61

Re: Kodėl žmonės tampa pikti,kai jie vieniši?

Tomas parašė:

prasau patikslinti... cia kuriuos zandus turite omenyje...

:::024

62

Re: Kodėl žmonės tampa pikti,kai jie vieniši?

Anna parašė:
Paslaptis parašė:

...tai kad dar niekas ten neužaugę, įtariu...blefuoja p.Gytis. Čia, manau, kad Pūkis buvo tuo metu piktas, kai buvo vienišas, tai ir pamėtėjo šią temą. Aš, pvz. būnu truputį liūdna, bet visai nepikta...:::008

oj, neįvertinate Jūs Gyčio, jis kalba ne apie salotų ar bulvių daržą, o apie daržą ir piktžolių ravėjimą kita prasme - juk santykiuose tuo ir užsiimame - mylimam žmogui leidžiame ravėti savo pyktį... ir dėl skausmo raunant piktžolę ne puolame kitą žmogų, o esame jam dėkingi :-)

...uuuups, kokie drasus tvirtinimai:::003:::041

63

Re: Kodėl žmonės tampa pikti,kai jie vieniši?

Anna parašė:
Paslaptis parašė:

...tai kad dar niekas ten neužaugę, įtariu...blefuoja p.Gytis. Čia, manau, kad Pūkis buvo tuo metu piktas, kai buvo vienišas, tai ir pamėtėjo šią temą. Aš, pvz. būnu truputį liūdna, bet visai nepikta...:::008

oj, neįvertinate Jūs Gyčio, jis kalba ne apie salotų ar bulvių daržą, o apie daržą ir piktžolių ravėjimą kita prasme - juk santykiuose tuo ir užsiimame - mylimam žmogui leidžiame ravėti savo pyktį... ir dėl skausmo raunant piktžolę ne puolame kitą žmogų, o esame jam dėkingi :-)

Nuosirdi pagarba Annai! Beveik tiksliai pagavote mano minti.Tik pats nebuciau sugebejes taip graziai isdestyti.O tam asmeniui,kuris kaltina mane blefavimu,noreciau priminti-norint kad kas uzaugtu,reikia pirma kazka pasodint ar paseti..

64

Re: Kodėl žmonės tampa pikti,kai jie vieniši?

Viskas taaaaaaaaaaaaaaip sudėtinga...:::008

65

Re: Kodėl žmonės tampa pikti,kai jie vieniši?

Paslaptis parašė:

Viskas taaaaaaaaaaaaaaip sudėtinga...:::008

:::024...tja...man muss zwischen Zeilen lesen können wink

66

Re: Kodėl žmonės tampa pikti,kai jie vieniši?

O kaip nebūti piktam, kai nepatenkinti prigimtiniai poreikiai. Alkanas - piktas, nėra su kuo pasikalbėti - piktas, niekas neišklauso - piktas ir t.t. Pakalbina puikus vyras - linksma smile, skaniai pamaitintas - linksmas smile.

67

Re: Kodėl žmonės tampa pikti,kai jie vieniši?

Pūkis Baisuolis parašė:

Negaliu kalbėti už visus, bet tiek atsižvelgdamas į savo patirtį, tiek stebėjęs kitus žmones, pastebėjau tokią tendenciją... Žmonės kurie yra vieniši, jie tampa pikti, agresyvesni, turi daugiau neapykantos ir pagiežos, bei jaučia didesni pavydą....gal ir  kvaila visą tai, bet... kalbant nuoširdžiai ir aš neretai taip jaučiuosi... pykstu ant savęs, pykstu ant moterų, pykstu ant porų, kurios viešai myluojasi ir reiškia savo jausmus... dažnai aplanko liūdnos mintys,,,  kaip manote, kodėl taip yra? kaip atsikratyti neigiamų pojūčių? ar teko susidurti su panašiom emocijom ir išgyvenimais? jeigu taip, kaip su tuo susitvarkote? smile

susidūręs aš su tuo pačiu - liūdnos mišios. Kogero reiks susitaikyti, kad tapsi piktas dėdžius, bet jeigu pasiseks atsibos pykti ir užsiciklinci prie savo problemos, pradėsi kaip aš sarkastiškai juoktis iš savo bėdos, o tai netgi malonu.
Šeip būkim realistai kažkaip užslėpti, kad tu vienas tikrai nepavyks, jaučiu net ir užsidarius į vienuolyną nepavyks, nors gal... Nes mes visi kolkas priklausom tai pačiai visuomenei ir tam tikri skirtumai žeidžia. Biblijoje parašyta - "būkit vaisingi, dauginkitės ir valdykit visatą". Nu tikrai pripažinkim - nėra gerai, kai kažkur viduryje užstringi... deja daugintis gali tik du vaisingi skirtingų lyčių žmonės ir beveik niekam nerūpi kad tu gali, bet neturi su kuo... va tokia šios visuomenės problema, kiekvienas žiūri savo šiknos ir iš savo varpinės ar lizdo. Na bet žiūrėk, kai esi piktas bent matai kas visuomenei blogai...:D ka gi kritinis mastymas tikrai niekam tolimesnėje perspektyvoje dar nepakenkė. Kas gali būti gražu ir prasminga jeigu sugebėtum savo likimo broliui ar seserei pagelbėti išlipti iš šio vienatvės priklausomybės liūno - reikia bent pasistengti būti vienam bet nevienišam, - galima pvz užsirašyti į kokį šokių būrelį, arba bent savatgaliais su kolegom ar galimais draugais gerai pašvesti, aišku išoriniai veiksniai irgi padėtų, pvz koks pasaulinis karas- atsirastų svarbesnių bėdų negu asmeninės santykių problemos. na arba dar vienas keistas išorinis veiksnys labai viliojančiai atrodo, bet tai kogero tikimybė mažesnė negu pasaulinio karo... pati moteris(graži, jauna, patyrusi bet nekalta), susirastų tave ir....

68

Re: Kodėl žmonės tampa pikti,kai jie vieniši?

Vieniši daug valgo, o tai ir kakot nori, o kai nori kakot, tai ir pykti!

69

Re: Kodėl žmonės tampa pikti,kai jie vieniši?

mano nuomone,yra vienisi,neturi su kuo bendrauti,zmogus sukurtas buti dviese,jie tada linksmesni,ir t.t.kitas dalykas daug ka reiskia tureti seksa,jis atjaunina,pakelia nuotaika,geresne sveikata,gal as klystu,bet mano tokia nuomone

70 (redagavo Laimute 2018-04-11 17:11)

Re: Kodėl žmonės tampa pikti,kai jie vieniši?

genute parašė:

mano nuomone,yra vienisi,neturi su kuo bendrauti,zmogus sukurtas buti dviese,jie tada linksmesni,ir t.t.kitas dalykas daug ka reiskia tureti seksa,jis atjaunina,pakelia nuotaika,geresne sveikata,gal as klystu,bet mano tokia nuomone

tokia nuomone, ar tokia patirtis? smile

71

Re: Kodėl žmonės tampa pikti,kai jie vieniši?

Laimute parašė:
genute parašė:

mano nuomone,yra vienisi,neturi su kuo bendrauti,zmogus sukurtas buti dviese,jie tada linksmesni,ir t.t.kitas dalykas daug ka reiskia tureti seksa,jis atjaunina,pakelia nuotaika,geresne sveikata,gal as klystu,bet mano tokia nuomone

tokia nuomone, ar tokia patirtis? smile

Ir nuomonė ir patirtis. Čia aš apie save...:::008