21

Re: Ieškau :)

Anna parašė:
Laimute parašė:

miela Anna, as turejau omeny tiesa...sakyti savo numone nevyniojant nieko i vata. nepagrazinant, nebijant pasakyti...ne nutyleti del sv. ramybes. nepagrazinant ir nepataikaujant. juk jei pav. draugas turi burnos kvapa nemalonu ir dirba su zmonemis, kaip jam to nepasakyti. reikia butinai, nes kiti zmones to nedrista ir paslapcia is jo gal but juokiasi. geras draugas turi sakyti tiesa be pagrazinimu.

Blogas burnos kvapas, moteriai - psžaatų kvapas ir pan. - tai vienodai priimami dalykai ir pilnai sutinku. ir jievlengvai pašalinami !  sutinku pilnai, kad kiališkai tylėti ir už akių kikenti - žema.
o dėl kai kurių dalykų, ypač „blogas meilužis” ... čia jau labai subjektyvu... įžeidu. čia, jei tuo neabejoji, tai turi vyrui taktiškai padėti arba... tylėtivir nė mur mur... bet tai čia mano grynai teoriniai samprotavimai :-)

geri samprotavimai. reiktu nepamirsti jais ir praktiskai pasinaudoti. smile svarbiausia nevaidinti , kad gera, jei is tikruju tik seip sau. nesuvaidinti orgazmo.

22

Re: Ieškau :)

Pūkis Baisuolis parašė:

Gediminai, manau, tau mažiausiai turėtų rūpėti, ką kaip ir kam aš rašau, juk tavęs tai net neliečia smile tad... nesuprantu, ko piktniesi smile

Patariu stuobri netasytas  patariu po kol kas.

23 (redagavo Gediminas aš 2018-05-06 22:09)

Re: Ieškau :)

Laimute parašė:

Gediminai, tau gera kalbet, kai gerai atrodai ir jau nieko neieskai big_smile

Oi ne aš tikrai neatrodau gerai o ir tobulejimui rybu nėra.o ir jo isvaizdai priekaistu neturiu jokiu juk vyras už bezdžione gražesnis ir užtenka.o stai pozityvo jo kalboms truksta.

24

Re: Ieškau :)

Gediminas aš parašė:
Laimute parašė:

Gediminai, tau gera kalbet, kai gerai atrodai ir jau nieko neieskai big_smile

Oi ne aš tikrai neatrodau gerai o ir tobulejimui rybu nėra.o ir jo isvaizdai priekaistu neturiu jokiu juk vyras už bezdžione gražesnis ir užtenka.o stai pozityvo jo klaboms truksta.

subres, dar jaunas. ras drauge ir bus pozityvus. smile

25

Re: Ieškau :)

As ta puikiai suprantu jam paieskose ir truksta tik pozityvo.

26 (redagavo Valdas 2018-05-06 22:14)

Re: Ieškau :)

Ne prie ko čia pozityvas. Ne pagal pozityvą tinka turėti vaikų, Todėl susipažinti. Jis turi aplinkoje retą tautybę. Klausimas kokia ji.

27

Re: Ieškau :)

Gediminas aš parašė:

As ta puikiai suprantu jam paieskose ir truksta tik pozityvo.

kazkur tai suprantama...niu ir mane neviltis jau puola, taip ieskau ir nerandu...:::003

28

Re: Ieškau :)

Gediminas vėl nusiplovė. Die Hoffnung stirbt zulezt, Laimute...:::008