141 (edited by Valdas 2018-07-03 22:28)

Re: Smagiausios žinutės iš Karštosios linijos

Nejuokink, nevykėle. smile

Skorpionas gali tik nesistengti - kai mato, kad nėra prasmės, nes vistiek nepatemps. smile

142 (edited by Valdas 2018-07-03 22:29)

Re: Smagiausios žinutės iš Karštosios linijos

Ten kitokia anakonda. Ji labiau žiauri nei aistringa. smile

Kulminacija. smile

143

Re: Smagiausios žinutės iš Karštosios linijos

Aš net imu 'sirgti' už pratęsimą. Kiekvieną kartą, kai neįmuša per pagrindinį laiką. smile

144 (edited by Valdas 2018-07-03 22:34)

Re: Smagiausios žinutės iš Karštosios linijos

Gal nereikia tokios egzotikos. Tegul lieka čiurkoms ir kas tai mėgsta. Man pilnai užteks sūrio su vištiena. Geriau rašyk, kada man tai pagaminsi. smile

145 (edited by Valdas 2018-07-03 22:40)

Re: Smagiausios žinutės iš Karštosios linijos

Baudiniai. Nuostabu. smile

146

Re: Smagiausios žinutės iš Karštosios linijos

Kas čia riebaus? smile Bet užteks malti š, kurį tu čia mali. Tik trumpam pakalbinau, nes numirėlės kapinėse geriau flirtuoja,ir yra gyvesnės, todėl dirbkit toliau savo nuobodų darbą, o aš einu paieškoti gyvesnių. smile

147

Re: Smagiausios žinutės iš Karštosios linijos

O be to - kiek ten anglų? smile

148

Re: Smagiausios žinutės iš Karštosios linijos

O apie egzotiką - tai rusai mėgsta kinus. smile Tai kur kas arčiau tavo žemaitiška beždžionėlė tos pusės. smile

149

Re: Smagiausios žinutės iš Karštosios linijos

Rusams būtų didžiulė šventė, bet turbūt neįmanoma. Izraelį - bet jie dirba protu. smile Todėl nesvarbu. Noriu matyti kuo geresnės kokybės žaidimą. smile O tu? Man gaila Kolumbijos, nes labai mažai trūko. O anglai - jie ir turi laimėti. Bet jie mėgsta elgtis kaip nevykėliai ir turėdami daugybę gerų žaidėjų - pralaimėti. Gal iš to uždirba, kai už juos stato. smile

150

Re: Smagiausios žinutės iš Karštosios linijos

tas patirties kaupimui pasirinktas partneris taip pat igauna patirties. o cinikais tampa visi, kieno smegenyse bent kiek sukasi ratukai

151

Re: Smagiausios žinutės iš Karštosios linijos

Ačiū dievui - galiu tiesiog ramiai parašinėti, nes neatlaikė ir Anna. Silpnos šios moterys, bet ką padarysi. smile Nelengva su skorpionu. smile

152

Re: Smagiausios žinutės iš Karštosios linijos

O dar tokia rusų - žydų mišrainė. Tikras tarybų sąjungos hitleris. smile

153

Re: Smagiausios žinutės iš Karštosios linijos

Antanas Patamsis wrote:

tas patirties kaupimui pasirinktas partneris taip pat igauna patirties. o cinikais tampa visi, kieno smegenyse bent kiek sukasi ratukai

Yra pagunda tapti cinike, bet tai nėra teisingas kelias, todėl aš už gerumą ir meilę, bet su protu....:::008

154

Re: Smagiausios žinutės iš Karštosios linijos

Brazilija - jei ims labai gerai žaisti. Tai pamatyti būtų įdomiausia iš to, kas liko. smile

155

Re: Smagiausios žinutės iš Karštosios linijos

Rusijos žaidimas įdomus tiek, kiek jos saugumas gerai išmano futbolą. smile

156

Re: Smagiausios žinutės iš Karštosios linijos

O galimas variantas, kad finale žaistų rusai su brazilais?

157

Re: Smagiausios žinutės iš Karštosios linijos

Taip. Bet greičiau jie žais kitame pasauliniame kare nei ten. smile Nors kas žino. smile

158 (edited by Valdas 2018-07-03 23:13)

Re: Smagiausios žinutės iš Karštosios linijos

Pažiūrėk pati.

Spausk atkrintamosios (jei nerasi).

https://www.google.lt/search?safe=active&source=hp&ei=zoMnW6DuG8mrsAGwxI_ABg&q=futbolo+cempionatas&oq=fu&gs_l=psy-ab.1.0.0i131k1l4j0l6.1776.3355.0.5252.2.2.0.0.0.0.76.147.2.2.0....0...1c.1.64.psy-ab..0.2.147....0.X1cWTFLihH0#sie=lg;/m/06qjc4;2;/m/030q7;mt;fp;1

159

Re: Smagiausios žinutės iš Karštosios linijos

Man patiko švedų ir šveicarų šiandienos rungtynės, o kolumbiečių su anglais- ne...:::008

160

Re: Smagiausios žinutės iš Karštosios linijos

Švedai žaidė gerai, ir jie ne per daug prisiėmę kitataučių. Ir treneris švedas. malonu matyti beveik normalią komandą. smile