išsamiausiai, tad galiu ir apie sulą pasiaiškinti.
kritika galima tik tų, kurie irgi nuoširdžiai pripažino savo pyktį :-)

40

Re: Kodėl žmonės tampa pikti,kai jie vieniši?

Pūkis Baisuolis parašė:

kalbant apie netobulumo suvokimą, viskas tvarjoje smile tik pas mane kažkaip įdomiai apsiverčia... klausimas, ne kuo aš prastensis, bet... kuom kiti geresni už mane, kad jiems ale geriau sekasi?  smile

Tai va žiūri, stebi, kaip jie gyvena, elgiasi, bendrauja, kaip reaguoja tose pačiose situacijose kitaip nei dauguma ir pasimato skirtumas smile Ar optimizmas/pozityvas, ar pasitikėjimas ar dar kiti dalykai