1

Tema: Ieškau :)

Ieškau moters/merginos iki 36m iš Vilniaus ilgalaikiams rimtiems santykiams smile
labai viliuosi, jog tokio amžiaus moteris yra išmintingesnė, labiau bendraujanti, supratingesnė, mielesnė, draugiškesnė, švelnesnė, smagesnė ir šiaip geresnė, už mano bendraamžes ar jaunesnes smile
manau, būtų įdomi ir gan vertinga patirtis smile taipogi tikiu, jog gali gautis kažkas gražaus, smagaus jeigu atsirastų moteris, kuriai į partnerius tikčiau aš smile
parašyk man laišką, ir pabandom pabendrauti smile
p.s. tikiuosi jog nebus tokių komentarų: nusikirpk barzdą, pažiūrėk kaip atrodai, net jei būtum paskutinis bičas žemėje, neimčiau tavęs...
iš esmės todėl ir ieškau vyresnės už save, kandagi, viliuosi, jog tokio amžiaus grupės žmonės labiau dėmesį atkreipia į asmenybės, būdo bruožus smile

2

Re: Ieškau :)

labai grazus anonsas . sekmes Tau.

3

Re: Ieškau :)

Laimute, Ačiū ;D man jos, sėkmės, tikrai prireiks ;D

4

Re: Ieškau :)

po kol kas nori tik pasireklamuoti.seržas nr.2 nuskriaustas gyvenimo,likimo, truksta panu dėmesio.kaip tu manai kam tu toks reikalingas.Kiek suprantu esi nedurnas bernas todėl keisk požiūri į gyvenimą kol nevėlu nors tai nuvalkiota frazė ir iš tikro taip nėra bet žmones taip šneka.

5

Re: Ieškau :)

Gediminas aš parašė:

po kol kas nori tik pasireklamuoti.seržas nr.2 nuskriaustas gyvenimo,likimo, truksta panu dėmesio.kaip tu manai kam tu toks reikalingas.Kiek suprantu esi nedurnas bernas todėl keisk požiūri į gyvenimą kol nevėlu nors tai nuvalkiota frazė ir iš tikro taip nėra bet žmones taip šneka.

Gediminai ,Tu ziaurokas siandien.

6

Re: Ieškau :)

jo... arba tiesiog nusiskusk barzda... :DDD

7

Re: Ieškau :)

Tomas parašė:

jo... arba tiesiog nusiskusk barzda... :DDD

o jeigu jam netiks prie veido be barzdos.... :::041

8

Re: Ieškau :)

barzdą nusikirpti - pats lengviausias kelias :-)
o vat kad būdo bruožai įtiktų... juos ir įpročius paaukoti vardan buvimo su kitu žmogumi - jau sunkiau :-)

9

Re: Ieškau :)

taciau isvaizda yra musu pirmine vizitine kortele. tik paskui , pabendravus pasimato kiti privalumai.

10 (redagavo Anna 2018-05-06 20:48)

Re: Ieškau :)

na, vyresnės moterys moka prilaikyti savo pirmuosius įspūdžius dėl išvaizdos. arba į ją kitaip žiūri. arba greit įvertina, ką jos pakeis ilgainiui. Retai iškart pabėga būtent dėl išvaizdos. Kažkada rašiau, kad yra normalu, jog beveik kiekvienas visgi kituose neperneša kokio nors bruožo, jis sukelia pasišlykštėjimą ir atstūmimą. ir tai labai labai skirtingi bruožai. gali būti netgi... keisti ar kitiems kaip tik patrauklūs. kad ir ta pati barzda. viena moteris su meile glostys „tu, mano oželi”, kita atšoks lyg nuplikyta. o daugumai - vienodai šviečia ta barzda :-) nors... labai patogu prisidengti, kad nepatinka barzda, nes nenori įskaudinti vyro ir pasakyti, kas iš tiesų jame nepatinka... čia jau moterys meluoja vardan vyro ego išsijuosusios :-)

11

Re: Ieškau :)

isvaizda, tai kaip ten bebuvo. blogiau, kai meluoja , kad geras meiluzis, nors is tikruju niekam tikes. dar ir orgazmus suvaidina, kad vyruko ego neuzgautu. va cia tai ne kas. big_smile

12

Re: Ieškau :)

Laimute parašė:

isvaizda, tai kaip ten bebuvo. blogiau, kai meluoja , kad geras meiluzis, nors is tikruju niekam tikes. dar ir orgazmus suvaidina, kad vyruko ego neuzgautu. va cia tai ne kas. big_smile

na, nemėgstu tokiom temom diskutuoti... tuo labiau, kad vienai geras, kitai - blogas :-) ir dar - tikrai labai būtų grubu ir itin nemoteriška tai pasakyti... arba mokai neužgauliai, arba sakai „nesutapo charakteriai” :-)

13

Re: Ieškau :)

Anna parašė:
Laimute parašė:

isvaizda, tai kaip ten bebuvo. blogiau, kai meluoja , kad geras meiluzis, nors is tikruju niekam tikes. dar ir orgazmus suvaidina, kad vyruko ego neuzgautu. va cia tai ne kas. big_smile

na, nemėgstu tokiom temom diskutuoti... tuo labiau, kad vienai geras, kitai - blogas :-) ir dar - tikrai labai būtų grubu ir itin nemoteriška tai pasakyti... arba mokai neužgauliai, arba sakai „nesutapo charakteriai” :-)

as cia apie melavima

14 (redagavo Anna 2018-05-06 21:22)

Re: Ieškau :)

Laimut, tai ir aš apie tą patį - kartais mūsų išrėžta tiesa iš tiesų yra melas... o tiesos prilaikymas prisiimant už tai atsakomybę gali būti naujos tiesos gimimas :-)

15 (redagavo Laimute 2018-05-06 21:41)

Re: Ieškau :)

miela Anna, as turejau omeny tiesa...sakyti savo numone nevyniojant nieko i vata. nepagrazinant, nebijant pasakyti...ne nutyleti del sv. ramybes. nepagrazinant ir nepataikaujant. juk jei pav. draugas turi burnos kvapa nemalonu ir dirba su zmonemis, kaip jam to nepasakyti. reikia butinai, nes kiti zmones to nedrista ir paslapcia is jo gal but juokiasi. geras draugas turi sakyti tiesa be pagrazinimu.

16

Re: Ieškau :)

Laimute parašė:
Tomas parašė:

jo... arba tiesiog nusiskusk barzda... :DDD

o jeigu jam netiks prie veido be barzdos.... :::041

Na barzda ir jos nešiojimo madas palikime ramybeje.
https://demotyvacijos.tv3.lt/zymes/barzda/vyru-ir-moteru-kuno-plaukuotumo-1637175.html?offset=28

O štai bliauti kaip bobai kad nera to ano niekas jo nemato mažiausiai nevyriška.

17

Re: Ieškau :)

Gediminas aš parašė:
Laimute parašė:
Tomas parašė:

jo... arba tiesiog nusiskusk barzda... :DDD

o jeigu jam netiks prie veido be barzdos.... :::041

Na barzda ir jos nešiojimo madas palikime ramybeje.
https://demotyvacijos.tv3.lt/zymes/barzda/vyru-ir-moteru-kuno-plaukuotumo-1637175.html?offset=28

O štai bliauti kaip bobai kad nera to ano niekas jo nemato mažiausiai nevyriška.

:::044

18

Re: Ieškau :)

Laimute parašė:

miela Anna, as turejau omeny tiesa...sakyti savo numone nevyniojant nieko i vata. nepagrazinant, nebijant pasakyti...ne nutyleti del sv. ramybes. nepagrazinant ir nepataikaujant. juk jei pav. draugas turi burnos kvapa nemalonu ir dirba su zmonemis, kaip jam to nepasakyti. reikia butinai, nes kiti zmones to nedrista ir paslapcia is jo gal but juokiasi. geras draugas turi sakyti tiesa be pagrazinimu.

Blogas burnos kvapas, moteriai - psžaatų kvapas ir pan. - tai vienodai priimami dalykai ir pilnai sutinku. ir jievlengvai pašalinami !  sutinku pilnai, kad kiališkai tylėti ir už akių kikenti - žema.
o dėl kai kurių dalykų, ypač „blogas meilužis” ... čia jau labai subjektyvu... įžeidu. čia, jei tuo neabejoji, tai turi vyrui taktiškai padėti arba... tylėtivir nė mur mur... bet tai čia mano grynai teoriniai samprotavimai :-)

19

Re: Ieškau :)

Gediminai, manau, tau mažiausiai turėtų rūpėti, ką kaip ir kam aš rašau, juk tavęs tai net neliečia smile tad... nesuprantu, ko piktniesi smile

20

Re: Ieškau :)

Gediminai, tau gera kalbet, kai gerai atrodai ir jau nieko neieskai big_smile